Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol fatih yorumun için kardeş
    birşey değil abi ne demek
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Adaşım Ramazan hayırlı olsun öncelikle otobüsle gider dik köpük ile kaplamak gerekir artı benzini boşaltman gerekir bilgin olsun
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    sagol adaş yorumun için... arkadaş sakin ol ben hlladecem dedi sen canını sıkma ayarlarız dedi
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatih paran hazır. Gel motoru ver, al paranı. Para peşin, kırmızı meşin

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adem80 şimdiden hayırlı olsun salcanon Umarım beklentilerini karşılar.Fatih sanada hayırlı olsun 2 tane cg yi napcan bilmiyorum ama vardır kafanda bisiler

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem80 şimdiden hayırlı olsun salcanon Umarım beklentilerini karşılar.Fatih sanada hayırlı olsun 2 tane cg yi napcan bilmiyorum ama vardır kafanda bisiler
    Teşekür ederim. beklentilerim artık konfor yönünde. Bide az yakıt.sorunsuzluk. Fatihin cg ler satılık. Bakım masraf yapıp uygun fiyata satıyor. Yani fatihten motor alınır. Ben 32bindeki salcanoyu gözü kapalı aldım fatihten. Biniciden biniciye fark var. Ben 96 yla 10 yıldır 1 kere yolda kalmadım mesela. Adam sıfır motor alır, aynı ay içinde yolda kalır. Ben sert sürerim motoru. Ama bakımını eksik etmem. Fatihte benım kafadan.

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Adem şimdiden hayırlı uğurlu olsun allah bu motorun ile kaza bela vermesin..
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih paran hazır. Gel motoru ver, al paranı. Para peşin, kırmızı meşin
    tamam abi para hazırsa sorun yok

meriç turşusunu kuracağım cglerin koleksiyon yapacam

Teşekür ederim. beklentilerim artık konfor yönünde. Bide az yakıt.sorunsuzluk. Fatihin cg ler satılık. Bakım masraf yapıp uygun fiyata satıyor. Yani fatihten motor alınır. Ben 32bindeki salcanoyu gözü kapalı aldım fatihten. Biniciden biniciye fark var. Ben 96 yla 10 yıldır 1 kere yolda kalmadım mesela. Adam sıfır motor alır, aynı ay içinde yolda kalır. Ben sert sürerim motoru. Ama bakımını eksik etmem. Fatihte benım kafadan.
    adem abi ben pek sert kullanmam yerine göre basar yerine göre tın tın giderim

Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan sana şişli yakın mı sana bir işim düştü yakınsan özelden konuşalım

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 3 ay önce sıfır aldığım motoru ihtiyaç nedeni ile satıyorum. İlan No 101956581
    Tanıdık biri talip olursa fiyatta elimden geleni yaparım.10-15 gün içinde memlekete döneceğim.Memlekete dönene kadar alıcı çıkarsa satacağım olmazsa binerim.

Keyifli forumlar.

Motosikleti
    Arkadaşlar 3 ay önce sıfır aldığım motoru ihtiyaç nedeni ile satıyorum. İlan No 101956581
    Tanıdık biri talip olursa fiyatta elimden geleni yaparım.10-15 gün içinde memlekete döneceğim.Memlekete dönene kadar alıcı çıkarsa satacağım olmazsa binerim.

Keyifli forumlar.
    meriç hayırlı satışlar hayırlısı ile satarsın inş.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250

Keyifli forumlar.
    fatihe söz verdim artık. Yoksa ilgilenirdim. Aldım gitti fatihin salcanoyu. Al kızı, ver papazı hayırlı müşteriler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amin arkadasım. Sağol. Gene titancıyız. Titan+salcano alınca motoru bi başlık atarız artıkın. Başlığa ne isim atsam acaba? Honda yı satıp çinli aldım falan?

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Keyifli forumlar.
    Pm attım kardeşim.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    hayırlı olsun ıkınede fatıh cg lerle arası ıyı bu aralar degiş tokuş nasıl olacak

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    para vercem üstüne miktarı aramızda kalsın. İkimizde memnunuz. Fatihte iki tane cg olacak. Bende bi cg bide salcano olacak. Aslında bende şu an 3 tane titan var. F54 fatih biliyor. Geldiğinde görmüştü. Vizesi geçik ve biraz masrafı var yatıyo. Ama çalışıyor. Onu pek saymıyorum. 2005 titan ve 2009 salcanom olacak. Mayısta kayınçom askerden gelecek. 2005 titanı ona vercem. Salco benim

Motosikleti
    para vercem üstüne miktarı aramızda kalsın. İkimizde memnunuz. Fatihte iki tane cg olacak. Bende bi cg bide salcano olacak. Aslında bende şu an 3 tane titan var. F54 fatih biliyor. Geldiğinde görmüştü. Vizesi geçik ve biraz masrafı var yatıyo. Ama çalışıyor. Onu pek saymıyorum. 2005 titan ve 2009 salcanom olacak. Mayısta kayınçom askerden gelecek. 2005 titanı ona vercem. Salco benim
    abi o az masragflı titana da geldiğimde bakayım iş görürse onuda alak cg koleksiyonu kurarım evde

Motosikleti
    bende az önce cbf mı getırtemedıgım ıcın motor sahıbıyle konuşup çift taraflı sözleşmeyi fes ettık

çok--2012 model 5000 km cbf mecburen ıptal ettım neyse önümüze bakalım artık kışın motorsuzum buyuk ıhtımal

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kırmızı 2000 model. Gelince bi bak. Ama o motor ruhsatı kayınçomun üstüne ama birader kullanıyodu.birader vermez ama onu. Askerden gelince yaptırcam diyodu.ama genede gelince bi bak. Benimki daha temiz ondan. Ben kurmuştum cg koleksiyonu 1996-2000-2005 model. Koleksiyonumu bozuyorum artık.

Motosikleti
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende az önce cbf mı getırtemedıgım ıcın motor sahıbıyle konuşup çift taraflı sözleşmeyi fes ettık

çok--2012 model 5000 km cbf mecburen ıptal ettım neyse önümüze bakalım artık kışın motorsuzum buyuk ıhtımal
    hayırdır abi neden getiremediniz hani arkadaşın otobüsle getircekti senin için rahat olsun flan diyordun abi şimdi ne oldu anlayamadım
    birde nasip işi bunlar artık sende salcano alırsın konyadaki

kırmızı 2000 model. Gelince bi bak. Ama o motor ruhsatı kayınçomun üstüne ama birader kullanıyodu.birader vermez ama onu. Askerden gelince yaptırcam diyodu.ama genede gelince bi bak. Benimki daha temiz ondan. Ben kurmuştum cg koleksiyonu 1996-2000-2005 model. Koleksiyonumu bozuyorum artık.
    tamam abi gördüm şimdi aklıma geldi facede resim çekerken benim arkasındaydı senin motorun boyası flan baya haşat gibi sanki neyse gelem uzun uzun konuşuruz inş. hayırlısı ile

Motosikleti
    ;)bakacaz artık acelem yok zatenyağmurlar başladı buralara ne denk gelirse alırım bahara olmadı gider mondialin sıfırından bir daha alırım her türlü teklife acığım anlayacağın;)

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    adem abi hayırlı olsun..
    allah kaza bela vermesin=)
    uzak kalıyorum unutmayın beni ha !
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)