Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sukida 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozerozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepsi aynı fabrikadan çıkıyor bu motorların, bisan, ramzey, kanuni de dahil ÇİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    everyday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu gün çorludaydım ve sukidayı inci akü nün getirdiğini ve herkezin yazdığı gibi çin malı diil JAPON malı olduğunu öğrendim.Bir motor ustasıyla konuştum ve kullanılan malzemenin mondialden çok üstün olduğunu hatta motor bloğunun dökümünün kalitesinin bile diğer çinlilerden sağlam olduğunu öğrendim . Kullanan biri ise ön freni sıkıp gaz verdiğinde arkanın patinaj yaptığını ,seleye biraz arkaya oturduğunda ve gaz verdiğinde motorun önünün havalandığını falan gördüm yani bizzat şahit oldum .Ayrıca yakında 150 lik modeli de geliyormuş bilgilerinize sunarım.Serviste ise yedek parça nın olmaması gibi bir sorun yaşanmıyormuş.Hem usta hem kullanıcı yorumu. fiatı da 150 lik motorun 2100 ytl

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı everyday adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bu gün çorludaydım ve sukidayı inci akü nün getirdiğini ve herkezin yazdığı gibi çin malı diil JAPON malı olduğunu öğrendim.Bir motor ustasıyla konuştum ve kullanılan malzemenin mondialden çok üstün olduğunu hatta motor bloğunun dökümünün kalitesinin bile diğer çinlilerden sağlam olduğunu öğrendim . Kullanan biri ise ön freni sıkıp gaz verdiğinde arkanın patinaj yaptığını ,seleye biraz arkaya oturduğunda ve gaz verdiğinde motorun önünün havalandığını falan gördüm yani bizzat şahit oldum .Ayrıca yakında 150 lik modeli de geliyormuş bilgilerinize sunarım.Serviste ise yedek parça nın olmaması gibi bir sorun yaşanmıyormuş.Hem usta hem kullanıcı yorumu. fiatı da 150 lik motorun 2100 ytl
    japon malı olduğunu söyleyen ustayı da söyle millet inansın o zaman. haojin firmasıyla aynı bu mallar. %100 çin malıdır.

ön freni sıkıp gaz verirsen 110ft de pati çeker. videosunu koyarım hatta. bununla ne alakası var.

bunlar reklam kokan hareketler

japon malı olduğunu ispatla ya da yanlış bilgi verme.

biraz geç okudum
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

peskimet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayalim Suzuki B-King
    valla kardeş sana tavsiyem sakın sukida mukıda alma.çünkü yukarıdaki resimdeki motorun aynısı bende var. lanet birşey. geçenlerde arka lastigi 30 km hızda kücük cukura vurdum vurmamla arka mil koptu yani anlıyaçagın cok dandik mazemesi var. haberin ola..

simdi mtordan anlarız ama- nasıl kullandına na bakar bende sk 125-3 var daha anah tar vurmadım bence cok guclu seri ve atik bı motor ancak parcası pahalı su anda bu motor ların coogondan iyi ve kapor tanın altında a*b*s damgası var hepsinde varmı bilmem ama benimkinde var ve silindiri alivyon yani zor ısınır cok cabuk soğur eger bilmeyen biri olursa cok cabuuk yıga bilir cunku 4 ten bire dogrudan geciyo ama hekese tavsiye ederim

Alıntı everyday adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hem çin li değil ,hem de motor blok dökümü diğer çin lilerden sağlam ..
    çok güldüm..
    Allah ta seni güldürsün....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler