Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı kardeş allah gönlüne göre versin ancak scooter alacak olursan zc150 yerine iyi bir şeye bak derim
    Benim için ilk sırada Salcano Wolf s var alacak olursam Wolf S uzun yol için yoksa ikinci sırada scooter çeşidi
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Memnun olmayan varmı motorundan

Motosikleti
    Alıntı serkanunal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memnun olmayan varmı motorundan
    Serkan konuyu baştan sonu okursan daha iyi bilgi sahibi olursun ama memnun olmayan yok
    Ramazan ALTUNIŞIK

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok güzel çekilmiş resimler wolf s i gördükçe imreniyorum
    Ramazan ALTUNIŞIK

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    slm arkadaşlar windy s var bendede fakat titreşimden muzdaribim birde wolf s topcase li görüntüsü beni çok cezbediyor . 0 fiyatları şuan ne kadar bursada oturuyorum hatta olmadı yukarıdaki linkteki motorun sahıbı forumda acaba 5 binde temiz bakımlı birşey de düşünüyorum.ama 0 ilk tercih tabiki..
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilandaki motor gerçekten temizmiş ancak 2750 çok noterden birde devir masrafı sigorta flan sana 2900 e patlar o bizim burada 3,000 tl ye sıfırını alıyorsun hemde plaka sigorta dahil 100 tl daha koyar sıfırını alırım ben olsam

Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar windy s var bendede fakat titreşimden muzdaribim birde wolf s topcase li görüntüsü beni çok cezbediyor . 0 fiyatları şuan ne kadar bursada oturuyorum hatta olmadı yukarıdaki linkteki motorun sahıbı forumda acaba 5 binde temiz bakımlı birşey de düşünüyorum.ama 0 ilk tercih tabiki..
    sıfırı bizim burada 3,000 tl her şey dahil hemde peşin fiyatına 10 taksit imkanı da olması gerek kredi kartına
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Fatih'in dediklerine aynen katılıyorum bende alacağım Ramazan girmeden Allahın izni ile anahtar teslim 3000 tl kredi kartına 12 ay vade farksız .. İstersen buyur bak
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...92317622/detay
    Ramazan ALTUNIŞIK

Motosikleti
    Yamaha
    bu haber cok ıyı oldu ya cok tesekkurler bursada sordm 3000 tl ruhsat plaka harıc kocaelıde bursaya 90 km oradan alırım daha ıyı bakalım kısmetse sataym motoru dogru kocaelıye gıderız artık yolda rodajını yaparız 3000tl hersey ıcınde en azından

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Selamaleyküm akideşler nassınız bakkem 15 gündür tatil deydim şimdi döndüm 2250 km yol yapıvemişimm benim garagıznan hemide 2 kişi yengenizle barabar gezi konusu ve resimler p.tesi salı elinizden öper şincilik hoşçakalın
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hoşgeldin abi mümkünse fotoları ufak formattan at. Büyük boy çok fazla mb tutuyo abi. Açması zor oluyo.

Motosikleti
    Hoşbulduk Adem sağolasın ufak mufak anlamıyomki ben emme denecez gari eyice image shack öğrenmem lazım

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

Alıntı melih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. motor alacak arkadaşlara yardımcı olmak için özelliklede bu motoru alacaklara tavsiyede bulunmak için siteye üye oldum. geçen yıl arkadaşların tavsiyesi üzerine wolf aldım fakat çok pişman oldum belirtmek isterim. aldığımdan beri bir çok sorunla karşılatım. elektrik aksamı sorunlu elektirği kesiyor. ön disk sürtüyordu yamuk diye değiştirdim hala sürtüyor sanırım jantdada sorun var. karbüratörde sorun var kesiklik yapıyor benzin yetiştirmiyor sanırım . benzin musluğu kaçırıyor. arka salıncağın o milin vidası gevşeyip duruyordu en sonunda yapıştırdık öyle düzelttik. en son ön takımla uğraştık sallama yapıyordu, yaptırdık fakat vurma yapıyor yaylardada sorun olabilir. çamurluk orijinal yamuk montaj hatası. kullanılan malzeme hiçte o kadar kaliteli değil mesela arka yaylar çok kalitesiz. motoru yamaha motoru falan değil sadece sesinde biraz benzerlik var o kadar. bu saydıklarımdan sonra almak isteyen varsada kendileri bilir. akıl var mantık var o paralara ybr ayarında motor olmaz. bir malın fiyatının düşük olmasını kabul etmek o malın eksikliklerini kabul etmektir. o paralara gidin 2. el bi ybr alın biraz masraf edin paşa paşa binin. yada piyasada bi dünya çin işi bu tip motor var fiyat olarak daha uygun, hem inanın bu kadar uğraşmazsınız. umarım motor alacak arkadaşlara yardımım dokunur. herkese sevgiler saygılar Allah düz bastırsın...
    Valla arkadaşım her şeyden önce geçmiş olsun motor işi şans işi derler herhalde sana pek şans gülmemiş yada sen çok şey bekliyosun Salcanodan ben senin yaşadığın problemlerin hiç birini yaşamadım 15 gündür izindeydim ve üzerindende nerdeyse hiç inmedim Erdeğede gittim-Alanyayada-Kuşadasınada şimdi geldim daha 2250 km yol yapmışım üstelik bu km nin çoğunluğunu iki kişi hanımla beraber yaptık maşallah tık yok benimkinde üstelik sıfırda almadım ben ikinci el aldım ve şu an diyorumki keşke sıfır alsaymışım en azından doğma büyüme bende olurdu şu an tekrar 125 cc alacak olsam İKİNCİ EL YBR yerine sıfır SALCANO alırdım emin ol. yazdığın sorunlara gelince sadece ön çamurluk dikkatimi çekti benimkide hafiften yamuk oda sen deyince fark ettim çokda takmıyorum açıkcası sonuçta kaç para verdimki bu alete ne beklicem verdiğim paranın kat kat fazlasını aldım çok şükür motor aksamına gelincede birebir ybr ile aynı emin olabilirsin esd lerin ön amortisör borusunun iç tarafına bakarsan jıanshe yani bizim motorun markasını okuyabilirsin sana arabalardan örnek vereyim bi skoda octavia hiç bir zaman passat kadar olamaz ama her zamanda passatın yaptığı işi yapar
    fat280 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    bu haber cok ıyı oldu ya cok tesekkurler bursada sordm 3000 tl ruhsat plaka harıc kocaelıde bursaya 90 km oradan alırım daha ıyı bakalım kısmetse sataym motoru dogru kocaelıye gıderız artık yolda rodajını yaparız 3000tl hersey ıcınde en azından

Kocaeli ama İstanbul sınırı Gebze de benim sana belirttiğim link bilgin olsun normal fiyatı 2700 tl anahtar teslim 3000 tl ye geliyor.
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamaleyküm akideşler nassınız bakkem 15 gündür tatil deydim şimdi döndüm 2250 km yol yapıvemişimm benim garagıznan hemide 2 kişi yengenizle barabar gezi konusu ve resimler p.tesi salı elinizden öper şincilik hoşçakalın
    Aleyküm es selam; Hoşgeldin gezi güzel geçmiş gibi motor herhangi bir sorun yapmadı görünen o ki. Ufak tefek sorunda olmadıysa bile çok iyi bakalım bizde alacağız 1 aydır bir alamadık
    Ramazan ALTUNIŞIK

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kocaeli ama İstanbul sınırı Gebze de benim sana belirttiğim link bilgin olsun normal fiyatı 2700 tl anahtar teslim 3000 tl ye geliyor.

Aleyküm es selam; Hoşgeldin gezi güzel geçmiş gibi motor herhangi bir sorun yapmadı görünen o ki. Ufak tefek sorunda olmadıysa bile çok iyi bakalım bizde alacağız 1 aydır bir alamadık

sago kardesım adresını ıyıce ogrenıpte gıderm sıkıntı olmaz ıns. Kısmetse dusunuyorm daha ama dayanamayıp alıcam herhalde kazasız surusler

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Hoşbulduk Adem sağolasın ufak mufak anlamıyomki ben emme denecez gari eyice image shack öğrenmem lazım

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

Valla arkadaşım her şeyden önce geçmiş olsun motor işi şans işi derler herhalde sana pek şans gülmemiş yada sen çok şey bekliyosun Salcanodan ben senin yaşadığın problemlerin hiç birini yaşamadım 15 gündür izindeydim ve üzerindende nerdeyse hiç inmedim Erdeğede gittim-Alanyayada-Kuşadasınada şimdi geldim daha 2250 km yol yapmışım üstelik bu km nin çoğunluğunu iki kişi hanımla beraber yaptık maşallah tık yok benimkinde üstelik sıfırda almadım ben ikinci el aldım ve şu an diyorumki keşke sıfır alsaymışım en azından doğma büyüme bende olurdu şu an tekrar 125 cc alacak olsam İKİNCİ EL YBR yerine sıfır SALCANO alırdım emin ol. yazdığın sorunlara gelince sadece ön çamurluk dikkatimi çekti benimkide hafiften yamuk oda sen deyince fark ettim çokda takmıyorum açıkcası sonuçta kaç para verdimki bu alete ne beklicem verdiğim paranın kat kat fazlasını aldım çok şükür motor aksamına gelincede birebir ybr ile aynı emin olabilirsin esd lerin ön amortisör borusunun iç tarafına bakarsan jıanshe yani bizim motorun markasını okuyabilirsin sana arabalardan örnek vereyim bi skoda octavia hiç bir zaman passat kadar olamaz ama her zamanda passatın yaptığı işi yapar
    aynen abi çok güzel açıklamışsın eline sağlık
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Çok şükür ne ufak ne büyük hiç bi sorun çıkarmadı inş. sende bir an evvel alırsında rahat edersin kardeşim
    Rica ederim Fatihçim ben gerçekleri yazdım sadece

Motosikleti
    Çok şükür ne ufak ne büyük hiç bi sorun çıkarmadı inş. sende bir an evvel alırsında rahat edersin kardeşim
    Rica ederim Fatihçim ben gerçekleri yazdım sadece
    İnanması zor olacak ama şu istanbul da sadece 1 tane gördüm salcano wolf s modelini günde 2 saatim ( gidiş dönüş ) yolda geçiyor ama motoru aldıktan sonra maksimum 20 dakika sürecek gidiş dönüş. Hergün hergün işe gidiş dönüş 15 km 2 saat yol çekiyorum
    Ramazan ALTUNIŞIK

Motosikleti
    Yamaha
    Kafam bugün iyice karıştı sahabinden ilanlarını görünce . Salcano wolf s e hiç binme fırsatım olmadı ybr esd üzerinde ise yaklasık 200 km seyir ettim ve memnun etti.. şimdi salcano wolf s 3000tl ybr esd 12 bin kmde 3500tl ... kışı beklemeyip salcano yu hemen de almak istiyorum işin açıkçası birde windy s alalı daha 3 ay olmadı bile o yüzden bu son şansım önümüzdeki 1 yıl için ) şimdi sorum salcano wolf s aldıgımda uzun yola çıkınca titreşim hissedilir derecede mi yoksa ybr ile aynı mı benim için hız degil konfor olması çok önemli takıntı haline geldi bu ttireşim )

Baya uzun yazdım arkadaşlar kusura bakmayın bu arada salcano sunu satıp tekrar 125 lik alcak olsam yi,ne salcano alırım diyenlerde var o kafamı kurcaladı iyice)
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    Kafam bugün iyice karıştı sahabinden ilanlarını görünce . Salcano wolf s e hiç binme fırsatım olmadı ybr esd üzerinde ise yaklasık 200 km seyir ettim ve memnun etti.. şimdi salcano wolf s 3000tl ybr esd 12 bin kmde 3500tl ... kışı beklemeyip salcano yu hemen de almak istiyorum işin açıkçası birde windy s alalı daha 3 ay olmadı bile o yüzden bu son şansım önümüzdeki 1 yıl için ) şimdi sorum salcano wolf s aldıgımda uzun yola çıkınca titreşim hissedilir derecede mi yoksa ybr ile aynı mı benim için hız degil konfor olması çok önemli takıntı haline geldi bu ttireşim )

Baya uzun yazdım arkadaşlar kusura bakmayın bu arada salcano sunu satıp tekrar 125 lik alcak olsam yi,ne salcano alırım diyenlerde var o kafamı kurcaladı iyice)
    Bu konuya yazanlardan bildiğim kadarı ile 3 kişi var Fatih ve egelim bunlar uzun yol yapan kişiler motoru ybr ile aynı olduğunu söylediler 110 km de titreme ybr ile aynı ve sesi de ybr ile aynı olduğunu söylediler şahsen bende binmedim wolf s e bunuda belirtmek isterim..
    Ramazan ALTUNIŞIK

Motosikleti

Titreşim YBR ile aynı yani sıfır + olarak koltuk daha geniş olduğu için ybr den biraz daha rahat uzun yolda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)