Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Hüseyin şimdiden hayırlı olsun.2. eli güzel fiyatlara bulunabilecek bir model.Sıfır almak sanıldığı kadar güzel değil bence.İlk bakımları, rodajı, keyfince ekleyeceğin aksesuar, plaka masrafların olur.HAyatımda ilk aracımı sıfır aldım işte o son sıfır aracım oldu

2. el temiz illaki bulursan fiyatı aşağı çekebilirsin, belki içine daha çok sinecek aksesuarlı denk getirirsin.Kalan para ile güzelce ekipman alırsın veya bol bol gezersin.Ayrıca zorlanmayla kasılacak, bozulacak, dökülecek bir motor değil şuanda Adem Abi ye bakarak anladığım kadarı ile.Zaten Tahsin abi bu konuda tek geçer.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Alıntı Ghostboz11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 alırsan sanırım 3 bin tl ye gelir plaka ruhsat sigorta falan
    2.el orda yazan fiyatlar 200-300-400 adamına motoruna göre aşağı çekebilirsin

Herkesin tavsiye ettiği gibi km'si fazla olmayan bi motor bulmanızı tavsiye ederim .
    Uğurcan abi dediğin gibi o kadar aşağı çekebilirsem çok çok güzel olur. İnşallah bakalım nasipse sahibi oluruz wolf'ün..

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüseyin şimdiden hayırlı olsun.2. eli güzel fiyatlara bulunabilecek bir model.Sıfır almak sanıldığı kadar güzel değil bence.İlk bakımları, rodajı, keyfince ekleyeceğin aksesuar, plaka masrafların olur.HAyatımda ilk aracımı sıfır aldım işte o son sıfır aracım oldu

2. el temiz illaki bulursan fiyatı aşağı çekebilirsin, belki içine daha çok sinecek aksesuarlı denk getirirsin.Kalan para ile güzelce ekipman alırsın veya bol bol gezersin.Ayrıca zorlanmayla kasılacak, bozulacak, dökülecek bir motor değil şuanda Adem Abi ye bakarak anladığım kadarı ile.Zaten Tahsin abi bu konuda tek geçer.
    Sağol murat abi...
    Dediğin gibi aksesuarlısı denk gelirse dahada güzel olur. Forumu oldukça okumaya çalıştım. Öyle aman aman denilecek sorunlarla karşılaşmamış kimse. Motor parası + ekipman parası lazım tabi uygun fiyatlı alabilirsem motoru ekipmana daha fazla param kalır.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    güzel motor. 3-4 ayda 7300km yaptım. ufak tefek arızaları olduysada gayet kaliteli bi motor.
    orası burası gevşemez. dökülmez.
    8 kez yere düştü. sadece sağ ayna kırıldı.
    parçası ucuz.motor aksamı ybr ile birebir aynı.
    motorunda yansanayi ybr parçalarını kullanabilirsin. ayrıca ybrden anlayan usta tamirini yapar.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motor. 3-4 ayda 7300km yaptım. ufak tefek arızaları olduysada gayet kaliteli bi motor.
    orası burası gevşemez. dökülmez.
    8 kez yere düştü. sadece sağ ayna kırıldı.
    parçası ucuz.motor aksamı ybr ile birebir aynı.
    motorunda yansanayi ybr parçalarını kullanabilirsin. ayrıca ybrden anlayan usta tamirini yapar.
    Aynen öyleymiş abi... Abi birde ön camı nerden aldın.. ? kaç lira..? Montajı kolay mı ?

Motosikleti
    Alıntı bykemik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyleymiş abi... Abi birde ön camı nerden aldın.. ? kaç lira..? Montajı kolay mı ?
    scooter ön camı. 35tl. ayna bağlantılarına bağlanıyor.
    sende bağlayabilirsin kolay.
    ama rüzgarda sürüşü zorlaştırıyor. yağmurda görüşü azaltıyor.
    hızı düşürüyor
    ama rüzgarı %10 lara düşürüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

benim ufaklık

Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    scooter ön camı. 35tl. ayna bağlantılarına bağlanıyor.
    sende bağlayabilirsin kolay.
    ama rüzgarda sürüşü zorlaştırıyor. yağmurda görüşü azaltıyor.
    hızı düşürüyor
    ama rüzgarı %10 lara düşürüyor
    Hımm tamamdır abi... Önce bi motoru alalım da aksesuar işlerini burdan sorar hallederim artık...

Maşallah şimdiden başlamış o da.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    helmet marka kask bileniniz varmı? Bilen varsa nasıl bi kasktır?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    yav bu sabah bir audi gerigeri gelip önden bana vurdu.
    çamurluk kırıldı, ön tekeride ezdi biraz. giderken sürtme sesi yapıyordu.
    çamurluğa iki delik açıp telle bağladım. giderken sürtmüyor. frene basınca sürtme yapıyor.
    Geçmiş olsun Tahsincim aman dikkat nazara gelme

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abe ahmet abı sen serceyle gelde gec ustumden cıgne benı hık dersem terbıyesızım.ayrıca kofteler kokorecler,donerlerde feda olsun.lafını ettıgımz tekirdağ hala beklemede.ama en önce kelle çorbası iççez ondan sonra nedersen.
    tahsın kardesım sanada buyuk gecmıs olsun daha ıkkatlı ol abım.coluk var cocuk var aman ha....
    Estağfurullah ağam gelcem inş. tekiri boğazlamaya az kaldı ama kelle paçayı önce değil tekirden sonra içsek daha hoş olcak sankim

İyi akşamlar cümleten nasılsınız?Hava pazar güneşli gösteriyor, sanki yine küfür yiyeceğimiz bir aktivite olacak
    Niye küfredelimki Murat siz gezdikçe bizde gezmiş gibi oluyoruz içimiz açılıyor resimleri gördükçe ama demekki sen gezemesen biz gezsek sen küfredecen diye anlaşılır bu dediğin aman dikkat teşbihte hata olmasın sonra

Selam salcano wolf'ün keyfini tadan abilerim...
    Henüz ben o mertebeye ulaşamadım ama gerek sizin gerekse diğer ulaşabildiğim tüm kullanıcıların yorumuyla bu yola baş koydum. İnşallah bir wolf alabilirim bende. Denizlide ikamet etmekteyim,bi tane bayii görünüyor müsait bi zamanımda gidip hem fiyat araştırması yapacağım hemde oradakilerlede bi tanışmış olurum.

Ayrca murat abiyede cevap olarak; abi küfür değilde olmadıki şöyle bir motorumuz da biz de doya doya gezelim diye geçiyor insanın içinden.
    İnşallah forumu takip edebilirim ve aranıza katılabilirim.
    Hakkında hayırlısı olsun Allah gönlünde yatan aslanı nasip etsin inş. kardeş hoşgeldin şimdiden

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helmet marka kask bileniniz varmı? Bilen varsa nasıl bi kasktır?
    Helmet ingilizcede kask demek zaten Adem ağa
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Tahsincim aman dikkat nazara gelme

Estağfurullah ağam gelcem inş. tekiri boğazlamaya az kaldı ama kelle paçayı önce değil tekirden sonra içsek daha hoş olcak sankim

Niye küfredelimki Murat siz gezdikçe bizde gezmiş gibi oluyoruz içimiz açılıyor resimleri gördükçe ama demekki sen gezemesen biz gezsek sen küfredecen diye anlaşılır bu dediğin aman dikkat teşbihte hata olmasın sonra

Hakkında hayırlısı olsun Allah gönlünde yatan aslanı nasip etsin inş. kardeş hoşgeldin şimdiden

Helmet ingilizcede kask demek zaten Adem ağa
    Sağol ahmet abi.. Facebook'tan ekleyip sana da danışmıştım wolf konusunda..

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Evet hatırladım
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Adem Abi helme kask olarak böyle bir site çıkıyor.Konuşmak için aparat var sanırım kasklarda

http://www.helmetmotorsiklet.com/kask.htm
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. arkadaşlar nasılsınız bakalım görüşmeyeli yazda geldi artık motor sürme zamanı geldi
    ramizan83 bunu beğendi.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar nasılsınız bakalım görüşmeyeli yazda geldi artık motor sürme zamanı geldi
    A.s. fatih abi.. Sen askerdesin herhalde. Şimdiden hayırlı teskereler abi..

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    A.s. Fatih iyisindir umarım.

Bugün artık pes dedim fotoğrafını çekmek istedim.Her ne kadar telefon sarılık geçiriyormuş gibi çeksede 454 km ye hala çeyrek depo gösteriyordu.Geçen pazar gezimizde fullemiştik.

Tabi ben motorumu tanıyorsam en fazla 60 km de yedeğe düşer Oda iyi bence.Önceki motorumdan daha hızlı giderken bu değerleri yakalamak beni fazlasıyla memnun ediyor doğrusu.

Yarın sabah fulleyip ölçümümü yapıcam tekrardan.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    R1 le gelen kaskın markası helmet. Bir tüy kadar hafif, ve o kadar sağlam. Murat benim motor 2 gün önce düştü yedeğe. O kadar kızdımki ünüğüne kazık çaktım, yani benzini bi daha kastım.depoyu fulledım gene ölçecem. Bakalım benim ayar ne kadar farkedecek?

Motosikleti

Bugün artık pes dedim fotoğrafını çekmek istedim.Her ne kadar telefon sarılık geçiriyormuş gibi çeksede 454 km ye hala çeyrek depo gösteriyordu.Geçen pazar gezimizde fullemiştik.

http://img437.yukle.tc/images/2162IMG0416A.jpg

Tabi ben motorumu tanıyorsam en fazla 60 km de yedeğe düşer Oda iyi bence.Önceki motorumdan daha hızlı giderken bu değerleri yakalamak beni fazlasıyla memnun ediyor doğrusu.

valla super yakıtın .. 125cc candır

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Adem Abi eminim farkeder,

Normalde benim sıpa bu kadar gitmezdi.Adem Abi ile bakım yaparken nasıl okuyup üflediyse, hem hızlandı, hemide az yakar oldu enterasan korkmalı mıyım bilemedim?Acaba yağ bizi sakata getirmesin?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    var bi keramet murat. Senin motor kadar kendi motorumu ayarlayamadım

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    A.s. fatih abi.. Sen askerdesin herhalde. Şimdiden hayırlı teskereler abi..
    sağol kardeş teşekkür ederim

http://img437.yukle.tc/images/2162IMG0416A.jpg

iyiyim murat kardeş sen nasılsın motordan gördüğüm kadarıyla memnunusun allah bu sevincini daim etsin kazasız belasız sürüşler dilerim ben ademe satmadan önce bir depoyla 700km gitmiştim

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R1 le gelen kaskın markası helmet. Bir tüy kadar hafif, ve o kadar sağlam. Murat benim motor 2 gün önce düştü yedeğe. O kadar kızdımki ünüğüne kazık çaktım, yani benzini bi daha kastım.depoyu fulledım gene ölçecem. Bakalım benim ayar ne kadar farkedecek?
    adem baba motorun karburatör ayarını değiştirdin mi yoksa aynı duruyor mu yakıt fazla mı yakıyor bir bilgi ver bakalım

Adem Abi eminim farkeder,

Normalde benim sıpa bu kadar gitmezdi.Adem Abi ile bakım yaparken nasıl okuyup üflediyse, hem hızlandı, hemide az yakar oldu enterasan korkmalı mıyım bilemedim?Acaba yağ bizi sakata getirmesin?
    ayarın tam turmuş anlaşılan bence bir daha kurcalatma sakın murat ha yoka aynı değeri bir daha zor yakalaırsın
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatih hoşgeldin. Önceki sayfalarda yazmıştım. Muratla beraber çıktık geziye. Beraber fulledik. Bodrumdan çıktık, milas, ortaklar, kuşadasına vardık. Kusadasında benim benzin 3 çeyreğe dùştü, muratınki full deydi. Hatta depo kapaklarını açıp gözle kontrol ettim. Benim depo gözle görülür derece daha düşüktü. Geri bodruma geldik. Benimki çeyrek depoya düştü muratın motor 3 çeyreğe düstü. Düzde tamgaz açtıkmı kafa kafaya gidiyolar. Ama benimki daha çok yakıyor. En fazla yedeğe kadar 435 km yi geçemedim. Nasıl sürersem sürem. Hatta 398 km de yedeğe düştüğù oldu. Çok yakması mühim değil. Ama diger wolf benle aynı hızda gidipte daha az yakıyosa problem vardır. Hava filtresi ve buji yeni.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)