Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748495058 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600f---Kymco Agility City 125
    arkadaşlar herkese merhaba ben de bugünden itibaren gsr 600 sahibi oldum fakat şöyle bir sorun yaşadım belki sorun değildir bana öyle gelebiliyor da olabilir gidon da inanılmaz bir titreşim hissediyorum genelde 7000 9000 devirler arası hatta ellerim bile uyuşuyo bunun nedeni ne olabilir acaba yoksa ben alışık olmadığım için mi böyle bir hisse kapılmış olabilirim. şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Hayırlı olsun GSR,
    Sorunun içinse bir servise veya ustaya göstermende fayda var.
    Lastik kaynaklı olabilir.
    İstanbul neresindesin, gezilerede bekleriz.
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

Motosikleti
    teşekkür ederim. servise götürdüm sorun yok dediler altan motora gittim. bir de kendi ustama gittim o da normal dedi bana öyle geldi muhtemelen,
    istanbul kartaldayım gezilere gelirim.siz nerden

Motosikleti
    İdealtepedeyim.Salı akşamları Küçükyalı sahilde Çamlık cafede toplanıyoruz.
    Neredeyse her pazar grup olarak gezilere çıkıyoruz.
    Tercih olarak bol ve keyifli virajlı yolları tercih ediyoruz.
    Az otoban çok viraj

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı cenkgo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba ben de bugünden itibaren gsr 600 sahibi oldum fakat şöyle bir sorun yaşadım belki sorun değildir bana öyle gelebiliyor da olabilir gidon da inanılmaz bir titreşim hissediyorum genelde 7000 9000 devirler arası hatta ellerim bile uyuşuyo bunun nedeni ne olabilir acaba yoksa ben alışık olmadığım için mi böyle bir hisse kapılmış olabilirim. şimdiden teşekkür ederim

hayırlı olsun mevlam kem gözlerden korusun
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    teşekkürler erol abi

Motosikleti
    Yoktur
    motorumu aldığımdan buyana fırsatım olursa biniyorum erdek dönüşü motorumu bakıma soktum daha evvel yağ ve hava filitresini almıştım söktürmüşken ustaya dedimki bujileri kontrol bende bu işlemler yapılırken motorumun yanındaydım bujiler teker teker çıktı birde ne bakalım bujiler sahte çıktı bende hemen ngk iridyum buji alıp taktırdım arka fren balatalarınıda değiştirttim bugün biraz turladım eski halinden eser yok gazı açınca resmen kuduz köpek gibi oluyor bakım iyidir motorunu bakıma sokmak çok iyidir herkese kazasız günler

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:25 ----------

buda yeni manetlerim;

eray_uluyazı bunu beğendi.
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Dayı yakışmış güle güle kullan

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayı yakışmış güle güle kullan
    sağol kardeşim bakımdan sonra inannın motorun üstünden inmek istemedim motor resmen kendine geldi

Motosikleti
    güle kullan erol dayı

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı cenkgo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle kullan erol dayı
    sağolun.....

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Kısa ve net bir soru sorucam . Z750 mi almalıyım GSR 600 mü ? soru kısa oldu ama uzun uzun bi cevap bekliyorum ) kendimde çok araştırdım fakat karar verebilmiş değilim .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

oct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 Tracer
    merhabalar arkadaşlar bende gsr sahibiyim,etkinlikleriniz devam etmekteyse eğer katılmaktan mutluluk duyarım?

Motosikleti
    Honda CBR250R
    selamlar bu topic hernekadar hareketli olmasada aramakla bulunmayacak bir GSR600 http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4420203/detay/
    >>>CBR250R<<<

Motosikleti
    CBR 250
    arkadaslar sızlere bıseyler sormak ıstıorm motor almak ıcın delı gıbı para bırıktıorm yas 18 malum daha cömezız fılen scooter kullanıorm fakat vıteslı cok kullanmıslıgım yok bılenler kucukle basla yavas yavas buyut dıolar tabı haklılar ben cbr 250 ile baslamayı dusunuorm fakat oda 10 lıra sımdı benım alıem bıraz karsı motor konusuna o yuzden alınca 1 kerelık olucak yanı he ayrıca motosıklet tutkusu var ama hız tutkusu pek yok sızce cbr250 mı yoksa gsr600 mu mıllete sorunca sen olmak mı ıstıosun dıe sacma sapan seyler soyluolar 600 alıp sakın suren kımse olmuomu anlamadım ayrıca ıstanbuldayım cbr250 oturus pozısoynu malum trafıkte nasıl olacagı hakkında bı fıkrım yok fakat gsrın daha rahat oldugu malum nese cok uzattm abılerımden cvap beklıorm herkeze ıyı aksamlar

Motosikleti
    Yoktur
    bir ayrılıkta benden ya büyütücem yada biraz ara vericem
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8735963/detay/

Motosikleti
    Yoktur

kırk bir kere Maşaallah

yarın kefken yolcusuyuz harun ve hakan arkadaşımla bugün motoruma temizlik yaptım keyifli bir zaman geçirme oldu 03/09/12 tarihi itibari ile izmirdeyim

kasklarımıda temizledim

hazır vaziyette kırk bir kere Maşaallah

onko_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 kawasaki z800
    selam arkadaşlar adım onur izmirde oturuyorum bana 12.000 tl ye kadar gsr600 lazım satılık şöyle temiz kazasız boyasız düşük kmli düşünen arkadaşlar varsa pm atsınlar.

tolgatumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    Arkadaşlar,herkese merhabalar sırası ile honda cbr600f,suzuki vstromdl650,yamahafz6 fazer ,yamaha yzf r6 kullandım.Şimdi kafayı GSR600 e taktım.Bu makinanın kronik sıkıntısı mevcut mu?Çevremde hiç kullanan yok ve bu yüzden güç ve tork olarak beni keser mi? açıkça 600f den sonra kullandığım tüm motorlar düşük geldi.GSRın göstergede vites durumun bildirmesi çok hoşuma gitti.Bu cihaz ne yakar ortalam kullanımda ve son sorum alırken dikkat etmem gereken önemli nokta varmı extra olarak?
    herkese kazasız ve keyifli sürüşler.....
    Saygılar...

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    En son hizi kac km
    YAMAHA

REKLAM ALANI
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748495058 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler