Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ahmet abi sağol. Tavsiyene uyacam demiyorum ama uymaya çalışacam. fatihten motoru aldığım akü hala üzerinde. Cayır cayır çalışıyor. Allah bilir ne kadar oldu fatih bu aküyü taktıralı yakında nazar değer biter.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bülbüloğlu mu ne öyle bi marka akü olacak sanırım senin motorun üzerinde sen böyle dedin ya bitmeyecekse bile biter artık o akü

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum hayırlı olsun motosikletin güle güle iyi günlerde kazasız belasız kullan inş.

Benimde aküyle başım dertte artık farları yaktığım anda stop eder oldu motor
    Teşekkür ederim abi. Benim far, motoru çalıştırdıktan sonra otomatik yandığı için, öyle bir problem yok. Bilindiği gibi far tuşu bile yok.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Onur tebrik ederim,

Güven Allah kaza bela vermesin yakışıklı kerata.

Ahmet Abi dün senin motor yağını verecektim ama illa rabaya vereceksin dediler almadılar.Bugün 7 de çıkıp 7:30 arabasına yetiştirmeye çalışacağım.

Güven farın otomatik yanması görünür olmak için güzel bence.Bende devamlı yakıyorum mesela gece-gündüz.Tek kötü tarafı benim 'ninja girişi' dediğim sessiz ışıksız takip veya yaklaşma yapamıyorsun .Fanteziye bak
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi sağol. Tavsiyene uyacam demiyorum ama uymaya çalışacam. fatihten motoru aldığım akü hala üzerinde. Cayır cayır çalışıyor. Allah bilir ne kadar oldu fatih bu aküyü taktıralı yakında nazar değer biter.
    adem abi sana motoru satmadan 5-6 ay önce değiştirdim ben aküsünü orijinal aküsü değil üstündeki ama orta sınıf bir akü şarjı var mı yok mu akü bitik mi akünün üstünden bilebiliyorsun değişim zamanını anlayabilirsin bu sayede

Bülbüloğlu mu ne öyle bi marka akü olacak sanırım senin motorun üzerinde sen böyle dedin ya bitmeyecekse bile biter artık o akü
    Ahmet abi bülbül akü bana 3 seneye yakın gitti sonra şarj etmeyiverdi bede değiştirdim adem abiye satmadan bir kaç ay önce
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Hayırlısı olsun hakkında dediğin arabaların hepsinin panel van olanlarına rahat sığar Mercedes Vito ya sığmıştı benim motor Alanyadan gelirken eve 10 kım kala benzinimiz bittiğinde sağolsun siyah bir Vitoyla Bursalı bi yardımsever motorcu (sonradan sohbet esnasında öğrendik motorcu olduğunu hatta Bursa endurodanmış kendisi) durup arkaya motorla beni öne (arka koltuğada) kendi ailesinin yanına bizim hanımı alıp getirmişti bizi

Bende sevmiyorum daralıyorum resmen siyaset formuna girince yazmamaya hatta oraya girmemeye gayret ediyorum sanada tavsiye ederim Adem

Tahsin burnumun dibine kadar geliyon be aga Bozüyük-Kötaya arası 65 km vaktin fırsatın olursa sen 340 değilde 405 km yapıp banada uğrasana ben geleyim sırf senle tanışmak için dicem ama bayramda ful çalışıyorum imkanın olursa beklerim

Dostum hayırlı olsun motosikletin güle güle iyi günlerde kazasız belasız kullan inş.

Benimde aküyle başım dertte artık farları yaktığım anda stop eder oldu motor
    abi bende düğünvar diye geliyorum. gündüz gidip gece geri döneceğim inşallah. takıyı takıp hemen döneceğim. amcolunun düğünü :(

abi farı açınca stop etmenin akü ile ilgi yoktur. çünkü akü hiç takılı olmasada motor normal çalışır. elektrik yetişmiyor sanırım. konjektörmü statormü bişey diyolar. onun değişmesi lazım..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onur tebrik ederim,

Güven Allah kaza bela vermesin yakışıklı kerata.
    Güven farın otomatik yanması görünür olmak için güzel bence.Bende devamlı yakıyorum mesela gece-gündüz.Tek kötü tarafı benim 'ninja girişi' dediğim sessiz ışıksız takip veya yaklaşma yapamıyorsun .Fanteziye bak
    Teşekkür ederim Murat. Zaten prince'de de sürekli farım açıktı. Gerçekten görünür olmaya çok etkisi var. Senin fantazi de güzelmiş.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Benim sis farları çok küf yapmaya başladı.Çokta narin birşey sıkamıyorum, silemiyorum yakında düşecek.Sis farı önerisi olan var mı dır?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...32497295/detay
    Böyle birşey mesela?
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    selam arkadaslar.
    adıl abı ıyı olduguna sevındım.
    adem senın akü bıtecek aga...ruyama gırdı.
    ahmet abı akuyu degıstır.
    tahsın sende dugune gıt.
    murat sende sıs farlarını degıstır.
    onur sende en kısa zamanda kullan motoru paylasımlarını beklıyoruz.
    tamam herkese ızın verdıgıme gore sorun yok deılmı
    Murat 48/30 bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bayram 340km lik uzun yol yapacağım. hadi hayırlısı..

http://img600.imageshack.us/img600/8409/b3yd.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Tahsinim aman dikkat et tam bayramda motorla yola çıkacan malum bayramda bizim yolların durumu,Allaha emanet ol güle güle git gel..[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Benim sis farları çok küf yapmaya başladı.Çokta narin birşey sıkamıyorum, silemiyorum yakında düşecek.Sis farı önerisi olan var mı dır?

Böyle birşey mesela?
    Murat güzel bişey beğendim...[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar.
    tahsın sende dugune gıt.
    Mutlu toptan hallettin hepsiniayrıca iyi dileklerin için teşekkür

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Bulunduğum yerde tanınmış marka yağlardan 2 tane var Mobil racing1 15/50 ve Castrol power1 racing 10/50 ilk Mobil racing koymuştum burda 30tl ikinciye castrol power1 racing 10/50 aldım 27tl bakalım nasıl deneyip görecem

[IMG][/IMG]
    tahsins bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio

Böyle birşey mesela?
    murat biraz bekle bizim sakarya lı bi arkadaş üretim yapıyor 15 güne kadar piyasaya sürecek çok kaliteli bi ürün tasarladılar full alümünyum kasa ısınmaz paslanmaz yani
    ben takacağım test için
    sakarya festte tanıtım yapacak akvaryum içersinde
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Adil Abi yağ ile ilgili yorumları bekliyoruz,

Fatih kardeşim bekliyorum o halde, teşekkür ederim.Fiyat hakkında ne düşünüyor acaba?Haberlerini ve fotoğrafları bekliyorum

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim abi. Benim far, motoru çalıştırdıktan sonra otomatik yandığı için, öyle bir problem yok. Bilindiği gibi far tuşu bile yok.
    O zaman Allah senin aküye zeval vermesin benim problem başına gelse demek hiç çalışmıcak senin motor fara bi düğme koyarak kontaktan ayırmanı tavsiye ederim devamlı yakacaksan gene yak ama kontrol sende olsun

abi bende düğünvar diye geliyorum. gündüz gidip gece geri döneceğim inşallah. takıyı takıp hemen döneceğim. amcolunun düğünü :(

abi farı açınca stop etmenin akü ile ilgi yoktur. çünkü akü hiç takılı olmasada motor normal çalışır. elektrik yetişmiyor sanırım. konjektörmü statormü bişey diyolar. onun değişmesi lazım..
    Aman dikkat et yollarda o zaman hatta gece çıkma yola bence ertesi gün gündüz dön geri

Ahmet Abi dün senin motor yağını verecektim ama illa rabaya vereceksin dediler almadılar.Bugün 7 de çıkıp 7:30 arabasına yetiştirmeye çalışacağım.

:
    Tamam Muratçım sağol arabanın buraya varış saatini bildirirsin buradan alırım ben onu

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar.
    tahsın sende dugune gıt.
    Toptancılığamı başladın aga benim gibi sende dün aramışın gece geç saat fark ettim geri dönmedim artık aga hayırdır inş.

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]Bulunduğum yerde tanınmış marka yağlardan 2 tane var Mobil racing1 15/50 ve Castrol power1 racing 10/50 ilk Mobil racing koymuştum burda 30tl ikinciye castrol power1 racing 10/50 aldım 27tl bakalım nasıl deneyip görecem

http://<a href="http://imageshack.us...3/2p0v.jpg</a>

Abi memnun kalacağına garanti verebilirim ben devamlı kullanıyorum o yağdan power 1 racing 10/50 vites geçişleri yumuşacık ve 5 bin km sonra bile bozulmadan çıkıyor nerdeyse karterden
    tahsins bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    murat sis farları güzel gözüküyoda kaç wat? Hüüüp diye aküyü çekmesin?

Abi memnun kalacağına garanti verebilirim ben devamlı kullanıyorum o yağdan power 1 racing 10/50 vites geçişleri yumuşacık ve 5 bin km sonra bile bozulmadan çıkıyor nerdeyse karterden
    5bin km çok iyi 3bin gitsin razıyım.Ahmet yağı boşalttığında çıkan yağın rengi nasıl oluyor,yani 5bin km de çıkan yağı merak ettim

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Herkese tesekkur ettim. Ben simdi kac TL daha odeyecegim karakol vb yerlere ehliyeti yenilemek a2 eklenmesi icin tam olarak rakami ogrenemedim.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5bin km çok iyi 3bin gitsin razıyım.Ahmet yağı boşalttığında çıkan yağın rengi nasıl oluyor,yani 5bin km de çıkan yağı merak ettim
    abi ben lila renk bile yağ koysam ya katran yada suya dönüşmüş yağ almaktayım. nasıl oluyorda öyle tertemiz yağ çıkıyor milletin motorundan anlamış değilim :/
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

abi ben lila renk bile yağ koysam ya katran yada suya dönüşmüş yağ almaktayım. nasıl oluyorda öyle tertemiz yağ çıkıyor milletin motorundan anlamış değilim :/
    Gizli sırları var hainlerin söylemiyorlar Tahsin
    tahsins bunu beğendi.

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese tesekkur ettim. Ben simdi kac TL daha odeyecegim karakol vb yerlere ehliyeti yenilemek a2 eklenmesi icin tam olarak rakami ogrenemedim.
    Onur kursa açıp sorarsan söyleyeceklerdir

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onur kursa açıp sorarsan söyleyeceklerdir
    Alpay onlar bi tek karakola harc mo ne vericen diolar oda her sene degisiyo net bsey demiyolar bide orda bi bagis falan yapiyomusuz ya belki dedim bu aralar alan biri olduysa tam ogrenirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)