Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728293038 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150MR Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    Bu üç motor bir birinin benzeri yapıda ancak çamurluk lastik ve diğer genel yapıda farklılıklar var..Bu farklılıklar kullanımın niteliğine yönelik düşünülmüş sanırım. Motosikletlerin bir serisinde çamurluklar yüksek lastikler dişli ve kalın iken diğerinde lastikler asfalt düz tip ve çamurluk alçaktır..Bu sebeple motosiklet alırken bu kriterleri gözönünde bulundurunuz.

.Sıfır motor iyi olur diye bir yargıyı kabul etmiyorum hiç bir zaman..Motorun rodajını iyi yapabilecek bilgiye beceriye sahip birinden motor alıp aldığım günden itibaren rahat rahat kullanmak isterim her zaman.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbf 1000 Fa
    topcase tavsiyesi olan?veya topcase dışında kask vs koymak için tekstil çanta bulup kullanan var mı arkada?topcase'i mecburiyetten istiyorum mümkün olsa başka bşy bulcam.kancalı fileyle pek güven vermiyo.var mı alternatif bşyler kullanan veya fikri olan arkadaşlar?

arkadaşlar mondial mr 150 nin de gördüğüm kadarıyla bi farkı yok değilmi mc lerden sizin bildiğiniz fark varmı

Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    Alıntı alfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mondial mr 150 nin de gördüğüm kadarıyla bi farkı yok değilmi mc lerden sizin bildiğiniz fark varmı
    Bu üç motor bir birinin benzeri yapıda ancak çamurluk lastik ve diğer genel yapıda farklılıklar var..Bu farklılıklar kullanımın niteliğine yönelik düşünülmüş sanırım. Motosikletlerin bir serisinde çamurluklar yüksek lastikler dişli ve kalın iken diğerinde lastikler asfalt düz tip ve çamurluk alçaktır..Bu sebeple motosiklet alırken bu kriterleri gözönünde bulundurunuz.

.Sıfır motor iyi olur diye bir yargıyı kabul etmiyorum hiç bir zaman..Motorun rodajını iyi yapabilecek bilgiye beceriye sahip birinden motor alıp aldığım günden itibaren rahat rahat kullanmak isterim her zaman.

Motosikleti
    mondial 150 MR Vulture
    yarın elimde olucak bu motor hadi hayırlısı

Motosikleti
    250nk
    arkadaşlar mr150 ye bu far gidermi acaba 2gözlü bi far istiyorum bunun gibi önerilerinizi alabilirmiyim

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Black...item33684e3ae0

arkadaşlar birde lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum oldukça kötüler orjinalleri lastik öneriniz nedir asfalt lastiği olsun lütfen

çok teşekkürler

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    Alıntı umutozveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın elimde olucak bu motor hadi hayırlısı
    Hayırlı olsun, allah tekerini düz bastırsın.
    Bende MR' ye kafayı takmış durumdayım, sana kaça maal oldu öğrenebilirmiyim.
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3onur5, pek yakışacağını sanmıyorum ama üzerinde canlı olarak görmeden emin olamayız. Yalnız bu farlar aydınlatmada çok yetersizmiş haberin olsun.

Motosikleti
    250nk
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3onur5, pek yakışacağını sanmıyorum ama üzerinde canlı olarak görmeden emin olamayız. Yalnız bu farlar aydınlatmada çok yetersizmiş haberin olsun.
    yuvarlak far fazla hoşuma gitmıyor

kardeş şu streetfighter motorlarına taktıkları farlar çok hoşuma gitti bunlardan taktırsam nasl durur ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3544846/detay/

kartaluzan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar. bu motorda hava filtresi var mı? ve nerede bilgisi olan varmı
    why is it so serious

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı kartaluzan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kaç gun oldu . cevap yazan yok zaten sende hava fılıtresının yerını bulmuşsundur.

mz_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 150, MZ ETZ 251, MR 150 Vulture
    slm MR 'cı arkadşlar. Ateşleme bobininde sorun yaşayan oludu mu acaba? Bu gün yolda kaldım. Pazar olması dolayısıyla sevise de ulaşamadım. Bu sorunu servis ile nasıl çözriz acaba? Fazla uzun sürer mi? Bana kalsa kendim değiştiririm malzemeyi de garanti nedeniyle uğraşmak istemiyorum.

Alıntı kartaluzan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var tabi, sol yan kapakta. Akü'de sağda kalıyor. Hava filtresi sünger bu arada.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Rks Titanic 200

mrb arkadaşlar, ailenize yeni katıldım ben de 1 hafta önce mondial mr 150 aldım. ilk motorum ama sanki senelerdir üzerindeymişim gibi hissettiriyor bana,alışmakta hiç zorlanmadım. görünüşü zaten mest ediyor ve inş da sorun çıkarmaz,içime sinerek binmeye devem ederim uzun süre. aynı parlak siyah renginde kask da aldım ve motosiklet dünyasına adımımı attım. ilk haftadan benzinimi çaldılar fakat olsun en azından motoru bırakmışlar bana

Hayırlı olsun güle güle kullan. Başlangıç için çok ideal bir tercih.
    Yalnız benzini nasıl çalmışlar?
    www.motorumla.net

sağol inzell. benzini alttan hortumundan boşaltmak suretiyle çalmışlar. motoru koyabileceğim kapalı bir yer bulamadım henüz.oturduğum yerde otopark da yok emanet edebileceğim. malesef öyle bir olay gerçekleşti. neyse can sağolsun,bundan sonra fullemeyeceğim artık depoyu napayım :(

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Arabaya geçiş yapmak için motorumu satıyorum...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0953791/detay/
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

Alıntı sezai_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol inzell. benzini alttan hortumundan boşaltmak suretiyle çalmışlar. motoru koyabileceğim kapalı bir yer bulamadım henüz.oturduğum yerde otopark da yok emanet edebileceğim. malesef öyle bir olay gerçekleşti. neyse can sağolsun,bundan sonra fullemeyeceğim artık depoyu napayım :(
    Nasıl insanlarla yaşıyoruz çok acı...
    www.motorumla.net

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl insanlarla yaşıyoruz çok acı...
    dün gece de gelmiş benzin hırsızı, her pazar böyle yapacaksa işim var. ama bu sefer eli boş gitti, benzin yoktu çünkü sadece yedek depoda vardı biraz..

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728293038 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)