Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sukida 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozerozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar bugün bu motora baktım ve çok hoşuma gitti,ucuz dandik çin mallarından değilmiş, duyan bilen kullanan var mı yorumlarınızı bekliyorum

iyi kötü yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

bu ne ya hiç yorum yazan arakadaş yok mu,

yazık

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Bunlar Haojin...% 99 Çin malı
    0 Rh (+)
    06 - 09

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    haojinin sadece marka değiştirmiş versiyonu. eğer haojin dandikse bu tam taklit.
    zaten bu moturu asya motor bayileri satıyodu konyada
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Fena diyil

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bence çin bu motor
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bu motoru yakından inceledim tamamen haojinin aynısı. çin işte başka bişey demeye gerek yok. sende diğer çinler gibi değil demişsin. sana kim dediyse büyük yalan söylemiş walla. insanlara güvenilmiyor

kimle konuştuysam bu tür motorları tavsiye etti, yatık motormuş, yarı otomatik, bu mondialinki 990 ytl hem ucuz hemde motoru 97 cc yapmışlar vergiye girmiyor, suzikinin var aynısı 3000ytl, ,bisan ın var 1450 ama onlar 100cc üzeri vergiye giriyor, scooter dan soğuttunuz beniiii, sanırım bu motoru alacağım, hiç olmazsa çok para çöpe atmamış olurum
    ama çin malı scooterdan soğuttuğunuz için sizi affetmeyeceğim
    aslında biraz da ayıp etmiş olmuyor muyuz , burada bir sürü insan var o motorları satıp evine ekmek götürmeye çalışan, hiç kimse almazsa ne olacak onlara ???

neyse bu motor nasıl arkadaşlar özellikleri de şöyle

Motor Tek silindir, 4 zamanli
    Silindir Hacmi 97 cm3
    Silindir Çapi ve Strok 50 x 49,5
    Sikistirma Orani 8,6:1
    Maksimum Güç 4,9 kW / 8000
    Maksimum Tork 6,2 Nm / 5500
    Sogutma Hava sogutma
    Çalistirma Elden ve Ayaktan Marsli
    Ön Fren Disk
    Arka Fren Kampana
    Yaglama Tipi Yag pompasi
    Atesleme Elektronik CDI
    Akü 12 V / 5 AH
    Ön Süspansiyon Hidrolik ön masa
    Arka Süspansiyon Hidrolik amortisör
    Yakit Tanki Kapasitesi 6,5 Lt.
    Ön Lastik 2,50 - 17
    Arka Lastik 2,50 - 17
    Agirlik 97 kg
    Boyutlar U-G-Y mm 1920 x 700 x 1085
    Sanziman 4 vites yari otomatik
    Fiyat 990.00 YTL

bartender07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr ...bws.. aprilia rc 50
    arkadaşım hevesini kırmak istemem ama bunlar %99.9 çin malı içinde iyiside var kötüsüde ama ben bi tavsiye olarak alma derim bu motorlar çabuk bitiyo ıvır zıvırı çok habire biyerleri gevşiyo ucuz etin yahnisi yava olur derler ya işte buda o hesap o yüzden paraya kıy yamaha_honda al kafan rahat olsun satarken de zarar etmezsin ama yine sen bilisin ...
    [FONT="Comic Sans MS"][B][U][COLOR="Red"][SIZE="2"]ZEKİ ÇEVİK VE AHLAKSIZIM[/SIZE][/COLOR][/U][/B][/FONT]

1000 ytl lik motorn neyini zarar edecen be kardeş, hem niye satacan satacaksan ne diye alacan, alım satım işi yapmıyoruz ki biz,binecez sonuna kadar, ondan kılı kırk yarıyoruz, + sizin o sattığınız japonlar düşünememişler 100 c nin altında yapıp vergiden yırtmayı maalesef, ilk bayiler toplantınızda iletin bu konuyu japanlara

Cevap

ben bu motoru ilk defa gordum ve duydum.ama kesin cin malidir.cin butun piyasayi alt ust etti.sekil olarak gusel bi motor ama yuruyen aksamini bilemem.

ilanerid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ozerozturk arkadaşım sukida çin malı bi motordur ve ylmzz arkadaşımızın dediği gibi haojinin aynısıdır. Ben bu motoru yakından inceledim ve geçen sene bu motoru satan bayi şimdi haojin bayisidir. Bence scotter alacaksan mondial 151 RS al. Gerçekten verdiğin paraya değecektir.

151 rsi yi çıkarmış şimdi yenisi,
    o tür alırsam 125 rt var 125 mt ile aynı özelliklerde fiyatı 250 ytl daha ucuz, 1245, arkadaşlar o fiyata scooter alıyorsunuz neden çok fazla şey bekliyorsunuz ki ? murat 124, 200 basar mı

SKYKAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125cc çift silindir
    evet benim eniştem çorlu bqayiliği sukidanın

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    başlığı motosiklet modellerine taşıyorum...

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    mrb,sukida alacaksan bunu al bence:

gaza gelme;kaza gelmesin

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    biz sukida alma filan demedikki sana. sadece çin malı o da dedik. yani bende de çin malı var sonuçta ama ne olduğunu biliyorum.

aslında isminin pek bi önemi yok, eğer paran çok fazla yoksa, motor binmek için yanıp tutuşuyorsan, elindeki kıt parayla bi motor almalıyımartık diyorsan, verdiğin o kıt parayla alacağın çin malından çok bi beklentin olmayacaksa
    ÇİN MALI UCUZ MOTOR ALMAK EN MANTIKLISII

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kanuni Trex 150 var Sukida 125 e benziyor,
    hem 150 cc hemde kanuni ve 1654 YTL !

sukida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Arkadaşlar konuyu başından beri ilk kez okudum ve gülmekten kendimi alamadım öncelikle ilk başta verilen resim sukida degil haojin (yeni adıyla asya) bu birrrrrr , gidip yakından gördüm diyenler var, arada birsürü fark var haojınle mesela aynadaki sinyaller bu sinyaller sukidada yok vs vs vs allahtan yakından incelemişsiniz bide fotograftan inceleseniz neler söliceniz bu ikiiiiii , piyasadaki bütün motorlar bazıları hariç ( honda, yamaha vs vs ) çin malı çok kötü demişsiniz bu sitede binlerce türkiyede milyonlarca kişi bu motosikletleri kullanıyo beş parmagın beşi bir degildir arkadaşlar çinden çıkan her malda kötü degildir ithalatçısı kötü isterse (ucuz ) çimlide kötü yapar o yüzden bi markayı bilmeden sadece inceleyerek dandik demek haksızlık olur kulananlara bi sorun yedek parçalarını sorun motorunu lastiklerini bakalet aksamına bakın ondan sonra fikrinizi yazın. Siz çogu büyük markanın beyaz eşya veya başka bi sektör çogu parçasının çin oldugunu biliyormusunuz ama hiç kimse ona çin malı deyipte çamur atmıyo. Demem o ki lütfen bi marka hakkında yorum yapmadan önce ARAŞTIRIN. Herkese saygılarımla.
    [COLOR="Blue"][/COLOR]GEVREK - BOYOZ - DOMAT - KUMRU - KORDON - TAM35 - BÖRÜLCE - ÇİĞDEM - SAAT KULESİ - MİDYE DOLMA- KEMERALTI - İZMİRRRRRRRRRRRLİ OLMAK AYRICALIKTIR [COLOR="blue"][/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ben bu mesajı görmemiştim. sukidadaki fark sadece aynalar mı? bunu her marka yapıyor sonuçta aynı motor bunlar. bir sürü fark neler sayar mısın? bu birrrr forumda ardarda mesaj yazma flood yapma bu da ikiiii sukidayı diğer çin mallarından ayıran hiçbir özellik yok bu üççç

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler