Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ağutos ayının sonunda bende aldım 2800 4 ay ötelemeli 12 taksitle
    260 tlye plaka ruhsat elimde oldu su anda 530 km de bakımına daha gidemedim.
    yarın bakımına gidecegim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

500 km yi doldurdugunda gece yarısı uzun yol gidiyordum uzun farları yakınca ısıklar kapanıyordu sorun nedir acaba gerçi yarın bakımında bakarlar.
    yeni almış arkadaslar 7000 devirde 90 ı görüyor 100 göremedim daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

alarm taktırıp kullananlar varmı beynini bozuyor falan diyorlar. taktırıp kullananlar hangi alarmı aldılar yazarsanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Boyluboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125
    ben aldım alarm kendim taktım sustalı olanlardandı. bi 10 lira falan fazla oluyo normallerden. Ama hiç bi sıkıntı yok. 2 gün önce servise gitmişti motor alarmı güzel yapmışsın dedi dedim eyvallah abi markası aklımda değil aklıma gelince yazarım
    İlayda <3 Fatih

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı cosgun32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağutos ayının sonunda bende aldım 2800 4 ay ötelemeli 12 taksitle
    260 tlye plaka ruhsat elimde oldu su anda 530 km de bakımına daha gidemedim.
    yarın bakımına gidecegim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

500 km yi doldurdugunda gece yarısı uzun yol gidiyordum uzun farları yakınca ısıklar kapanıyordu sorun nedir acaba gerçi yarın bakımında bakarlar.
    yeni almış arkadaslar 7000 devirde 90 ı görüyor 100 göremedim daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

alarm taktırıp kullananlar varmı beynini bozuyor falan diyorlar. taktırıp kullananlar hangi alarmı aldılar yazarsanız sevinirim
    hayirli olsun arkadasim kazasiz belasiz ve korumali kullanman dilegiyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

Nebri burda misin

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    beyler gttk 160 km 25 tl bnznle murat abı cok ıyı karsıladı bzı pıde,dondurma,cay cok eglendk gdrken ılk kez

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

motoru uzun yolda ben aldm 60 km 100-110 asagı ınmedm yollar cok ıyıdı murat abı tekrar saol senıde beklıoz

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler gttk 160 km 25 tl bnznle murat abı cok ıyı karsıladı bzı pıde,dondurma,cay cok eglendk gdrken ılk kez

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

motoru uzun yolda ben aldm 60 km 100-110 asagı ınmedm yollar cok ıyıdı murat abı tekrar saol senıde beklıoz
    Eline sağlık, yeni motorun ağzına ...... anladın sen onu

Safahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 günün sonunda 178 sayfayı bitirdimMotor alırken ilk deneyimim olacak şimdiden birçok şeyi sizler sayesinde öğrendim yorum yazan ellerinize sağlık.
    Motoruda galiba 2013 de alırım gibi geliyor hayırlısı bakalım.İlk ehliyeti alayımda

Motosikleti
    mengu daha almadm arkadasla gttk al sur dedı 9000 de arora yebere cok ıyı gttk .murat abı nasıl kacıo motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Evet cok eglenceliydi işte kusbasılı pide+dondurma+cay cok eglendik...ilkkez uzun yolda aldım ögrendim baya baya gelirken daha hızlı geldik amma.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Afiyet olsun İzzet
    ne zaman istersen beklerim
    fakat dediğim gibi hız yeri ve zamanı değil ise felakettir

---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

Alıntı Safahat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 günün sonunda 178 sayfayı bitirdimMotor alırken ilk deneyimim olacak şimdiden birçok şeyi sizler sayesinde öğrendim yorum yazan ellerinize sağlık.
    Motoruda galiba 2013 de alırım gibi geliyor hayırlısı bakalım.İlk ehliyeti alayımda
    hoş geldin Sefa
    inşallah motoru alıp SEFAsını sürersin
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Afiyet olsun İzzet
    ne zaman istersen beklerim
    fakat dediğim gibi hız yeri ve zamanı değil ise felakettir

---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

hoş geldin Sefa
    inşallah motoru alıp SEFAsını sürersin

Öyle abi... Dönüşte aksilik.. ekzoz bogaz vidalarından biri düşmüş ötekinin ucu tutuyordu.neyse durduk anahtarla falan sıktık..sonra tamircide hallettik tam..

manisa cıkısına geldik 2011-12.000 de ybr eleman tek.. biz 2 . kişi asıldık motor 100 ü gecmio bizim.. rüzgar cok adam yetisemedi.. durduk ısıklarda birader ibree kac dedi.. hayırdır dedim..? 100 ne olduki ? kaclık motor bu işlem kesin var diyor.. nerden cıktı ki ?? 115 i gördügümde yanınızdayım dedi.. ısıklar yandı .. cıktıkk.. gene 2-1 gene gecemedi.. birader manisa motoru deyil bu helal olsun cok güzel motor.. ybr ilk defa böyle gördüm dedi.. Arora yebere dedik.. Cocuk hayran kaldı..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle abi... Dönüşte aksilik.. ekzoz bogaz vidalarından biri düşmüş ötekinin ucu tutuyordu.neyse durduk anahtarla falan sıktık..sonra tamircide hallettik tam..

manisa cıkısına geldik 2011-12.000 de ybr eleman tek.. biz 2 . kişi asıldık motor 100 ü gecmio bizim.. rüzgar cok adam yetisemedi.. durduk ısıklarda birader ibree kac dedi.. hayırdır dedim..? 100 ne olduki ? kaclık motor bu işlem kesin var diyor.. nerden cıktı ki ?? 115 i gördügümde yanınızdayım dedi.. ısıklar yandı .. cıktıkk.. gene 2-1 gene gecemedi.. birader manisa motoru deyil bu helal olsun cok güzel motor.. ybr ilk defa böyle gördüm dedi.. Arora yebere dedik.. Cocuk hayran kaldı..
    İzzet hızlı adam değil trafik kuralına harfiyen uyan trafikte saygılı olan adamdır
    bu şekilde devam edersen seni unutmak zorunda kalabilirim

Motosikleti
    abı rıtme ayak uydurmak gerek 100 dn asagı gdmıon zorunlusun hzlı gtmeye

selamınaleyküm herkese, bende motor almayı düşünüyodum 2000,2500e falan ikinci el bişey bakıyodum babam sıfır alalım dedi driflerde hoşuma gidiyor 2-3 güne drift alıyorum Allah nasip kısmet ederse, forumdaki yazıları okudum ama sorıyım yinede bu motorlada ne biliyim böyle hepsinde olan belirli bi sorunları varmı ilk motorum motordanda pek anlamam beni üzermi yardımlarınızı bekliyorum..

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı RiddleJr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamınaleyküm herkese, bende motor almayı düşünüyodum 2000,2500e falan ikinci el bişey bakıyodum babam sıfır alalım dedi driflerde hoşuma gidiyor 2-3 güne drift alıyorum Allah nasip kısmet ederse, forumdaki yazıları okudum ama sorıyım yinede bu motorlada ne biliyim böyle hepsinde olan belirli bi sorunları varmı ilk motorum motordanda pek anlamam beni üzermi yardımlarınızı bekliyorum..
    öncelikle şimdiden hayırlı olsun diyorum..
    sizi üzermi hayır üzmez.şuana kadar kimseyi üzdügünü görmedim bende dahil..
    her motorda oldugu gibi lastikler berbat ..degişebilirseniz degişin ..
    yok degişmem diyosanız çok dikkatli binmelisiniz özellikle ıslak zeminde..
    bakımlarını güzelce yaptır gönül rahatlıgı ile kullan

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    S.a motor 370 km de 500 de yağını değiştiricem servise gitmesem kendim değiştirsem garantiden çıkar mı ?

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a motor 370 km de 500 de yağını değiştiricem servise gitmesem kendim değiştirsem garantiden çıkar mı ?
    bence yagını al git servis degişsin..sende degişirsin tabide.
    motorun garanti kagıdına yazmaları lazım bakım yapıldı die.
    yoksa ilerde garantilik bi durum olursa sorun çıkarırlar
    eray_uluyazı bunu beğendi.

hunter84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar UG & Mondial Drift + 93 PX 200
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    As motorun hayırlı olsun 500km bakımını servıste yaptır cunku garantı kagıdını dolduracaklar ve ıslenıcek garantıne bana servısın soyledıgı yag ıle ılgılı motora bısey olursa onların sorumlulugunda

saygılar

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    vay puştlar :D peki ne kadar para alır yağ değişimine yaptıran var mı hiç ?

öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim, ben zaten lastikleri değiştirmeyi düşünüyodum michelin pilot sporty veya pirelli dura traction ama bunun ön lastik 3,00/18 varmıdır bu lastiklerin bu ebatı , ozaman ben gönül rahatlıgıyla alabilirim çok sağolun,allah kazadan beladan korusun hayırlı geceler..

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim, ben zaten lastikleri değiştirmeyi düşünüyodum michelin pilot sporty veya pirelli dura traction ama bunun ön lastik 3,00/18 varmıdır bu lastiklerin bu ebatı , ozaman ben gönül rahatlıgıyla alabilirim çok sağolun,allah kazadan beladan korusun hayırlı geceler..
    bu marka lastiklerin ne yazık ki 3,00/18 ebatında lastikleri yok. eğer bu marka lastikleri alacaksanız ön 90-90/18 arka 100-90/18 alın. ya da sadece IRC marka lastikte 3,00/18 ebatında lastik var. o marka lastiğin de kalitesini kullanmadığım için bilemem...

ayrıca garanti süresi boyunca garanti kapsamından çıkmasını istemiyosanız her 2000 km de servise götürüp bakımlarını YETKİLİ SERVİS e yaptırın. 30000 km sonra servise götürmenize gerek kalmaz garantisi bittiği için bujinizi yağınızı filtrenizi değiştirin kullanın motorunuzu
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    hoş geldin
    hangi makinayı alırsan al
    temiz ve düzenli bakımını yapmazsan problem olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)