Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 drift
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takipçiye 20 liraya aydında yaptırırsın ama her şehir de aynı değil!!!
    ayrıca takipçiye vekaleti öpücükle mi veriyolar noterden ona para almıyolar mı? en az 70 lira vekalet ücreti var istanbulda en ucuz muameleci 100 lira alıyo şimdi hesaplayalım
    muameleci : 100 TL
    vekalet : 70 TL
    sigorta : 140 TL (tahmini)
    ruhsatlar : 135 TL
    plaka : 11 TL
    toplam : 456 TL yapıyo...
    Noter falan yok sigortalılar var ben arabamı alırkende motor alırkende arkadaşa evrakları verdim o bütün işleri halleri emniyete imza atmaya çağırdı imzayı atıp gittim akşama plakamıda ruhsatıda getirdi ayrıca aracımı bile muayeneye ben götürmedim sigortacı olan arkadaş tüm işleri halletti ama Aydın'da 20 lira istanbulu bilmem ben buradaki fiyata öre söyledim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

herkeze selam benım mh 6000 bın ı buldu. bu arada motoru servıs ve kendını motorcu sanlar mahvedıyor. cınlı mınlı bahane. hafıf sııbop boslugu vardı. ayarlatmak ıstedım. ayar yapıldı 125 gıden motor 110 da tık dıye kalıyor. gazı bırakınca stop edıyor felan sınır oldum. bu arada yakıtım gozle gorulur arttı sonra baska bı motorcuya ggıttım anlattım bok attı kendı ayarladı eksoz sıbobunu gevsettı stop etme kesıldı ama motorum gene 110 ve senı yerım dıye sıraya gıren ybr cı ler motorlarına hız ıcın ne modıfıye yapsa bende denıyor gecerse olmus demekmıs. yınede yıyorum ama bu aralar bu sıkıntı yuzunden fark acamıyorum onceden fark aca aca uzuyordum. yagı 15 40 sentetık yagla degıstım bundan olurmu ve benım yuksek devırde grank yada baska hırıl hırıl bı ses oluyor 7000 devılerde sonra dusunce yada 7000 bını gecınce kesıyor bu ne olabılır. servısler hemen ya cın bunlar olur muhabetı yapmaya kalkıyor. ılk aldıgımda ıstanbul duzce eldım gaz kesmeden 2000 km yol yaptım sorun yoktu bu ara bunları yapmaya basladı. fren balatalrımı degıstım sertlesmıstı bu kadar. bırılerı grank tan gelıyor bozuk felan dedı ama sanmıyorum grank olacagını grank bu o kadar basıt bısey degıl sıboptan suphelenıyorum sızın fıkrınız nedır.

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Alıntı dontspeak3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selam benım mh 6000 bın ı buldu. bu arada motoru servıs ve kendını motorcu sanlar mahvedıyor. cınlı mınlı bahane. hafıf sııbop boslugu vardı. ayarlatmak ıstedım. ayar yapıldı 125 gıden motor 110 da tık dıye kalıyor. gazı bırakınca stop edıyor felan sınır oldum. bu arada yakıtım gozle gorulur arttı sonra baska bı motorcuya ggıttım anlattım bok attı kendı ayarladı eksoz sıbobunu gevsettı stop etme kesıldı ama motorum gene 110 ve senı yerım dıye sıraya gıren ybr cı ler motorlarına hız ıcın ne modıfıye yapsa bende denıyor gecerse olmus demekmıs. yınede yıyorum ama bu aralar bu sıkıntı yuzunden fark acamıyorum onceden fark aca aca uzuyordum. yagı 15 40 sentetık yagla degıstım bundan olurmu ve benım yuksek devırde grank yada baska hırıl hırıl bı ses oluyor 7000 devılerde sonra dusunce yada 7000 bını gecınce kesıyor bu ne olabılır. servısler hemen ya cın bunlar olur muhabetı yapmaya kalkıyor. ılk aldıgımda ıstanbul duzce eldım gaz kesmeden 2000 km yol yaptım sorun yoktu bu ara bunları yapmaya basladı. fren balatalrımı degıstım sertlesmıstı bu kadar. bırılerı grank tan gelıyor bozuk felan dedı ama sanmıyorum grank olacagını grank bu o kadar basıt bısey degıl sıboptan suphelenıyorum sızın fıkrınız nedır.
    Evet servisler konusunda sana hak vermiyor değilim. Satarken çin min demeyip iyi şöyle böyle sonrası çin oluyor. Neyse ben çok yeni sayılırım umarım tecrübeli arkadaşlar cevap verecektir.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu topic ölmüş ya millet ne oldu size, kışın bile daha çok yazardınız.

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial sizin drift'ten robot yapmış bizden de adını koymamızı istiyor. Ben adını feriha koydum bu arada yeni scooterları da yakıyo doğrusu, biri yeni yamaha bws kopyası ama çok güzel olmuş, diğeri 14 jant şekilli bi scooter, fiyatlar da gayet uygun bence. Mondial iyi götürüyo bu işi.
    http://imageshack.us/a/img690/6792/driftzn.jpg
    Bu da videosu = https://vimeo.com/45872501

zat'alimin çalışması. robot yapmak baya eğlenceliydi drift'i ... 250'lik olsaydı, gt650'nin yanına bi tane drift alabilirdim herhalde
    !?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı sessizsakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da videosu = https://vimeo.com/45872501

zat'alimin çalışması. robot yapmak baya eğlenceliydi drift'i ... 250'lik olsaydı, gt650'nin yanına bi tane drift alabilirdim herhalde
    Nası robot yaptınız drift'i 3 boyutlu modeli parçalara ayırarak mı yoksa düz resimden parçalar keserek mi ?

Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Arkadaşlar bende motoru iki hafta önce 2. el 400 km de aldım. Lastiklerini ve yağını (500 km de) değiştirdim pirelli duro traction güzel oldu ama ertesi gün motora bindiğimde ön tekerlekten şıkır şıkır ses geldi sizce neden olabilir. Fikri olan arkadaşlar yazarsa memnun olurum.

kanarya57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drift 125 mh
    kardes selam bendede ayni sorun vardi fari soktum kablolari toplayip bantla sardim guzeloldu

Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Sağol kardeşim, akşam eve gidince söylediğin yere bakacağım.

Motosikleti
    MONDİAL MH 125 DRİFT
    Alıntı dontspeak3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam benim drift te de aynı sorun vardı ve hala var stop etme sorunu siboplar falan stop sorununu ara ara bulamadık sonra sibopları actık kaçırıyolar onları 2 kez degiştim bi süre sonra yine aynı oluyo suan da var yakıtda 100 km de 2.2 lt ile 2.4 yakan motor 3 hatta 4 litre yakmaya basladı şimdilik böyle duruyo benim motorda yaza komple rektefeye sokacam çok can sıkıcı bi sorun oluyo stop etti mi çalışmıyo bazen

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Selam millet.Uzun zamandan beri değiştirmek istediğim lastikleri en sonunda değiştirdim.Sitedede reklamı bulunan MOTOSÜPERSTORE den Michelin lastik aldım.İkisininde ölçülerini 90/90-18 aldım.Olurya arka tekerlek fazla aşınırsa ön ile değiştiririm diye.Müthiş farketti.Biraz pahalı ama kayıp düşmekten iyidir.

pazar günü arkadaşlarla gezintiyede çıktık,gerçekten bu lastiklerle daha keyif verici.Tavsiye ederim.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Lastiklerin detaylı resminide en kısa zamanda yüklerim.

Safahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun şekli bile değişmiş ön tarafın Güzel lastik

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Eyvallah.Allah en kısa zamanda sanada nasib eder inşallah.
    Safahat bunu beğendi.

Motosikleti
    HAYİRLİ OLSUN KAZASİZ ESKIsin. Bende istiyorum çiftini ne kadara aldın fiyat olarak. Yumuşak hamurlu dedikleri lastiklerden bunlar değil mi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAYİRLİ OLSUN KAZASİZ ESKIsin. Bende istiyorum çiftini ne kadara aldın fiyat olarak. Yumuşak hamurlu dedikleri lastiklerden bunlar değil mi.
    240 tl.Kargoyuda firma karşılıyor.

Motosikleti
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    240 tl.Kargoyuda firma karşılıyor.
    Eyvallah. Kış gelmeden edinmek lazım.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    ne güzel yaaaa siz benim ön lastik fiyatına takım alıyosunuz
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    merhaba herkeze...
    arkadaşlar benim direksiyonu biraz sola çevirince gösterge ışıgı sönüyo benzin ibresi eb full konumuna geliyo..
    içerden rulo şeklinde kablo geliyo kablo ile oynuyorum düzeliyo tekrar bırakıyorum aynısı oluyo..
    acaba kablo kopukta oynayınca temas mı ediyo..
    veya kısa devremi yapıyo kopuk yerden ??

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Destronun ölçüleri neki okadar pahalı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:21 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba herkeze...
    arkadaşlar benim direksiyonu biraz sola çevirince gösterge ışıgı sönüyo benzin ibresi eb full konumuna geliyo..
    içerden rulo şeklinde kablo geliyo kablo ile oynuyorum düzeliyo tekrar bırakıyorum aynısı oluyo..
    acaba kablo kopukta oynayınca temas mı ediyo..
    veya kısa devremi yapıyo kopuk yerden ??
    Aşınma yapmıştır bazı yerlerden ondan oluyodur.Geçen bi driftte gördüm o çoklu kabloyu soketli tek kablo haline getirmiş.Heralde oda aynı sorundan dolayı yapmıştır.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Destronun ölçüleri neki okadar pahalı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:21 ----------

Aşınma yapmıştır bazı yerlerden ondan oluyodur.Geçen bi driftte gördüm o çoklu kabloyu soketli tek kablo haline getirmiş.Heralde oda aynı sorundan dolayı yapmıştır.
    ön :100/80-17 280 TL
    arka :130/70-17 340 TL
    fiyatlar pirelli sport demon
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)