Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok devrilmedi. Yan ayaklığa yatırınca akmış. Tahsin yemişim kitabını karburatöre ayar çektim, ölçüm yapacam.
    Nereden aktığını çok merak ettim abi?Akıyorsa uçabilir aynı zamanda yanlışmıyım?
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    depo kapağına kadar fulledim. Yan yatırınca depo kapağında hava deliği vardır. Ordan taşmış. Sıcakta bırakırsan uçar tabi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    depo kapağına kadar fulledim. Yan yatırınca depo kapağında hava deliği vardır. Ordan taşmış. Sıcakta bırakırsan uçar tabi.
    Bugün normalde benimki gidecekti yanıma biri gelir oldu aniden, yer ayarladım bir şekilde pazar günü gidecek.Mangal var mı pazar günü yengede gelir mi?Kapıkırı yapsak mı ne etsek?
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    cmtesi izin koparabilirsem olur. Yarın akşama ararım ben seni.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

dövecem bigün birilerini bakam hayırlısı. Sağdan giderken yolun kenarından yola fırlayan bi clio, sembol tarzı bi bi araba, karşıdan gelen bi başka araçla arasına sıkıştırdı beni. Nerdeyse çarptıydım. 60 la falan gidiyodum. Aracın önünü kesip nasıl fırlıyosun yola ayı oğlu ayı diye bağırdım. 3 tane lafta erkek vardı, ama direksiyonu kırdığı gibi topukladı. Hey allahım. Sabır.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    cmtesi izin koparabilirsem olur. Yarın akşama ararım ben seni.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

dövecem bigün birilerini bakam hayırlısı. Sağdan giderken yolun kenarından yola fırlayan bi clio, sembol tarzı bi bi araba, karşıdan gelen bi başka araçla arasına sıkıştırdı beni. Nerdeyse çarptıydım. 60 la falan gidiyodum. Aracın önünü kesip nasıl fırlıyosun yola ayı oğlu ayı diye bağırdım. 3 tane lafta erkek vardı, ama direksiyonu kırdığı gibi topukladı. Hey allahım. Sabır.
    GEçmiş olsun abi bende pazar günü eve varırken alman hastanesinin orada sıkıştırdılar el kol yaptım birde artislik yapıyor arkadaş, allahtan yanındaki 2 kişi geldi çocuğu toparladı yoksa 3 kişi haşat edeceklerdi beni

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    adem cım hıc tasalanma ıkıgozum.senın bahsettıgın hanzolar bodrum dan kopattırıp karacabey e gelmısler.garajın ordan ınerken yokus asagı cıkan clıo o bahsettıgın adamlar sanırım 3 kısıydıler lank dıye cıktı karsıma frenle karsık tosladım.ama feryat fıgan yok tabı.sofor olan arkadas ya onune baksan ya dedı fılım karıstı.ozur dılerım okuzluk bende dedım ne dese begenırsın ehlıyet varmıs senın dedı.........ole derkende adamakıllı patlatmam 1 oldu.1 tane daha vurdum yandakı amca ındı oglum dur kabılınden laflar ettı 3 .kısı arabadan ınmdı bıle.amca gırdı aramıza cıkardım ehlıyetı bak bu ehlıyet dedım ayrıca benım ındıgım yol tek yon aq gavatı dedım ters yone langırs dıye gıren sensın.ama super oluyo mılletede macera lazım 1 dakkada toplandı mıllet.eleman tam arabaya bınerken dedıkı bunun bedelı agır olacak.buyur burdan yak.plaka 17 canakkale.......tarım aletlerı satan fırmanın aracı.tabı bedel odenecek lafı nı karacabeyde bı karacabeylıye soylersen arkasını arar adam.o onden ben arkadan kbey merkezdekı tükkanın onune kadar takıp.tükkana gırınce tükkan sahıbı hosgeldın nbr tarzı muhabbet olunca dedım su yazanede oturan dıngıl kım.hayırdır fılan anlattım durumu dedım bedel odeme geldım kım bu.araya gırmeler fılan caylar ıcıldı sohbetler edıldı özürler dılendı.şimdi MUTLU ABİ olmanın huzuru ıcersınde koye donmenın rahatlıgıyla uzattım ayaklarımı actım pc mı.(eleman ıse ptesı baslamıs.dedımkı eekmekle oynamak ıstemem ama uyar olmaz ole dıye)
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Mutlu abi geçmiş olsun, var mı hasar?

Bodrum'da sezonla kaynamaya başladı ben artık normalden de yavaş gidiyorum, gece sarhoşlar oluyor diye çıkmıyorum

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sağol murat.
    Mutlu kestim önünü, kırdı dıreksiyonu kaçtı. Keşke hafiften dokundursaydım. Zarar olsaydı kaçamazdı. Neyse boşver. Sinirim geçti şu an.

Adem,Mutlu geçmiş olsun bu öküzlerden maalesef adım başı var birşey değil motora binmekten soğutuyolar adamı

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    yav şeritten ortalamış adam gibi gidiyorum, öküzler yanımdan silme geçiyor. sol şeritte boş yani.
    motorları adam yerine koymuyolar.
    yapacak bişey yok.
    uymayın arkadaşlar, kaç kişi öldü yol kavgalarında..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah.
    aslan gibi senin şerafettin
    benim kedidede dişi beyaz iran kedisiydi. azdığı zaman kahrolduk.
    gecenin bi vakti bi başlıyor anırmaya "bırrrrrrrrk boorrrrrrk" diye delirtti beni
    neyse arkadaşlardan buna uygun erkek bi beyaz iran kedisi bulduk.ev ayarladık. taksiyle götürdüm bizim azgını erkek evine... sonuç bütün gece mışıl mışıl uyumuş şerefsizler. öteki gün gene taksiyle eve getirdim. gene başladı böğürmeye... delirtti beni
    ulan hem p.z.venkliğini yap, hem ev ayarla, hem dünyanın taksi parasını ver, bide sonuca bak.
    yaşlı bi kadın istemişti kediyi, verdim ona gitti..

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:58 ----------

genele sorayım..
    bu montlar rüzgarı ve soğuğu kesiyor mu ?
    ben normalde palto giyiyorum ama motora büyük ön cam takmazsam acayip soğuk giriyor göğsüme..
    ciğerden soğuğu yiyince hasta oluyorum.
    büyük ön cam ve paltoyla hasta olmadan bu kışı atlattım.
    ama güzel bi kışlık montla ön cam olmadanda soğukta hasta olmadan motorla gezebilir miyim ?
    Nebel tourıng 4 mevsim motosiklet montu kullanıyorum kışın çok iyi çıkarılıp takılabilir içliğide var sıcacık tutuyor çılgın Kütahya ayazlarında bile üst taraf hiç üşümüyor lakin sezonda yaz sıcağında kullanmak tam anlamıyla eziyete dönüşüyor giydikten sonra hemen motora binmezsem 3-4 dakika içinde terlemeye başlıyorum hemen

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi nasıl tavsiye edermisin,,,, bizede yazın kullanılırmı,,,,
    yakarmı sıcaklarda,,, bir kaçta koruması var heralde apunduruk,,,,
    Sağol Ramazan kesinlikle tavsiye ederim fiyatı çok uygun kargo dahil 73 TL ye 3 taksit olarak aldım kumaş olarak kaliteli bi rüzgarlık gibi içine giyeceğin ince bi tişörtle sıcaklarda yakacağını hiç sanmıyorum fakat renginin siyah olması (hangi akla hizmet yazlık montu koyu renk yaparlarki ) dezavantaj olurmuki işte orası var onuda deneyip görücez bakalım sezonda

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrardan hayırlı olsun,yeni mont yerine göbeği eritme tercihin tam yerinde karar olmuş inş yakın zamanda göbeksiz halini görürüz (Mont üstüne iyi gitmiş)
    Teşekkür ederim abi göbeciği eritcez başka yolu yok

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAyırlı olsun, forumda havanat aleminde göbek muhabbetine herşey dönmüş.
    Sağol Murat teşekkürler

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem cım hıc tasalanma ıkıgozum.senın bahsettıgın hanzolar bodrum dan kopattırıp karacabey e gelmısler.garajın ordan ınerken yokus asagı cıkan clıo o bahsettıgın adamlar sanırım 3 kısıydıler lank dıye cıktı karsıma frenle karsık tosladım.ama feryat fıgan yok tabı.sofor olan arkadas ya onune baksan ya dedı fılım karıstı.ozur dılerım okuzluk bende dedım ne dese begenırsın ehlıyet varmıs senın dedı.........ole derkende adamakıllı patlatmam 1 oldu.1 tane daha vurdum yandakı amca ındı oglum dur kabılınden laflar ettı 3 .kısı arabadan ınmdı bıle.amca gırdı aramıza cıkardım ehlıyetı bak bu ehlıyet dedım ayrıca benım ındıgım yol tek yon aq gavatı dedım ters yone langırs dıye gıren sensın.ama super oluyo mılletede macera lazım 1 dakkada toplandı mıllet.eleman tam arabaya bınerken dedıkı bunun bedelı agır olacak.buyur burdan yak.plaka 17 canakkale.......tarım aletlerı satan fırmanın aracı.tabı bedel odenecek lafı nı karacabeyde bı karacabeylıye soylersen arkasını arar adam.o onden ben arkadan kbey merkezdekı tükkanın onune kadar takıp.tükkana gırınce tükkan sahıbı hosgeldın nbr tarzı muhabbet olunca dedım su yazanede oturan dıngıl kım.hayırdır fılan anlattım durumu dedım bedel odeme geldım kım bu.araya gırmeler fılan caylar ıcıldı sohbetler edıldı özürler dılendı.şimdi MUTLU ABİ olmanın huzuru ıcersınde koye donmenın rahatlıgıyla uzattım ayaklarımı actım pc mı.(eleman ıse ptesı baslamıs.dedımkı eekmekle oynamak ıstemem ama uyar olmaz ole dıye)
    Geçmiş olsun MUTLU ABİİİİİ

sağol murat.
    Mutlu kestim önünü, kırdı dıreksiyonu kaçtı. Keşke hafiften dokundursaydım. Zarar olsaydı kaçamazdı. Neyse boşver. Sinirim geçti şu an.
    Sanada geçmiş olsun Adem ağa

Ulem ne çekiyoz be bu clioculardan dün akşam iş yerimden çarşıya gidip geldim Salcoyla bi gri Clio sürücüsüde yaşlı bi amca tam 3 sefer üstüme kırdı sağdayken üzerime kırdı soluna geçtim (diğer şeride) amcam şeridi değiştirip gene geldi üzerime çıkmaya gazladım geçtim bu sefer arkama öle bi sokuldu ki neredeyse ön tamponu arka tekere değdirecek 5ten 3 e çektim direk aparkatla uzayıp gittim yoksa cliocu amca takmış kafaya ezcek beni
    ramizan83 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    benınkı gençti ama benden tırstı. Tam önüne çapraz geçip motoru durdurdum. Kan beynime sıçramıştı. Kaskla kafa göz dalacaktım. Ayı oğlu ayı diye bağırmaya başladımki, yusuf yusuf etti ellaham, direksiyonu sol şeride tam kırıp, gaza kökleyip kaçtı. sağlık olsun. Arkadan benim yerime kamyon gelseydi görürdü ebesininkini.

Motosikleti
    Ulem koskoca Bodrum Yalıkavağın ağasından tırsmamak mümkünmü Adem ağaaa kamyon gelseydi çıkmazdı zaten o eleman motoru araç yerine saymıyo bunun gibi hanzolar maalesef
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bu gidişle kamyon aldıracaklar bana.

Motosikleti
    Alırsın valla inanırım deliyle ağanın ne yapacağı belli olmaz derler

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kasasınada moturu atıp gezdırecem.

Motosikleti
    Yakışıııırrr olmadı bi davulla bide zurnacı oturt kasayada tam olsun ağaammm

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    anlatılanlara bakarsak yaslı ve orta yasın altındakı kesım kullanıyo bu clıo ları.ve her nedense renklerıde gri.asıl bomba bu aksam yasandı.saat 9 cıvarı mısafırler geldı brsadan kbeyde bulustuk.guzel nezıh bır mekanda yemek yıyıp bıkac bıra ıcılecek sonrasında mısafırler ugurlanacak fılan plan bu.anam hemende karsı masaya bu bızım gunduzden bedelı agır olurcu cocuk gel otur.haydalaaaaaa.dedımkı arkadas kaderden mı kacamıyorum.usulca kalkıp gıttım selam aleykum selam dedımkı kardesım sen hangı bayraga hızmet edıon.cocuk sasırdı.abı naptım fılan geveledı.koca kbeyde ıckı ıcılecek mekanmı bıttıde geldın hemde mısafırler varken karsı masama oturdun.abı yanlıs anladın valla pıli pıli pıli......garsona dedım gel agam ne ıcek bunlar abı kofte soyledıler 20 lık te rakı.kaldır abı sen masayı burdan alt kata koftelerını ver bı 35 lıkte rakı burdan gıdene kadarda hesap alma bunlardan...cocukta ozur dıledı fılan.gıttıler saat 01 gıbı mekandan cıkarken baska hesabım olcaktı benım dedım 65 tl yemıs pustlar.afıyet olsun.......odedık boylece bedelı...
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Aha sayfanın bi ağası daha oldu Mutlu ağaya hörmetlerimizi bildiriyoruz burdan ağam bi ufakla köftede bize yaptır be ille serçeyle gelekde üzerinemi sürek arabayı
    ramizan83 bunu beğendi.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    yav bu sabah bir audi gerigeri gelip önden bana vurdu.
    çamurluk kırıldı, ön tekeride ezdi biraz. giderken sürtme sesi yapıyordu.
    çamurluğa iki delik açıp telle bağladım. giderken sürtmüyor. frene basınca sürtme yapıyor.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)