Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a iyi akşamlar baylar bayanlar

bana lastik taysiyesi verebilecek baba yiğit varmı on ve arka Michelinn yada pirelli ucuz ve kaliteli başka tavsiyesi olan varsa ilgilenilir

Pirelli MT65 de olabilir ben kullandım memnundum

Alıntı Memolale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birşey yazcam ama. Biraz saçma gelebilir belki, bence bu başlığının altındaki yazan arkadaşlar ve yazıları dahada okuyasım geliyor. Sanki daha zevkli gibi birşey . Çünkü bir soru sorunca cevabı net ve aşağılanmamaz şekilde geri geliyor, ve fazla konudan kayılmıyor . Benim düşüncem ... Sizce??

Düşüncelerinde doğruluk payı var burada bizler bir aile gibiyiz hem niye aşağılansınki insanlar soru sordu diye
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    evet soruyu beklıyoruz
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Memolale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    İyi akşamlar arkadaşlar, ben şuan 150cc yuki scooter sürüyorum. Scooterdan düz vitese (Salcano Wolf, Mondial MH Drift..) geçsem çok zorluk çekermiyim? Ve hangisini amatör başlangıç motoru olarak önerirsiniz? Mondial MH Drift'mi-Salcano Wolf'mu ?

Tşkkrler

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    zaten bu ikili çok çekişiyor. Konfor wolf, hız drift. Ahmet abi mt 65 i bende kullandım hiç memnun kalmadım, kimseye tavsiye etmem. Tavsiye edersem vebal almış olurum. Kötüye iyi diyemem. Bana göre prelli mt 65 çok kötü bi lastiktir. 1 yıl bile kullanamadan ağzı burnu yamuldu. Aşa yukarı 5 bin km yaptım. 10 bini bulmadı.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Günaydın herkeze iyi pazarlar

Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    Yarın okul başlıyor arkadaşlar :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Slm abbiler, Salcanonun yedek parça fiyatı tuzlu mu? Ve kolay kolay bulunurmu? Kolay kolay arızalanırmı? Almayı düşünüyorum da

Cümleten selamlar.Keyifler yerindemi millet?epeydir girmiyorum,bilgisayar pert oldu yeni nesil bi pc aldım ama oğlum tatilden geldi başından kalkmıyorben öyle yanında bakıyorumgençler daha iyi bilir İ5 3.8ghz işlemci, asus EN GTX 560ti 250bit vga,8gb ram,bende foruma girmek için bi tablet pc sipariş ettim bekliyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

Yarın okul başlıyor arkadaşlar :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Slm abbiler, Salcanonun yedek parça fiyatı tuzlu mu? Ve kolay kolay bulunurmu? Kolay kolay arızalanırmı? Almayı düşünüyorum da
    1 parça fiyatı tuzsuz2 ufak bir yerde köy kasaba yaşamıyorsan kolay bulursun3bakımlarını yapıp zorlamadıktan sonra kolay kolay arıza yapmaz...
    Ben dura traction kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım,korkmadan yatıyorum...

Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten selamlar.Keyifler yerindemi millet?epeydir girmiyorum,bilgisayar pert oldu yeni nesil bi pc aldım ama oğlum tatilden geldi başından kalkmıyorben öyle yanında bakıyorumgençler daha iyi bilir İ5 3.8ghz işlemci, asus EN GTX 560ti 250bit vga,8gb ram,bende foruma girmek için bi tablet pc sipariş ettim bekliyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

1 parça fiyatı tuzsuz2 ufak bir yerde köy kasaba yaşamıyorsan kolay bulursun3bakımlarını yapıp zorlamadıktan sonra kolay kolay arıza yapmaz...
    Bakım fiyatı yaklaşık nekadar? Benimkinin şuan 30-50TL arası

Bakım fiyatı yaklaşık nekadar? Benimkinin şuan 30-50TL arası

Forumdan çıkmıştım ama size cevap vermek için tekrar girdimBakım derken kendi yaptığımız bakımı kastetmiştim ben 27 senedir motor kullanıyorum garantisini sildim hertürlü arızasını kendim yaparım servis ilk bakım ücreti almıyor sonrasında ben garantiyi iptal ettiğim için bilemeyeceğim fakat buradan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz...(Servislere zerre güvenmiyorum .)ve soracağın başka birşey varsa sor çıkıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Bekliyorum 10,9,8

buraklee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-25
    arkadşlar 15 gün önce Salcano Wolf alacaktım ancak bulundugum yerde olmadığı için Mondial Superboy 100 aldım frenler tutmasada idare ediyorum. ancak sahibindende toptancılar 2500 TL - 2600 TL fiyat verirken taşrada 3100-3200 TL fiyat cektiler. bu fark bana cok acayip geldi bu motorun gelişi 500 liramı dıye sormaya basladim bu konuda fikirleriniz varmı? aklım halen wolfda diyebilirim

Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumdan çıkmıştım ama size cevap vermek için tekrar girdimBakım derken kendi yaptığımız bakımı kastetmiştim ben 27 senedir motor kullanıyorum garantisini sildim hertürlü arızasını kendim yaparım servis ilk bakım ücreti almıyor sonrasında ben garantiyi iptal ettiğim için bilemeyeceğim fakat buradan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz...(Servislere zerre güvenmiyorum .)ve soracağın başka birşey varsa sor çıkıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Bekliyorum 10,9,8
    Çok saol ;)

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bugun Günlerden İzmir.

Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    Arkadaşlar kusura bakmayın ama biraz konu dışı olacak.. Piyasada Seger 125-16 diye bir motor var, Salcano Wolf'e çok benziyor. Bir sorayım dedim bileniniz varmı bu motoru, nasıldır iyimidir, Karamanda bu motoru yeni görüyorum.... Teşekkürler

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı buraklee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadşlar 15 gün önce Salcano Wolf alacaktım ancak bulundugum yerde olmadığı için Mondial Superboy 100 aldım frenler tutmasada idare ediyorum. ancak sahibindende toptancılar 2500 TL - 2600 TL fiyat verirken taşrada 3100-3200 TL fiyat cektiler. bu fark bana cok acayip geldi bu motorun gelişi 500 liramı dıye sormaya basladim bu konuda fikirleriniz varmı? aklım halen wolfda diyebilirim
    Ankara nın göbeğinde adam bana 3.750 dedi... 30 mt yanındaki dükkan 3.150 dedi.. alırsan 3.000 TL son dedi.. hele bi kış gelsin bi daha gideyim.. biraz daha aşağı inerler belki...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten bu ikili çok çekişiyor. Konfor wolf, hız drift. Ahmet abi mt 65 i bende kullandım hiç memnun kalmadım, kimseye tavsiye etmem. Tavsiye edersem vebal almış olurum. Kötüye iyi diyemem. Bana göre prelli mt 65 çok kötü bi lastiktir. 1 yıl bile kullanamadan ağzı burnu yamuldu. Aşa yukarı 5 bin km yaptım. 10 bini bulmadı.
    Valla bende 10 bin km kadar kullandım lastiğe bakan hala sıfır sanıyordu çokda memnundum kullanımdan kullanıma değişiyor demekki

Arkadaşlar kusura bakmayın ama biraz konu dışı olacak.. Piyasada Seger 125-16 diye bir motor var, Salcano Wolf'e çok benziyor. Bir sorayım dedim bileniniz varmı bu motoru, nasıldır iyimidir, Karamanda bu motoru yeni görüyorum.... Teşekkürler
    Benzeri çoktur ama eşi yoktur wolfün
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin gibi Apache ye lastik mi dayanır nasıl kullandığını çok iyi biliyorum tonton
    egelim 43 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Al bendende o kadar (demeyeyim diyordum ama)

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    İyi haftalar, dün 400 km lik bir gezi yaptık grupçana, dip gaz gitmeme rağmen baya az yaktım,gösterge yarıda ama en fazla 100 km ye yedeğe düşerim. ayrıca bu castrol power titreşimi azalttığı gibi son hızı da biraz düşürdü, fakat soğuk havada daha iyi hızlanıyor.Hasta olmama rağmen yorulmadım diyebilirim(nedeni castrol konforu sanırım), birçok mola verdik ve ortam güzeldi, yakında çok güzel fotoğraflar ile bir rapor paylaşacağım ama önce iyileşeyim Yokuşlarda büyük cc li motorlar olduğu için 250 şart dedim ama yine de motorumdan çok memnunum almak isteyenlere duyurulur.Nakit biriktirip büyük motor alana kadar da satmam motorumu.Tekrar teşekkürler Adem Abi sayende ben de Wolf'a yöneldim.Hep diyorum ilk motorumu Wolf alsaydım şuanda 2 bin lira çoktan biriktirmiş olacaktım, herşeyin hayırlısı diyelim.
    TATLIHIZ ve serkanbitez bunu beğendiler.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)

CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin gibi Apache ye lastik mi dayanır nasıl kullandığını çok iyi biliyorum tonton
    dede versiyonu sürmüyorum sizin gibi genç adamım ben.
    murat bişey değil. Fotolar güzel. Katılamadım bi türlü
    egelim 43 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)