Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150MR Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    150 MR'a
    1- sis lambası
    2- çakmak şarjı
    3- kırmızı mavi flaşör
    yaptırabileceğim bir yer biliyormusunuz? (istanbulda)
    elektrik becerim yok denecek kadar az olduğu için ya aldığım yerde montaj yapılmalı yada bu işten iyi anlayan birini bulmalıyım
    [B][COLOR="Red"]...::: Günahkâr Sokakların Tövbekâr Delikanlısı :::... [/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı delicocuk61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 MR'a
    1- sis lambası
    2- çakmak şarjı
    3- kırmızı mavi flaşör
    yaptırabileceğim bir yer biliyormusunuz? (istanbulda)
    elektrik becerim yok denecek kadar az olduğu için ya aldığım yerde montaj yapılmalı yada bu işten iyi anlayan birini bulmalıyım
    sis farı bulmak çok zor hele motorun ürettigi güçte bi sis farı bulmak çok zor..
    http://www.msttech.biz/ bu linktekileri bi incele istersen..senin işine yarayacak olan 3 lü olandır oda 150 liramı neydi.
    ama karaköyde elektreiçilede 3x1 pavır led ler var lensili onlarinda tanesi 10 lira kadar onlardAN 2 tane alıp kendinde yapabilirsin size kalmış bişey..son yazdıgımda çok verimlidir
    hatta b arkadas ybr sine 4 adet takmisti gayet iyi aybınlatıyo..dur linlini yazam resimlerine bak.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...-degisimi.html

yorulmaz50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600 f imm
    selam arkadaslar bu kask kilidini asıl kullanıyorsunuz kullaan bilen varsa bi tarif edebilirmi? bide bezin filtresinin ardında cikle gibi bişe var o nasıl kullanılır ne işe yarar tarif edermisiiz tekeriniz düz basssınn...
    kazasızz belasız ...

Motosikleti
    CBF 150
    çok araştırdım bu motoru çok da beğendim..tamam biraz fazla yakıyormuş ama beygirine göre fena değil..benim anlamadığım bu motoru sahibinden de falan az kullanarak çok satan var..400 km den 3000 km ye kadar bir sürü motor var..niye millet satıyo bu kadar erken onu anlamıyorum..zaten çin malı olarak alıyolar..memnun da gibiler..bi çelişki var!!!!

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 8.500 km'ye kadar kullanıp sattım. İhtiyaçlarımı karşılıyor olsaydı şu anda 30.000'e gelmiş olabilirdim.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Ramzey QM 250 (2009 - 2011) - ?
    merhaba,

sorum uzun kullanıcalara boyum 1.91, motor üzerinde sürüşlerde sıkıntı yaşarmıyım onu danışacaktım. daha önce ramzey 250 chopper kullanıyordum ona bile zor sıgıyordum. yardımcı olursanız sevinirim. motor üstünde kambur durup extra yorulmak istemiyorum.

herkese iyi sürüşler.

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    Sanırım alçak gelecektir. Daha önce başka bir konuda da yazmıştım. Özellikle yolcu taşırken sıkıntı oluyor boy meselesi. Çoğu zaman kambur otururken yakalıyorum kendimi.

Motosikleti
    CBF 150
    Topik ölmüs kimse kullanmiyo mu bu motoru gezmiyo mu foto cekmiyomu..

Motosikleti
    Alıntı AGunak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım alçak gelecektir. Daha önce başka bir konuda da yazmıştım. Özellikle yolcu taşırken sıkıntı oluyor boy meselesi. Çoğu zaman kambur otururken yakalıyorum kendimi.
    cevap için teşekkürler. bana da alçak gelecek gibi geliyor bayide bakmak lazım geçen gittim ama modelden yoktu.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Çok alçak motor, benim mondial mobiletim bile bundan daha yüksek.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    7900 km ye geldim. Ev-iş arası için kullanıyorum. benzin bitmesi hariç yolda kalmadım. Arka stop lambasının ledlerinden %30 una yakını çalışmıyor. gösterge panelindeki KM sıfırlama ufak çubuğu düşmüş. Zincir, vites geçişlerinde ses yapar hale geldi, kışın soğuk günlerde kullanmıştım biraz soğuk gördü deforme oldu diyerekten olabilir ama kesin sebebini 8000 bakımda sorar, yazarım buraya ;)

aslında 250 MR satın aldım. sevdim güzel alet ama ailevi sebeblerden dolayı 250 mr yi tekrar satacağım :(

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    150 MR de 100 KM yakıt denemesi sonucu:

Agresif kullanım 100 km »»» 3 Litre !

düzgün kullanım ile 2.5 e kadar indirilebileceğini düşünüyorum

Motosikleti
    CBF 150
    millet çok yakıyo diyodu ben de hep 3.5 yakar diye düşünüyodum..agresif kullanımda 3 iyiymiş..almaya çok yakınım bu motoru artık alıp yakıt sarfiyatını kendim de sınayacağım:D

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    çamur atacak yer arayanlar çok. 8000 bakımına verdim ben motoru, bu sene binip, seneye yükseltmeyi planlıyorum.
    satana kadar rahat 13 - 14 bin km civarına gelir sanırım.

belki de satmam, 150 mr yi şehir içinde kullanırım. birde 650 cc lik bi motor alır, uzun yol yaparım diye düşünüyorum...

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    slm arkadaslar bende mr 150 modelini aldım cumartesi günü 120 km yol aldıktan sonra ön sispansiyonun yag kacırdıgını gordum servise gittiğimde ön takımın gittiğini söledi daya sıfır oldugu icin belki garantiye girer diyor bu nasıl iştir ayrıca dün gazdan elimi cektiğimde debriyaja basılı durumda motor sıcak oldugu halde duruyor bu arada rolantı 1600 lerde bugun sabah tan motoru calıstırmayı denedim calısmadı motor sıfır olmasına ragmen bukadar sıkıntı cekiyorum bu konularda bilgisi olan varmı ne yapmam gerekiyor?? bu arada benim boyum 172 ve motor benim boyuma kucuk gelıyor kambur duroyorum motorun izerinde farketmeden. daha önce kullandıgım motor 86 model java 350 likti

Ali G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olacak
    Almayı düşündüğüm motor 150 Vulture için bu sayfa da okuduklarım
    uzun boylulara uygun olmaması ve yeni alan arkaşımızın talihsizlikleri beni yine düşünmeye sevk etti.

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı ismo61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar bende mr 150 modelini aldım cumartesi günü 120 km yol aldıktan sonra ön sispansiyonun yag kacırdıgını gordum servise gittiğimde ön takımın gittiğini söledi daya sıfır oldugu icin belki garantiye girer diyor bu nasıl iştir ayrıca dün gazdan elimi cektiğimde debriyaja basılı durumda motor sıcak oldugu halde duruyor bu arada rolantı 1600 lerde bugun sabah tan motoru calıstırmayı denedim calısmadı motor sıfır olmasına ragmen bukadar sıkıntı cekiyorum bu konularda bilgisi olan varmı ne yapmam gerekiyor?? bu arada benim boyum 172 ve motor benim boyuma kucuk gelıyor kambur duroyorum motorun izerinde farketmeden. daha önce kullandıgım motor 86 model java 350 likti
    garantiden değişir herhalde merak ettim sonucunu bilgilendirirsen seviniriz..geçmiş olsun bu arada:D

Motosikleti
    Alıntı Ali G. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayı düşündüğüm motor 150 Vulture için bu sayfa da okuduklarım
    uzun boylulara uygun olmaması ve yeni alan arkaşımızın talihsizlikleri beni yine düşünmeye sevk etti.
    bende vazgeçtim, boyum 1.91 sığamayacagımı düşündüm.

oysa tipi inanılmaz güzel bence..keşke kısa olsaydım boyun bir yararını görmedim zaten sırf problem

kardeş buyun uzunsa tavsiye etmem
    ben yeni aldım memnunum boy 1,72

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    bende 1.70 im. boyu bana göre iyi ama @kill_bill i anca MCX kurtarır gibime geliyo

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)