Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egelim ve fatih aranmaktadır. Bilen varsa bu topige yazsın. Boş topiklerde takılmak daha iyi gibi. Kimsecikler yok. Yat uyu burda. Kimse bulamaz.
    abi buradayım işte derdini söyle

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdayım Ademim seksenim Sen gel her zaman buraya başımızın üstünde yerin var

Çok pis tutanak tutarım valla Fatih adamı ipten alırım ipe gönderim Alimallah bu aralar başımız belada zaten pc yasaklandı nöbet yerinde o yüzden fazla giremiyom nete
    hayırdır abi ne güzel girip duruyordun internete nasıl oldu da yasaklandı bilgisayar ?
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatih naber? Titan işini ne yaptın?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi buradayım işte derdini söyle

hayırdır abi ne güzel girip duruyordun internete nasıl oldu da yasaklandı bilgisayar ?
    Ya arkadaşlar tek kelime ile bokunu çıkarmıştı iyice Fatih kulaklık takıp müzük dinlemeler mi ararsın,oyuna dalıp saatlerce pc başından kalkmayanmı ararsın, hal böyle iken birde bakanlıktan bi yetkili gelmiş gece habersiz denetlemeye bakalım artık bayram sonu herkez (tüm personel) bakanlık düzeyinde soruşturma geçireceğiz sonrasına Allah kerim artık
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    aman abi inşallah kötü bişey olmaz. Bakanlıktan gelenler hangi partidendi? Hemen ziyaretlerine git. Bende bu partidenim de olsun bitsin

Motosikleti
    Benim partiyle purtiyle işim olmaz Adem partiler üstüyüm ben memura siyaset yasak zaten biliyosun
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    fatih naber? Titan işini ne yaptın?
    adem abi gidemedim ya bakmaya inş. bugün gideceğim ayarlarsam

Ya arkadaşlar tek kelime ile bokunu çıkarmıştı iyice Fatih kulaklık takıp müzük dinlemeler mi ararsın,oyuna dalıp saatlerce pc başından kalkmayanmı ararsın, hal böyle iken birde bakanlıktan bi yetkili gelmiş gece habersiz denetlemeye bakalım artık bayram sonu herkez (tüm personel) bakanlık düzeyinde soruşturma geçireceğiz sonrasına Allah kerim artık
    anladım abi inş. bir sıkıntı olmaz

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Benim partiyle purtiyle işim olmaz Adem partiler üstüyüm ben memura siyaset yasak zaten biliyosun
    tamam abi. Parti, purti
    fatih motorun sesini dinle. Acayip sesler geliyosa alma. Silindir üst kapak, alt kapak değişmişse alma. Evrak eksikse alma. Borcu harcı varsa eski sahibine ödettir. Deneme sürüşü yap. 100 ü geçmezse motoru bitiktir. Eksozdan duman atıyomu bi bak. Bosta gaz ver. Ama çok değil. Düz bi yolda gidonu bırak. Sağa, sola çekiyomu bak. Ön freni asıl. Gene sağa sola çekiyomu bak. Ön keçelere bak patlakmı? Orta ayakta arka tekeri tut, sağa, sola asıl,salla. Bak bakalım beşikler gidikmi? Ben yatar.

Motosikleti
    tamam abi. Parti, purti
    fatih motorun sesini dinle. Acayip sesler geliyosa alma. Silindir üst kapak, alt kapak değişmişse alma. Evrak eksikse alma. Borcu harcı varsa eski sahibine ödettir. Deneme sürüşü yap. 100 ü geçmezse motoru bitiktir. Eksozdan duman atıyomu bi bak. Bosta gaz ver. Ama çok değil. Düz bi yolda gidonu bırak. Sağa, sola çekiyomu bak. Ön freni asıl. Gene sağa sola çekiyomu bak. Ön keçelere bak patlakmı? Orta ayakta arka tekeri tut, sağa, sola asıl,salla. Bak bakalım beşikler gidikmi? Ben yatar.
    abi bu saydıklarından mutlak iri vardır 97 model motor resimdede gördüğün gibi o kadarda temiz değildi zaten neyse gidem de bi

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    merhaba,
    bayramdan sonra iki kişi tek motorla akdeniz gezisi yapalım diyoruz.
    ama eşya dahil ikimizin ağırlığı 200 kg'ı buluyor acaba sıkıntı olurmu merak ettim yaklaşık 1500 km yol yapacağız. motorun bakımları tamam sıkıntısı yok amma kilo fazla olunca tereddüt ediyorum ne dersiniz deneyelimmi?

Motosikleti
    Lastikler nasıl?İyiyse sıkıntı olmaz Allahın izniyle Ben lastikleri değiştirdim pirelli taktım yeni(ramazandan önce ) geldim hanımla akdeniz turundan bizimde yükle beraber 200 kiloyu geçiyodu ağırlık bi sıkıntı çıkarmadı çok şükür

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşin içinde salcano varsa gerisi teferruattır.Kilo konusuna pek takılma orjinal halinde gayet randumanlı çalışıyor zaten.Çok birşeyleri değiştirmek istiyorsan yağ ve bujiyi değiştir.Rampada baymasın vites düşmeyeyim diyorsan ön dişliyi 13 yapabilirsin veya arkayı 47-48 falan.

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Arkadaşlar , bizim salko ya uyan Depo kılıflarının fiyatı ne kadar ?? Ybr falan uyuyorm mu? Bizim depo biraz daha büyük yalnız

Motosikleti
    Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    bayramdan sonra iki kişi tek motorla akdeniz gezisi yapalım diyoruz.
    ama eşya dahil ikimizin ağırlığı 200 kg'ı buluyor acaba sıkıntı olurmu merak ettim yaklaşık 1500 km yol yapacağız. motorun bakımları tamam sıkıntısı yok amma kilo fazla olunca tereddüt ediyorum ne dersiniz deneyelimmi?
    hüseyin abi merhaba motordan yana sıkıntın olmasın hiç bir şey olmaz sadece yokuşlarda az bayılabilir oda normal ağırlıktan dolayı ancak çıkmam gitmem demez korkma yani akdeniz turu yaparsan yanıma uğramayı unutma bu arada

Alıntı ersin90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar , bizim salko ya uyan Depo kılıflarının fiyatı ne kadar ?? Ybr falan uyuyorm mu? Bizim depo biraz daha büyük yalnız
    ersin ybrnin depo kılıfı olmaz özel yaptır derim git sanayiye araba koltuğu kaplayan ustalar yapar bizim burada onlar yapıyor

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    Lastikler nasıl?İyiyse sıkıntı olmaz Allahın izniyle Ben lastikleri değiştirdim pirelli taktım yeni(ramazandan önce ) geldim hanımla akdeniz turundan bizimde yükle beraber 200 kiloyu geçiyodu ağırlık bi sıkıntı çıkarmadı çok şükür
    motor daha 2500 km de yastikler yeni ama orjinal lastikleri değiştirme yapmadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin içinde salcano varsa gerisi teferruattır.Kilo konusuna pek takılma orjinal halinde gayet randumanlı çalışıyor zaten.Çok birşeyleri değiştirmek istiyorsan yağ ve bujiyi değiştir.Rampada baymasın vites düşmeyeyim diyorsan ön dişliyi 13 yapabilirsin veya arkayı 47-48 falan.
    2000 bakımını yeni yaptırdım yeni buji var yağıda değişti motorda problem yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

[QUOTE=fat280;2770003]hüseyin abi merhaba motordan yana sıkıntın olmasın hiç bir şey olmaz sadece yokuşlarda az bayılabilir oda normal ağırlıktan dolayı ancak çıkmam gitmem demez korkma yani akdeniz turu yaparsan yanıma uğramayı unutma bu arada
    saol fatih alanyaya gelirsem görüşmek isterim.

Motosikleti
    Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol fatih alanyaya gelirsem görüşmek isterim.
    tamam abi inş. görüşürüz gelirsen numaram 0536 865 0370 ararsın

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2000-2500 km salcano için hiçbirşey.Hiçbir çekincen olmadan vur kendini yollara fatihle son gezide 1700 km olmustu sanırım 3 günde.O gezide takım taklavat dolu idi çantada.Son gezimde 400 km yaptım 1 tornavida dahi almadım yanıma

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    çakal fatih bu ayın 25 gibi bi kamp organizasyonu var iznik gölünde ahmet abiyi de çağırdık işleri ayarla sende gelebilirsen gel ama 1 gece
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    salcano fatih numaranı aldım haberin olsun.

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çakal fatih bu ayın 25 gibi bi kamp organizasyonu var iznik gölünde ahmet abiyi de çağırdık işleri ayarla sende gelebilirsen gel ama 1 gece
    bayramdan sonraki cumartesi pazar değil mi abi valla biraz zor ama ayarlamaya çalışırım sınavlar var aileden izin almak zor oluyor yoksa benim açımdan sıkıntı yok ahmet abiyede derim bakalım kısmet

salcano fatih numaranı aldım haberin olsun.
    tamam adem abi

Motosikleti
    s.a. arkadaşlar motorumu satılığa çıkardım ilgilenenlere duyurulur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5937357/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)