Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayfası yoktur abi.Bi fatihte var bu motor.Tabi fatih salcanoyu aldığında bi fatihte vardı wolf125 (Forum bazında bakıyorum)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yani kadırga kd 125 kullanıcıları sayfası yok diyosun? Fatih bu sayfayı açtığına göre onuda açabilir. Yanlış anlamasın beni. Bu sayfadan kovmak gibi bi niyetim yok. Zaten ne haddime?

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Adem sanada geçmiş olsun demeyi unuttuk Benim motorda sorun en başından beri aynaydı o da kırılınca bahane oldu değiştirmek bakalım yarın Sirkeci de motorculara uğrayacağım alıcam artık...
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani kadırga kd 125 kullanıcıları sayfası yok diyosun? Fatih bu sayfayı açtığına göre onuda açabilir. Yanlış anlamasın beni. Bu sayfadan kovmak gibi bi niyetim yok. Zaten ne haddime?
    Açmasın abi satcak zaten o onu wolf alcak

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sanada geçmiş olsun. Bende sana yazamadım. İnsanın önüne nerde ne çıkacağı belli değil. Ayna dediğin neki? Seç beğen al. Zaten çoğu uyar.
    Fatih wolfu artık askerden sonra alır. Simdi alıpta çürütmesin.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    yok yahu. Kış geldi motorları attılar garaja. Benim gibi hergün motora binmiyolar. Yaz kış farketmez bineriz tepesine biz
    Bodrum gibi yerde binersin tabi kolaysa burda binsene kışları motorun tepesine

fatih gerçekleri yaz. Salcano wolf motorum yok artık diye az yazıyon artık değilmi? bi ara ybr formuna yazıyorum, titan varken, biri demezmi senin ybr en yok ne işin var ybr formunda diye? haydaa. Ybr miz yok diye o motor hakkında bilgi, fikrimizdemi yok? Çekinmeden yazabilirsin. Msn ye dönme olayına katılmıyorum. Forumu canlı tutuyoruz. Kim bişey sorduda yardım etmedikki? Kaldıkı bu muhabbetler sayesinde dostlarım çoğaldı. Bak f54 fatih ziyaretime geldi, senden motor aldım, tanıştık, ahmet abiyide allah nasip ederse misafir edeceğim, daha arkadaşlar var gelmek isteyen. Hepsine kucak açtım. Hatta dedimki motorla gelmek şart değil, araba, otobüslede gelebilirsiniz. Zaten 2 motor var. Birer tane atlar gezeriz. Kalacak yer, yemek, motor, full artı full herşey benden diye. Hepsi bu form sayesinde. Msn em yok benim, motorcu ruhum var. İçimden ne geçiyosa buraya yazarım. Msn ye dönmüş veya dönecek uyarısını bi daha görmek istemiyorum. Konuya aykırı bi yazı varsa yöneticiler siler zaten. Sevgiler tüm motorcu ruhu taşıyanlara
    vışşşşş bu ne şiddet bu celal Ademim

Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem sanada geçmiş olsun demeyi unuttuk Benim motorda sorun en başından beri aynaydı o da kırılınca bahane oldu değiştirmek bakalım yarın Sirkeci de motorculara uğrayacağım alıcam artık...
    Ramazan noldu bizim yağmurluk işi ne zaman gidersin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan noldu bizim yağmurluk işi ne zaman gidersin
    Valla istanbulun havası bu aralar yanar döner oldu gidemeyeceğim gibi bende mecburiyetten yağmurluk takım aldım bugün dün sırılsıklam oldum yoksa almayacaktım hayırlısı...
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

Sizin yağmurluk yalan olcak kanımca abi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi buralar çok soğuk. yağmur yağıyor, kar diz boyu
    yok abi celallenmedim. Ne haddime? şu msn ye döndü, dönmüş, dönecek kelimesini hiç beğenmiyorum. Ondan şeeetmiştim.

Adem abi bırak bu işleri.Manisadayım hala kısa kollu giyilebilcek derecede hava Her ne kadar ceketsiz motora binemesekte hava pek soğuk değil Egeye kış gelmedi daha

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    __ Valla ne yalan söyliim ben Salcanoda nasıl motosikletler var, iyimidir kötümüdür hiç bakmamıştım.

Salcanoyu (motosiklet anlamında) fat280- Fatih ile tanıdım desem yalan olmaz YBR başlığında veya diğer başlıklarda her sorulana cevap verdiği hemen hemen her mesajını okumuşumdur.

Zamanla Salcano alan arkadaşlarda aynı noktalara değindikçe, "herkes aynı şeyi düşünüyorsa demek ki Fatih' in tespitleri çok doğruymuş" deyip onun sayesinde Salcano önerdiğim arkadaşlarım oldu

Yazdığı her mesajı dikkate alarak okuduğum, verdiği bilgilerde de tarafsız, malını övmeyen, neyse onu söyleyen, güven verici olan bi arkadaş benim gözümde
    __ Bana göre Salcano başlığında yazmaya hepimizden çok hakkın varken "fuzuli forumu kullanmak" gibi bi düşünceyi aklından çıkar Fatih, sen yaz varsın msn e dönsün
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    rapsy ben montsuz çıkamıyorum. Ne soğuk, ne sıcak yani.

Fatih dostumuzdur. Bu salcano formunun kurucularındandır. Bak ferdinand dostumuz ne diyor yukarda? Benim salcano alma sebebim ahmet abiyle fatihtir. Kendilerine teşekürlerimi iletiyorum.

Motosikleti
    Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla istanbulun havası bu aralar yanar döner oldu gidemeyeceğim gibi bende mecburiyetten yağmurluk takım aldım bugün dün sırılsıklam oldum yoksa almayacaktım hayırlısı...
    Neyse bakalım dediğin gibi hayırlısı olsun Aralık 15 gibi gideceğim İstanbula o zaman kendim gidip alırım artık bende genede teşekkürler ilgine

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem abi bırak bu işleri.Manisadayım hala kısa kollu giyilebilcek derecede hava Her ne kadar ceketsiz motora binemesekte hava pek soğuk değil Egeye kış gelmedi daha
    Ulen bura ne menem bi memlekettir arkadaş ya Egeye kış gelmedi evet doğru ama burada kışın alası var (akşam 18:30 da işe gelirken robocop gibi giyiniyorum içlik,kışlık yünlü kumaştan pantolon,üzerine dizlik,üstümde gene üst içlik,kışlık fanila,gömlek,yün kazak,deri yelek,başımda balaklava,kask,ellerimde içte yün eldiven dışta su geçirmez eldiven) hala üşüyorum arkadaş hökümete istida vercem arkideş na burasını Ege bölgesinden çıkarın bayada iç anadolu bura deye emme içim elvermiyo genede seviyom ben memleketimi beeehh
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ahmet abi o soğukta motor ne alemde? Jiklesiz çalışıyomu? Ben daha hiç kullanmadımda.

ahmet abi o soğukta motor ne alemde? Jiklesiz çalışıyomu? Ben daha hiç kullanmadımda.
    Abi senin motor nedir anlamadım.Antalyada arada jikle isteyen motor bodrumda hiç jiklesiz tık demeden çalışıyor kanımca.

Motosikleti
    İlk çalıştırmada direk cikleyi çekip öyle basıyorum marşa 1-2 dakika ciklede ısıtıp sonra normale döndürüyorum. Gün içindede eğer 2-3 saat park halinde durmazsa ciklesiz çalışıyor yoksa gene cikleye devam

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senin motor nedir anlamadım.Antalyada arada jikle isteyen motor bodrumda hiç jiklesiz tık demeden çalışıyor kanımca.
    motor soğuk diye hic jikle kaldırıpta motoru çalıştırmadım. Allah şahit. Belki 1 kere. Oda çalışıyomu diye kontrol amaçlı. Basıyorum marşa çalışıyor. Jikleyi niye çekeyimki? Gerek duymuyorum.

Öyle bastın mı benimkide çalışıyorda tat vermiyor abi.Ahmet abiyle benim karbüratör orjinali iğne 1 diş yukarıda olunca soğukta randuman vermiyor pek.Jikle ile 1-2 dk kullanıp sonra indiriyorum ben

Motosikleti
    Ya Meriç bakma sen ona ya bulmuş sıcacık Bodrumu anca böyle hariçten gazel okuyor sıkıysa burda jiklesiz çalıştırıp yürütsene motorunu sabahları Adem beyyy

Orasıda doğru abi. Ahmet abi bu ara tur camı yapmayı düşünüom orjinal kafaya monteli olacak sence nasl yapabilirik?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)