Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Hayırlı olsun salih. Titreşimli motorlara bakıyorsun anlaşılan. İşin zor. Bajajda sıfır titreşim denilen boxer bile okadar titreşimliki wolften sonra..
    3000km oldu hala alışamadım.
    Pulsar ile ilgili facebook sayfası çok aktif. Bi gir bak derim.

Alıntı Erkanucar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar evlatla gezme vakti geldi ve ertelenen lastigi artık almak şart oldu lastik için tavsiyeler marka modeller nelerdir. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Michelin pilot street. En iyisi bu
    Salih_T bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun salih. Titreşimli motorlara bakıyorsun anlaşılan. İşin zor. Bajajda sıfır titreşim denilen boxer bile okadar titreşimliki wolften sonra..
    3000km oldu hala alışamadım.
    Pulsar ile ilgili facebook sayfası çok aktif. Bi gir bak derim.
    Boxer arkadaşımda var bindim denedim.. Kıpraşımı baya fazla idi..

Gücünden mi yada test ederken ki heyecandan mı bilinmez 200 ns daha iyi gelmişti bana... ama kulananlar hep kıpraşımdan söz ediyor.. Kafam yine karışmaya başladı.. 2.El CRF lere de bakınıyorum arada.. Kocaeli'de ki seçeneklere de bakıyorum... nasip olursa sırf gelip tanışırız belki diye..

Alıntı Erkanucar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar evlatla gezme vakti geldi ve ertelenen lastigi artık almak şart oldu lastik için tavsiyeler marka modeller nelerdir. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Tahsin kardeşim dediği gibi Mişlen lastik konusunda en iyisi.. mişlenin tek dez avantajı belki.. yumaşak yapısından kaynaklı zorlamalarda çabuk deforme olması yada patlama-balon yapma durumu olabilir...ben pirelli duratraction kullanıyordum.. beni hiç zorda bırakmadı.. ıslak kuru performansı gayet iyi idi..Görüntüsüde oldukça güzel.. Bu da bir seçenek olabilir..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    olur tabi. beklerim salih.
    pulsarda stop etme ve rolanti dengesizlikleri gibi sorunlar mevcut. hatta birkaç sorunu daha var. ama alıcısı olmadığımdan çokda bakmadım.

Motosikleti
    salkano wolf
    selamın aleykum tahsın kardes benım wolf ust furş mensene lazım yanı dıreksıyon kısmındakı gostergelerı tutan nerden temın ederım yamaha nınkıler olurmu acaba salıh kardes hayırlı olsun motor satmısın sana tavsıyem bıraz beklersen LİFAN KPR 200 cıkıcak 2 veya 3 aya kadar istanbul avcılar bayısıne 1 tane gelmış kpr 200 test ıcın ben kullandım tıtreşim sıfır enjeksıyonlu yakıt az yakar su sogutmalı ben kendım test ettım bızzat ust dewırlerde kullandım tıtrıyomu dıye tıtremıyor 200 cc 17 bg göruntusu ıyı ıstersen bı arastır salih kardes ben de satım dıyorum wolf ben alırsam kp 150 alıcam herkese ıyı forumlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

bu arada pulsara pek yanasma salıh yag yakıyomus zaten dıkkat et bi dunya 2 inci elı var alan elınden cıkarıyor bunları nerden duydun dersen bayısı oldugu kısı sölüyor bayı hem mondıal hem bajaj hem hero hem lıfan vs vs bayısı bayı sahıbı tavsıye ettıgı tek marka LİFAN

Motosikleti
    Alıntı darkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleykum tahsın kardes benım wolf ust furş mensene lazım yanı dıreksıyon kısmındakı gostergelerı tutan nerden temın ederım yamaha nınkıler olurmu acaba salıh kardes hayırlı olsun motor satmısın sana tavsıyem bıraz beklersen LİFAN KPR 200 cıkıcak 2 veya 3 aya kadar istanbul avcılar bayısıne 1 tane gelmış kpr 200 test ıcın ben kullandım tıtreşim sıfır enjeksıyonlu yakıt az yakar su sogutmalı ben kendım test ettım bızzat ust dewırlerde kullandım tıtrıyomu dıye tıtremıyor 200 cc 17 bg göruntusu ıyı ıstersen bı arastır salih kardes ben de satım dıyorum wolf ben alırsam kp 150 alıcam herkese ıyı forumlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

bu arada pulsara pek yanasma salıh yag yakıyomus zaten dıkkat et bi dunya 2 inci elı var alan elınden cıkarıyor bunları nerden duydun dersen bayısı oldugu kısı sölüyor bayı hem mondıal hem bajaj hem hero hem lıfan vs vs bayısı bayı sahıbı tavsıye ettıgı tek marka LİFAN
    Sattık motoru yaya kaldık... otobüs hiç çekilmiyor.. acilen motosiklet almam lazım.. hayır yeni model getiren bayinin ki nasıl bir düşünce sezon çoktan başlamış.. Temmuz ayına motor mu getirtilir.. Serkan arkadaşım da TVS RTR 200 e mutlaka bk dedi.. Onunda gelmesi 1-2 ay sürermiş.. BEn ne yapıcam şimdi diye kara kara düşünüyorum..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma demiri-lastik birde depo pedi vardı.. Aldığım castrol yağıda verdim.. 2.900 TL den aşağı düşmüyordum fakat apartman önünde disk kilidi var iken motosikletin yerini değiştirmeye kalkmışlar. Diske zarar vermişler biraz eğilmiş.. onun tamir maliyetini de fiyattan düşüp 2.800 TL ye anlaştık..

Arkadaş önceden de wolf kullanıyormuş.. Dükkan sahibi kendisi. yakın yerlere sipariş götürmede kullanıcakmış..

oldu mu şimdi.. Motoru sattık tam karar verdim, veriyorum derken..

Bütçeyi zorlayıp inazuma yada crf 250 l almak da var ama.. beni zorlar... 8-9 bin aralığında başka motor bulamadım.. var mıdır tavsiyen..
    İnazuma konfor on numara 14ay kullandım. Biraz yakar 100km de 4litre civarı. Parçası da pahalı. Titreşim miktarını tam bilmemekle beraber param olsaydı hero Hunk alırdım, kalıplı, sele geniş ve rahat. 15.8hp. Bana yeterdi.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma konfor on numara 14ay kullandım. Biraz yakar 100km de 4litre civarı. Parçası da pahalı. Titreşim miktarını tam bilmemekle beraber param olsaydı hero Hunk alırdım, kalıplı, sele geniş ve rahat. 15.8hp. Bana yeterdi.
    hunkın kalıp salcanoya çok yakın..titreşim az..
    thriler sport daha bi iyi kalıplı ama titreşim var...
    125 cc den sonra biraz güç lazım deyip 200 cc ye yönelicem galiba.. inazumanın servis ve parça fiyatları korkuttu beni.. 2.El crf de pek içime sinmiyor..

Motosikleti
    salkano wolf
    Salih kardeş dediğim gibi LİFAN kpr 200 bi bak derim benim niyetim ve hedefim belli LİFAN KP 150. ama çok pahalı liste fiyati 7730 uçmuşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Bu arada ben bu üst furş mensene parça yi nerden bulurum bayi pek ilgilenmiyor

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de wolfu satacam bi 6 7 aya. Wolften sonra gene wolf iyi gider diyerekten sym wolf 250 ye hallenecem ufaktan 2014 model sıfırı 11.000 e var sahibinden.com da
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    Alıntı darkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salih kardeş dediğim gibi LİFAN kpr 200 bi bak derim benim niyetim ve hedefim belli LİFAN KP 150. ama çok pahalı liste fiyati 7730 uçmuşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Bu arada ben bu üst furş mensene parça yi nerden bulurum bayi pek ilgilenmiyor
    O motoru Ankara da göreceğim yer yok..yakınımda bayi yok...servis yok..gerektiğinde yedek parça ile uğraşmak istemem.. TNT 25 i de sırf bu yüzden eledim.. Galiba pulsar alıcam fiyat performans olarak bütçeme en uygun motosiklet o gibi duruyor..

Motosikleti
    Suzuki GSX250R
    Arkadaşlar geçtiğimiz pazartesi günü Beypazarı'ndan Nallıhan'a dönüşte 80 km hızla seyrederken öndeki kamyondan düşüp düşmediğini hatırlamadığım bir parke taşı yüzünden kaza yaptım.
    Son hatırladığım taşa çarptıktan sonra motorun sağa sola yalpalaması, gerisini hatırlamıyorum. Baya bi sürüklenmişim. Kafamda kask olduğu için başımda hiç bir darbe yara oluşmadı.
    Sol diz kapağım, sol yanım, sol dirseğim, sol omzumda sürtülmeler var günlük pansumana gidiyorum.
    Bundan ayrı sol köprücük kemiğim kırıldı.
    Bu benim ilk kazam ve hiç hesapta olmayan Allah tarafından ansızın gelişen bir kaza.
    Motorun sol arka amortisör, çamurluk, kafa, plastik grenajlar, km saati, egzos, ayak basılan yerler pert oldu.
    Usta 1500 ₺ masraf çıkardı. Bunun 150 ₺ si işçilik.
    Sizce fiyat fazla mı. Bu saatten sonra ne yapmam gerekir. Görüşlerinizi bekliyorum.

http://i.hizliresim.com/j3lOyg.jpg
    http://i.hizliresim.com/21G3JO.jpg
    http://i.hizliresim.com/BPlQLG.jpg

Motosikleti
    Geçmiş olsun. Kask yerine kazalı motorun resimlerini koyarsan daha iyi olur

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Internetten salcano wolf 125 parca fiyatlarina bakabilirsin. Plastik parcalar in tanesi ortalama 50 lira. Gosterge far egzoz ve km saati 100 lira ustu fiyatlarda. Bence usta bi 100 200 lira fazla soylemis.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    Kafa plastiği ve koruma demirini değiş devam et bence. İleride yan kapak alırsın. 1500tl masraf ettiğine deymez.

Motosikleti
    Suzuki GSX250R
    Zaten 150 ₺ işçilik demiş. Egzos ezilmiş hava almıyor. Zincir de değişecek. Dediğine göre fabrikadan fiyat listesini çıkarıp onayımı alacak. Olmuşken tam olsun dedim ben de.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı imamx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçtiğimiz pazartesi günü Beypazarı'ndan Nallıhan'a dönüşte 80 km hızla seyrederken öndeki kamyondan düşüp düşmediğini hatırlamadığım bir parke taşı yüzünden kaza yaptım.
    Son hatırladığım taşa çarptıktan sonra motorun sağa sola yalpalaması, gerisini hatırlamıyorum. Baya bi sürüklenmişim. Kafamda kask olduğu için başımda hiç bir darbe yara oluşmadı.
    Sol diz kapağım, sol yanım, sol dirseğim, sol omzumda sürtülmeler var günlük pansumana gidiyorum.
    Bu benim ilk kazam ve hiç hesapta olmayan Allah tarafından ansızın gelişen bir kaza.
    Motorun sol arka amortisör, çamurluk, kafa, plastik grenajlar, km saati, egzos, ayak basılan yerler pert oldu.
    Sizce fiyat fazla mı. Bu saatten sonra ne yapmam gerekir. Görüşlerinizi bekliyorum.

Büyük geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Suzuki GSX250R
    Amin cümlemizin.

Motosikleti
    Alıntı imamx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok geçmiş olsun kardeş.. şimdilik motorunu düşünme nasılsa hallolur.. Sen kendini toparlamaya çalış..

Kürek kemiğinin iyileşmesi 2 ayını alır.. Ben kırdım oradan biliyorum..

Motosiklet için ise; ustanın sana söylediği yada yazacağı listeyi söyle.. Bu civardaki ustalardan bi fiyat alalım.. Fiyat biraz fazla geldi.. Çok fazla masrafa girme..

Motosikleti
    Suzuki GSX250R
    Allah razı olsun kardeşim. Köprücük kemiği bu arada. Ustanın çıkardığı listeyi paylaşırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)