Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    ver gazı nebri ver yansın lastikler
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    aaaizzet uzuldum acıkçası
    ama sabret vardır bunda da bi hayır

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Alıntı kanarya57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam ben alali 3 gun oldu gayet guzel yapmislar ben titresimden korkuyodum ama yok diyebilecek kadar az gerce su an rodaji tamamliyorum ama yinede cok guzel birtek beni rahatsiz eden seyi amortusorler biraz sert gibi yumusarmi bilmiyorunm bakacagiz kullanan arkadaslar yazarsa sevinirim motorunda sorun yasayan varmi tesekkurler
    hayırlı olsun kanarya57 merak etme motorda sorun yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:52 ----------

Alıntı Safahat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topikk canlı değil canlandıralımm

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Arkadaşlar kaç km.lerdesiniz bakalım
    tayımı 5 nisanda aldım 2012
    su an 5500 e ramak kaldı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:54 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese demin motoru yan yatırdık.
    bi arkadaşla bi yere gidiyoduk o kullaandı motoru..kendiside motor tamircisi
    dik bi ykuş vardı ..tarif edemem o derece dik..
    bi baktı m oraya yöneldi napıyon dememe kalmadan motor bayıldı
    motordaki yük 180 kilo ulan bu motor çıkarmı burayı..
    yarıya kadar çıktı bayıldı stop etti ve o yamada yan yattık.
    motorun bi koruma demiri çizildi okadar.
    umit geçmiş olsun
    koruma demirinin faydası çok büyük
    herkes farkına varsa cok iyi olur

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Yarın büyük gün benim için inşallah hayırlısıyla sorunsuz bir gün olur.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    arkadaşlar ön tekerin fırlattıgı çamurdankurtulmakiçin resimdekini yaptım..sürekli böyle kullanmayacagım..malumhava sogutma oldugu için glen rüzgarıkesiyo..
    cantamda taşıycagım bunu ..yagmurlu havada yoldayken çıkatıp 3 tane cırt ile tutturacam..sonra yine çıkartırım..

Motosikleti
    arkadaşlar ön tekerin fırlattıgı çamurdankurtulmakiçin resimdekini yaptım..sürekli böyle kullanmayacagım..malumhava sogutma oldugu için glen rüzgarıkesiyo..
    cantamda taşıycagım bunu ..yagmurlu havada yoldayken çıkatıp 3 tane cırt ile tutturacam..sonra yine çıkartırım..
    http://e1209.hizliresim.com/11/n/d715k.jpg
    kardeşim motor ısınacağına üstüm çamur olsun daha iyi. benim şahsi fikrim hiç bi şekilde motorun hava almasını engellemem. ama orta üst kısmı kesilirse belki bi şekilde hava girer motora...

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim motor ısınacağına üstüm çamur olsun daha iyi. benim şahsi fikrim hiç bi şekilde motorun hava almasını engellemem. ama orta üst kısmı kesilirse belki bi şekilde hava girer motora...
    abi bu sekilde uzun süre kullanmam zaten..ama dedigin gini motor kısmına bi kaç delik açarsak hava alır biraz..

Motosikleti
    abi bu sekilde uzun süre kullanmam zaten..ama dedigin gini motor kısmına bi kaç delik açarsak hava alır biraz..
    abi delikle olacak iş değil o. peki ön çamurluğu uzatmayı düşündün mü hiç? sert plastik bi parça ile mesela?
    normal çamurluktan sonra başlayan ve yere doğru genişleyen. ön teker milne de sabitledin mi sıkıntı çıakrtmaz!

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    abi delikle olacak iş değil o. peki ön çamurluğu uzatmayı düşündün mü hiç? sert plastik bi parça ile mesela?
    normal çamurluktan sonra başlayan ve yere doğru genişleyen. ön teker milne de sabitledin mi sıkıntı çıakrtmaz!
    düşündüm aslında ama nasıl yapacagıma karar veremedim..
    onu ben hasan ustaya yaptırayım en iyisi..
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    Bende eray üstada katılıyorum siz daha iyi bilirsiniz ama. Bence çamurluğa plastik bir parça takmak daha mantıklı yaz kış durması bile sorun olmaz gibime geliyor. Sonuçta ön tarafa atlayan çamur değil de yerden kaldırıp tekerden sıçrayan çamurlar üzerimize geliyordur, ve buna da çamurluk boyu yetmediği için haliyle atlıyor paçalara neyse yinede uğraşmissin abi emeğine sağlık.
    Birde senin lastiklerden kaynaklanıyor olabilirmi bu sıçrama. Cross lastiklerimi vardı seninkinde abi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    http://e1209.hizliresim.com/11/n/d715k.jpg
    Orta kısmı kesmezsen çok kısa sürede hararet yapar, hava 10 derece olsa bile.Ayrıca paçaları çok uzun olmuş motorun altı yani karter rahatça hava alabilmeli. Bikaç delikle olacak iş değil.

Motosikleti
    Yaaa boşverin yağmur çamur bereketmis arkadaşlar.
    Benimle yarın kim geliyor motoru teslim almaya şöyle driftin hasini sesinden tanırım diyen. Sıfır km makineyi test edecek olan.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaaa boşverin yağmur çamur bereketmis arkadaşlar.
    Benimle yarın kim geliyor motoru teslim almaya şöyle driftin hasini sesinden tanırım diyen. Sıfır km makineyi test edecek olan.
    okan ben sabah nöbetten çıkacam..akşam tekrar nöbetim var..
    2.el bi motor olsan test edilir ama ) sıfır motoru nasıl tes edilirki ..
    motoru gebzeye otobüslemi göndereceksin??

Motosikleti
    okan ben sabah nöbetten çıkacam..akşam tekrar nöbetim var..
    2.el bi motor olsan test edilir ama ) sıfır motoru nasıl tes edilirki ..
    motoru gebzeye otobüslemi göndereceksin??
    Evet öyle düşünüyorum abi. Ama en azından koruma demiride taktirmis olsaydım iyi olurdu sanırım. Olmadı gebzede bulurum biryer. Ybrnin ki hariç diğer türlü koruma demirleri daha sağlıkliydi bizim makineler için değil mi.

Chucky21023 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orta kısmı kesmezsen çok kısa sürede hararet yapar, hava 10 derece olsa bile.Ayrıca paçaları çok uzun olmuş motorun altı yani karter rahatça hava alabilmeli. Bikaç delikle olacak iş değil.
    Herkese selam,

Tavsiye edebilecegim 2 şey var. Acikcasi ben camurluk modifikasyonu falan yerine yagmurluk giymeyi tercih ederim.

1. Secenek, motomaxde bering marka komple yagmurluk+ruzgarlik tulum var. Kollarinda reflektorlu bantlar falan da var. En son baktigimda 99tl idi.

2. Secenek, izmirde ve bildigim kadariyla istanbulda da var "decathlon" diye bir spor magazasi var. Ust ve alt olarak ayri ayri yagmurluk var. Alt 22tl ust 38tl.

Bu ikisinden birisi bence sizi hemde motorunuzu rahat ettirir

Motosikleti
    Alt daha ucuza bulunabilir. Ereyonda sanırım alt var 18 lira su geçirmez. Googlede 3m reflektörlü pantolon diye arayınca çıkıyor. Ben ondan almayı düşünüyorum. Korumalı pantolonun içine. Pantolonu çıkarınca altında spor bir görünümle kalırım sorun olmaz

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Arkadaşlar Pazarlığımı yaptım pazartesi Motoru teslim alıyorum Siyah Mg dritf
    Yanlız plaka sorgulatmam gerekiyor nasıl olcak
    33 NR 891
    Sado

Motosikleti
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Pazarlığımı yaptım pazartesi Motoru teslim alıyorum Siyah Mg dritf
    Yanlız plaka sorgulatmam gerekiyor nasıl olcak
    33 NR 891
    Internetten bak bir numaraya sms atılıyordu ama bilemiyorum tam olarak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Arkadaşlar. RUHSAT, EHLIYET, TAM KORUMA KİYAFETLER tamam. Ancak motor hala serviste hava bozuk diye gitmedim, yalnızda gitmeyi istemiyorum açıkçası.
    Ve hem motorun hemde ıstanbul trafiğinin acemisi olduğum için. İstanbulda ki drift ci yada destro cu arkadaşların yardımına ihtiyacım var
    Ümit usta senin yarın inşallah nöbet falan yoktur çok dua ediyorum öğleden sonra beni biri otobüse atsın diye

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Internetten bak bir numaraya sms atılıyordu ama bilemiyorum tam olarak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Arkadaşlar. RUHSAT, EHLIYET, TAM KORUMA KİYAFETLER tamam. Ancak motor hala serviste hava bozuk diye gitmedim, yalnızda gitmeyi istemiyorum açıkçası.
    Ve hem motorun hemde ıstanbul trafiğinin acemisi olduğum için. İstanbulda ki drift ci yada destro cu arkadaşların yardımına ihtiyacım var
    Ümit usta senin yarın inşallah nöbet falan yoktur çok dua ediyorum öğleden sonra beni biri otobüse atsın diye
    İstanbul'dan gebze'ye otobüsle motor mu götürülür ya bin git abi sanki aldığın şey bisiklet.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    okan yarın izinliyim ben ..yarın gelebilirim ...

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'dan gebze'ye otobüsle motor mu götürülür ya bin git abi sanki aldığın şey bisiklet.
    Siz ıstanbul nedir bilmiyorsunuz sanırım ki böyle havadan havadan konuşuyorsunuz. Taşıtları geçtim insan yaya olarak dolaşmaktan korkuyor bazen araçlardan dolayı sen bana bin gel diyorsun. Ayrıca rodaj denen şeyi ben binersem tam olur galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

okan yarın izinliyim ben ..yarın gelebilirim ...
    Tamam ümit abi bu beni çok sevindirdi. Inşallah yarın görüşürüz o zaman. Sabah kamu sınavına gireceğim sonra ordayim abi. Şu koruma demirinide aradan çıkartırım bu daha iyi oldu inşallah. Sağol çok sağol çocuklar gibi mutlu oldum bak gene

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)