Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MG Delux Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    yani uzun krank alinca uzun silindir almak zorundasin. baktin sikistirma az geldi silindirin kafasindan aldirirsin tornada oldu bitti. zaten normal 200 lukler 140 yapiyordur rahat. onlarda 63,5 silindir var bi de

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

ama sen yinede arastir belki farkli bi sey olur adam farkli soyler. ona gore hareket edersin. bizide bilgilendirirsin buradan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu motor en fazla kac yapiyor .. Benim icin cok onemli.......

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Boraaa motoru satmışsin ne alicaksin.bu arada cbf alabilirim bora motor rektefe istiyormus sence ne kadar maliyet çıkar

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı moto125mg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor en fazla kac yapiyor .. Benim icin cok onemli.......
    orjinal hali gps te 100-105 arası yapar km de 110-120 gibi gösterir

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boraaa motoru satmışsin ne alicaksin.bu arada cbf alabilirim bora motor rektefe istiyormus sence ne kadar maliyet çıkar
    valla babam eğer bir daha motor alırsan hakkımı helal etmem dedi noktayı koydu daha ne alayım :( cbf krankı 165 liraydı bi sitede 75 te silindiri galiba debriyaj balatası incik boncuk işçilik felan 400-500 ü bulur herhalde

Motosikleti
    Motor sevdası bitti mi:( sende niye sattın o zaman

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    bende 4 gün önce ufak bir kaza geçirdim dizimde sıyrık oldu arkadaşın motoruda ön amartisör direksiyon lastik jant pert ayağı alçıda verilmiş sadakamız varmış 4 şeritli yolda vızır vızır arabaların içinde kaza yaptık arkadan araba gelmemesi bizi kurtardı adam direk arabayı arkadaşın üstüne kırdı adam görmemiş heralde kör noktaya denk gelmişiz.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sevdası bitti mi:( sende niye sattın o zaman
    boyle yapacagini bilsem satarmiydim hic :-(

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

Alıntı moturmotur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 4 gün önce ufak bir kaza geçirdim dizimde sıyrık oldu arkadaşın motoruda ön amartisör direksiyon lastik jant pert ayağı alçıda verilmiş sadakamız varmış 4 şeritli yolda vızır vızır arabaların içinde kaza yaptık arkadan araba gelmemesi bizi kurtardı adam direk arabayı arkadaşın üstüne kırdı adam görmemiş heralde kör noktaya denk gelmişiz.
    gecmis olsun halit. Allah daha buyuk kazalardan korusun

Motosikleti
    saolasın ALLAH RAZI OLSUN galiba senin parada uçtu:D bende olsa 3 güne yerdim para mara kalmazdı ne yapacan motor işi bitecekmi

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    bilmiyorum ki halit ne alsam daha dorusu bizimkileri nasıl ikna etsemde alsam para duruyor yemedim daha bu arada honda cbr 650f diye motor çıkarmış çok güzel tipi yahu bayıldım motora para olsada alsak :D

Motosikleti
    Ne kadara sattın motoru bora ben satarsam sıfır eski kasa apache rtr 150 alicam istiyorsan bi bak onlara

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    1500 liraya gitti. ben cg motordan şaşmam yani alttan egzantirikli model motora sahip bir model almak istiyorum. nedenide modifiye imkanı,parçalarının ucuz ve heryerde bulunabiliyor olması birde sağlam arıza vermiyor. 15000 kmyi geçmişti benim motor hiçte arıza vermedi. kt,seyhan tipi ya da falcon crown 150 var tipi hoşuma gitti bu tarz rahat ufak cruiser tipi motor almak niyetim alırsamda satmam zaten yeter ağzımın payını aldım ben

Motosikleti
    ne yaptın hacı motor arayışı sürüyormu varmı gözüne kestirdiğin motor

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    yok be halit evde bos vakitlerde mal mal motor fotolarina bKiyorum :-) dun arkadasin motorunu kullandim iki dk. baya ozlemisim ya :-/ sattigima bin pisman oldum curuk motorlara cok.para istiyorlar. sen ne yaptin silindir aldin mi

Motosikleti
    yok hocam daha bişe yapamadım para kalmıyor borçlardan tamircilerde uğraşma diyor artık silindir sekman zamanı gelince yaptıracam 14.000 km oldu motor motorla giderken vites değiştirince debriyajdan eli çekince zincir tekere ani baskı yapıyor sanki taşa takılmış gibi oluyor ilk defa gittiğim motorcu jantın burçları gitmiş dedi ben anlamadım burç murç ne:D ama yavaş giderken birden gaz verince o tepkiyi vermiyor sadece debriyajdan çekince veriyor baskı balatamı eskidi acaba

Bu motor 125kt 'ye kafa tutabilirmi!!?

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:48 ----------

[QUOTE=moto125mg;3344602]Bu motor 125kt 'ye kafa tutabilirmi!!?

-yada bana hizli bir motor onerirmisiniz para limitim 1850tl

Motosikleti
    ben ön arka dublex lastik kullanıyorum biraz kalın// hava ayarınıda biraz daha fazla açıyorum titreşim az olsun diye max 100 km kt nin kaç gideceğini bilmiyorum gitse bile tehlikeli bu motorlarla hız yapmak ben otobana çok giren birisiyim şunu söyleyim motor ağır kalıyor en az 150 cc motor lazım gibime geliyor . ama şehir içi trafikde kullancaksan on numara kt modeli güzel görünüyor çift egzoz birazdaha büyük görünmesi güzel ağırlığıda tahminen fazladır buda aslında hızlı giderken bir avantaj

ben ön arka dublex lastik kullanıyorum biraz kalın// hava ayarınıda biraz daha fazla açıyorum titreşim az olsun diye max 100 km kt nin kaç gideceğini bilmiyorum gitse bile tehlikeli bu motorlarla hız yapmak ben otobana çok giren birisiyim şunu söyleyim motor ağır kalıyor en az 150 cc motor lazım gibime geliyor . ama şehir içi trafikde kullancaksan on numara kt modeli güzel görünüyor çift egzoz birazdaha büyük görünmesi güzel ağırlığıda tahminen fazladır buda aslında hızlı giderken bir avantaj
    bana 1850tl arasi hizli bir motor onerebilirmisiniz.....

Motosikleti
    bora olsaydı sana yardımcı olurdu bu konuya baktığında sana cevap verecektir veya bilen birisi sana cevap verir bendede delux var ama satıp 200 lük motor almayı düşünüyorum geçen bir arkadaşın cooper 250 lik motoruna bindim jinlun bayağı güçlüydü gidişide mükemmeldi sordum ona 900 tl ye almış birazda bakım yaptırmış 1700 tl patladı dedi tabi motor bayağı hırpalanmış eğer yer sıkıntın yok ise 250 lik cooper lar ucuz oluyor.benim park sıkıntım var o yüzden cooper alamıyorum ama sürmesi bayağı keyifli hemde 250 lik olduğu için iyi gazlıyor. Sen hangi ildesin

bora olsaydı sana yardımcı olurdu bu konuya baktığında sana cevap verecektir veya bilen birisi sana cevap verir bendede delux var ama satıp 200 lük motor almayı düşünüyorum geçen bir arkadaşın cooper 250 lik motoruna bindim jinlun bayağı güçlüydü gidişide mükemmeldi sordum ona 900 tl ye almış birazda bakım yaptırmış 1700 tl patladı dedi tabi motor bayağı hırpalanmış eğer yer sıkıntın yok ise 250 lik cooper lar ucuz oluyor.benim park sıkıntım var o yüzden cooper alamıyorum ama sürmesi bayağı keyifli hemde 250 lik olduğu için iyi gazlıyor. Sen hangi ildesin
    DENİZLİ 'den

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-vize-yeni-kb150-25-160115811/detay bu kuba 150 cc kt nin aynısı balansörde var galiba titreşim az olsun diye fiyatıda iyi
    buda kt modeli 125 cc
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-sahibinden-az-kullanilmis-159796989/detay

motor bilen birisiyle bak istersen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)