Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kolay gelsin murat. Benim fotolarıda koy bende yorulmadım ama akşam dönüşte üşüdüm biraz. Soba başında ısınıyorum şimdi. Allah var motor yormadı beni. O kadar basmama ve tokatlamama rağmen
    cesur509 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    S.a arkadaslar meric abile baya bi gezdik....Üsüdük baya
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Adil kardeş ,gerçekten çok güzel olmuş siperlik...Yalnız ,vida ve somunların Siyah olanlarından takarsan daha bi orjinal durur...Benimki yuvarlak kafa,,uzay kafa olsaydı kesinlikle bende yapardım...güle güle bin motoruna...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    niyekine datlı? Ben 130 u, murat 125 i gördü bugün. Niye gitmiyo? Ben 80 ni 3 te yapıyom. 4 te 105, 5 te 135 e kadar yolu var. Düzde artçıyla 105, tek kişi 110 civarı gidiyo. Ama iyi gidiyo. Zehir zehir.

Motosikleti
    Bilmiom adem abi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    gitmeyen motor meriçin aldığı ybr mi?

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gitmeyen motor meriçin aldığı ybr mi?
    hea benm aldığım motor Boktan ybr işte 80 i gecmio salcano gibi

Motor ben satınca 125 leri görmeye baslamıs.Vay anasını
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tabi artçı dolu topcase ve heybe hafif aşağı eğimde canavar kesildi motor Adem Abinin arkasında kaybolmadım ya bu motora nasıl aşık olmayayım şimdi 350 resim beğendim.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aman murat 350 resim falan atam deme.gecen sayfayı 10 dk da açamadık.Bu sefer kitlenir site.

Motosikleti
    Helalin var meric abi Motor on numra

Atma murat abi atmaa sende o hızı 1 dişte yaptı bide benzin kısıktı

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun çok yakışıklı olmuş.Abi arka fren ötüyor arada anlamadım ama tüm köylü baktı öyle bir ötme .Kız arkadaşımı yolcu ettim anca oturabildim internete 856 resim çekmişiz .Bu harika motor beni hiç yormadığından bu akşam yayınlarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

Çok resim var silicem silmeye kıyamıyorum harika doğa manzaraları var işim zor vallahi
    murat benimde arka balata soğukken deli ötüyodu. yağmur yağınca tümgün ötüyodu.
    böyle güçlü bir "zonnnnn " diye ses çıkarıyodu. ötmesi neysede, tutmamaya başladı.
    bende cumartesi arka balatayı değiştirdim. işçilik dahil 25tl aldı usta. yeşil scooter balatası taktırdım arkaya. güzel şimdi

hernekadar balatası erken bitsede seviyorum wolfu. cidden ucuz maliyetli.

benim km 5800. vitesler şıkır şıkır. ve emin ol kimse benim gibi hiçdurmadan vites değişmez.
    debriyaj kavramasını en üstte ayarla. sorun kalmaz.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dahada zorlatacaktım ama artçısı vardı, ayıp olmasın diye fazla açmadım mesafeyi arada celal le muratı tokatlayıp ilerde bi mola veriyorum. Yatıp biraz kestiriyorum. sonra ikisi geçip gidiyo yoldan, ben biraz daha kestirip gazı köklüyorum. İkisinide yakalayıp tekrar tokatlıyorum. Tokatlamanın tadı bi başka
    bide celal arkadaşımın kanuni windy motorunuda biraz kullanayım dedim, ilk kontağı çevirdim, aaa oda ne? Titriyo bu dedim neyse cıktık yola, basıyom, basıyom titriyo, 100 e zor cıktım, bide rüzgar alıyo, murat ta arkamdan geliyodu, bakmış bi parçalar dökülüyo motordan, kornaya basıyomuş ben duymuyom, artçıylada yetişemiyo neyse yavaşladım biyerde beni durdurdu. Takım kutusu avadanlığın kapağı uçmuş, hızdan herhal, takım taklavat ne varsa uçmuş. celal arkadaşada ayıp oldu. Motorunun döküleceğini bilseydim basmazdım okadar celal arkadaşa ayıp oldu ama muratla çok güldük. Kusura bakma arkadaşım
    cesur509 bunu beğendi.

Hayırlı olsun çok yakışıklı olmuş.Abi arka fren ötüyor arada anlamadım ama tüm köylü baktı öyle bir ötme .Kız arkadaşımı yolcu ettim anca oturabildim internete 856 resim çekmişiz .Bu harika motor beni hiç yormadığından bu akşam yayınlarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

Çok resim var silicem silmeye kıyamıyorum harika doğa manzaraları var işim zor vallahi
    Sağolasın Murat kardeşim,aynen katılıyorum ve aşırı dikkat çekiyor köylüsü şehirlisi dönüp bakıyor

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Abi benimkisi telaşlı gülümseme.Ben acemiyim çok anlamam birkaç lastik bir de vida atmaya başlayınca motor aşağı iniyor sandım.Ufak bir kapak olduğunu öğrenince güldüm acemiliğime.
    cesur509 bunu beğendi.
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Alıntı ersin90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adil kardeş ,gerçekten çok güzel olmuş siperlik...Yalnız ,vida ve somunların Siyah olanlarından takarsan daha bi orjinal durur...Benimki yuvarlak kafa,,uzay kafa olsaydı kesinlikle bende yapardım...güle güle bin motoruna...
    Sağolasın ,özellikle beyaz vida kullandım daha güzel gösteriyor ama siyahla değiştirebilirim belki...

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    dahada zorlatacaktım ama artçısı vardı, ayıp olmasın diye fazla açmadım mesafeyi arada celal le muratı tokatlayıp ilerde bi mola veriyorum. Yatıp biraz kestiriyorum. sonra ikisi geçip gidiyo yoldan, ben biraz daha kestirip gazı köklüyorum. İkisinide yakalayıp tekrar tokatlıyorum. Tokatlamanın tadı bi başka
    bide celal arkadaşımın kanuni windy motorunuda biraz kullanayım dedim, ilk kontağı çevirdim, aaa oda ne? Titriyo bu dedim neyse cıktık yola, basıyom, basıyom titriyo, 100 e zor cıktım, bide rüzgar alıyo, murat ta arkamdan geliyodu, bakmış bi parçalar dökülüyo motordan, kornaya basıyomuş ben duymuyom, artçıylada yetişemiyo neyse yavaşladım biyerde beni durdurdu. Takım kutusu avadanlığın kapağı uçmuş, hızdan herhal, takım taklavat ne varsa uçmuş. celal arkadaşada ayıp oldu. Motorunun döküleceğini bilseydim basmazdım okadar celal arkadaşa ayıp oldu ama muratla çok güldük. Kusura bakma arkadaşım
    Adem , yolda öldürdün beni gülmekten yav Bi bakıyorum aynadasın , sonra tekrar kontrol edeyim diyorum kimse yok yanımdan bir ses vızzz diye kaptırmış gidiyor Korkulur senden Vallaha

Ben motoru ortalama 80 km hızla kullandığım için tabi motor alışkın değil yüksek süratlara Artık motoru virajlarda ne kadar yatırıp korkuttuysan avdanklık kapağını filan attırıvermiş O olaydan sonra motor seni nerde görse bir titreme alıyor

Dostum ne kusuru yav olurmu , bende çok güldüm olaya

Çok güzel bir gezi oldu , teşekkür ederim.

yasal uyarı : Gezilerimiz devam edecektir

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Abi benimkisi telaşlı gülümseme.Ben acemiyim çok anlamam birkaç lastik bir de vida atmaya başlayınca motor aşağı iniyor sandım.Ufak bir kapak olduğunu öğrenince güldüm acemiliğime.
    Muratcım Adem ve senin sayende güzel bir gün geçirdik , tekerinize taş gelmesin Gezi Raporunu bekliyorum
    Murat 48/30 bunu beğendi.
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    hazırlanıyor abi internet az yavaş resimleri yavaş yüklüyor.Adem Abi ye aldırma sen sattırmaya çalışıyor motorunu, tuzak bu tuzak.2. eli canlandıracak adem abi
    cesur509 bunu beğendi.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    hazırlanıyor abi internet az yavaş resimleri yavaş yüklüyor.Adem Abi ye aldırma sen sattırmaya çalışıyor motorunu, tuzak bu tuzak.2. eli canlandıracak adem abi
    Anladım zaten
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem , yolda öldürdün beni gülmekten yav Bi bakıyorum aynadasın , sonra tekrar kontrol edeyim diyorum kimse yok yanımdan bir ses vızzz diye kaptırmış gidiyor Korkulur senden Vallaha

Ben motoru ortalama 80 km hızla kullandığım için tabi motor alışkın değil yüksek süratlara Artık motoru virajlarda ne kadar yatırıp korkuttuysan avdanklık kapağını filan attırıvermiş O olaydan sonra motor seni nerde görse bir titreme alıyor

Dostum ne kusuru yav olurmu , bende çok güldüm olaya

Çok güzel bir gezi oldu , teşekkür ederim.

yasal uyarı : Gezilerimiz devam edecektir

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Muratcım Adem ve senin sayende güzel bir gün geçirdik , tekerinize taş gelmesin Gezi Raporunu bekliyorum
    sağa fazla yatırmışım galiba motoru. İbre 100 e gelince bide titreşim ve rüzgar vurunca avadanlığın kapağı fırladı. Ama ben görmedim. O sıra kaç yapıyo acep diye basmakla meşguldüm muratla 1 saat güldük. Sen gelince ayıp olmasın diye fazla gülmedik. Neyse uçanların çoğu bulundu. Zarar yok yani.
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    sağa fazla yatırmışım galiba motoru. İbre 100 e gelince bide titreşim ve rüzgar vurunca avadanlığın kapağı fırladı. Ama ben görmedim. O sıra kaç yapıyo acep diye basmakla meşguldüm muratla 1 saat güldük. Sen gelince ayıp olmasın diye fazla gülmedik. Neyse uçanların çoğu bulundu. Zarar yok yani.
    Beni neden bulaştırıyorsun abi Bak Celal Abi ne kadar mütavazi sen giderken içi gitse bile canın sağolsun diyor.Adam 80 i geçmemiş, sen motor patlatmak için uğraşırcasına gidiyordun
    cesur509 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)