Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MURAT marmaristen onurtaş pazar gün marmaris veya akyaka kavşağında buluşalım diyor. Ne dersin?
    Bana her yol Paris derim bu ay 2 kere gittim bir kereye daha hayır demem, abi uzun zamandan beri ilk defa çıkıyorsun sen ne dersen bana OK.Yeterki beraber teker çevirelim
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkese merhaba. Foruma yeni katıldım. Bu ilk mesajım. Ben de salcano wolf almayı düşünüyorum.tabi bunda sizin payınız büyük. Bana gerek fiyat gerek performans açısından en uygun motor bence. Öğrenciyim üniversiteye hazırlanıyorum. Mobilet ile büyüdüm en küçük vidasına kadar bilirim. Çok da şirin bir mobiletim var müsait olursam fotoğrafları atacağım Konuya dönelim benim aklımda iki soru var birincisi deposu ybr ninkiyle değiştirilebilir mi çünkü depo tarafından o kadar şık görünmüyor bence. İkincisi ; ben bazı konularda çok hassasım motoru sıfır alacağımdan daha önümde rodaj var. Ve ben motoru sakin kullanamayan biriyim. Ben diyorum da acaba motoru rölantide geceden sabaha kadar bıraksam... :D

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana her yol Paris derim bu ay 2 kere gittim bir kereye daha hayır demem, abi uzun zamandan beri ilk defa çıkıyorsun sen ne dersen bana OK.Yeterki beraber teker çevirelim
    tamam banada uyar. C.mtesi bi milas yapacam. Örene giderken benim zeytinlikteki cevizleri bi yokluyacam. Pazar sabah buluşuruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

Alıntı isa.g137 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Foruma yeni katıldım. Bu ilk mesajım. Ben de salcano wolf almayı düşünüyorum.tabi bunda sizin payınız büyük. Bana gerek fiyat gerek performans açısından en uygun motor bence. Öğrenciyim üniversiteye hazırlanıyorum. Mobilet ile büyüdüm en küçük vidasına kadar bilirim. Çok da şirin bir mobiletim var müsait olursam fotoğrafları atacağım Konuya dönelim benim aklımda iki soru var birincisi deposu ybr ninkiyle değiştirilebilir mi çünkü depo tarafından o kadar şık görünmüyor bence. İkincisi ; ben bazı konularda çok hassasım motoru sıfır alacağımdan daha önümde rodaj var. Ve ben motoru sakin kullanamayan biriyim. Ben diyorum da acaba motoru rölantide geceden sabaha kadar bıraksam... :D
    bence depoyu söküp hiç ybr ye benzetmeye çalışmayın. Rodajı kitabına göre yapmazsanız, ilerde performansı düşük olur ve çok yakar.

murat..can54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS rtr apache 2013
    slm merhaba tüm arkadaşlara ben sakaryadan murat aranıza yeni katıldım salcano wolf 125 cc kullanıcısıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

arkadaşlar lastiklerimi değiştirecem michelin spor lastikleri takacam ne dersiniz

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı murat..can54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm merhaba tüm arkadaşlara ben sakaryadan murat aranıza yeni katıldım salcano wolf 125 cc kullanıcısıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

arkadaşlar lastiklerimi değiştirecem michelin spor lastikleri takacam ne dersiniz
    hmm. Tamam. Buldum seni. o lastikler süper olur. bi sakarya lımız daha oldu.

Motosikleti
    TVS rtr apache 2013
    eyvallah sağolun

Ybr deposu koysak müthiş olur ya o zaman ybr alamıyorum diye üzülmekten vazgeçerim yani salcano nun ybr den benim gözümde tek farkı bu.

Motosikleti
    TVS rtr apache 2013
    slm arkadaşlar

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    As hayırlı aksamlar.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bence Salcano nun en can alıcı noktası geniş deposu depo inanılmaz bi heybet veriyor bizim motorlara işi bilmeyen 250 cc sanıyor o derece değiştirme derim ama eğer değiştirirsen çıkan depona ben talibim olurda ilerde YBR alırsam ona takar kullanırım

Rodaj meselesine gelince motorun her devirde bi parça kullanılması lazım sağlıklı bir rodaj için senin dediğin yöntem bundan 18 yıl önce 1995 pejo panter tipli motosiklette bi arkadaşım tarafından denendi sonuçta sağır oldu (ne kadar bassada 45i geçemiyordu) motor en güzel çok hırçın kullanmamaya çalışacaksın artık rodajda

Hoşgeldin aramıza Murat kardeş Michelin pilot sporty her ne kadar kullanmasamda kullananlardan duyduklarıma göre harika ötesi yol tutuş viraj ve fren performansı olan bi lastik lakin yumuşak yapısı gereği çabuk eriyen (eskiyen) vede asfalt harici yollarda kendinden beklenen performansı gösteremeyen bi lastik olarak biliyorum
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Eyw egelim 43. Açıklayıcı oldu. Depo işine gelince de.. Takmak basit de ya şasi ölçüleri uymazsa diye uzunluk genişlik felan orada biraz düşünceliyim. Zaten bu yüzden sordum. Merak edip deneyen arkadaş var mı acaba olacak mı diye?

komançi1478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart 150
    olmaz motoru rolantide bırak sabaha motoru kucagına alırsın hava soğutmalı motor unutma
    cesaretin yoksa!!!!!seyret

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    isa ardesim motoru sabahtan aksama yada aksamdan sabaha calısır vazıyette bırakıp rodajını tamamlamak dahiyane bir fikir olarak gorulsede bu motorların hava sogutmalı oldugunu unutmus yada atlamıs olabılıteni var sayarak aman sakın deneme derım.elbettekı formul bulunabılınılır.motorun orta sehpada ıken motor peteklerını haavalandıracak sekılde konulabılecek 2 adet fan bu konuda yardımcı olabılecektır.amma velakın motor hareket halınde olmayacagından km saatı ılerlemeyecek tır.fan formulunden sonra bunun ıcınde 2.bir onerı olarakta koşu bant ı uzerıne arka tekerlegı ve one tekerlegı temas eder hale getırmek vıteste olan olan motorun arkadan ıtışi ıle donmeye baslayacak ve on tekerde yaptıgı km yı sana soyleyecektır.......formulle ılgılı baska bır sıkıntı olursa ben buralardayım......
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

daşşağı koşu bandı fikriyle fazla abarttın hatta sıçtın. onun dışında dediklerimi anlamışsın. Ayrıca km yazmasına gerek yok arkadaşım rodajın takibi için. Rodaj pistonun yuvaya alışmasidir. Ben de sekiz saat sonunda alışır diye düşündüm. Ama Arkadaşların yorumundan sonra onlara hak verdim.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    2750 TL ye, 50 km de 2013 beyaz wolf.... niye alındı niye satılıyor, pek bi şüphe uyandırıcı, motosikletten şikayetimiz yok demiş, e binmemişin ki ne şikayetin olacak....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38878221/detay
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2750 TL ye, 50 km de 2013 beyaz wolf.... niye alındı niye satılıyor, pek bi şüphe uyandırıcı, motosikletten şikayetimiz yok demiş, e binmemişin ki ne şikayetin olacak....

salih kardeş burada bir kaç sebep ortaya çıkabilir

1-motoru kartla almıştır nakite çivirmek için satabilir
    2-motoru sürmesini beceremez ondan satabilir
    3-motorda problem olur ondan satabilir

bende böyle satanları anlamıyorum ancak bazen bizim için iyi oluyor bu şekilde daha ucuza sıfır motor alabiliyoruz
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salih kardeş burada bir kaç sebep ortaya çıkabilir

1-motoru kartla almıştır nakite çivirmek için satabilir
    2-motoru sürmesini beceremez ondan satabilir
    3-motorda problem olur ondan satabilir

bende böyle satanları anlamıyorum ancak bazen bizim için iyi oluyor bu şekilde daha ucuza sıfır motor alabiliyoruz
    1- nakite çevirme işi zor yol.. nakit ihtiyacını kredi kartına kuyumcular yapıyor genelde taksit bile yaptırıyosun oooooh misss..
    2- sürmesini bilmeyen adam bile bi 300-500 km yapması lazım
    3- benimde aklıma bu geldi, bi ihtimal çalıntı işi diycem ama faturası var diyor.. belki faturası ile birlikte çaldı... ama şüpheliyim 150 tl daha verir bayiden sıfırını kendim alırım...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ara 2000 veririm de kapat.
    sonuçta almış 50 km de olsa binmiş.
    plaka yok ruhsat yok eksiği cok yani
    gidip 2700 verinceye kadar sıfırını alırım o paraya.
    # motosikletle.blogspot

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar
    Muratcan bende adapazarindan ozkan.sen merkezden mi
    .2013 kirmizi wolf sahibiyim gorusmek dilegiyle

Motosikleti
    TVS rtr apache 2013
    Evet merrkezdeyim arkadaslar bugun motoruma michelin pilot street lastigi taktim lakin ön tekerimiz 2 75 ya normal suanda benim ön ve arka lastigimde 90 90 zararı olurmu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)