Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sağol meriç. Ne hikmettirki titanın zinciri uzatamıyorum bi türlü. Fatih çokmu adi taktırmış ne? Ama önemli değil. Fatihin canı sagolsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Ybrmin statoru bozuk değil. sanırım bakimdayken ya önceden soketi çıkmış. 3 4 gündür akü sorunum yok. Sabah -3 derecede bile tek marsta alıyor.

Zinciri gerdim. Çıtır çıtır ses geliyordu. arka disliden zincir çikmak üzereydi halini dusunun. Ipone marka 1 litre zincir spreyini 30 tlye aldım. Gazyagiyla ve suyla giriştim. Sonra zinciri gerip yagladim. Ipone zinciri bembeyaz etti.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol meriç. Ne hikmettirki titanın zinciri uzatamıyorum bi türlü. Fatih çokmu adi taktırmış ne? Ama önemli değil. Fatihin canı sagolsun
    Rialliden set olarak almıştı abi.30-35 lira birşeydi.Bu fiyatta ön arka dişli ve zincir için çok uygun.Orjinalden daha iyi diyordu fatih ama.

---------- Post added at 01:28 ---------- Previous post was at 01:26 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybrmin statoru bozuk değil. sanırım bakimdayken ya önceden soketi çıkmış. 3 4 gündür akü sorunum yok. Sabah -3 derecede bile tek marsta alıyor.

Zinciri gerdim. Çıtır çıtır ses geliyordu. arka disliden zincir çikmak üzereydi halini dusunun. Ipone marka 1 litre zincir spreyini 30 tlye aldım. Gazyagiyla ve suyla giriştim. Sonra zinciri gerip yagladim. Ipone zinciri bembeyaz etti.
    Dostum zincir yağları çok pahalı yav.castrol kullanıyorum bende 27 liraya almıştım.Zincir 15-20 lira yağ 30 lira adamın canını sıkıyor.
    maxi97 bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatihe öyle gelmiştir meriç

Orasını bilmiyorum abi.Ben duyduğumu söylüyorum

Selamlar arkadaşlar nasılsınız.Aranızda çanta takan varmı gezilerde kullanım amaçlı veya önerisi olan kilitli olanlar çok fiyatlı...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler arkadaşlar az önce Fat280 Fatih arkadaşımız beni fırçaladı hep YBR topacığına yazıon aslını unuton deye burayada yazayım dedim nasılsınız nasıl salcanolar iyimi hatta bu gün yaptığım yan çanta uygulamamıda atayımda biraz sayfamız şenlensin http://d1206.hizliresim.com/y/9/7q4v8.jpg http://d1206.hizliresim.com/y/9/7q4vw.jpg http://d1206.hizliresim.com/y/9/7q4wn.jpg yarın koltuğu söküpte altına aldıkmı tamamdır
    İyi geceler sayfa 9 a bakarsan benim yaptığım çanta sistemini inceleyebilirsin abi
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Benim liseye giden yeğenin spor çantasına benziyo kendinmi yaptın 2 ayrı çanta alıp birleştirdinmi?

Motosikleti
    Evet aynen dediğin gibi abi iki adet ucuzlarından spor çanta aldım araya brandacıda parça koydurdum olduda bitti maşallah toplamda 20 TL ye mal olmuştu bana heybenin biraz daha gelişmişi ama bu sezon tüm gezilerde beni fazlasıyla idare etti
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet aynen dediğin gibi abi iki adet ucuzlarından spor çanta aldım araya brandacıda parça koydurdum olduda bitti maşallah toplamda 20 TL ye mal olmuştu bana heybenin biraz daha gelişmişi ama bu sezon tüm gezilerde beni fazlasıyla idare etti
    Eyvallah sağolasın,demirsiz koyamayız değilmi bunları...

Motosikleti
    Demir derken sadece iki çantayı aralarına parça koyup birleştiriyorsun koltuğu söküp altına monteleyip koltuğu geri takıyorsun abi

Daha önce MZ vardı arka çantalar için demir yapmış eski sahibi çantalar demirin üstünde duruyordu onun için sordum demir koymadan bir zararı olmazsa tamamdır...

Motosikleti
    demire gerek yok ama araya koyacağın parçanın boyunu iyi ayarlamak lazımki eksoz tarafındaki çanta eksoza değmesin buna dikkat et yeterli

Birde boşken düzgün durması için içine mukavvadan destek yaparsan güzel olur.

Evet Meriç bahsettiğin sistemde haklısın daha önce kendim yapmıştım içinede senin dediğin gibi mukavva koymuştum ama bir zaman sonra mukavva rutubet yaptığından çanta yamuluyodu .İnsan yapa boza öğreniyor artık tecrübe var yeni yöntem mukavvaları yağlı boyayla boyamak böylelikle rutubet almadığı gibi daha dayanıklı oluyor tavsiye ederim...(çanta yaparsam atarım resmini)Sağlıcakla kalın...

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar nasılsınız.Aranızda çanta takan varmı gezilerde kullanım amaçlı veya önerisi olan kilitli olanlar çok fiyatlı...
    abi benim fakir işi çantam

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

kendi orjinal aluminyum arka taşıma demirini çıkarttım. demir çubukları birleştirip taşıma demiri yaptım. bedeve 10 tl yede ekmek sepeti aldım. 40kg kadar yük attım. sıkıntı yok. fazlasınıda çeker.
    orjinal arka çanta demiri 3kg çeker yazmış kitabında.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benim fakir işi çantam

http://img24.imageshack.us/img24/752...1225090607.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

kendi orjinal aluminyum arka taşıma demirini çıkarttım. demir çubukları birleştirip taşıma demiri yaptım. bedeve 10 tl yede ekmek sepeti aldım. 40kg kadar yük attım. sıkıntı yok. fazlasınıda çeker.
    orjinal arka çanta demiri 3kg çeker yazmış kitabında.
    Helal olsun TahsinYa,benim istediğim gezilere çıkınca eşyaları güvenle bırakacağım bir çanta ama bunlarda uçuk fiyatta,diyorum bi sırt çantası alıp kullanayım ama uzun yolda yorar diyorum...

Motosikleti
    hem basamak hem çanta demiri hem koruma demiri.

en son hali.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    maxi çok süper ama bidonlar trafikte sorun çıkarır. zaten motorla zor geçiyoruz arabaların arasından.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    ben aralara giriyorum ki bunla? sorun olmuyor?

hatta işyerindeki yan kapıdan giriyorum, 2 kişi zor geçiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)