Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Arkadaşlar yakında bir GSR600 daha katılıyor aranıza
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki intruder vl 800
    ben 1 sene önce 2006 gsr 600 sahibiydim.inanın tadı damağımda kaldı.satış sebebim o zamanın şartlarına göre çok iyi para vermeleriydi..naked sınıfında tek geçebileceğim bir motor.
    One life,live it!

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah benimki de haftaya olacak...
    sabahı iple çekiyorum. param hazır, tek eksiğim nöbetler denk düşecek, o kadar
    Hadi hayırlı olsun Sencer Abi. Allah utandırmasın...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Zealist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera , Yamaha
    Alıntı KEMALETTİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sencar ve Ali abi motorlarınız hayırlı olsun.Allah'ım teker haricinde yere değdirmesin.
    Bu arada arkadaşlar kışın yaklaşması ve içimdeki bitmek bilmeyen racing aşkından dolayı motorumu satmam gerektiğini düşünüyorum.Düşünen arkadaş olursa özelden görüşebiliriz.
    ------------------------------------------------------------------------------------
    2006 model 2008 trafik çıkışlı
    10.000 Km'de
    Ön michelin arka metzeler lastik(yaklaşık 2000 km önce takıldı)
    Kappa koruma demiri
    Xenon far
    Arka sehpa aparatı
    Samimiyetimle söylüyorum ki en ufak bir sorunu bile bulunmamaktadır.Temizliğinin kanıtı da aşağıdaki resimlerdir.

Fiyat olarak 11.750 tl düşünüyorum.
    Selamlar .
    Hocam gsr'niz ile ilgileniyorum.Öm ile iletişim adresinizi (msn) ve telefonunuzu verirseniz detayları konuşabiliriz sevgiler.

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    bence bu motoru alma. Çok temiz, gözüm kaldı valla

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zealist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar .
    Hocam gsr'niz ile ilgileniyorum.Öm ile iletişim adresinizi (msn) ve telefonunuzu verirseniz detayları konuşabiliriz sevgiler.
    PM İle mesaj attım.Eğer gelmediyse 0534 394 78 83 numaram ordan görüşebiliriz.
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu motoru alma. Çok temiz, gözüm kaldı valla

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Allah bizi senin nazarından korusun...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Slm Sencer.İst. da görüşemedik.Nasıl makina ?
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Sencer.İst. da görüşemedik.Nasıl makina ?
    abi, nasıl anlatsam ( görmemiş demesinler diye test yazısı yazmayı düşündüğüm halde vazgeçtim )

1- yan akaylıktayken ürkütüyor, üstüne çıkıp mmarşa bastın mı için çekiliyor
    2- ( farklı deseler de gs500 kullanmanın faydalarını, özellikle yavaş yavaş cc büyütmenin faydalarını o kadar çok gördüm ki) vitese takıp yola çıktığında gerçketen de gs500 ün kullanım pratikliği, rahatlığı resmen torunlarına geçmiş.
    3- aksaray-adana otoban arasında öyle berbat yollaredan geldim ki, herhangi bir çinli dağılabilirdi. 40-60km hızla ve büyük bir sabırla 2 saat boyunca yol gittim ama rahat olduğu için kaskmadı beni. amortisörler gerçekten mükemmel...
    4- 980km yolu yaklaşık 120tl ye geldim. 1 depo benzinle (16,5 lt) 320-330km yaptım. bence gayet iyiydi...
    5- cem'in söylediğini aynen aktarıyorum ( hell24 ) "sırf frenleri için alınacak bir motor"

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    abi, nasıl anlatsam ( görmemiş demesinler diye test yazısı yazmayı düşündüğüm halde vazgeçtim )

2- ( farklı deseler de gs500 kullanmanın faydalarını, özellikle yavaş yavaş cc büyütmenin faydalarını o kadar çok gördüm ki) vitese takıp yola çıktığında gerçketen de gs500 ün kullanım pratikliği, rahatlığı resmen torunlarına geçmiş.
    3- aksaray-adana otoban arasında öyle berbat yollaredan geldim ki, herhangi bir çinli dağılabilirdi. 40-60km hızla ve büyük bir sabırla 2 saat boyunca yol gittim ama rahat olduğu için kaskmadı beni. amortisörler gerçekten mükemmel...
    4- 980km yolu yaklaşık 120tl ye geldim. 1 depo benzinle (16,5 lt) 320-330km yaptım. bence gayet iyiydi...
    5- cem'in söylediğini aynen aktarıyorum ( hell24 ) "sırf frenleri için alınacak bir motor"
    Sevgili sencer tekrar hayırlı olsun rabbım kaza bela vermesın 500 cc den sonra bu motoru kullanmak eşekten inip ata binmiş oluyor(nasıl benzetmeyse) fren ve amortisörler konusuna aynen katılıyorum bunu içine atıklıkte girince motora bındıgını daha iyi anlıyorsun...
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA

Tekrar hayırlı olsun o zaman .Dediğin gibi 500 ün amortisör mesafesi çok kısa :(.Güle güle kullan.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    er6

sencer abi benim en fazla önem verdiğim konular "fren, yakıt ve amortisör" geliyordu valla. Yakıt hiç fena değil, dedikleri kadar fazla görünmüyor. Amortisörde bozuk yollarda iyi diyosun. Fren seninki ABS'li olduğunda iyi olabilir. Ben de fazer'i yavaş yavaş listeden kaldırıyorum. Önümüzdeki yaz yanına bi gsr'yle uğrayacağım heralde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:21 PM ----------

Arkadaşlar motorun artçı konforuyla ilgili neler söylenebilir?. Uzun yol için.

tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    ben uzun yolda tek olarak rahatım tabi yüksek hızlarda rüzgarın vurması biraz can sıkıcı tabi bunu önlemek te mümkün ön cam olunca birazda olsa o sorunda kalkar artcı olarak kısa mesafe yaptım sayılır artcı ile beraber gidişim tek gidişime göre daha rahattı her yönüyle sewyrm ben gsryi
    bu arada egzoz arıyorm bulamadım :D kendime göre mivv taktım kafayı bakalm elinde olan varsa satıyorsa pm atabilr mi
    [I]suzuki gsr 600...2009[/I]

Motosikleti
    er6
    Arkadaşlar şu sıralar hararetli bir şekilde motor aramaktayım
    listemde gsr600 başta olmak üzere fazer ve VFR var. bildiğiniz temiz çiziksiz ve tabi abartı fiyatlı olmayan GSR varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Arkadaşlar şu sıralar hararetli bir şekilde motor aramaktayım
    listemde gsr600 başta olmak üzere fazer ve VFR var. bildiğiniz temiz çiziksiz ve tabi abartı fiyatlı olmayan GSR varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
    arkadaş,düşünürsen eğer,ben benim GSR'yi satmaktayım.bir bak istersen.fiyat konusunu özelden görüşelim.
    http://www.sahibinden.com/adana_dan_...XQQdisplayitem
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Yararlı olacagını düşündüm gsr 600 türkçe kullanma kılavuzu

http://tr.diplodocs.com/kullamin-kil...ZUKI/GSR600-_T
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yararlı olacagını düşündüm gsr 600 türkçe kullanma kılavuzu

http://tr.diplodocs.com/kullamin-kil...ZUKI/GSR600-_T
    tşekkürler kardeş,ben mi yanlış gördüm acaba ama bu klavuz 3 sayfa.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Ali kardeşim motorun hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. Ben de bir motor almayı düşünüyorum, önce GSR600 bakıyordum, daha sonra 500cclik bir motor almam konusunda tavsiyeler aldım, ve ER-5 bakmaya başladım. Sen uzun süre ER-5 kullanmış ve de yeni GSR600 almış bir insan olarak, tavsiyelerin nedir? İki motor arasında dağlar kadar fark var mıdır? ER5'i alıp çabuk sıkılmaktan, GSR600 alıp da fazla güçlü olup beni riske sokmasından korkuyorum. ama çok tedbirli kullanan, şehir içi trafiğine girmeyi düşünmeyen, haftasonları antep çevresine geziler yapmayı planlayan birisiyim. Bi yardım ediver de antep bi motorcu daha kazansın
    eywallah

Motosikleti
    er6
    Arkadaşlar selamlar
    Uzun bir araştırmadan sonra GSR'ımı almış bulunuyorum. Uzun dediğim 1.5ay ama motorsuzluktan bana 1.5 sene gibi geldi.
    MOtorum 2008 model 11 bin 500 km'de. İlk izlenimlerimi hemen aktarayım: sıkışık trafite bir önceki motorum olan er6 f'e göre daha kıvrak. En ince deliklerden bile rahatça geçtim.
    Fazla zorlama imkanım olmadı motoru ama frenleri ABS'siz olmasına rağmen baya hoşuma gitti. Kİlitleme veya hissizlik yoktu frenlerde. Oturuş pozisyonu biraz yatık gibi geldi bana veya sıkışık trafikte bileklerim hafif de olsa ağrıdı. Ama titreşimsizliği bana herşeyi unutturdu.
    fazla kullanamadığım için söyleyeceklerim şimdilik bu kadar

MOtru alış sürecimde desteğini benden esirgemeyen, SENCER YÜREKÇE abime sonsuz saygılarımı iletiyorum...

Motosikleti
    Arkadaşlar selamlar
    Uzun bir araştırmadan sonra GSR'ımı almış bulunuyorum. Uzun dediğim 1.5ay ama motorsuzluktan bana 1.5 sene gibi geldi.
    MOtorum 2008 model 11 bin 500 km'de. İlk izlenimlerimi hemen aktarayım: sıkışık trafite bir önceki motorum olan er6 f'e göre daha kıvrak. En ince deliklerden bile rahatça geçtim.
    Fazla zorlama imkanım olmadı motoru ama frenleri ABS'siz olmasına rağmen baya hoşuma gitti. Kİlitleme veya hissizlik yoktu frenlerde. Oturuş pozisyonu biraz yatık gibi geldi bana veya sıkışık trafikte bileklerim hafif de olsa ağrıdı. Ama titreşimsizliği bana herşeyi unutturdu.
    fazla kullanamadığım için söyleyeceklerim şimdilik bu kadar

MOtru alış sürecimde desteğini benden esirgemeyen, SENCER YÜREKÇE abime sonsuz saygılarımı iletiyorum...
    hayırlı uğurlu olsun kardeşim. 1000km den ancak bu kadar yardım edebildim...
    inşallah yazın biryerlerde buluşup bir gsr buluşması yapabiliriz....

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler