Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Kymco Agility 125 / Agility City 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gt250RR Araba:Alfa Romeo 156 Luce Di Amalfi Grisi
    yani bu çinlilerin göstergeleri bile bozukken beygiri ccleri filan hikaye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    yani b.k atmak istemem ama çinlilerle bu iş böyle, ben scooterımı 2009 mart ayında aldım, yaklaşık 6 ay araştırdım tabiki isterdim bi piaggio alayım ya da gilera alayım, ama bu fiyata en iyi tercihi yaptığımı düşünüyorum. Kim ne derse desin bu sitede çok şey bilen insanlar da var, hiç bişey bilmeyen insanlar da var ... aylarca bir çok forumdan yorumlar okudum ve iyiki almışım, daha önceki msjlarımda yaptığım sitemim tamamen SİLKAR firmasınadır... Kymco iyidir sen de kararsızsın iyice araştır acele etme ;)
    %80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

salih9033 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City
    kalkışta şuan benim motorum bütün çin çan çon lara kafa attırıyor biraz modifikasyon yapmadan öncede attrıyordu ama şimdi göremiyorlar:D adam geçen gün benim motora bakıyım derken kaza yapıyordu...
    Yanlız kafamı bozdular dün.Yağ değişimine gittim adam demezmi hava filtresini çıkar korna var bide onuda çıkar polis çakarı var onuda çıkar demezmi daha xenon u görmedi.Çıkarmazsan garantisini iptal ederim diyor kafayı yemiş millet ya.Gecen gün gelde sana çakar falan takalım diyordu başkasına taktırdım diye garantisini silcek.Bende çıkarırım dedim.Hiç çıkarırmıyım o kadar masraf yapmışım yerim garantisini birşey bozuldumuda zaten garantiden gelene kadar motorun garantisi bitiyor.
    Sizce saçma değilmi

Motosikleti
    ya çok salakça bi mantık var, sen yine küçük yerdesin, istanbul da motorunu diyelim x bayisinden aldın, başka bayiye gidince adam ondan almadın diye hiç ilgilenmiyo şaka gibi Hatta nie x diyorum ki ... İstanbul Motor a 1 aydır takmış durumdayım acayip uyuz oluyorum, Aydın motordan aldım diye garanti ile ilgili onlara uğradığımda bana aldığın yer ile hallet demişlerdi çok sinirlenmiştim ! dedim sonra senden mi almam lazım motoru benimle ilgilenmen için diye sustu kaldı ... Bi Silkar , bi İstanbul Motor kymco nun yüz karalarıdır...

Motosikleti
    Kymco Agility City
    benim motorda periyodik bakımdan geçicek adama nasıl götüreceğim motoru onu düşünüyorum.Garantisini sileceğim diyor silerse siler 2 sene motora birşey olmaz insallah

Motosikleti
    silerse silsin ya rest çek bişey olmaz, benimki de 5 6 kez bakıma girdi kaşe imza bile yok garanti belgem bomboş

Motosikleti
    Kymco Agility City
    o bakımlara gitmek gerekiyormuş galiba gitmessek zaten garanti iptal:D

Motosikleti
    bakımlara gidiyoruz zaten de garanti belgesine işlemeleri gerekiyo topluca bi gün işlerler heralde ben motoru satarken fln hahahah

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı alp_toker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya çok salakça bi mantık var, sen yine küçük yerdesin, istanbul da motorunu diyelim x bayisinden aldın, başka bayiye gidince adam ondan almadın diye hiç ilgilenmiyo şaka gibi Hatta nie x diyorum ki ... İstanbul Motor a 1 aydır takmış durumdayım acayip uyuz oluyorum, Aydın motordan aldım diye garanti ile ilgili onlara uğradığımda bana aldığın yer ile hallet demişlerdi çok sinirlenmiştim ! dedim sonra senden mi almam lazım motoru benimle ilgilenmen için diye sustu kaldı ... Bi Silkar , bi İstanbul Motor kymco nun yüz karalarıdır...
    Sakın oraya motorunu falan bırakma arkadaş ustası usta falan değil kel zayıf bi adam motorunu seviyorsan sakın !
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın oraya motorunu falan bırakma arkadaş ustası usta falan değil kel zayıf bi adam motorunu seviyorsan sakın !
    yok yaa önünden geçerken başka yöne bakıyorum zaten, istanbul da tek o firma kalsa şehir dışına giderim onlara gitmem çok büyük konuştum

Merhaba arkadaşlar bende 2005 BWS var birkaç sorunundan dolayı satıp ikinci el Agility City almayı düşünüyorum, 99 dan beri BWS kullanıyorum bu seneye kadar çok memnundum, sağolsunlar serviste mahfettiler motoru, bws den soğudum. Agility City beni tatmin eder mi acaba bws den sonra?

Motosikleti
    Alıntı perestiskar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende 2005 BWS var birkaç sorunundan dolayı satıp ikinci el Agility City almayı düşünüyorum, 99 dan beri BWS kullanıyorum bu seneye kadar çok memnundum, sağolsunlar serviste mahfettiler motoru, bws den soğudum. Agility City beni tatmin eder mi acaba bws den sonra?
    bws çok seri pır pır bi motor ben 8000 km lik city kullanıcısı olarak tabiki tavsiye ederim, hatta 2010 modellerde sıkıntılı sele problemini çözdüler. Uzun yola da çıktım 70 - 80 ortalama sürat ile Bursa ya gittim geldim. 16'' lık jantlar büyük olduğu için güvenli çukurlara girsende yolundan şaşmıyor. bws e göre city yavaş kalabilir ama arabaların aralarından geçerken hiç bir sıkıntı yok yüksek bi motor çünkü. Benden bu kadar

Motosikleti
    Kymco Agility City
    Motorumun Yeni Resimleri Masallah !

MOTORUM BICI BICI YAPARKEN

Burda Çakarlar ucuna kırmızı mavi aparatları takıp onlarıda göstericeğim...

http://www.youtube.com/watch?v=yBG24AZ7WLc

Motosikleti
    Benimde dün Metzeler FeelFree lastiklerim geldi. Mükemmel bişey hemen farketti. Virajlara artık tedirgin girmiyorum, lastiğin rodajı bitsin çok daha farklı olacakmış. Orijinal lastikler çok kötüymüş şimdi anladım

Motosikleti
    Kymco Agility City
    Bende 180 cc motor kitlerini sipariş ettim artık kaç gün sonra gelir bilmem ama gelince motorum tek olacak eğer 180cc motor kiti isteyen olursa alabileceği yeri gösteririm ama bir tek sorun var oda gümrükte takılma.İnsallah takılmaz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:11 ----------

Lastiklerin hayırlı olsun ne kadara aldın lastikleri. Birde senin de eksoz kafasındaki vidalar düşme yaptımı galiba sendede yapmış çünkü başka vida takmışsın.Bu arada herkezin Ramazan Bayramını Kutlarım...

Motosikleti
    hayırlı bayramlar herkese ...

180 cc lik kiti taktıktan sonra frenler fln değişmez mi ? yani durma da sıkıntı olmaz mı ?

Lastiklerin çifti 110 € ... Anes Motor dan aldım kargo ücretsiz. MT üyelerine peşin ödeme de %10 indirim var kaçırma derim ... vidalar da bi kaç kere düştü başka taktık onlar da düştü öyle farklı görünüyolar

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Arkadaşlar motosikletimi üzülerekte olsa satıyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31123782/detay
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Salih, esasında City'ye bu kadar masraf etmese idin iyi olurdu.

Bu tarz scooterlar hep bir noktadan sonra tabiri caizse kesmediği için yapılan masraf biraz havada kalıyor.

Şüphesiz bu değişikler ile motorun daha keyifli hale gelmiştir ama motorun performansı yetse bile bu kalıpta bir motorla hızla yol almak bile bir noktadan sonra can sıkıyor.

Şu ön camdaki akrep figürü de motorun güzel havasını biraz dağıtıyor gibi geliyor bana. Onu sökmeni tavsiye edeceğim (zevk işidir gerçi)

Celil kardeş hayırlı satışlar.

Daha iyileri olur inş.

Kayışı ne kadara aldın bu arada?
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Honda CBR 600f---Kymco Agility City 125
    arkadaşlar hepinize merhaba motoruma yağ alıcam da hangi yağı kullanmalıyım kaçlık olmalı yardımcı olursanız sevinirm

Motosikleti
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motosikletimi üzülerekte olsa satıyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31123782/detay
    hayırlı satışlar ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 ----------

Alıntı cenkgo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize merhaba motoruma yağ alıcam da hangi yağı kullanmalıyım kaçlık olmalı yardımcı olursanız sevinirm
    Mobil in 10W-40 motor yağı kullanıyordum ben ama city im için ... Ama son bakımda Opet in yeni ürettiği yağ konuldu pek bi fark yok bir değişiklik hissetmedim. Agility ler için de 10W-40 kullanılıyordur büyük ihtimal

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler