Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bayiler motoru anahtar teslimi yapıyormu? ne kadar yada anahtar teskim fiyatı bilgisi olan ardaşlar yardımcı olabilirimisin saygılar yakında bende sizden olucam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Alıntı ower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bayiler motoru anahtar teslimi yapıyormu? ne kadar yada anahtar teskim fiyatı bilgisi olan ardaşlar yardımcı olabilirimisin saygılar yakında bende sizden olucam
    yanılmıyorsam 2 sayfa önce ben fiyatları vs yazmıştım

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Kandiliniz Mubarek Olsun...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anahtar teslimi diye bişey yok, plakayı bayiiye bile yaptırtsan muamelecinin peşinde koşuyosun, fotokopileri bile bana çektirtmişti namuzsuz. Plakayı muameleci'den almakla dosyayı kendin hazırlayıp almak arasında harcadığın zaman açısından hiç fark yok, 50-100 lira arası para da cebinde kalıyo.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anahtar teslimi diye bişey yok, plakayı bayiiye bile yaptırtsan muamelecinin peşinde koşuyosun, fotokopileri bile bana çektirtmişti namuzsuz. Plakayı muameleci'den almakla dosyayı kendin hazırlayıp almak arasında harcadığın zaman açısından hiç fark yok, 50-100 lira arası para da cebinde kalıyo.
    sizin muameleci çok afedersiniz şerefsizmiş. ben ilk defa drift i alırken verdim vekaleti verdim parayi 2 gün sonra plakam motorumun üstünde takılı bayide beni bekliyodu.
    ama ikinci motorda ben yaptım. tek sıkıntı emniyetten randevu alırken yaşadım başka herşey çok basitti...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

s.a aranıza yeni katıldım mondial 125 mh drif alacam yorumlara göre güzel motor ama cok yakıyor diyorlar arkadaşlar 100 km lede ne kadar yakıyor?

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı kayseri38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a aranıza yeni katıldım mondial 125 mh drif alacam yorumlara göre güzel motor ama cok yakıyor diyorlar arkadaşlar 100 km lede ne kadar yakıyor?
    3-3,5 litre
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı kayseri38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta c.tesi 30 tl ile 250 km bunun neresi çok km 120 kuruş daha az yakan varsa buyursun bu arada kaçla yol aldım yazmayayım durduk yere cezada yemeyeyim
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

devirli kullanmama rağmen 3 litreyi görmedim )

Aslında vakıt olmadıgından anahtar teslim almak istiyorum.Birde arkadaşlar gerçekden tavsıye edermisiniz motoru ilk motorum olucak tecrübe sahıbı degılım ılk cb 125 e dusunuyodum yok tıtresım falan dediler bende arkadaş japon titriyo ise neden 1000 fazla para veryim dedim drift alırım dedim daha iyi markamı yoksa mh 125 mı dusuncelernınız nedir?

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Ben eski motorum kle500 ü aramıyorsam gerisini sen düşün
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    YAKLAŞIK 12- 15 KR/KM bunu şöyle hesapladım ; motorum 2012 model ve 3 aylık yaklaşık 3700 km de , motoru şehir içi ve şehirler arasında sıkıştırarak kullanırsan 6bin devir ve üstü 50 tl ile 360 km yapıyorum yok sakin kullanırsam şehir içi 4bin devir ve altı şehirler arası 8bin devir ve altın da kullanırsam 50tl ile 420 km yaptım bunu her ikisini de en az 3 er kere deneme fırsatım oldu yani ortalama alırsak 360+420=780/2=390 50000/390=12,8 13kr/km gibi rakam çıkar, şehir içi ve şehir arası yol hemen hemen yarı yarıya diyebilirim
    yani bu yakıt işi birazda kullanım tarzı ile alakalı
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Merhaba arkadaşlar,

Amasyadan 2 arkadaş aldık bizde biri siyah biri beyaz. Şimdiklik 380 km deyim, benzin filtresinden biraz benzin attı ilk gün, sıkıştırdık işte onun dışında birşey yok. biraz yırtık bullanıyorum ben, 120 kilo 1.90 boyunda bi adam olmama rağmen 120 gördüm bugün denedim rüzgar felan nerden nasıl esiyor anlayamadım fazlada yatamadım :D tecrübelerime gelince, 2 kişi binince direk tekere geliyor, hoşuma gitmiyor değil bugün biraz bakayım dedim artçı olmadan nasıl diye, biraz selenin gerisinde oturmak gerekiyor, performans çok çok iyi mutluyum rodajda olduğundan fazla yaktı sanırım 174 km de 22 lira aldı benzin, önemlide değil açıkcası, içtiğinin at ve kat fazlasını veriyor, mavi keiti reflektörler ve mavi gidon topuzu koydum henüz, ybr sakalı atıp rizoma tarzı elcik lerden alacağım. ilerleyen günlerde cc arttırma ve ixil egzos planım var. diğer arkadaşa gelince, hala 38 km de kullanmayı bilmiyor pek :D alışması lazım plakası da çıkmadı haa bu arada plaka ve ruhsata 270 lira verdim, beyaz çeneden açılır ls2 kaskıma da 200 lira bayıldık :D bakalım ilerleyen günlerde resim felan da atacağım zaten, elime para geçince yine direk motora yatıracağım ^^

9 yaşımda 19-19 105im vardı polini set gilardoni çift kafa 3 akrep turbo egzos ful nikelaj ^^ motor kronolojik sıralamam da geçmişten bugüne :D ; 150zc-135rx king-250 mct-125 drift

mct aslında çok çok memnun ediyordu taa ki, kuzenime bir hafta sonu gezmesi için verene kadar.. Cana geleceğine mala gelsin dedik, rx de plakasız geldi 4 ay anca kullanabildim trafik aldı, bi abimin hediyesiydi mct den çok rx ime üzülmüşümdür. neyse zaman zaman yine topiğe yazarım abiler kardeşler.. Tekeriniz yere düz bassın..
    [B][COLOR="#008000"]Dikkat et evlat; eline bir kez iki zamanlının yağını bulaştırırsan, bir daha asla çıkartamazsın.[/COLOR]
    2012 Mondial 125 MH Drift./Beyaz. | Hayati Atakan Türkmen - Amasya[/B]

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    amasyalı arkadaşlara driftleri hayırlı uğurlu olsun ALLAH saklasın
    ahmet.kilic bunu beğendi.
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    slm günaydın herkese..
    bugün yıllık izine çıktım memlekete gidecegim.
    motor istanbulda kalcak 10 gün yatacak dinlensin biraz )
    özlücem keretayı.
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Merhaba arkadaslar uzun bi aradan sonra tekrardan slm olsun
    malum dugun dugun derken evlendik kurtulduk artik
    yeni motor alan arkadaslara hayirli ugurlu olsun
    kazasiz surusler

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Sanki banada çok yakıyorlar gibi geldi. Ben geçen ay sabiha gökçenden araç kiraladim depoyu 820 kilometre fule yakınken verdiler. 1.6 dizel focus. Giderken 5 kişi yetişkin bünyede olanlarla gittim kütahya hava kuvvetlerine yemin töreni vardı biraderin. Araçta hamile olduğu için 100e sabit hızda gitmeye çalıştım 3 yada 4 yerde acil durmam gerekti. Orda piknik yapmak için yer aradık dolaştım dönüşü ise 3 kişi ile geldik araç hafifledi 120yi falan geçtim çoğu yerde ve gebzede fulle dedim. 113 lira ödedim 800 km yaptım toplamda aracı teslim ederken 900 küsür kmlik benzin var yazıyordu neyse bu duruma göre iki tekerlek neden çok yakıyor. Sadece drift böyle değil zaten.

Ya arkadaşlar bu meleti redline a sokmadan vites atmak için nerede değiştirmek gerekiyor, 3. viteste 90 a geliyor devir 9 bine yakınken, 92-92 oluyor 10 a yaklaşırken, 4 e tak 100, 5 e geç 105 110. bazen düz yolda 4. viteste devrindeyken 110 u gördü, bugün 2 arkadaş yatarak 125 yaptım. motorda toplam 180 kilo vardı, ben tek bindim 110 u geçmedi, nasıl bi alet bu anlamadım gitti bendemi hata var, yoksa klasik rüzgar eğim muhabbeti mi, 125 lere gelirken hava bozuktu rüzgar şiddetli ve karşıdan esiyordu. km 500 oldu aha dedim heralde açtık makinayı deneyelim gece çıktım yok abi 110 dedi durdu.. 150 lik mondial kn ler çatır çatır geçiyor, seyhan 150 geçti ya. çıldırıcam nasıl makina bu, nerede hatam var. smcx silindiri attıracağım. olmadı 200 lüğe kadar yolu var :D çok büyük umutla aldım ben bu makinayı.. (=
    [B][COLOR="#008000"]Dikkat et evlat; eline bir kez iki zamanlının yağını bulaştırırsan, bir daha asla çıkartamazsın.[/COLOR]
    2012 Mondial 125 MH Drift./Beyaz. | Hayati Atakan Türkmen - Amasya[/B]

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Alıntı g-press05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar bu meleti redline a sokmadan vites atmak için nerede değiştirmek gerekiyor, 3. viteste 90 a geliyor devir 9 bine yakınken, 92-92 oluyor 10 a yaklaşırken, 4 e tak 100, 5 e geç 105 110. bazen düz yolda 4. viteste devrindeyken 110 u gördü, bugün 2 arkadaş yatarak 125 yaptım. motorda toplam 180 kilo vardı, ben tek bindim 110 u geçmedi, nasıl bi alet bu anlamadım gitti bendemi hata var, yoksa klasik rüzgar eğim muhabbeti mi, 125 lere gelirken hava bozuktu rüzgar şiddetli ve karşıdan esiyordu. km 500 oldu aha dedim heralde açtık makinayı deneyelim gece çıktım yok abi 110 dedi durdu.. 150 lik mondial kn ler çatır çatır geçiyor, seyhan 150 geçti ya. çıldırıcam nasıl makina bu, nerede hatam var. smcx silindiri attıracağım. olmadı 200 lüğe kadar yolu var :D çok büyük umutla aldım ben bu makinayı.. (=
    dostum km 500 oldu diyorsun; yeni ise motorun basmayın diyorlar, belki daha sonra açılıyordur. Yeni ise ve basıyorsan o hızlara bence yanlış yapıyorsun.

herkese slm arkadaşlar ben 4 aydır dirft kullanıcısıyım daha doğrusu vitesli motora geçişimde 4 ay oldu ve sizlerin bu sitedeki bütün yazışmalarınızı okudum sonra gidip diriftimi aldım bir ricam olacak arkadaşlar hiçbir sorunumyok desem yalanolur motor stop ediyor yani rolentideyken değil kalkış esnasın da önceki sayfalarda bir arkadaş buna benzer bi sorun yaşıyordu yardımcı olursanız sevinirim bu arada servis bakımı sırasında konuyu anlattım servis işte ne beklenirki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)