Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı OĞUZ KAĞAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

eski sayfalarda (23. sayfaydı herhalde) bu topikten birinin motorunu gördüm. egsoz borularını ne güzel parlatmış öyle yaw nasıl yapılıyor onlar da parıl parıl oluyorlar bana da söyleyin ben de istiyorum
    abi onu nası olduğunu bilemiyoruz, omotor r3n in motoru idi sonra silent aldı, r3n de onu adanadan almıştı ve aldığında öyle parlıyodu o eksozlar ama nedenini bi türlü çözemedim, metal parlatıcı falan hak getire olmuyo bunun gibi, sanki üstünde ayrıca bi kaplama var...sanki sarı nikelaj gibi duruyo
    habe habe

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    geçen hafta taktırdığım fabri marka rüzgarlık

By sametrix at 2009-05-04

İki kişinin bindiği motor değildir.

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    samet şekil olarak çok güzel işlevi zaten tartışılmaz ama biraz daha açık renk olsaymış daha güzel olurmuş sanki..
    bi de bu motora da sarı renk sahiden yakışıyo ya...

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    samet şekil olarak çok güzel işlevi zaten tartışılmaz ama biraz daha açık renk olsaymış daha güzel olurmuş sanki..
    bi de bu motora da sarı renk sahiden yakışıyo ya...
    aslında rüzgarlık daha sonra düşünüyordum ama lastik almaya gittigimde adam elimde var 1 tane kaldı fiyatda bişler yaparız deyince fırsatı kaçırmak istemedim benim gözüm alıştı artık dahada bi güzel gözküyor işlevi ise bekledigimden iyi çıktı özellikle tanka kapanınca çok rahatlıyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında rüzgarlık daha sonra düşünüyordum ama lastik almaya gittigimde adam elimde var 1 tane kaldı fiyatda bişler yaparız deyince fırsatı kaçırmak istemedim benim gözüm alıştı artık dahada bi güzel gözküyor işlevi ise bekledigimden iyi çıktı özellikle tanka kapanınca çok rahatlıyorum.
    hayırlı olsun güle güle kullan nazar değmesin, peki yatınca iyi oluyo diyosun da önünü görebiliyomusun acep
    simsiyah cam
    habe habe

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    rüzgarlık çok güzel durmuş. sarı siyah da bayağı yakışıklı olmuş canavar

michelin pilot road2 lastik almayı düşünüyordum. ama 120/60/17 lerin üretimi durmuş ve de ellerinde kalmamış. pilot power 2 var, onlardan gönderelim dedi istanbul distrübitörü.. pilot road ile pilot power arasında ne fark var bilen var mı acaba? yardımcı olursanız sevinirim
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    görüşü daha iyi hale getirebilmek için camın üstünde iki yerde çukur var oralardan bakınca yolu rahat görebiliyorum o konuda hiç skınıtı yaşamadım

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude

michelin pilot road2 lastik almayı düşünüyordum. ama 120/60/17 lerin üretimi durmuş ve de ellerinde kalmamış. pilot power 2 var, onlardan gönderelim dedi istanbul distrübitörü.. pilot road ile pilot power arasında ne fark var bilen var mı acaba? yardımcı olursanız sevinirim
    Selamlar. pilot road2'nin üretiminin durduğuna çok üzüldüm ve anlam veremedim.. Ben de pilot power'la ikisi arasında kalmış durumdaydım. Pilot Power ön arka işçilikle birlikte neredeyse 1000 liraya geliyor =( Bu arada hamurunun daha yumuşak olduğuna eminim ama her koşulda daha iyi yol tutmaz bence. ıslak zeminde pilot road'dan daha kötü de olabilir. Performans ürünü olduğu için sadece pist koşullarına göre üretilmiş olabilir. İyi araştırmak lazım.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    lastik ölçüler ön 120/70-17 arka 160/60-17 sanırım
    790 tl world ve finans karta 6 ay taksit
    710 tl tek çekim
    700 tl peşin
    road2ct düşünürseniz
    730 tl world ve finans karta 6 ay taksit
    660 tl tek çekim
    650 tl peşin fiyatlarıdır.

17 martta buz motordan fiyat almıştım.üstte ki pilot power 2ct.umarım işinize yarar.
    Drift Religion

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    710 tl tek çekim
    700 tl peşin
    road2ct düşünürseniz
    660 tl tek çekim

17 martta buz motordan fiyat almıştım.üstte ki pilot power 2ct.umarım işinize yarar.
    maşallah amma pahalı yahu...
    habe habe

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    vay anasını ne yapacaz ya bu fiyatlarla ya...
    Oğuz ve ketchup Shinko'yu düşünüyor musunuz? Samet taktırmıştı, şimdilik memnun sanırım..

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Oğuz ve ketchup Shinko'yu düşünüyor musunuz? Samet taktırmıştı, şimdilik memnun sanırım..
    bende de maxxis var bende memnunum
    habe habe

Motosikleti
    Abi ben shinko almam sanırım. Hyo'lar Shinko ile gelmişti galiba yanlış mıyım? Pek beğenmemiştim. Gerçi ilk gelen Hyosung'ların lastikleri eskiydi ama yine de almışken 200-300 fazla veririm (geç alırım) ama içim rahat eder diye düşünüyorum. Youtube'da da izlediğim bi vidyoda adam virajlarda savrulup düşüyodu pistte. sonra da açıklama yapmış shinko ile bu kadar demiş... Yeni modelleri iyi olabilir büyük konuşmim. Er6 arkası çok hafif, tutkal gibi lastik gerek sanırım =/

Bu arada yağ fışkırtmasıyla ilgili hala bi servise gidemedim, hiç vaktim yok =( süleyman memnun'a giden var mı hiç? maslak sanayide ne tarafa gidiyosunuz?

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    ben olsam shinko almazdım.lastik sizin yolla en önemli bağlantınız.bunları almasanız bile en azından bridgestone orjinal lastiklerini alın motorun derim.malum motorda tork var farkettirmeden yüksek hızlarada ulaşabiliyor.ben sakin kullanıyorum demeyin illaki herkesin kaliteli bi lastiğe ihtiyaç duyacağı bir sorun çıkar karşısına.
    Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. pilot road2'nin üretiminin durduğuna çok üzüldüm ve anlam veremedim.. Ben de pilot power'la ikisi arasında kalmış durumdaydım. Pilot Power ön arka işçilikle birlikte neredeyse 1000 liraya geliyor =( Bu arada hamurunun daha yumuşak olduğuna eminim ama her koşulda daha iyi yol tutmaz bence. ıslak zeminde pilot road'dan daha kötü de olabilir. Performans ürünü olduğu için sadece pist koşullarına göre üretilmiş olabilir. İyi araştırmak lazım.
    pilot roadın sadece 120/60/17 ölçülerindeki lastik üretimi durmuş. artık gelmiyormuş türkiyeye. bence de garip
    bilgileriniz için çok teşekkür ederim.
    %90 şehiriçi kullanacağım, yılda bir de uzun yol yapacağım. pilot power daha çabuk biteceğe benziyor.

Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    710 tl tek çekim
    700 tl peşin
    road2ct düşünürseniz
    660 tl tek çekim

teşekkür ederim yardımınız için. ben de dün akşam fiyat sormuştum buz motora. kargo dahil pilot power 2ct'nin çiftini 730 milyona ulaştırırız dediler. haberiniz ola
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Uzun zamandır tam bitiremiyordum depoyu bu aralar bitirdim ve ölçüm yapma fırsatım oldu hemen paylaşıyım.
    şehir içi 5,90 lt
    uzun yol 4,90 lt

Bu uzun yolu aslında uzun yol olarak saymamak lazım 280 km yolun yaklaşık 150km sini köy ve virajlı dağ yollarında yaptık birde ana yola çıkınca gaza asıldık ve bu değerlere ulaştık, çoğul kullanıyorum çünkü iki er-6 ydık bri N diğeri F aynı yerden fulleyip çıktık geldik benim 2 km önce ışık yaktı.

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    benim değerlerimde şaşırtıcı derecede normale yakın dağ havası motoruma iyi geldi sanırım uzun yol dönüşü benzin bitmedi anca hafta içi işe gidip gelirken bitirebildim 230-240 km arası yan ayakta ve rampadayken 255 km de ise sürekli ışık yanar oldu üzerine 12.54 lt benzin alabilidm bu durumda benimde dağ yolu otoban şehir içi karma kullnımda 4.9 yapıyor.en son rüzgarlık takıp ve lastik değiştirmiştim bunların ne kadar etkisi oldu tartışılır tabi.

Motosikleti
    seviyorum bizim makineleri valla. büyük makineler şehiriçi 25krşdan aşağı düşmezken, millet motora binmeye korkarken er6 ile tuvalete bile motosikletle gidicem nerdeyse

Motosikleti
    bu sefer 200km'de yaktı ışık =)
    Arkadaşlar şu yağ akıtma mevzusundan bahsetmiştim önceki mesajlarımda. Yağ aktığında şaşırdığım konu yağın aşırı temiz olmasıydı. "ulan hidrolik mi bu" diye bile düşündüm. Bugün servise gittim ( Maslak Süleyman Memnun ) yağı bi boşalttık ziftin peki olmuş! O an anladım ki benden akan nane motor yağı değil. Baktık antifriz akıyor. Termostatın ordaki conta kaçırıyor. Motor sıcakken susturunca bir fokurtu geliyordu, kaynama sesi. O ses de o yüzden geliyor sanırım. Düzelttik, eve bi geldim ki tam oturmamış conta.. Antifriz akıyor... Hadi bidaha gittim. Öğlen 12den akşam 8:30'a kadar bütün cumartesim sanayide geçti =) Motoru yıkattım, pırıl pırıl oldu. Plakanın da etrafındaki siyah kısımları kestim. Eve gelince de taş motoruyla kenarlarını düzelttim. Daha derli toplu durdu. Ayrıca bu ay çok fena battım.. 450 lira muayene, trafik sigortası, ruhsat devri vb işlemlerine gitti. Motoru alırken 240 lira da notere... Motoru aldığım kredinin ilk taksidini de ödedim 500tl. Bugün de servise 165 ödedim epey bi hafifledim. Üst üste geldi mi insanın moralini bozuyo.. ama güzel makine be =)

Motosikleti
    önemli birşey olmadıgına sevindim ketchup
    vallaha değer bu makineye boşver

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler