Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Bence ASYA motorlar daha kaliteli fiyatı ve yedek parçaları mondiale göre kat kat ucuz o da türkiyede toplanıyo hem onları profesyonel arkadaşlar topluyo sorun yaşamazsınız bu topiğe uymadı konu ama söylemek istedim
    Quaresma

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı emremix20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence ASYA motorlar daha kaliteli fiyatı ve yedek parçaları mondiale göre kat kat ucuz o da türkiyede toplanıyo hem onları profesyonel arkadaşlar topluyo sorun yaşamazsınız bu topiğe uymadı konu ama söylemek istedim
    ben buna gerçekten gülerim
    mondialde burada toplanıyor parça fiyatları aynı sayılır motorların fiyatlarıda hemen hemen aynı sayılır mondialin fabrikasında kaybolursun emin ol yedek parçası mondial kadar olan yoltur ve şu anda euro3 motor sadece mondialde var biz karpuzuna mondial almadık ben büyük konuşmayayım ama bu haliyle asyaya binmeye niyet bile etmem
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben buna gerçekten gülerim
    mondialde burada toplanıyor parça fiyatları aynı sayılır motorların fiyatlarıda hemen hemen aynı sayılır mondialin fabrikasında kaybolursun emin ol yedek parçası mondial kadar olan yoltur ve şu anda euro3 motor sadece mondialde var biz karpuzuna mondial almadık ben büyük konuşmayayım ama bu haliyle asyaya binmeye niyet bile etmem
    emremix20 kendisi mondialin fabrikasında çalışıyormuş bu arada neden ole bıse deme geregı duydu yadan neye dayanarak onuda sormak lazım ben motora bındım bınelı mondıal ustundeyım tık demedı xD
    [COLOR="Black"][I][B]Hızlı Yaşa Genç Öl, Cesedin Yakışıklı Olsun.[/B][/I][/COLOR] :queen:
    facebook Mondial 125 MH Drift Grubu
    http://www.facebook.com/home.php?sk=group_184536781592864

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Topige yazmış olmak için yazmıştır veya satacak asyası vardır başka ne olagak
    elverengin@gmail.com

''''''''''''''''''''uyarı''''''''''''''''''''''

Arkadaşlar hesabım daha önceden aramın iyi şu an kötü olan bir arkadaş tarafından çalınıp saçma sapan yorumlar yapılmıştıır 14,sayfadan sonraki yorumlar bana ait değildir zaten moderetöre de bildirdim ben onun adına bütün mh severlerden özür diliyorum sorularınız olursa seve seve cevaplarım mh ile ilgili herşeyi sorabilirsiniz burada ustalara sorar öğrenirim bu arada yakında yeni bir model çıkıcak mh kadar güzel olmasada idare eder oda 125 cc ama tam 125 cc biraz tvslerin apache modelini anımsatıyo hepnize keyifli sürüşler
    Quaresma

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    geçmiş olsun ama hesabına sahip çıkta başımız agrımasın
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift

bitek led sinyal yukarı dogru egımlı koruma demırı ve xenon larım eksık

xenon u da bu hafta takacam buyuk ıhtımal

bu arada arka canta cıkarılabılenden taktım sureklı arkamda gezdırmek zorunda kalmıyorum
    demirkask bunu beğendi.
    [COLOR="Black"][I][B]Hızlı Yaşa Genç Öl, Cesedin Yakışıklı Olsun.[/B][/I][/COLOR] :queen:

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Motorun gerçekten iyi duruyor kazasız belasız kullanman dilegiyle
    Ama çantayı bagladıgın yer demir degil plastik sadece kulaklar demir ve elinde kalır
    ikincisi xenon aşırı ısı verecek farı eritmezmi bir sorun çıkmasın birde xenona verecegin parayla lastikleri degiştirsen bence daha iy yapardın
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Motorun gerçekten iyi duruyor kazasız belasız kullanman dilegiyle
    Ama çantayı bagladıgın yer demir degil plastik sadece kulaklar demir ve elinde kalır
    ikincisi xenon aşırı ısı verecek farı eritmezmi bir sorun çıkmasın birde xenona verecegin parayla lastikleri degiştirsen bence daha iy yapardın
    xenon 60 tl ye alacam bı parcacı da buldum servıste ucretsız taktırırım ısı konusunda bakalım bı problem yaratmaz buyuk ıhtımalle canta konusunda dolu bı sekılde cok yol yapmıyorum kask eldıven flan koyuyorum tekerler de mt 65 benı pek kesmıyecek gıbı arka lastıgı bıraz kalın takmak ıstıyorum motoru yorar dıyorlar hızı duser dıyorlar ama ben yınede 110/90 -18 arka lastık 90/90 -18 ön lastık alacam buyuk ıhtımalle ama henuz maddı olarak hazır degılım :D

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    mt 65 in arka tekerlegin profili daha kalındır motoruda yormaz topcase taktıgın plastik topcase bile taşımaz az yuklendik elimde kaldı
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    mt 65 in arka tekerlegin profili daha kalındır motoruda yormaz topcase taktıgın plastik topcase bile taşımaz az yuklendik elimde kaldı
    şu mt 65 i çok merak ettim resimle görmek olmuyor aslında takan varsa bi motorda görmek lazım yada bugun yarın bayıye bır gıdıp bakmam lazım

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    merhaba arkadaşlar benım boyumda 180 cıvarı bu motordan alıcamda boyle racıng gıbı yatılabılırmı ustunde yanı tam racıng gıbı olmasada nasıl olur ?

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bencede bak eminimki begeneceksin
    benim arka lastik sanki virajlarda kayıyor yada göbekten sallanıyor aynı hissi yaşayan varmı
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    bencede bak eminimki begeneceksin
    benim arka lastik sanki virajlarda kayıyor yada göbekten sallanıyor aynı hissi yaşayan varmı
    ben o hissi yaşamıyorum ama motoru tam anlamıyla yatıramıyorum tekerlerden dolayı her an düşecekmiş hissi veriyor virajlara cok hızlı gırmemeye ve fazla yatırmamaya gayret edıyorum arka lastiği genişletmek şart.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:01 ----------

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar benım boyumda 180 cıvarı bu motordan alıcamda boyle racıng gıbı yatılabılırmı ustunde yanı tam racıng gıbı olmasada nasıl olur ?
    benim boyum 1,83 hiç sıkıntı yok gayet rahat kullanılıyor..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    abiler saolun birşey daha sorcam suana kadar bir sorun yaşayan warmı titreme fln warmı bu motorda we bide renk olarak hangısı nı alayım ve sizce 150 mc roadracermı guzel yoksa bu motormu lutfen

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bence beyaz al çok manyak duruyor titreme sıfır
    Ayrıca bu gün lastik aldım uyuzlanmaktansa lastik takarım dedim gittim pirelli mt 65 aldım karşıyakada pıtır motordan
    Ön ve arka teerleklerin taban farkına dikkaet ediniz lütfen

elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    hacı bende urladanım bisi sorcm sence 150 mc m daha ıyı bumu bide sen tam olarak kaç tlye ve nereden aldın

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    bence beyaz al çok manyak duruyor titreme sıfır
    Ayrıca bu gün lastik aldım uyuzlanmaktansa lastik takarım dedim gittim pirelli mt 65 aldım karşıyakada pıtır motordan
    Ön ve arka teerleklerin taban farkına dikkaet ediniz lütfen

hayırlı uğurlu olsun keyifli şürüşler izlenim ve yorumunu bekliyorum taktırınca bide yakışıklı resim atarsan çok hoş olur, teşekkürler şimdiden.

arka tekerin profili buyuk gorunuyor ama acaba on teker mı kucuk dıye gecıyor aklımdan resme bakınca mt 65 ın arka tekerıyle su an motorun ustundekı orj. arka lastıgı genişliği arasında ne kadar fark var yada varmı ..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    arkadaşlar bu üssten eksantrik fln ne ise yarıyor titresımımı azaltıyor ve bu motorda warmı

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    arka tekerlegim eni daha buyuk ve gerçekten çok manyak bir rahatlık ile tutunma saglıyor ben bu lastigi kullanan çok insan tanıyorum ve oldukça memnun oldukları için bu lastigi aldım ve herkese öneriyorum
    üstten eksantrikli araçlarda kranktan gelen gücü bir zincir vasıtasıyla aktarırısın ve arada zincir gibi bir hassas parça oldugu için zamanlama daha stabildir iticili sistemlerde eksantrikler alttadır ustte subabları açıp kapamak için deve boynu dedikleri elemana kuvvet miller vasıtasıyla aktarır
    elverengin@gmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)