Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YZF R6 Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    kasa guzel ama 2006-2014 abi. suyunu cıkardılar bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar merhaba

Bende R6 almayı düşünüyorum. Temiz bulmak sanırım biraz fazla zor. En son bir çorumda temiz diye düşündüğüm motor buldum. Bugün gidip almaya niyetlendim. Kullancı ile görüştüğümde hasarı olmadığını belirtti fakat Sigorta şirketinde tanıdık vasıtası ile motorsikletin geçmişine baktım da 3 farklı hasarın olduğunu gördüm ve resimlere de ulastım. Sizde bu motorsikletten bana göre uzak durun. Yada çok iyi bir usta ile gidip motoru alın. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-hatasiz-2008-yamaha-r6s-158202764/detay ilan bu arkadaslar lütfen almadan 2 kere düşünün.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Temiz r6 alacagim satanlara duyurulur

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zx6 sarmadı mı? Yoksa iki motor mu olacak O_o

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    RR giderse Sıfır bir R6 denemek istiyorum nedense

Motosikleti
    suzuki gsx650f, yamaha r6
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

bugün yeni aldığım direksiyon amortisörünü takmış bulunuyoruz. 25 kademeli ayarı mevcut suan 15. kademede fakat deneme yanılma ayarlıyacagız artık. 17. kademe biraz sertti sehir içi için.
    forewer, vejihi, wolrath ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    pani / 3colore
    markası nedır? ne kadara-nereden temın ettın? hayırlı olsun ;)

Motosikleti
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    markası nedır? ne kadara-nereden temın ettın? hayırlı olsun ;)
    teşekkürler. öhlinsin çakması belli bir markası yok steerin damper full set diye geçiyor (cnc, metal god diye birçok marka var benzeri) scotts, gpr ve öhlins pahalı gelince buna yöneldim. 245 liraya geldi ebay dan. zx10r da kullanan bir tanıdığım memnun olduğunu söyleyince de aldık bakalım nolcak. ama kısa bir deneme ile çalıştığını hissettiriyor yumuşattıkça gidon rahatlıyor. ucuz etin yahnisi yenmez derler ama
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    tecrubelerını aktarırsın. ohlıns full set 1250 cıvarıydı yanlıs hatırlamıyorsam. tekrar hayırlı olsun ;)

Motosikleti
    hafta sonu fırsat bulursak deneyeceğiz. baya araştırmıştım r6 lar için en iyisinin scotts olduğunu düşünüyordum fakat öhlins ve scotts dediğiniz gibi 1250 civarı. tekrar teşekkürler
    wolrath bunu beğendi.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Hondada kendinden var sanirim neden yamahada koymamslar anlamiyorum tank slap kotu bisey

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondada kendinden var sanirim neden yamahada koymamslar anlamiyorum tank slap kotu bisey
    Honda kendi malına güvenmediği için olabilir Yamaha da gerek yok. şaka bi yana da racinglerde neden ABS yok asıl önemli konulardan en önemlisi bence bu soru olmalı.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda kendi malına güvenmediği için olabilir Yamaha da gerek yok. şaka bi yana da racinglerde neden ABS yok asıl önemli konulardan en önemlisi bence bu soru olmalı.
    ABS bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor. Bu yüzden sürücü ABS'ye güvenipte sakata gelmesin diye risk almıyordır.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    yamaha yzf r6
    merhaba arkadaşlar 2 hafta önce almış olduğum 2012 model r6 mı üzülerek satıyorum ailevi nedenlerden dolayı araç çok temiz hiç bir kazası belası yoktur. tamami ile orjinaldir. motorumu daha 3 gün önce komple bakıma soktum araç 3400 km dedir ben 4000 rodaj bakımını erken yaptırdım yağ yağ filtresi hava filtresi zincir bakımı antifiriz sağında solunda gevşeme yapan vidası osu busu bir sürü şey tam bi bakım yapıldı sezonda hiç bir sıkıntı çıkaracak araç değil zaten daha sıfır ayarında km de yok isteyen arkadaşa şase ve motor no verebilirim sorgulatmak için hatta aşağıya yazayım.

şase no: JYARJ155000005468
    MOTOR NO:J515E027944

Motora her türlü kefilim motorun sadece sağ r6 yazan yerde küçük bir çizik var oda benden önceki sahibi çizdirmiş başka nokta çizik yok oda önemli değil zaten araç tamami ile orjinal renk beyaz
    motorun fiyatı 28990 tl dir motor bursa inegöl dedir.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Resim varmi sahibindende falan cizik yeride ?

Motosikleti
    yamaha yzf r6
    resim var
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sifir-ayarinda-2012-model-tamami-ile-orjnl-mukemmel-ses-3400-km-161768222/detay

bu ilanda

Motosikleti
    kawasaki z750
    Arkadaslar 15 yildir motora biniyorum 250 cc uzeri hic motora binmedim r 6 almayi dusunuyorum ne dersiniz

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    15 yıldır motosiklet kullanan birisi en aşağı 30 yaşından fazladır diye düşünürsek sıkıntı olmaz bence, güle güle kullanınız.

dentcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    Arkadaşım 18.000 devir ve 200 km nin sık sık üstünde hızlarda gidiyorsun. Zaten çok gerekli olmayan bir şeyi alıyorsun. Neden dandik markasız ürün tercih ettin. Yüksek hızlarda kitlerse ne yapacan. Hangi metali kullandılar acaba???

Motosikleti
    Alıntı dentcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım 18.000 devir ve 200 km nin sık sık üstünde hızlarda gidiyorsun. Zaten çok gerekli olmayan bir şeyi alıyorsun. Neden dandik markasız ürün tercih ettin. Yüksek hızlarda kitlerse ne yapacan. Hangi metali kullandılar acaba???
    merhaba arkadaşım metali alüminyum alloy. mekanizmasında kitlenecek bir durum yok. kademeyi piste çıkar gibi sonuna kadar sıkarsan tabiki otobanda gazlamalarda bile sıkıntı çıkarabilir. yine de içime biraz korku saldın

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)