Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YZF R6 Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    [QUOTE=KuweytLi;2172515]
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

olamaz zaten ;)
    tamam kardeşim senin iş bitmiş ;) motoru almışsın kazasız belasız sürüşler dileklerimle güle güle kullan....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 600F
    bana göre 2 motorunda avantjları çok.görüntü açısından söliycem.honda kibar ve estetik.renkleri güzel kombine edimiş.
    yamaha kışkırtıcı ve göz doldurucu.kırmızı-beyaz modelininin siyah üzerine kırmızı. aralara altın rengi. jant rengine uyumlu yaparsa süper olur.
    ama başka renk satamaz sonra

Motosikleti
    yamaha r6
    arkadaşım bu başlık bilgi paylaşım başlıgı. karşılaştırma başlıgı degil !!!!!!!!
    ZevkLer ve RenkLer TartışıLmaz...

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı KuweytLi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bu başlık bilgi paylaşım başlıgı. karşılaştırma başlıgı degil !!!!!!!!
    tamam kardeşim isteyenler bilgilerini paylaşsın ben sana ve paylaşmak isteyenlere bi şey demedimki.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:54 ----------

Alıntı argunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de onu diyecektim, teknik özelliklerini de eklersen karşılaştırmak için tam olur.
    bazı istemeyen arkadaşlar var verecektimde boşver.

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    bende ilk defa ss motor aldım (yzf r6) ama alalı 1,5 ay oldu hemen hemen daha 32 km yapabildim yağmur kar çamur yüzünden zamanla + veya - lerini anlatırım . ilk gözlemim + sı hafifliği (naked'e göre) - si ise dönüşleri biraz kısa
    sürmek için yaşa , yaşamak için sür ...

Motosikleti
    Malesef Daha Alamadım.. .(
    arkadaşlar 1999 model R6 nasıl bi bilgi verebilirmisiniz ? Ortalama fiyatları nerelerde ne eder ?

Motosikleti
    Malesef Daha Alamadım.. .(
    bilgi verecek yokmu arkadaşlar ?

Motosikleti
    Honda Msx125 olacak gibi
    Alıntı hsn_zhr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgi verecek yokmu arkadaşlar ?
    8 ila 10 arasında değişir.
    I've woken now ,to find myself , in the shadows all I've created.

aadrenalin16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    arkadaşlar herkeze merhabalar r6 nın 2006 special kasasında yaglama problemı oluyor dıye bı kaç kişiden duydum .bı elemanın yağ pompası yağlama yapmamış kilitlemiş. Bence bu onun fabrıkasyon bı hatası oldugunu düşünuyorum.varmı bu kasaların(2006kısa kasa)_ yönleri

dentcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    arkadaşlar 4 ay ninja 250 ye bindim ve bugün ümraniyede ki kadir abimizden R6 aldım aslında kapora verdim. 7-8 gün içinde teslim alacağım. lütfen; bana 2012 modellerle ilgili yada R6 nın olumlu ve olumsuz yönlerini yorumlarmısınız... Yaklaşık 10 gündür 600RR araştırdım sonra gidip R6 aldım. Yani R6 ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum. İyimi ettim yoksa kötümü ettim. Lütfen açık olun...Şimdiden teşekkürler....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dentcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 4 ay ninja 250 ye bindim ve bugün ümraniyede ki kadir abimizden R6 aldım aslında kapora verdim. 7-8 gün içinde teslim alacağım. lütfen; bana 2012 modellerle ilgili yada R6 nın olumlu ve olumsuz yönlerini yorumlarmısınız... Yaklaşık 10 gündür 600RR araştırdım sonra gidip R6 aldım. Yani R6 ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum. İyimi ettim yoksa kötümü ettim. Lütfen açık olun...Şimdiden teşekkürler....
    600CC racing motosikletlerde en çarpıcı en sportif tasarım r6 da, bence güzel seçim.pişman olmayacaksınız.Resimleri ve motor hakkındaki düşüncelerinizi bekliyoruz.Hayırlı olsun
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    Siz R6 sahibi iseniz size sorayım.... En bariz artısı ve eksisi nelerdir?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sıfır mı aldınız hayırlısı olsun allah kaza bela vermesin.

biraz erken olmamış mı r6 için çok agresif bir makina elinin ayarına çok dikkat et..

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Bende varim...
    RIDE or DIE

Siz R6 sahibi iseniz size sorayım.... En bariz artısı ve eksisi nelerdir?
    yok hocam ben yorumumu kattım,forumdan r6 sı olan arkadaşlar yardımcı olacaktır

Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    Herkes o kadar korkutuyor ki; sanırım ilk seferde debriyajı bırakamıyacağım....

Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    arkadaşlar ninja 250 grubuna göre çok az sayıdayız yada çok heyecansızız. Lütfenden de olsa konu açın lütfen paylaşım olsun.... Zevkli konulara ulaşacağız ha gayret....

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yüksek CC Kullanıcıları Motordan inemiyorlar ki Nasıl foruma girsinler
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    moderatörlere sesleniyorum bu abonelik kapatılsın.... En son cevap 13 martta gelmiş yahu.... Ninja 250 cilere hayran kaldım...... Haydi arkadaşlar paylaşım lütfen..... Bari ben konu açayım: Üç gündür 2012 R6 ma biniyorum... Acaip acemiyim ama motora biraz alıştım sayılır.. Ancak çok yavaş gazlama ve gaz kesmelerde müthiş rahatsız edici bir tak tuk sesi geliyor..... Servisten kompressör abi yapar normaldir dediler ama çok rahatsız edici.... Her gaz verişimde çok yavaş yavaş arttırmama rağmen ve her gaz kesişimde çok yavaş olmama rağmen acaaip sinir bozucu bir çarpma yada ani zincir gerilmesi gibi ses geliyor lütfen bilgisi olan varsa yardım etsin......

moderatörlere sesleniyorum bu abonelik kapatılsın.... En son cevap 13 martta gelmiş yahu.... Ninja 250 cilere hayran kaldım...... Haydi arkadaşlar paylaşım lütfen..... Bari ben konu açayım: Üç gündür 2012 R6 ma biniyorum... Acaip acemiyim ama motora biraz alıştım sayılır.. Ancak çok yavaş gazlama ve gaz kesmelerde müthiş rahatsız edici bir tak tuk sesi geliyor..... Servisten kompressör abi yapar normaldir dediler ama çok rahatsız edici.... Her gaz verişimde çok yavaş yavaş arttırmama rağmen ve her gaz kesişimde çok yavaş olmama rağmen acaaip sinir bozucu bir çarpma yada ani zincir gerilmesi gibi ses geliyor lütfen bilgisi olan varsa yardım etsin......
    yüksek viteste kullandığınızdan olmasın? 1.vitestede aynı şeyi yapıyormu? birde bi kaç resim ekleyinde renklensin şu konu yahu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)