Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı ercankarakus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya öyle de, 40 dolar o 20 dolar kargo oldu sana yine 100 TL

istanbulda bi tane çıkma bulsam çok tatlı olacak ya, mutlaka vardır birinde
    ilana iyi bakmadın galiba
    2 adet sinyal ve arka plakalık fiyatı o, bir daha bir arayıp sor istersen ne kadara geliyor sana
    sinyaller sadece 300 tlye yakın bir rakama geliyor burda.
    neyse sen bilirsin kolay gelsin.
    habe habe

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    yurtdışından parca alan varmı gumrukte takılma vs oluyormu

http://www.blueridgeperformance.net/brpaccessories.html

bu siteden egzost almayı dusunuyorum aramızda egzost kullanan varmı two brothers veya satan ?

ercankarakus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-MAX 400 ABS
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilana iyi bakmadın galiba
    2 adet sinyal ve arka plakalık fiyatı o, bir daha bir arayıp sor istersen ne kadara geliyor sana
    sinyaller sadece 300 tlye yakın bir rakama geliyor burda.
    neyse sen bilirsin kolay gelsin.
    haklısın da bana ufacıık bi sinyal lazım, bütün arka plakalığı alıp napicam ki
    ya ne zor iş türkiye de parça bulmak
    pardon zor diil de pahalı diyelim, yoksa zmoto elimizde muvcut gelin hemen verlim diyo )

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı Gprbilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu siteden egzost almayı dusunuyorum aramızda egzost kullanan varmı two brothers veya satan ?
    ekzost almadık ama başka birçok ürün aldık bu siteden, faturasını 100 doları geçmiyecek şekilde yazdırabiliyorsan alabilirsin sorun teşkil etmez, güvenilir bir sitedir kendileri. satın almadan önce arkadaşla irtibata geçip durumu anlatırsan anlaşıyla karşılar kendisi.
    habe habe

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    ne kadar sürede geliyor sipariş verdikten sonra teşekkurler bu arada

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    ER6 lara egzoz takmayın yahu o güzelim sesi berbat etmeyin...
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    10.000 bakım yaptırım ne kadar tuttugunu bilen varmı ?

Di Daktır46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6n
    Mogli ye katılıyorum egzos takıp o güzelim sesi berbat etmeyin er6 nın sesi mükemmel...
    er6 demek hayat demek!..

Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Selamlar arkadaşlar, iki gün önce İzmit'den Gölcük'e giderken İzmit Sanayi sitesinin sapağında kırmızı ışıkta durduğum sırada arkadan bir kamyonet dürttü . Motorumun grenajları çizik. Kawasaki'nin güvenilebilir bir yetkili servisini biliyor musunuz? Nereyi tavsiye edersiniz?
    Her şeyin Aslı Güzeldir!

hombre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 800
    geçmiş olsun, bu kırmızı ışık durmaları çok tedirgin bişey, beni de halk otobüsü dürtmüştü, şimdi kırmızıda ya arabakların arasına giriyorum ya da araba yoksa en sağa

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    ne kadar sürede geliyor sipariş verdikten sonra teşekkurler bu arada
    2 ya da 3 hafta maksimum.
    habe habe

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar, iki gün önce İzmit'den Gölcük'e giderken İzmit Sanayi sitesinin sapağında kırmızı ışıkta durduğum sırada arkadan bir kamyonet dürttü . Motorumun grenajları çizik. Kawasaki'nin güvenilebilir bir yetkili servisini biliyor musunuz? Nereyi tavsiye edersiniz?
    geçmiş olsun. lokal boya ile halledebilir misin? grenajları değiştireceksen çok pahalı olur ve ileride motorunu satmak istersen sorun çıkabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:10 ----------

bende muzzy var. sesi oldukça tatminkar

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    selamlar.
    beyler motorumu sattım orta sıklet bişey düşünüyorum. er6-n makul fiyatlı satmayı düşünen olursa irtibata geçelim.
    kazasız sürüşler.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar.
    beyler motorumu sattım orta sıklet bişey düşünüyorum. er6-n makul fiyatlı satmayı düşünen olursa irtibata geçelim.
    kazasız sürüşler.
    İstersen bir arkadaşımın motoru var. 19 000 de sanırım ama daha değil çizik kuş pislememiştir üzerine. Toplamda 4 kez yağmurda bindi. İnanılmaz temiz bir motor.

Şu ara krediye sıkıştığı için 10 000 e verecek sanırım. Sana uygunsa konuşabilirim.

Ya da benim motorum var. Siteden takip ettiysen ufak bir kazası var. Sola yattım 20 km ile. Şimdi serviste komple boya yapılacak onun dışında pırıl pırıl seceresini bildiğim bir motor 2. sahibiyim. 16 000 de olması gerek yanlış hatırlamıyorsam benimki de. Uyarsa görüşürüz.

İkisi de 2006 bu arada.
    Her şeyin Aslı Güzeldir!

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    mogli motoru boya için hangi servise verdin? Bakım zamanı geliyor benimde iyi bir yerse bakımı oraya yaptırayım

motorlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 2006

selam ,

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar.
    kazasız sürüşler.
    merhaba , benimde 2006 7750 kmde er6n motorum var. vfr 800 almaya çalışıyorum ve bugün buldum birtane. o nedenle acilen satmam gerek motorumu. koruma tpuzu ve uzaktan kumandalı alarmı üstünde. grenajındaki 1-2 çizik dışında tertemizdir. istediğin ustayada gösterebilirsin. Bu kmde bu temizlikte motoru bulmak kolay değildir. Yabancıyada gitsin istemiyorum. Düşünürsen görüşelim. 0532 212 50 35 kaan

http://www.sahibinden.com/er6n_-acii...XQQdisplayitem
    1. öncelik :Güvenli,dikkatli , henüz motor kullanmayanlara örnek sürüş
    2.öncelik : eğlen,keyif al, sürekli yap
    3. öncelik : asla sevdiklerini unutma !

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...n-indirim.html

açtığın satılık ilan topicindeki link çalışmıyor. umarım çabuk elden çıkarırsın

motorlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 2006

ilan

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...n-indirim.html

açtığın satılık ilan topicindeki link çalışmıyor. umarım çabuk elden çıkarırsın
    tşk ederim. İlandaki fiyatı indirdim az önce . O nedenle sahibinden de onayda sanırım. Onay verince site açılacaktır.
    1. öncelik :Güvenli,dikkatli , henüz motor kullanmayanlara örnek sürüş
    2.öncelik : eğlen,keyif al, sürekli yap
    3. öncelik : asla sevdiklerini unutma !

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstersen bir arkadaşımın motoru var. 19 000 de sanırım ama daha değil çizik kuş pislememiştir üzerine. Toplamda 4 kez yağmurda bindi. İnanılmaz temiz bir motor.

Şu ara krediye sıkıştığı için 10 000 e verecek sanırım. Sana uygunsa konuşabilirim.

Ya da benim motorum var. Siteden takip ettiysen ufak bir kazası var. Sola yattım 20 km ile. Şimdi serviste komple boya yapılacak onun dışında pırıl pırıl seceresini bildiğim bir motor 2. sahibiyim. 16 000 de olması gerek yanlış hatırlamıyorsam benimki de. Uyarsa görüşürüz.

İkisi de 2006 bu arada.
    arkadaşının motorunu hiç düşünmeyeyim çünkü epey yüksek rakamı var, acaba senin motorun n mi f mi ve rakam ne düşünüyosun ??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:30 ----------

Alıntı motorlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba , benimde 2006 7750 kmde er6n motorum var. vfr 800 almaya çalışıyorum ve bugün buldum birtane. o nedenle acilen satmam gerek motorumu. koruma tpuzu ve uzaktan kumandalı alarmı üstünde. grenajındaki 1-2 çizik dışında tertemizdir. istediğin ustayada gösterebilirsin. Bu kmde bu temizlikte motoru bulmak kolay değildir. Yabancıyada gitsin istemiyorum. Düşünürsen görüşelim. 0532 212 50 35 kaan

http://www.sahibinden.com/er6n_-acii...XQQdisplayitem
    Hocam başka motor almak için elindekini satmaya çalışmanın nasıl bi stres olduğunu iyi bilirim bundan yararlanmak isteyenlere de sinir olurum o yüzden sanki aciliyet durumunu suistimal eder bi duruma düşmek de asla istemem. ancak ben de kredi borcumu ödemek için motorumu sattım o yüzden makul fiyatlı bi motor arıyorum. tabi gönlüm er6-n istiyor ama gücüm yetmezse 500cc alternatifleri de düşünüyorum. en son elinden çıkaracağın rakamı özelden belirtebilirsen sevinirim. inşallah vfr ye kavuşursuun en kısa zamanda.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Herkese selamlar max. 1-1.5 haftaya kadar er6n alıyorum.Çok araştırdım ve grenaj sarsıntılarına rağmen kafama fazlasıyla yattı bu motor.Birkaç gün önce deneme fırsatım oldu.gayet kullanımı kolay ama bir okadarda güçlü bir makina.Bilinçli ve dikkatli kullanılmadığı zaman ölüm makinasına dönüşebilir...
    Umarım istanbul'da bulunan er6N/F kullanan motor severlerle tanışma fırsatım olur.Tecrübelerinize,önerilerinize ihtiyacım olacak.

Önceki motorum Yamaha ybr 125 di fakat er6n ye binince yadırgamadım.Bilinçli kullanıldığında motor size fazla gelmiyor bunu öğrendim...

Bir sorum olacak;
    ilk kullanımda dikkat etmem gereken hususlar nelerdir?[Yamaha ybr 125 10bin km tecrübemi baz alarak cevaplayın lütfen]
    Teşekkürler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler