Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    mete başgan a ayıp olmsın dıye ifşa etmedim bugune degın.ahmet abi naptın.hatta mete başgan face ye koydugu vıdeyu bıle kaldırdı salconun nasıl cbf ı avladıgınıda acıklamıstım orda.mete 129 kg oldugunu soyledıgınde ben 153 kg cekıyordum kantara bındıgımde.eger susurluktan canakkale ıstıkamtıne gıdenınız varsa o yolu bılır bayırdı tepeydı 2 yer harıc yoktur.duz yolda basmadımda ama aynadan gordugum kadarıyla başgan motorun ustune yatmaları kalkmaları da netıceyı degıstırmemıstı.fakat mısaır dıyerekten gazı kesıp bıkac kez yol vermıslıgım var.mete başganın affınada sıgınıyorum ama ahmet abi bu gercegı acıklattırdı kı ahmet abıyede ben demedım başgan deyıvermıs.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Sitcom dizi tadında topik. Boş vakitlerimde girip okuyorum. Bakalım bu günkü bölümde neler olacak?

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    şimdi burdakı arkadaslar asagı yukarı bırbırlerını sahsen tanıyo.makara muhabbetın cok olusuda bu yuzden.ha bıde sahsen tanısan asıl ozaman seyret makarayı.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Mutlu Ağabey ne zaman görüşeceğiz ?? bayrammı demiştik, tarih alalım ona göre izin koparalım.Birde bu şeker bayramı değilmi, Evi ekip etlerden olmayalım Etler sana feda olsunda cüsseye protein lazım vesselam
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Saati geldi, yeni bölüm başlıyor.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Herkese merhaba
    3 gündür yayladaydım bende salcoyla. Zorladım keratayı birazcık Kuzen de vardı yanımda cbf'iyle, gezdik dolaştık kaybolduk; yolumuzu bulduk kafa dağıttık biraz.
    Cbf in düşük devirde daha iyi toparlanması dışında fazla performans farkı görmedim ben Kuzen uzayıp gidemiyordu en azından.

Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    O kadar da olur 150 cc bir değil sonuçta.Ama şimdi paran olsa o kadar özellik farkı, o fiyat farkına değer mi?Son anda istediğim Cbf satılınca Wolf aldım hayırlısı buymuş iyide oldu.Dediğin gibi bende yolda yakaladım kastı kastı ben 100 gittim 105 gitti tın tın geçti gitti.Cbf güzel makine ama çok pahalı yav.

Vallahi gittim Aydın'a oradan Nazilli'ye geçtim biri Zonguşdakta tıp okuyan, biride Kazakistanda matematik okuyan 2 arkadaşıma motorlar ilgili anlattıkça öyle gözüme gözüme bakıyorlardı.Tıp okuyana Gv 250 aldıracağım seneye.Motor tutkusu candır ya, istediğim an basıp gidebiliyorsam özgürlüktür, millet nasıl gıpta etmesin
    gezginmotor bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar da olur 150 cc bir değil sonuçta.Ama şimdi paran olsa o kadar özellik farkı, o fiyat farkına değer mi?Son anda istediğim Cbf satılınca Wolf aldım hayırlısı buymuş iyide oldu.Dediğin gibi bende yolda yakaladım kastı kastı ben 100 gittim 105 gitti tın tın geçti gitti.Cbf güzel makine ama çok pahalı yav.

Vallahi gittim Aydın'a oradan Nazilli'ye geçtim biri Zonguşdakta tıp okuyan, biride Kazakistanda matematik okuyan 2 arkadaşıma motorlar ilgili anlattıkça öyle gözüme gözüme bakıyorlardı.Tıp okuyana Gv 250 aldıracağım seneye.Motor tutkusu candır ya, istediğim an basıp gidebiliyorsam özgürlüktür, millet nasıl gıpta etmesin
    Binemeyenler daha doğrusu cesaret edemeyenlerin kıskançlığı çok gülünesi oluyor gerçekten :=)

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    3 gündür yayladaydım bende salcoyla. Zorladım keratayı birazcık Kuzen de vardı yanımda cbf'iyle, gezdik dolaştık kaybolduk; yolumuzu bulduk kafa dağıttık biraz.
    Cbf in düşük devirde daha iyi toparlanması dışında fazla performans farkı görmedim ben Kuzen uzayıp gidemiyordu en azından.

http://imageshack.us/a/img832/4444/dgrc.jpg

http://imageshack.us/a/img42/2415/qj8w.jpg

http://imageshack.us/a/img827/3120/86rv.jpg
    enes hastayım şu resimlerinin kalitesine. şahane.

ben irfan kardeşimizin iftarına gideceğim allah nasip ederse. senin gelme durumun var mı ?
    bizim başlık kadar dağınık motorcular yoktur herhalde. çok uzağız yav
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Satıldı
    Arkadaşlar bana bi yardım. Debriyajın kavramasını istediğim gibi ayarladım ama debriyaj manetinde boşluk oluyor. O boşlukta debriyaj kablosunun alt taraflarına doğru bulunan somunlardan alınıyor ama ne yaparsam maneti gererim. O somunları aşağı doğru kaydırırsam mı yoksa yukarı doğru kaydırırsam mı?

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bana bi yardım. Debriyajın kavramasını istediğim gibi ayarladım ama debriyaj manetinde boşluk oluyor. O boşlukta debriyaj kablosunun alt taraflarına doğru bulunan somunlardan alınıyor ama ne yaparsam maneti gererim. O somunları aşağı doğru kaydırırsam mı yoksa yukarı doğru kaydırırsam mı?
    kurcala alpay korkma. bozamazsın zaten yenisi 8tl alır yenisini takarsın.
    ama şuna söyliyeyim günde yüzlerce kez debriyaja basan ve şimdiye kadar 2 kez debriyaj teli değişen biri olarak ben hic alttaki somunlarla ayar yapmadım. hep manetten ayarladım..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurcala alpay korkma. bozamazsın zaten yenisi 8tl alır yenisini takarsın.
    ama şuna söyliyeyim günde yüzlerce kez debriyaja basan ve şimdiye kadar 2 kez debriyaj teli değişen biri olarak ben hic alttaki somunlarla ayar yapmadım. hep manetten ayarladım..
    Mantiken aşağı doğru kaydırmam lazım o somunu. Aşağı doğru kayınca maneti germesi lazım. Yarın bakarım. Elimi güzelce egzos borusuna yapıştırdım bugün. Barbeküde el afiyet olsun

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Ben hondada yakmıştım geçmiş olsun fena oluyor yahu krem al sür. Arwiç 46 çirkin durur mu?

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hondada yakmıştım geçmiş olsun fena oluyor yahu krem al sür. Arwiç 46 çirkin durur mu?
    Sağol Murat abi. Bephanten sürdüm zaman hemen çektim elimi çok bişi olmadı :D

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    O Yanık arka terkeri şirşirmeyi öğretti

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    birkeresinde titanın çıplak eksozuna 6-8 yaşlarında bi çocuğun bacağından büyük bi parça üstüne yapışıp kalmıştı aşa yukarı büyük bi parça. Ama o zaman motor daha benim değildi. 2002 lerde daha arkadaşımdan motoru almadan. Eksoz koruyucusuda yok orjinallerinde. Motoru bıraktı, hemen meraklı bi velet damladı başına. İlk iş bacağını sıcak eksoza değirmek oldu. Koca bi parça hemen yapışıpkaldı üstünde. Pişmiş bi vaziyette. İçim cız etti ama elimden bişey gelmezdi.

Motosikleti
    Satıldı
    Vayyy herkesin bi barbekü anısı varmış :D

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Enes kardeşim senin çantanın adı ne idi kaşlık

Tüm arkadaşlara selamlar.Geçirmiş olduğum rahatsızlıktan dolayı foruma girememeyi bırakın bitkinlikten halsizlikten dolayı motoru 2 ayağı üzerine kaldırmada zorlanıyordum,şimdi biraz düzeldim.
    Bu arada bu Japon motoru tanıyan varmı bana tanıdık geldi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32260546/detay
    ramizan83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm arkadaşlara selamlar.Geçirmiş olduğum rahatsızlıktan dolayı foruma girememeyi bırakın bitkinlikten halsizlikten dolayı motoru 2 ayağı üzerine kaldırmada zorlanıyordum,şimdi biraz düzeldim.
    Bu arada bu Japon motoru tanıyan varmı bana tanıdık geldi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32260546/detay
    Geçmiş olsun Herkesin motorunu satası gelmiş anlaşılan. Toplamda 3 Salcano satışta oluyor şuan :=)
    gezginmotor bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)