Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ducati Monster Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hazır bu başlığı yakalamışken sorayım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0044026/detay/

Bu motosikletin masrafı ne kadar tutar?

Alsak sıkıntı çeker miyiz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Bence nasıl bi kaza yaptığına baglı..Ben geçen ay sol kütüklükle sol ayak pegine 280 tl verince felegim şaştı ...halada elime geçmiş değil...Tabi motor 8 yaşına gelmiş orjinal parça kullanmazsan pek bi maliyeti olacagını sanmam.ama gidip serviste yaptırırsan motor parası kadar bidaha verebilirsin.
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Ducati motorlarını görünce aşka geldim konuyu hortlatalım Ducati leri izlemesi bile cok guzel umarım bir gün kullanma şansım olur gidişleri nasıl merak ediyorum...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducati motorlarını görünce aşka geldim konuyu hortlatalım Ducati leri izlemesi bile cok guzel umarım bir gün kullanma şansım olur gidişleri nasıl merak ediyorum...
    torku süper kalkışı gidişi tepkileri harika :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    monster ekibi sessiz

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    elimde monster 696 için çok detaylı service manual ve owner manual var.
    ayrıca service parts kataloğu da var.
    ihtiyacı olan varsa yardımcı olurum.

Motosikleti
    yok
    Valentino Rossi Edition olanı çok güzel renk ve desene sahip

vademoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI Monster 900s i.e
    Ducati ekibi ölüdür Oktay hocam.

---------- Post added at 18:30 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

Bu arada merak edenler için ben de biraz açayım.
    2000 model DUCATI monster 900 s i.e kullanıyorum.
    Tepkileri her devir aralığında inanılmazdır. 220 km lik son süratine çırmalaya çırmalaya çıkar.
    100 km de yaklaşık 6 litre yakıt tüketir. Onunla sevişirseniz bu size 10 litre/100 km ye malolur. Ama her kuruşuna değer.
    Turu dardır. Ayak üzerinde makina çevirmeyi adama tez zamanda öğretir. Öbür türlü kafe bar önünde havalı havalı gidip 40 kere gelip giderek tüm karizmayı yersiniz.
    Kuru debriyaj münasebeti ile düşük devirlerde şakır şakır arızalı makina girizgahı verir sever hatta aşık olursunuz bu sese bi vakit sonra.
    Anektod. YUNUSLAR.(izmir polis motorlu teşkilatı) yolda kenara çekip hacı yürüme bununla bozuk bu motor derler. Anlatırsın uzun uzun.
    sonra 5500 devirde bu ses bildiğin asfalt kırma makinası sesi olur.Asfaltı kıra kıra gittiğine yemin edersin üzerinde gaz açarken.
    Parça ve bakım masrafları KABUSTUR. Elinden gelirse (ki Aşk yaptıysa bünye elletmezsin makinanı) service manual indirirsin. Her şey bir MAL ın motora gereken bakımı yapabileceği açıklıkla anlatılmıştır. parçalarını da ebay dan alırsın. 3-5 arkadaş açar biraları yaparsınız bakımları. Miss.
    Her yerde ustası bulunur. Bütün o ustalar acayip söküp takmıştır bu makinayı. Nerdeyse her hafta ducati getiriyolardır. Oyle faaldir yani.
    Bu ustadan makinanızı yürür olarak geri alabilirseniz dünyanın en ballı insanı sizsinizdir.
    DUCATI "SECRET-desmotronic valve system" kullanır. Aman ha referanssız ustaya falan götürmeyiniz. Japon dört silindirlileri gibi birbirinin aynı değildir makina.
    Samimi bir tamirci arkadaşımın incileri şöyledir."Söktük bi ayda gece gündüz zor topladık. Doktorun uzaylıyı ameliyat etmesi gibi."
    Vesair vesairdir. ama AŞK tır DUCATI. Aşk tır ama biraz da gavurun kızıdır.
    Gerçi bunu ancak Oktay hoca okur.
    selam hocam
    biliyondur sen ama yazdım ben böyle.

sorun olursa seve seve yardım edilir.
    okican, umurcan, mehmet_gemli ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    ben çok istedim ducati monster sahibi olmak şubat ayında monster alaçam diye motorumu sattım ( hala motorum yok kismetse duke 200 alacam )
    6 ay boyunca ilanları artık ezberledim hata sarı monster vardı ilanlarda 20000 km de çok detaylı araştırmam sonucunda gercek km sinin 50000 km olduğunu diğer ilanlardan ya perten geri toplanmış ya km oynanmış ya motor bloğu catlamış bunları öğrenince vaz gectim
    acıkcası yakıt ve servis konusunda sıkıntılı kime sorsam uzak dur dediği ama bir gün imkanım olurda 2 çi motor alacak olsam ducati monsterden başka bir şey almam ama sıfır alma imkanım olursa

BARABONTİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONSTER
    selam ,
    Ben 1 ay önce Monster 696 aldım . ikinci motorum Monster , ilki Kawasaki Ninja 250 idi . İlk başta tedirgin oldum debriyaj kolu ya da kullanımı 250 den sonra zor olur diye ancak çok memnunum . Hem karizma , hemde kullanımı kolay bir motor . Tabii kullanım derken benim çok eksiğim var ama motor şahane servis sıkıntısı , parçalarının pahalı olması ve tabii yakıtta biraz insafsız olması beni endişelendirmiyor deil. Ama naked motorlarda bence karizması olan ( lütfen kimse alınmasın ) yegane motor DUCATİ ..
    Volki34 bunu beğendi.

buffalo66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati m695
    Merhaba barabonti.
    Keyifli sürüşler diliyorum hayırlı olsun yeni motorun. Bende kısa süre önce monster 695 aldım gerçekten keyifli motormuş, çok dengeli bıraksan kendisi gidecekmiş gibi geliyor insana eminim sende aynı fikirdesindir. Benim tek sıkıntım "sanıyorum sende yoktur" motorum hava soğutmalı olduğu için sıkışık trafikte motorum ısınıp ısının seleye yansıması. Hareket halindeyken böyle bir sorun hiç yaşamıyorum tabi. Ha birde şu var kullanıcısı az olduğu için bilgi alışverişi konusunda sıkıntı çekiyor insan, haliyle yabancı sitelere yöneliyorsun ama onlarlada bereber sürme şansın yok tabi

Motosikleti
    Ducati monter 696
    Google da ducati istanbul diye arattiginizda bir forum cikiyor.
    Onun haricinde monster serisi hakkinda bilgi sahibi olmak isteyen ya da soru sormak isteyen olursa yardimci olabilirim.

cemsht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati monster 696'11
    monster 695 kullananlar söylesin bakalım. tavsiye eder misiniz?

enzo1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün öğlen, Cennet Mah.'de dönercinin önünde kırmızı bir Naked Ducati ile karşılaştım, sanırım street fighter'dı :D Nazar değmesin diye fazla da bakamadım, sahibi aramızda mı? 46 çıkartmalı.

Bende sürekli görüyorum cennette Akrapovicli bi dukati yeni almış arkadaş heralde pazar günü brandasını kaldırıyodu kıskandım valla gidiyim bende çıkarıyım motoru dedim ama hava güneşi olsada soğuk idi.

Merhaba arkadaşlar,
    yaptığım Ducati bağlantı kablosunu test etmek için tercihen Ankara'da yaşayan Monster kullanıcısı arıyorum.
    Test sonunda kablo ve program hediye edilecektir.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    benim de sahip olmak istediğim motorlardan fakat para olmayınca izliyorum sadece

695 kullanım kılavuzu mevcuttur,ihtiyacı olana gönderebilirim.

Motosikleti
    Ducati Monster 696 ABS
    Nisan ayında %90 ihtimalle yakın bir arkadaşımın 1 sene kullandığı monster 696'yı alacağım. 2013 yaz başı trafiğe çıkışlı ve üzerinden 3-4bin km ya var ya yok.

Aldığım zaman ben de birkaç foto eklerim. Mat siyah benzin deposu, kırmızı şasi..

Motosikleti
    DUCATİ MONSTER 696
    Ducaticiler bir gün bi kortej yapalım mı istanbulda ne dersiniz ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler