Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Aprillia Scarabeo 200ie Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin abi sen ne kullanıyorsun bu arada merak ettim...
    Vespa GT 200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Tamer sen yazmıştın 6900'e aldım diye ama bişi sorcam. Keş paraya mı aldın..? Pazarlık ettinmi..? Plaka hariç tabi..
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı eencetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koca forum yöneticisisin bi foto yükleyemedin be abi...

www.ressim.net

buradan daha kolay...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

koca forum yöneticisisin bi foto yükleyemedin be abi...

www.ressim.net

buradan daha kolay...
    [URL=http://www.ressim.net][/

Motosikleti
    [URL=http://www.ressim.net][IMG]]
    aaa yahu bu bizim Kymco Lıke 125 modelin kopyası...ah şu İtalyanlar yok mu...emek ırgızları hepsi...

fena değilmiş ...sende zaten çelimsiz bişeysin...deli tork vardır şimdi bunda...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 tane delik açıp çantanın altlığını montelemek yeterli oluyor. Orjinal çantanın fiyatı biraz pahalı sanırım, ve bu resimdeki orta çantayı nerde buluruz çok hoş ve işe yarar duruyor.

Givi nin E300 modeli, fiyatı 149 lira. Bu çantayada sırtlık takılıyor
    aprilianın italya web sayfasında var daha bir sürü aksesuarı var scarabeonun kendi orjinal kaskları bile var ama malesef türkiye aksesuar konusunda zayıf kalıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:52 ----------

Alıntı MavimantalitE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamer sen yazmıştın 6900'e aldım diye ama bişi sorcam. Keş paraya mı aldın..? Pazarlık ettinmi..? Plaka hariç tabi..
    evet Şükrü hocam keş para aldım 6900'e ben aldığımda euro 2,25ti 6952 lira tuttu 52 lira indirim yaptılar istanbulda bir bayide 6700e bıraktılar ama oraya gidip motoru getirmem yine 200 lirayı bulacaktı uğraşmaya değmez,malum burası bursa burda esnaf bir kuruş inmez aşağıya,tüm esnaf arkadaşlar olarak tok satıcıyız bu söylediklerim plaka hariç fiyat,bütün işlemleri ben yaptım plaka ruhsat 210 lira tuttu.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    [URL=http://www.ressim.net][/
    engin abi bu motoru bodrumdaki yazlığa binip mi götürüyorsun yoksa taşımalı sistemmi
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    engin abi bu motoru bodrumdaki yazlığa binip mi götürüyorsun yoksa taşımalı sistemmi
    Sen Engin abiyi tanımıyosun hangi şartlarda dayanıklılık gösterdiğini bilsen şaşarsın...

Ferco Motordakiler yatarken kendisi Ulusta test eğitim parkurunda yeri geldi 0 derecede ve açık alanda(ful rüzgar) yaşama başarısı gösterebilmiş bir varlık... bizzat şahidim...

her türlü şartlarda ayakta kalmayı başarabilmiş bir tür Engin abim...

bu bağlamda Bodrumada kışın bile motorla gider ...

Motosikleti
    aaa yahu bu bizim Kymco Lıke 125 modelin kopyası...ah şu İtalyanlar yok mu...emek ırgızları hepsi...

fena değilmiş ...sende zaten çelimsiz bişeysin...deli tork vardır şimdi bunda...
    aramızda kalsın ben kymco nun dizaynını daha çok beğeniyom bubama aldık 1 dene şehiriçi için çok güzel hafif ve kıvrak
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Taşımalı sistem ile gidiyor kıyamam ona ben bacakları yorulur.

Motosikleti
    aramızda kalsın ben kymco nun dizaynını daha çok beğeniyom bubama aldık 1 dene şehiriçi için çok güzel hafif ve kıvrak
    iyi etmişiniz...İtalyanlarda bu Kymcoyu kopyalamaktan vazgeçsin artıkın...

aga güzel makina yav...eli ayağı düzgün derler ya o hesap...

hadi iyi geceler 05 te kalkıcam...sen o saatte muhtemelen rüyalar görüyor olacaksın...300 lük beverly hayalleri...

bu Engin abiyi seviyom la ben...valla...

şu motorun altından sarkan tahliye hortumlarını biraz kesip kısaltsak zararı olurmu acaba çok cins duruyorlar.

Motosikleti
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu motorun altından sarkan tahliye hortumlarını biraz kesip kısaltsak zararı olurmu acaba çok cins duruyorlar.
    onlar benzin taşmasını engellemek için ,pompacı taşırırsa ordan akıyor,uzun yada kısa olmasının sakıncası varmı yokmu siz ona göre karar verin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:37 ----------

iyi etmişiniz...İtalyanlarda bu Kymcoyu kopyalamaktan vazgeçsin artıkın...

aga güzel makina yav...eli ayağı düzgün derler ya o hesap...

hadi iyi geceler 05 te kalkıcam...sen o saatte muhtemelen rüyalar görüyor olacaksın...300 lük beverly hayalleri...

bu Engin abiyi seviyom la ben...valla...
    bu kadar engin abiyi sevdiğine göre kesin bi beverly gözüküyor yolda ,iyi geceler dostum

güzel bir model,dizayn olarakda hos,göstergeler ,lastiklerin tr sartlarına göre ve sınıfına göre güven vermesi,yakıt durumu öleee honda innova kullanan biri olarak ps150 ve scrabeo arasında bu modeli almak için fazka düşünmezdim ki cc olarak artcılı kullanımda fark daha cok kendini belli eder kanaatindeyim...birde honda da arka teker önden küçük gibi hatırlıyorum sanki??

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Alıntı emrekrbrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir model,dizayn olarakda hos,göstergeler ,lastiklerin tr sartlarına göre ve sınıfına göre güven vermesi,yakıt durumu öleee honda innova kullanan biri olarak ps150 ve scrabeo arasında bu modeli almak için fazka düşünmezdim ki cc olarak artcılı kullanımda fark daha cok kendini belli eder kanaatindeyim...birde honda da arka teker önden küçük gibi hatırlıyorum sanki??
    Ps 150 den , jant ebatları, arka disk gibi avantajları var. En cokta görüntüdeki değişiklik, ps150 daha basma kalıp scooter modellerinden, oysa scarabeo kendine has klasik tarzı ile daha farklı ve dikkat çekici duruyor.

Motosikleti
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ps 150 den , jant ebatları, arka disk gibi avantajları var. En cokta görüntüdeki değişiklik, ps150 daha basma kalıp scooter modellerinden, oysa scarabeo kendine has klasik tarzı ile daha farklı ve dikkat çekici duruyor.
    aynı şeyi tamer beyde söyledi,basma kalıp bir tarzı yok,kendine has modern retro style bir dizaynı var,büyük 16"lastikleri olmasına rağmen scooter ruhunu kaybetmemiş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:06 ----------

pazar günü gezisinden bir foto

Motosikleti

bu kadar engin abiyi sevdiğine göre kesin bi beverly gözüküyor yolda ,iyi geceler dostum
    aman abi Ferconun kucağına oturmak istemiyorum...kur farkından zaten gereği kadar canımız yanıyor...

aynı
    [/COLOR]pazar günü gezisinden bir foto
    []
    çağırsaydınız duysaydım gelirdim...

Motosikleti
    eski bir scarabeo modellerinden biri yalnız dikkatinizi çekerim ne kadar rahat bir motor,tur için yaratılmış,karşınızda scarabeo 250GT(Grand Touring)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:56 ----------

aman abi Ferconun kucağına oturmak istemiyorum...kur farkından zaten gereği kadar canımız yanıyor...

kur farkından çok %37 ötv ile devlet babanın kucağında hoplatıyorlar bizi

çağırsaydınız duysaydım gelirdim...
    izmire geldiğinde beklerim senin için piknik düzenleriz

Motosikleti
    gelicem dostum merak etme...sana uğramadan bu yaz tatilimi bitirmicem...

ama scarebeoda şu an ötv %14...

Motosikleti
    ve beyaz severler için çok güzel bir dizayn

Scarabeo 300 SE

engin abi şu 300 lük olanı getirseler en azından,çok güzel görünüyor,az yakar güzel kaçar ,türkiyeye gelse xmax ın pabucunu dama atar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:10 ----------

gelicem dostum merak etme...sana uğramadan bu yaz tatilimi bitirmicem...

ama scarebeoda şu an ötv %14...
    ok her zaman beklerim başımın üstünde yerin var,bu arada scarabeo da ötv yüzde 8 kur yüksek :(

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)