Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI
    TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı universe88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olur inşallah dostum senin motorunda... Daytona modelide pek bi güzel görünüyor aslında bide ona bak istersen kafanı karıştırmış gibi olmayım ama ben bi daha regal alacak olsam spyderdan önce daytona alırdım heralde
    Aslında Daytona'ya bakmaya gitmiştimAma 8,200 Tl gibi bir fiyat beni engelledi.Pahalı değil bence ama o kadar param yok sadece.Aslına Yüksel Oto sahibi Yüksel abide onu almam için bana ısrar etti mağazada.Hatta başka birşey sormak için telefon açtığımda yine söyledi gel sana Daytona verelim diye.Ona 2500 tl nakit.2500 tl kredi kartı.Kalanıda ağustos vadeli çek teklif ettim kabul etmedi.Etse Daytonam olacaktı şu an

O yüzden 5,100 tl fiyatıyla Syder'da karar kıldım
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MV Agusta Brutale gitti.... :(
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında Daytona'ya bakmaya gitmiştimAma 8,200 Tl gibi bir fiyat beni engelledi.Pahalı değil bence ama o kadar param yok sadece.Aslına Yüksel Oto sahibi Yüksel abide onu almam için bana ısrar etti mağazada.Hatta başka birşey sormak için telefon açtığımda yine söyledi gel sana Daytona verelim diye.Ona 2500 tl nakit.2500 tl kredi kartı.Kalanıda ağustos vadeli çek teklif ettim kabul etmedi.Etse Daytonam olacaktı şu an

O yüzden 5,100 tl fiyatıyla Syder'da karar kıldım
    hmmm anladığım kadarıyla 250 lik daytona yok galiba... 8200 iiki almamışsın bence...
    Kiss French, Ride Italian

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    hmmm anladığım kadarıyla 250 lik daytona yok galiba... 8200 iiki almamışsın bence...
    Evet yok.350 lik var.Bence de spyder iyidir.Fiyatına performansıda makul....

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu hani mehmet nerde Hadi kardeşimi evlendirdik en son araba almış da kim kaldı yok mu kimse ?
    Hacı, ben motoru sattım spyder alayım diye, hesapta olmayan şeyler çıktı sanırım alamayacağım motoru...

Sıkıntıdan kafayaı yiycem zaten... Üzerime gelmeyin... !!

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı, ben motoru sattım spyder alayım diye, hesapta olmayan şeyler çıktı sanırım alamayacağım motoru...

Sıkıntıdan kafayaı yiycem zaten... Üzerime gelmeyin... !!
    Kardeşimmm benimmm sana motor mu yok artık seleye değdi degen bidaha zor o alırıs yakın zamanda sıkma canını bizim motorlar var kardeşim ha bizim ha senin farketmez...

Evrencim al sende bekletme bak yaz geldi..

Volkan Aynı ayna aklımdaki diğeri bitti yine alamadık şekil güzelmiş ama sağ ayna yukarı kalkmış görüş açısında sıkıntı yok dimi? problem varsa almayım sen şimdi cvp ver akşam sipariş edecem hadi akadaşım online ol yahuuu )))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:04 ----------

Volkan bu arada ilk resimde kızma ama kask vs olmamıştı be arkadaşım.
    İkincisin de ok
    Keşke ikincisinde de binseydin yada giderken çektirseydin foto emin ol daha karizmatik olurmuş.
    Bu arada boy da 190 falan sanırım motor nerdeyse küçük kalacakmış , yahuu bizim motorda kocaa 1100 lük motorla aynı durmuşş..))

Bir de beyler şu tekerlerin ön arka havası kaç olacak obtimum nedir bilen yok mu? kullanım klavuzunda yazmıyo..

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Kardeşimmm benimmm sana motor mu yok artık seleye değdi degen bidaha zor o alırıs yakın zamanda sıkma canını bizim motorlar var kardeşim ha bizim ha senin farketmez...
    Eyvallah kardeşim, söylemen yeter...

Alıntı ~~neo~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kardeşim, söylemen yeter...

merhabalar. Hocam soran olmuştur=) okudum fakat kulanan bırınden bire bir bilgi almak istiyorum.

Dün spydr baktım yanlız 250cc kalmamıs 350 cc vardı.
    350cc ye 6900 tl dedi mayıstada 250 cc gelicekmiş 5100 tl.
    şimdi bakınca motorlar aynı arastırdım sorusturdum. Motor gücünün farkı aman aman fark ediyormu? ( 125cc scooter le 150 cc scooter farkı gibimi) yoksa baya bir fark varmı. Benim motordan beklentım şu.

Sağlam olsun ufak tefek şeyler dışında sorun yaratmasın yolda bırakmasın uzun yol gotursun.
    Hız dersek 120-130 rahat gorsun ( gerektıgınde )
    ne bilim vibrasyon 120 kmde cok olmasın .=)

neyse özet şu memnunmusunuz motordan . Sizce 250ccmi 350 ccmi?
    Aman aman fark varmı motor genel tavsıye edermısınız?

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı debrecen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar. Hocam soran olmuştur=) okudum fakat kulanan bırınden bire bir bilgi almak istiyorum.

Dün spydr baktım yanlız 250cc kalmamıs 350 cc vardı.
    350cc ye 6900 tl dedi mayıstada 250 cc gelicekmiş 5100 tl.
    şimdi bakınca motorlar aynı arastırdım sorusturdum. Motor gücünün farkı aman aman fark ediyormu? ( 125cc scooter le 150 cc scooter farkı gibimi) yoksa baya bir fark varmı. Benim motordan beklentım şu.

Sağlam olsun ufak tefek şeyler dışında sorun yaratmasın yolda bırakmasın uzun yol gotursun.
    Hız dersek 120-130 rahat gorsun ( gerektıgınde )
    ne bilim vibrasyon 120 kmde cok olmasın .=)

neyse özet şu memnunmusunuz motordan . Sizce 250ccmi 350 ccmi?
    Aman aman fark varmı motor genel tavsıye edermısınız?
    Hocam şöyle söyleyim ; ben spyder hiç kullanmadım ama çok araştırdım ve zaten Soner'de de var bu motordan... Benim motorum 250 CC 250 E 9B eski kasa modeldi ama sanırım sorularınızı yanıtlayacak kadar Regal Raptor bilgim vardır...

Ben 2011 motoshow'a özellikle Spyder almaya gitmiştim ama hesabım tutmadı ertelemek zorunda kaldım... Fuardaki Regal Raptor bölümündeki yetkili ile uzun uzun konuştum... Aynı soruyu sordum keşke 250 cc fiyatına 350 cc olsa dedim... Bana dedi ki ; bu motorların herşeyi aynı sadece motor bloğu farklı, şanzumanları aynı olduğu için bu bloklar birbirine uyumlu dedi... 7.000 TL verip 350 cc alacağına, ÖTV indirimi de varken 5.100 TL'ye 250 cc al, sıkılana kadar bin daha sonra istersen al motoru getir bayilerimize, kutusu açılmamış 350 cc motoru takalım, 250 cc olanı da ister sat, ister yedek olsun diye garajına koy dedi... 400-500 TL'ye bu işlem halledilir boşuna 350 cc diye fazla para verme dedi... Bu olay da bana çok mantıklı geldi... Durumu düzelteyim bu işi yapıcam zaten... Zaten öyle güç olarak da bi uçurum yok... 250 cc olan spyder 22 HP 350 cc olan ise 26 HP... Aradaki 2.000 TL fiyat farkını hissettirecek bi güç farkı yok bence...

Bu işin maddi boyutu... Manevi boyutuna gelirsek... Motordaki beklentilerini sıralamışsın, bende sana söyleyim tüm beklentilerini rahatlıkla karşılar... Ben biraz rampa yardımı ile eski kasa 250 CC de 140 km hızı gördüm ki yeni motor da rahatlıkla çıkar o hıza... Ortalama 100 - 120 km hız arasında rahatlıkla gidebileceğine eminim... Bu da 250 cc bi chooper motor için yeter de artar bence...

Sen sıfır alacaksın anladığım kadarıyla... Tüm motor üstadlarının, motor firmalarının bağırıp durduğu, kataologlarında yazdığı bi olay var... Rodaj... Bunu kuralına uygun yaparsan, motorun bakımlarını da düzenli yaptırırsan emin ol öyle anlatıldığı gibi titreşim yaratan bi motor olmadığını göreceksin... Belki bi ' V ' motor kadar titreşimsiz çalışmıyor kabul ediyorum ama öyle zangır zangır da titrediğini ne kendi motorum da gördüm ne de diğer kullanıcılardan duydum... Belki 110 km hızın üzerine çıktığında titreşim biraz daha artabilir ama öyle abartıldığı gibi kollarını uyuşturup kontrolden çıkaracak kadar değil... Zaten bu makineler hız motoru olmadığından çok uzun süre o hızlarda seyredebileceğini düşünmüyorum zaten gerek de yok bence... Yer yer hızlanırsın ki o dönemde de titreşim pek etkilemez insanı...

Bu motor rakipleri arasında hem fiyat, hem görsellik, hem de kalite açısından çok önde bence... Bi kere su soğutmalı olması büyük avantaj... Yakıtın bitene yada popon koltuğu dayanana kadar durmaksızın gidebilirsin, şişme filan yapmaz hemen fanı açar...Başka parçalarda da düzgün kullanıldığında kolay kolay sorun yaşayanı da görmedim... Parça sorunu da yok İstanbul'da, Ankara'da, Konya'da kolaylıkla parça temin edebileceğin büyük bayiiler var... Hatta diğer illerde de var... Bi telefonla hemen kargoluyorlar istediğin parçayı...

Spyder'ın beğenmediğim bi kaç yanı da yok desem yalan olmaz... Alınca müdahale edebileceğim yanlarına zaten müdahale edicem... Mesela bu kadar alımlı bi motora böyle dandik görünümlü plastik sinyaller hiç yakışmamış... En azından nikelaj görünümlü olabilirdi... Ayrıca şu motor blok gövdelerini siyaha boyamak yerine nikelajlı yapsalar daha hoş olur bence... Bir de Soner (pinkkuvars) çok iyi bilir bu motora çanta olmuyor... Yani takabilirsin ama bence de yakışmaz... Bir de Regal raptor mühendisleri bu muhteşem kasaya bi V motor koymayı akıl etseler çoğu Japon motoru dahil hepsini mahveder rakiplerinin... Tabii bunlar benim görüşüm...

Unutmadan söyleyim... Bu motor custom chooper havasında üretildiğinden oturuş poziyonunda ayaklar çok önde olmak zorunda kalıyor... Benim boyum 1.75 civarı ve ben kullanacak kadar yetişebildim pedallara... Ama daha kısa boylu birisi sorun yaşayabilir... Tahminimce o pedallar belki bi miktar geriye de çekilebilir o zaman bi sorun çıkmaz...

Umarım sorularına yanıt verebilmişimdir... Yanlış bilgi verdiysem bilen arkadaşlar lütfen düzeltsin...

Saol=)

Valla hocam eline sağlık uğraşıp yazmışın.

Baya iyi oldu bu bilgiler... Dediğin gibi rodaj çok önemli rodajı düzgün yaptıktan sonra gerek son hız gerekse motorda sıkıntı yaşamadan binilicek bir motor diyorsun....

Ama kafama takılan birşey gerçekten 500tl gibi bir rakkama sıfır 350cc motormu takıyorlar eğer öyleyse 250 cc alıp güzelce binip sıkılıncada 500tl verip 350 cc yapmak gayet mantıklı bence=)

o zaman kısmetse mayısta 250 cc alıp aranıza katılıcam çok heyecanlı=)

bu arada benimde gördüğüm eksikler ( değiştirmek istediğim )

sinyaller, far , aynalar , elcikler çok kötü güzel custom tarzı şeylerle değiştirmek akıllıca ve güzel olucak diye umuyorum=) he birde egzos açılımı=)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    7.000 TL verip 350 cc alacağına, ÖTV indirimi de varken 5.100 TL'ye 250 cc al, sıkılana kadar bin daha sonra istersen al motoru getir bayilerimize, kutusu açılmamış 350 cc motoru takalım, 250 cc olanı da ister sat, ister yedek olsun diye garajına koy dedi... 400-500 TL'ye bu işlem halledilir boşuna 350 cc diye fazla para verme dedi...
    Regal'in bir civatasının bile fiyatını bilmem ama 150cc'lik çinli motorların bile motoru 1000 TL civarı fiyatla satılıyorken, 500 TL'ye 350cc sıfır motor almak bence hayal olur.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bir de Regal raptor mühendisleri bu muhteşem kasaya bi V motor koymayı akıl etseler çoğu Japon motoru dahil hepsini mahveder rakiplerinin...
    Gönülden katılıcağım tek nokta.. bu motora v motor konulsa hem görsel açıdan custom kasaya çok yakışır hemde az yakar vibrasyonu olmaz.
    normal mevcut üstündeki tek kafa motordanda daha performanslı olucağına kesin..

bende bir alternatif sunıyım 300-400 tl verip bloğu değiştiriceğinize üstüne 200 daha eklerseniz sahibindende çıkma 250 lik ve üstü v motorlar oluyor ortalama 500tl den başlıyor çıkıyor fiyatlar.. bu tip bir motor alıp örnek roadstar yada ledow motorları gibi takılırsa güzel olabilir türününde tek örneği olacağı kesin..

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı debrecen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam eline sağlık uğraşıp yazmışın.

Baya iyi oldu bu bilgiler... Dediğin gibi rodaj çok önemli rodajı düzgün yaptıktan sonra gerek son hız gerekse motorda sıkıntı yaşamadan binilicek bir motor diyorsun....

Ama kafama takılan birşey gerçekten 500tl gibi bir rakkama sıfır 350cc motormu takıyorlar eğer öyleyse 250 cc alıp güzelce binip sıkılıncada 500tl verip 350 cc yapmak gayet mantıklı bence=)

o zaman kısmetse mayısta 250 cc alıp aranıza katılıcam çok heyecanlı=)

bu arada benimde gördüğüm eksikler ( değiştirmek istediğim )

sinyaller, far , aynalar , elcikler çok kötü güzel custom tarzı şeylerle değiştirmek akıllıca ve güzel olucak diye umuyorum=) he birde egzos açılımı=)
    Hadi hayırlısı umarım istediğin motora kavuşursun...

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal'in bir civatasının bile fiyatını bilmem ama 150cc'lik çinli motorların bile motoru 1000 TL civarı fiyatla satılıyorken, 500 TL'ye 350cc sıfır motor almak bence hayal olur.
    Hocam, sanırım yanlış anladın... Bunu söyleyen İstanbul' daki yetkili bayiinin sahibiydi... Zaten motor komple değişmeyecek dedi, sadece pistonlar ve silindir bloğu... Geriye kalan kısmı aynıymış... Zaten iş piston çapı, silindir çapı ve de yanma odasının ölçüleriyle alakalı... Sonuçta 250 cc yi 1000 cc de yapmıyorlar... Adamın dediği bana mantıklı geldi... Değişecek parça önceki mesajımda koyduğum fotoğrafın motor üzerindeki siyahla boyanmış kısmı ve üzeri... Komple motor değil yanii...

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönülden katılıcağım tek nokta.. bu motora v motor konulsa hem görsel açıdan custom kasaya çok yakışır hemde az yakar vibrasyonu olmaz.
    normal mevcut üstündeki tek kafa motordanda daha performanslı olucağına kesin..

bende bir alternatif sunıyım 300-400 tl verip bloğu değiştiriceğinize üstüne 200 daha eklerseniz sahibindende çıkma 250 lik ve üstü v motorlar oluyor ortalama 500tl den başlıyor çıkıyor fiyatlar.. bu tip bir motor alıp örnek roadstar yada ledow motorları gibi takılırsa güzel olabilir türününde tek örneği olacağı kesin..
    O da başka bi alternatif, uygulanabilir elbette... Ama ben arkadaşın bu konuda yeni olduğunu düşünerek o kadar kapsamlı bi olaya girip giremeyeceğini bilmediğim için yetkili ile aramızda geçen konuşmayı aktardım... Bahsi geçen motorların şanzuman v.b. değişecek parçalarının da bu motora uyum sorunu yaşaması da bi alternatif... Alternatif çok... Geriye kalan herşey, cebindeki paraya, boş vaktine, zevkine keyfine kalmış... Yapmak istedikten, paran ve vaktin olduktan sonra adamın biri yapmış, Smart marka arabaya yada 126 BIS'e Hayabusa motoru takar öyle binersin... Hayal gücüne sınır yok...

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Bende motoru alacağım bayiden aynı bilgiyi aldım.Motorda bir kaç parça değişimi yapılarak cc 350 ye yükseltilebiliyor 400 tl karşılığında.Benimde motorda yapmak istediğim bir çok değişiklik var.Sinyaller kesinlikle bu şıklıkta bir motorda emanet duruyor.Onun dışında çanta olayı var.Sonuçta çanta bir ihtiyaç yanlara ve arkaya çanta takmadan nasıl yol yapıcaz bu motorla bir muamma.Görüntü tabi önemli ama işlevde önemli bence.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Mehmetim Bilgiler süper emeğine sağlık çok doğru teşhisler 250 -- 350 arasında da gerekli bilgiler verilmiş.
    Şu v twin olayı dimi ahhh ahhh özz kardeşim olsa da şunları duysa.
    karburator kapagı bile düşünüldü o boşluğa ama şu da aşikar alacağınız motora old school style diyolar yani eski kulağı kesik sitili bunlar orta boşluk yoğunlukta d motor da w star da v twin de mevcut.. ah o sinyaller ilk gün çıktı bugun kızımın aynları da geldi abileri çok sevindi :D sabaha takıyorum güzel bir higway havk far da buldum. ama sunu biliyorum ki türkiye de int üzerinden satış yapan kimsede ar namus kalmamış ...Neyse konu dışı.
    Çantalara Alt sakal düşünün güzel gidiyo Ebay da bu tarz çok motor var tamam diğerleri gibi koca koca çantalar mümkün değil ama biraz hayalgücünüz varsa çok güzel yerlere çantalar deri cüzdanlar sosisler yerleştirilebiliyor.

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Mehmetim Bilgiler süper emeğine sağlık çok doğru teşhisler 250 -- 350 arasında da gerekli bilgiler verilmiş.
    Şu v twin olayı dimi ahhh ahhh özz kardeşim olsa da şunları duysa.
    karburator kapagı bile düşünüldü o boşluğa ama şu da aşikar alacağınız motora old school style diyolar yani eski kulağı kesik sitili bunlar orta boşluk yoğunlukta d motor da w star da v twin de mevcut.. ah o sinyaller ilk gün çıktı bugun kızımın aynları da geldi abileri çok sevindi :D sabaha takıyorum güzel bir higway havk far da buldum. ama sunu biliyorum ki türkiye de int üzerinden satış yapan kimsede ar namus kalmamış ...Neyse konu dışı.
    Çantalara Alt sakal düşünün güzel gidiyo Ebay da bu tarz çok motor var tamam diğerleri gibi koca koca çantalar mümkün değil ama biraz hayalgücünüz varsa çok güzel yerlere çantalar deri cüzdanlar sosisler yerleştirilebiliyor.
    Kardeşim, şu durumları düzeltene kadar geçici bi motor alayım da düze çıkınca bi Samsun operasyonu daha yapalım benim için olmaz mı ? İki motor gider, üç motor döneriz... Unutmadan söyleyim Samsun'da pideleriniz benden...Ondan sonra da ince ayar çalışmalarını burada birlikte yaparız... Custom custom gezeriz...

Motosikleti
    abi custom için bişeyler alacaksanız gidin Ebayden alın envayi çeşit aksesuar var max 10 gün e geliyor... fiyatlar TRden çok daha ucuz, yanlız tek tek alınca kargo işi biraz pahalı oluyor mümkünse bütün aksesuar falan aynı yerden alırsanız çok ucuza gelir... ancak gümrük olayını unutmayın sonra bide kdv ile uğraşmayın... 150€ a kadar parça başına gümrük yoktu enson...

Valla aranıza katılcam kısmetse 250 lik makinamla spyder le ama motorumu 2500e satabiliyorum kalanıda karta taksit yapıor ama kart limit dolu ve mayıs 20 de gelicek bakalım o zamana kadar ne olucak?. Söle senet yapcak bi yer bulsam beklemeden alcam da yok:D

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    abi custom için bişeyler alacaksanız gidin Ebayden alın envayi çeşit aksesuar var max 10 gün e geliyor... fiyatlar TRden çok daha ucuz, yanlız tek tek alınca kargo işi biraz pahalı oluyor mümkünse bütün aksesuar falan aynı yerden alırsanız çok ucuza gelir... ancak gümrük olayını unutmayın sonra bide kdv ile uğraşmayın... 150€ a kadar parça başına gümrük yoktu enson...
    Evrenim ne zamandır soracam buradan kısmetmiş Çoookkk haklısın burda hem parça kaliteli değil hem zaten adamda ebaydan alıp bize sattığı içn çok pahalıya geliyo birincisi dil sorunu ayrıntı yazdığı bişey varsa diye hep aklımda.
    İkincisi kargo sen o malzemelere ne kadar kargo vermiştin nereye geldi nerden gitin aldın bazı yerlerde free shipping yazıyo ama sadece ülke içimi 150 euro yeterli bi anlat neler aldın ne kadar kargo vs nerden teslim aldın hsp numarasımı krdi kartımı yatın?

Motosikleti
    Evrenim ne zamandır soracam buradan kısmetmiş Çoookkk haklısın burda hem parça kaliteli değil hem zaten adamda ebaydan alıp bize sattığı içn çok pahalıya geliyo birincisi dil sorunu ayrıntı yazdığı bişey varsa diye hep aklımda.
    İkincisi kargo sen o malzemelere ne kadar kargo vermiştin nereye geldi nerden gitin aldın bazı yerlerde free shipping yazıyo ama sadece ülke içimi 150 euro yeterli bi anlat neler aldın ne kadar kargo vs nerden teslim aldın hsp numarasımı krdi kartımı yatın?
    Abi Freeshipping ben hiç görmedim bizim ülkeye ebayde jutu ebatı ve satıcının anlaşmasına göre değişiyor... Mesela ben farlar için 55$ kargo ödemiştim Texas dan 3 günde geldi ama ama mesela elcikler için 10$ ödedim 20 gün falan sürdü gelmesi. Hepsi PTT ile geliyor, adamlara verdiğin adrese ptt getiriyor eğer sen yoksan adresde kağıt bırakıp gidiyorlar en yakın ptt şubesinden gidip ücretsiz alıyorsun. Ama mesela Farlar için ben 2 hafta adamlarla yazıştım heralde çünkü TR ye satış yapmıyorlardı kastım bende yollasınlar diye ilk önce 35$ dediler kargo için sonra 55$e çıktı ama alcaktım bikere takmıştım kafyaya

Sıkıntı olmaz eğer TR ye shipping var görünüyorsa yolluyorlar ama sadece biraz sabır gerekiyor. kargo edince sana kargo takip numarasını veriyorlar ordan internet üzerinden izleyebiliyorsun....

Ya hocam alıcaz bu motoru mayısta kısmetse 2 arkadaşımla beraber=) kulanan arkadaşlar yazın ya nasıl memnunmusunuz ne oluyo ne bitio=)

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler