Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar arkadaşlar motorumla ilk 20 tl lik benzinle(yedek depoya kadar ölçüyorum)120km gittim,ikinci kez 20 tl lik benzin aldım henüz yedeğe gelmedi ama az kaldı 90 km deyim motor bence aşırı fazla yakıyor scooterimle 20 tl ye 135 km gidiyordum fazla yakıyor diye salcanoyu aldım ama ? gerçi daha rodajda ama yinede fazla ve Adem bence karbüratör iğne ayarı bile para etmez düşüncesindeyim toplamda 210 km. Son olarak dediğim gibi henüz rodajda rodajdan sonra ne yakıyor belli olur ve kesinlikle yanlış anlama olmasın hiçkimse mesul değildir yani benim yüzümden aldın beni sorumlu tutuyorsun gibilerinden ben beğendim aldım sağlıcakla kalınız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    adil abi motor anca 5000km de oturur.
    benimki şu an şehiriçi 20tl benzinle 150km gidiyor. 13kuruş bence gayet iyi.
    100km/2.75lt yakıyor benim karakaçan şuan.
    km 6000
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi 100 km de 2.5 ile 2.9 arasında geziyo. Ben devirlı kullanıyorum ve artcılı. 2.8 den aşa düşmedi hiç. Sattığım titan bundan az yakıyodu. Bunda konfor var. Titreşim yok. Keyif veriyor. Titanda titreme vardı ama çinli cg ler kadar yoktu. Rodajdan sonra biraz daha düşer.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ybr ler 5 tl ye 35 km gidiyor 20 tl ye 140 yapar ve motor rodajda duzelir ins

Teşekkürler arkadaşlar rodaj bitsin ne yakacak belli olacak rodaj zamanı zaten haliyle fazla yakıyor sağlıcakla kalınız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Unuttum paylaşayım istedim 3 gün önce yeğenime tişort almak için motorla bir mağazanın önünde durdum motoru parkettim indim mağazadan tişort baktım yeğen beğenmedi başka bir yere baktık dönüşte motoru bıraktığım yere geldiğimde mağaza sahibi dışarı çıkmış benim motoru inceliyor gittim yanına yenimi aldın dedi evet dedim güzel motor kalıplı hayırlı olsun kazasız belasız yolculuklar deyince motordan anlıyor sandım başladım ybr ler varya derken daha ben anlamam dedi motorlardan ama bu motor hoşuma gitti dedi ben gülümsedim...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    100 kmde 2.2 ila 2.4 litre arası yakıyor benim motor bu değerle sayfada en az yakan motor ünvanı sanırım bende 20 TL lik benzinlede 180 km civarı gidiyor
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Motor Ademin sürdüğü gibi devirli kullanılıyorsa 3lt /100 km yakması normal bence 5. vites 70-80 km arası hızlarda ve şehir dışında kullanılıyorsa 2.5 lt /100 km' lere hatta dahada düşürülebilir diye düşünüyorum
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    ahmet abı nasılsın? scooterının bi kaç fotografını gorduk meriç sayesınde. senden de fotograf beklıyoruz..
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor Ademin sürdüğü gibi devirli kullanılıyorsa 3lt /100 km yakması normal bence 5. vites 70-80 km arası hızlarda ve şehir dışında kullanılıyorsa 2.5 lt /100 km' lere hatta dahada düşürülebilir diye düşünüyorum
    daha 3 litreye ulaşamadım celal. 2.9 da kaldım.
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Genelde ş.içi 5.500-6000 devir arası vites değiştirip yüksek viteste sakin kullanırım uzun yoldada stabil olarak 6500 devir/90 km ile yol alırım bu kullanım şekliyle o değerleri elde ediyorum zaten

Alıntı dftuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abı nasılsın? scooterının bi kaç fotografını gorduk meriç sayesınde. senden de fotograf beklıyoruz..
    İyiyim Tuzlu sen nasılsın doğum günün kutlu olsun scoterı alıp gelmem tamamen Macera oldu resimlerin çözünürlüğünü laptopta ayarlayıp konu açmayı düşünüyorum ayrı olarak oradan takip edersin artıkın
    cesur509 ve dftuzlu bunu beğendiler.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha 3 litreye ulaşamadım celal. 2.9 da kaldım.
    Demekki devirli kullansanda 3 lt /100 km görmüyor haa , süper vallaha Ademim Bu arada yarın ne yapıyorsun , var mı bir program

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde ş.içi 5.500-6000 devir arası vites değiştirip yüksek viteste sakin kullanırım uzun yoldada stabil olarak 6500 devir/90 km ile yol alırım bu kullanım şekliyle o değerleri elde ediyorum zaten
    Gerçekten çok güzel yakıyor , özellikle benzinin 5 liraya dayandığı bu günlerde ilaç gibi , seviyorum küçük cc makinaları Ön dişli büyük galiba , 6500 devir 90 km hız çok çok iyi Ben kanuni ile 6500 devirde 80 km hızla gidiyorum
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İyiyim Tuzlu sen nasılsın doğum günün kutlu olsun scoterı alıp gelmem tamamen Macera oldu resimlerin çözünürlüğünü laptopta ayarlayıp konu açmayı düşünüyorum ayrı olarak oradan takip edersin artıkın
    sağol abicim bekliyorum ozaman..
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Motosikleti

Gerçekten çok güzel yakıyor , özellikle benzinin 5 liraya dayandığı bu günlerde ilaç gibi , seviyorum küçük cc makinaları Ön dişli büyük galiba , 6500 devir 90 km hız çok çok iyi Ben kanuni ile 6500 devirde 80 km hızla gidiyorum
    Yok ön dişlide arka dişlide orjinal benim (en azından ben öyle biliyorum)
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Demekki devirli kullansanda 3 lt /100 km görmüyor haa , süper vallaha Ademim Bu arada yarın ne yapıyorsun , var mı bir program

10 nisana kadar proğram yok. Patronlar burda. Onlar gidince süper 3 lü gene buluşacak inşallah.
    Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok yakında...
    10 nisana kadar proğram yok. Patronlar burda. Onlar gidince süper 3 lü gene buluşacak inşallah.
    Erken göndermeye çalış patronları

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam koştururum zaten havalar bozuk. Bi fırtına, bi yağmur, bi poyraz. Hep böyle. O zamana kadar havalarda düzelir
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok yakında...
    tamam koştururum zaten havalar bozuk. Bi fırtına, bi yağmur, bi poyraz. Hep böyle. O zamana kadar havalarda düzelir
    Aynen ,haklısın havalar bir garip gidiyor

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Kucuk ss ler candır ya

Bugun biraz motor sürdüm baya can geldi gene depresti hevesim

Karttan gecsemmi napsam
    cesur509 bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    hava super bugün. tam gezme havası var. ama soğuk.
    koca hafta wolfle 500km gezmeme rağmen halen wolfle gezesim var.
    neyse bi zinciri yağlıyayım bari
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    karamursele gıt tahsın ıslama kofte ye....benım yerımede.ayarla ıste ısı. daha ne dıyım.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)