Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ama meriç ne yapabilirim? En son zincir yağı spreyi sıktım. Oda tutkal gibi üstüne ne kadar çamur varsa yapıştırdı. Silmeyle bile çıkmıyor bende pes ettim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Salla abi bin gitsin.Bu arada oringli zincir ne alemde memnunmusun ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ses yok seda yok. Eskisi gibi çat çat atlama yok. Bide motorun son hızı % 0000.1 km arttı. İnanmayan gelsin, ölçsün gayet memnunum

Gelince ölçeriz adem abi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ahanda meriç bana rakip çıktı genç kurt seni. ben yaşlandım artık. Öyle deli deli sürmüyorum. Akıllandım artık. Birden ilham geldi. Rüyamda ak sakallı dede gördüm

Sana rakip olamayız adem abi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    nasıl genç ruhunuz var anlamıyorum? ben hala motora binince heyecanlanırım. Hele uzun yola çıkmışsam. Traktör gibi tırt tırt bineceğime hiç binmem. Biraz heyecan ve adrenalın kendinizi iyi hissettirir. Ama siz genede bana uymayın. :(

Yaş genç olsada ruhen ihtiyarladık adem abi.3 yıl kadar kuryelik yapınca motosiklet zevk olmaktan çıktı benim için sadece ulaşım aracı.Zaten uzun yola eğlenceli olanda kamp alanı gerisi boş iş bence

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    3 yılda motordan bıkılırmı yahu meriç? Ben 20 yıldır aynı tadı alıyorum. Ot gibi motora bineceksemde hiç binmem daha iyi. Aynam var, eksozum kapalı, ehliyet, ruhsat, vize tam. Korumalar dizlik hariç tam. Ama yolda biraz sert kullanırım. Motordanda asla soğumam. Sağlığım yerinde olduktan sonra problem yok.

Bıkılıyor adem abi ya.Günde 50-60 paket atıyordum ortalama 150-200 km yazıyordu hergün.Bıkmamak elde değil.Zevkler ve renkler tartışılmaz.Benimde herşeyim tam ama sert kullanamam abi.Keskin sirke küpüne zarar.Gerek yok macera aramaya.Kamp eğlencesi yetiyor bana.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    meriç kamp yerlerını gezı rotalarını guzel ayarla kardesım.bu yaz gezı yılı olacak benım ıcın.ahmet abımınde sısteme uymasını beklıcez.zaten fatıhta askerden gelmıs olacak.adem sende bodrumun en guzıde yerlerıne calıs aga gecen sene geldık donduk bsey anlamadık yanı.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Sınavdan sonra hertürlü gezi uyar bana. İzinleri 22 hazirandan sonraya ayarlarsanız iyi gezeriz Daha ne diyem. Rota hazır karadeniz.Geçen yıl gidecektin izin günlerini uyduramadık.Allahın izini ile bu sene gidip görecez oraları

Motosikleti
    cbf 150
    ben butun planlarımı 1 temmuza gore yapıyorum

9 Temmuzda ramazan başlıyor. 22Haziran ile 9 Temmuz arası herhangi bir zaman uygundur

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahanda meriç bana rakip çıktı genç kurt seni. ben yaşlandım artık. Öyle deli deli sürmüyorum. Akıllandım artık. Birden ilham geldi. Rüyamda ak sakallı dede gördüm

Ne o Adem aga bakıyomda gençlerden rakip görünce geri vites yapmışsın aksakallı dede mede ne iş gubarsan ya bana gubarlandığın gibi bizim oooolaaann
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    cbf 150
    ahmet abı adem ın tokat konusunda tek ıdeolojık sorunu sensın.kısmetolursa ılk fırsatta senı tokatlıcak.yoksa gecmek gecılmek mevzu bıle degıl

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bunu duymak benim için büyük bi şeref Mutlucum eksik olma size söz en layık olduğu şekilde geçilcem Adem ağaya buluştuğumuzda
    Dip not: Şimdiii geçceeemm bu sefer Salcanoyu da satacak ve biz Salcanocular kan kaybecedeğiz iyisimi geçilem geçsin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Şu anki wolf fiyatlarını biliyormusunuz? Ve wolf suya girdiğinde stop ediyo filan dedi bayii ama wolfs te öle birşey yok dedi doğrumudur?

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı vacco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu anki wolf fiyatlarını biliyormusunuz? Ve wolf suya girdiğinde stop ediyo filan dedi bayii ama wolfs te öle birşey yok dedi doğrumudur?
    bildiğim kadariyle şu an wolf s satılıyor. sadece siyah renk wolf s satıştaydı kasım ayında.
    suya benim kadar giren çıkan yoktur. bikere büyük bi su birikintisine girdiğimde benim motorda öksürdü ve stop etti. biraz bekledim , çalıştırdım düzeldi. aynı gün ramazan arkadaşımızda aynı sorunu yaşamıştı.
    sadece birkez oldu bu. sağlam yağmur yağmıştı.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    mutlu, ahmet abi bi alemsiniz yahu salcano yu satmayı düşünmüyorum geçilsemde.
    wolf fiyatları 2700 tl civarı. Suya girince stop etmez. Tamamen gömülürse stop eder

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)