Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

honda CMX 250cc Rebel

Motovento
    REKLAM ALANI

piyasada fiyatı hayli yuksek 1000-1500$ 'a yurtdısında satılan rebel yurdumda astronomık rakamlara satılmaya calısılıyor.rebel'in haricinde mct ile kullanıyorum birçok parçası uyumlu mekanik aksam yönünden rebel üstün diğer şasi,aksesuar ,benzer parcalar kalıte olarak aynı.rebel yaklasık(km saati yok)50binde 2.sahıbıyım daha motor acılmadı.Yedek parcası haylı bol.Ebay.com'da yada honda yedek parça tedarikçilerinde her parçayı bulabilmek mümkün.Rebel'de mct gıbı tıtresımlı arkadaslardan bırı rebel karburatorunu mct'ye takmak ıstemıs rebel manıfold'u alımunyum ve tıtresımden dolayı uzun vadede karburator baglantısını yada manıfold'u kırabılıyor.Tek karburator olması ayarı ve bakımı oldukca kolay.Uzun yıllar kullanılabılecek bır motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    davutdavut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda rebel 250
    sim arkadaşlar greyhorse arkadaşım ben 12 yaşından beri sanayideyim buyaşıma kadar ne kırık karburatör gördüm nede manifolt böyle şey olurmu motorda arıza arıza vardır baglantısı kopar ozaman belki manifolt koparmı ya titreşime gelince hermotorda vardır titreşim harleyde bile nebiçim titreşimvar ozaman harleyde ne karbörtör kalır ne manifolt böyle saçma şey olmaz selamlar

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı davutdavut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sim arkadaşlar greyhorse arkadaşım ben 12 yaşından beri sanayideyim buyaşıma kadar ne kırık karburatör gördüm nede manifolt böyle şey olurmu motorda arıza arıza vardır baglantısı kopar ozaman belki manifolt koparmı ya titreşime gelince hermotorda vardır titreşim harleyde bile nebiçim titreşimvar ozaman harleyde ne karbörtör kalır ne manifolt böyle saçma şey olmaz selamlar
    hocam geçen ay seni vergi dairesinin orda gördüm. "vay be mct'nin atası buymuş demek" dedim içimden. motosiketin güzel, maşallah... yanlış anlama ancak greyhorse öyle boş birisi değil, zira kendisi profesyonel olarak modifiye yapan birisi...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

davutdavut
    yanlıs anladın manıfold kopuyor demedım karburatorun manıfold'a baglandıgı yerde catlaklar olusmaya baslıyor.Honda bu sorunu 2000 yılından sonra gıdermıs manıfold bıraz daha kısa hatta rebel'ın bırde avusturalya versıyonu var.onun manıfold'ların kafaları kaucuk.Kaucuk oldugu ıcın karburator'un tıtresımde hareket payı var boylece karburatorun agız kısmının catlama rıskı azalıyor. Hem gordugum hemde honda forumlarını takıp ettıgımden oturu azda olsa bu sıkıntıya rastlanıyor.2009 yılına kadar uretılmıs olsada nedense dıstribitor firma getirmemiş. Motosiklet severlerin çin malı yerine rebel'i tercih etmesini isterdim.malesef sayısı az oldugu için 600'luk motor fiyatına satmaya kalkısıyorlar

ozgurakman
    estagfurullah amatoruz işim bu degil sadece profosyonel bır ruhla yapıyoruz

Motosikleti
    honda rebel 250
    selam arkadaşlar bu resimdeki rebel menim rebelden farklı manifoltu kavçuk olanlar soğu sıcak olarak çat laya bilir zamanla deforum olabilir ama titreşimle asla kopmaz yada kırılmaz bu resimdeki motorsiklet avsturalya malı olsagerek motor kısmı mct ye benziyor kasa rebel bu motoru ebay sitesinde gördüm incleyemedim herkeze selamlar iyi akşamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

özgür akman arkadaşım selamlar teşekür ederim motorsikletimi beyendigin için ben greyhorse arkadaşıma boşbirisi olarak bakmadım zaten burada bazımotorsiklet sorunlarını paylaşıyoruz sen beni tanıyorsun görünce tanışalım selamlar

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    rebelim hala duruyor
    yamaha r125 aldım :D
    4 supaplı - tam enjeksiyonlu - 4 zamanlı
    rebel`e yetişemiyorum ya :D
    2 zamanlı olsaydı uzunda alırdı da ... yapcak bisy yok
    ::xrock:: [B][I][COLOR="#FF0000"]YaMaHa[/COLOR][/I][/B] [COLOR="#B22222"]YA[/COLOR]rış[COLOR="#B22222"]MA[/COLOR]kinası[COLOR="#B22222"]HA[/COLOR]cı , [COLOR="#800080"]BİNİVEEE GARİİİ !!![/COLOR] ::xrock::

Motosikleti
    honda rebel 250
    slm arkadaslar motorsikletimin fotoğraflarımı yayınlamak istiyorum yetkim olmadığı için yükleyemiyorum bana bir arkadasım yardımcı olabilirmi. selamlar

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rebelciler slm. Bu bir arkadaşımın rebeli. 2000 model

kocaeli yuvacık gezisine gelmişti. Otobanda baya bir hızını gözlemledik...Düzde 135 sabit son gazda gidebiliyor. Hafif eğimde 140 yapıyor. Yakıt 4.0-4.5 lt civarı

1 saat boyunca 130 km+ civarı gitmesine rağmen 2000 model motosiklet hiç şişme yapmadı... Egzozlarının tatlı bi homurtusu var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

Alıntı gangster90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rebelim hala duruyor
    yamaha r125 aldım :D
    4 supaplı - tam enjeksiyonlu - 4 zamanlı
    rebel`e yetişemiyorum ya :D
    2 zamanlı olsaydı uzunda alırdı da ... yapcak bisy yok
    R125 132 de devir bitirdiği için rebeli yakalıyamıyor ama CBR 125 rebel'i 135- 138 giderken 143-145 le yanından güzel güzel geçiyor.

Rampalarda yavaş girildiyse rebel hızlanma sırasında torkuyla öne geçiyor ama düzde veya tatlı inişlerde CBR125'e yem olmaktan kurtulamıyor.

Zaten rebelle 100-110 en mantıklı ve konforlu hızlar...

Motosikleti
    honda rebel 250
    sim rebel ağır devirli gezi motorsikletidir surat yok 100 120 rahat sürüş bir motorsikletir ama sağlam ve dayanıklı bir motordur selaar

Smyrna79 dan alıntı
    2017 yilinda honda yeniden rebel modelini rektefe ederek piyasaya surecekmis 300 ve 500 cc olarak.bayi yi aradim martta belli olcak gelecegi dedi.makine cok degismis yamaha bolt gibi olmus,aklim kaldi ��
    Belki honda geldi diye yamaha,suzuki ve kawasaki de kucuk cc cruiser leri geri getiriler de çin hanedanligindan kurtuluruz .buda reklam filmi https://youtu.be/m5wQrfO-hQs

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı dumrul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Smyrna79 dan alıntı
    Başıma bir iş gelmeyecekse deposunu hiç sevmedim
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    arkadaşlar merhaba,

diğer konuya yazdım ama cevap veren olmadı. Honda CMX 250 Rebel kullanan var mı bu forumda?

Merhaba arkadaşlar bende bu ara 2001 rebel bobber alma niyetindeyim ancak bu motor ufak bir motor mu ben bir 183 boyunda 105 kiloyum bana ufak mı gelir bu

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler