Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bilginet45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650, C800
    showroom meselesi tamamen güven meselesi ben vermeyi düşünmem oraya gelenlerin kurcamasını ellemesini başına bişey gelmesini istemem. ama sen genellikle yurtdışındasın nakit ihtiyacımda yok diyosun verip vermemek sana kalmış bişey artık benimkisi kullanmadığım zaman dükkanımın içinde duruyor bazen üzerine binmek parmaklamak istiyorlar şekerim düşüyor
    ZERDÜŞT bunu beğendi.
    ANATOLIAN EAGLES MC

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Abi ne yapacaklar? En fazla debriyaja basar, gaza basar, aynanın ayarı bozulur falan bence
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Mevsim basliyor makinalar hazirlananiyor .arkadaslar yurdun her tarafindan arayip bir seyler soruyor .Muhim olan bir kac konu conjoktor de ariza oldugunda rasgele bir tamici ve ezbere bir conjoktor takmak beyni ve goztergeyi bozdugundan buna cok dikkat edilmesi gerekiyor.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

Motosikleti
    GV650, C800
    BAZI KİŞİLER SAHİBİNDENDE İLAN VERMİŞ GV650 HAKKINDA YALAN YANLIŞ İBARELERDE BULUNMUŞ BUNU SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM
    İALNIN AÇIKLAMASINI AYNEN BURADA PAYLAŞIYORUM.
    İLAN BAŞLIĞI AYNEN ŞÖYLE :biz aç gözlü değilizzzz
    İLAN AÇIKLAMASI
    merhaba gv 650 hastaları öncelikle şunu söylemek istiyorum motorumu 2008'de 13.100 TL'ya aldım. Yani 2008 modeldir. Ancak motoruma fiyat vermek için diğer ilanlara baktığımda; millet aldığı fiyatın üzerine 3-5 daha koyup satmaya çalışıyorlar. Bunun sebebi Hyosung'u Kanuni alınca fiyatını iki katına çıkardı... Sakın Aldanmayın! Hyosung markalı tüm GV650'leri sıfırı hiçbir zaman 13.000 Lirayı geçmedi.... adamlar tutmuş 30 bin deki motora 15 bin lira fiyat çekmiş ve size tavsiyem 2008 ve üstü modeller alın çünkü alt modellerde sargı yakma gibi pahalı kronik sorunlar çıkıyor ve enjeksiyon bulunmuyor Neyse mesajım alınmıştır sanırm. motorum gri renkte olup garaj motorudur 22 bin km. dedir. enjeksiyonlu modeldir ve dürüst konuşuyorum Allahtan korkarım: bu motorun parçaları pahalıdır ben uygun fiyat yazdım zaten kazası düşmesi çiziği yoktur sorunuz olursa mesaj atarsınız....

GV650 HAKKINDA BİLGİSİ OLMAYANLARI UYARIYORUM BU ADAMIN YAZDIKLARI TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜ YADA KARALAMA
    GV650 NİN HİÇTE PAHALI KRONİK SORUNLARI YOKTUR AKSİNE UCUZ GİDERİLEBİLİR SORUNLARI VARDIR BUNADA SORUN DENİRSE BUNLAR FORUMDA PAYLAŞILMIŞ BAŞLIKLARDA VARDIR.
    PARÇA KONUSU İDDA EDİYORUM HYOSUNG UN ÇOĞU PARÇALARI JAPON MARKALARIN ÇOĞUNDAN UCUZ BUDA BÖYLE BİLİNE.
    GV650 FİYATINA GELİNCE 2007 YILINDA SIFIRI BAYİSİNDE 14000TL İDİ SIFIR. OZAMANIN 14BİNİ İLE ŞİMDİNİN 14BİNİ ARASINDA ENFİLASYON NEDENİYLE FARK VARDIR.ŞUA
    ZERDÜŞT bunu beğendi.
    ANATOLIAN EAGLES MC

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Bu kişi ye gidip motoruna bakmak lazımdı aslında..dediği gibiyse motoru alıp şimdi siktir git demek hoş olurdu..da sanmıyorum..muhtemelen gözüne kestirdiği bir 2008 ve üzeri GV 650 nin fiyatını düşürmek istiyor yada canı sıkılmış geyik yapıyor..bana geçmişte ki hırsızlık sonrası satılmaya çalışılan makinaları anımsattı..yok canım daha neler..değildir mutlaka da..bilemedim şimdi ne desem..varsa böyle bir fiyata satan araştırıp iyice sağlam sa denildiği gibi almak lazım..kanaatim mi..var bunda bir pislik..
    bilginet45 bunu beğendi.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    GV650, C800
    haldun abi dediğin gibi ilani siteye şikayet ettim marka karalaması ve yalan yanlış açıklamalarda bulunmuş birde diğer ilanı olan arkadaşlar saygısızlık yaptığı için. ilanı 1 saat içinde kaldırdılar. madem motorunu 6500binliraya satıcan markaya çamur niye atıyosun istersen bedavaya ver bizi ilgilendirmez. gereksiz bir açıklama yazmış gvnin piyasası türkiyede belli yalan yanlış açıklamalarda bulunmuş sinirlerim bozuldu.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.
    ANATOLIAN EAGLES MC

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011
    Arkadaşlar dert etmeyin bu tipleri. Benim motorumda satışta şuan ve Türkiyedeki en pahalı ve en üst model 2. el gv 650 benim makine olsa gerek. 39 kişi favorisine eklemiş, her gün 2-3 kişi arıyor , aralarında efendi efendi fiyat soranda oluyor- motorla ilgili görüş ve öneri isteyende oluyor- arasıra sitede gördüğü o ölü motorların fiyatını emsal gösterip saçma sapan fiyat teklif edende oluyor ve Bende gidin onu alın o zaman beni niye aradınız diyorum adam ondan sonra ıh-ık şöyle -böyle demeye başlıyor (eh benimde kendini akıllı sanan o arkadaşlarla telefon görüşmem 50 saniyeyi pek geçmiyor).. . Gv'650 sahipleri motorun tadını çıkarsın. Satılırsa satılır satılmazsa akarı kokarı yok, 50 sene beklese bişey olmaz.. dursun bodrumda garajda kömürlükte.. motoru unutun hiç almadım deyin yok sayın hayatınızda evladiyelik saklayın canınız isteyincede çıkarın yola... ben öyle yapıyorum... siz zevkini çıkarmaya devam edin.. bu motoru bilen alır eh bilen adamda piyasasını ederini neyin ne kadar edeceğini bilir, bilmeyende gider o 6500 liralık makineyi alır tabi dediğiniz gibi öyle bir makine gerçekten var ise zira spekulatif bir ilan gibi görünüyor....sonrada soluğu sanayide alır o arkadaşlar zaten --2. el sitelerde Satışta hepi topu 10-15 tane gv 650 var. aynı fiyata elinizdeki maldan daha temizini bulursa onu alsın. Yoksa siz ne derseniz boş..Herkesin mukayese ve muhakeme yeteneği var. Ucuz etin yahnisi misali acısını kendi çeker, motoru da parka çeker eh elinde bişey kalmayıncada ceremesini kendi cebi çeker..

650 lik makine bütçe işidir o yüzden yeteri kadar bütçesi olmayan piyasadan ölü fiyata motor aldım diyen sevinmesin olası masraflarıda düşünsün..Bunu bu forumu okuyan okumayan alıcısı-satıcısı herkes için yazıyorum..Kimse yanlış anlamasın ama iyi geliri olmayan biri için 250 cc üzeri motosiklet fazla kaçar..Durduğu yerde megane arabamdan daha fazla masrafı var 600 lük motorların.. her yıl sigorta vergi v.s**3000 kmde yağ-filtre v.s değiştir-5000 de buji değiştir..her sene fren hidrolik yenile--2 senede muayene yap- amortisör yağı yenile..2-3 senede bi lastik yenile..kayış v.s zincir yenile...Bu dediğim yenileme ve bakım maliyetleri sigorta vergi v.s sabit giderler dışında otomobil bakımlarının 3 katı masrafa mal oluyor..Zira bir otomobil 10000-15000 km de yağ değişimine girerken 600 lük makinelere 3-5000 km de bakıma girer ..otomobilin trigeri 100000 km giderken bi motorun zinciri kayışı 30-40.000 km de biter..2 motosiklet lastiğine 1000-1100 lira ödersiniz lastik değiştircek yer bulamazsınız jant çizilcek diye ustanın başından ayrılmazsınız, nasılsa güzel motoru var bunda para çoktur deyip kazıklamaya çalışırlar, adam yerine koymazlar, arabanız olunca 750 liraya 12 taksit 4 tane otomobil lastiği alırsınız, ücretsiz balans takma sökme yaparlar sizde karşılarına oturur bacak bacak üstüne atıp çayınız içe içe beklersiniz üste birde arabanızı yıkar siler teslim ederler...Bu iş böyle ne yazıkki ülkemizde..Benim yol yaptığım günlük kullandığım sürece gv 650 için yakıt hariç aylık sabit giderim yaklaşık 200-220 tl.Bu çoğu kişinin gözüne çarpmıyor ama bu gider çıktımı bir anda çıkıyor cebinizden.Yakıtı kattığımda 500-600 lira giderim oluyor aylık..Bu sadece benim için değil 600 cc üzeri çoğu motorda böyle..BMW Harley gibi 1000 cc üstü hacimli ve servisi pahalı- kıt ve sıkıntılı markalarda bu sabit gider tahminimce 300-350 liraya kadar çıkıyordur..
    ZERDÜŞT bunu beğendi.
    2011 GV 650 EFI :queen:

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    o ilan sahte zaten tel numarası yoktu mesaj yazdım dönüşü olmadı resimde alıntı yapılmış gerçek makina resmi değildi zaten kalktıysa mesele de yok, diger çekmeköy ilanı var o makineyide biri almış bana getirdi kayış yok zincire çeviriyorum epey bir bakıma ihtiyacı var sahte ilanlara kulak asmaya gerek yok

sonoyuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar. Kaya abimin yardımıyla parçalar elimde. Pompayı tornaya verdim onu bekliyorum. Bu arada yine şu zincir olayı geçmiş bu konuda meraklıyım gerçekten. Zincir takılmasının nedeni kayış fiyatımı yoksa motora faydasımı var. Sanki kayış daha sıkıntısız gibi. Yağlama derdi ve gürültü yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

Şatış konusundada haklısınız bakımlı olan motorların fiyatları zaten değerinde. Fiyatının altında görünenlerinde akibeti belli

kimyacı_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 650
    biraz renklensin diye gecen haftaki geziden foto ekleyeyim dedim umarım becerebilirim

Uploaded with ImageShack.us

Pistolero_10, ferhatmns, alidgn ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    (eski nickim engineer23)

ferhatmns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar bende 2008 model 19000 de buldum 10500tl ye yarın alacak gibiyim servisiyle görüştüm motorun bir sorunu olmadığını söylediler motor zaten şuanda serviste bakımları yapıldı servis müdürü motor sahinin arkadaşı o yüzden biraz tereddütlerim var zaten ataşehirdeyim haldun abiyi forumdan takip ediyorum ona bi göstersem mi motoru bilemedim servisin sözüne rağmen aklım takılı kaldı

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ilan sahte zaten tel numarası yoktu mesaj yazdım dönüşü olmadı resimde alıntı yapılmış gerçek makina resmi değildi zaten kalktıysa mesele de yok, diger çekmeköy ilanı var o makineyide biri almış bana getirdi kayış yok zincire çeviriyorum epey bir bakıma ihtiyacı var sahte ilanlara kulak asmaya gerek yok
    Kayış yok mu? Kanuni de olmasa bile Kore den siparişle rahatlıkla geliyordu..bir sıkıntımı var?..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ferhatmns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende 2008 model 19000 de buldum 10500tl ye yarın alacak gibiyim servisiyle görüştüm motorun bir sorunu olmadığını söylediler motor zaten şuanda serviste bakımları yapıldı servis müdürü motor sahinin arkadaşı o yüzden biraz tereddütlerim var zaten ataşehirdeyim haldun abiyi forumdan takip ediyorum ona bi göstersem mi motoru bilemedim servisin sözüne rağmen aklım takılı kaldı
    HANGİ motoru alıyorsun anlıyamadım ama ararsan yardımcı olurum ben ataşehirden taşındım haremdeyim.

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayış yok mu? Kanuni de olmasa bile Kore den siparişle rahatlıkla geliyordu..bir sıkıntımı var?..

adaşım sıkıntı yok kayışta ama arka kasnakla birlikte pahalıya mal oluyor koreden gelse bile, birde zeincir daha saglam ayrıca ön dişli ile oynıyarak 6 cı vites ihtiyacını kaldırabiliyorsun kolayca.6 cı vites için makinayı açmaya gerek kalmıyor.2 amartisör ilavesi ile de bozuk yollarda taş sıçrama kayış koparma derdi olmadan güvenle kullanabiliyorsun.Tavsiye ederim.

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

Alıntı sonoyuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Kaya abimin yardımıyla parçalar elimde. Pompayı tornaya verdim onu bekliyorum. Bu arada yine şu zincir olayı geçmiş bu konuda meraklıyım gerçekten. Zincir takılmasının nedeni kayış fiyatımı yoksa motora faydasımı var. Sanki kayış daha sıkıntısız gibi. Yağlama derdi ve gürültü yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

Şatış konusundada haklısınız bakımlı olan motorların fiyatları zaten değerinde. Fiyatının altında görünenlerinde akibeti belli
    kayışın avantajı yaglama ve temizleme derdi yok ancak yazdıgım gibi ekonomik değil vede aşınmaya başladıgında çok ses yapabiliyor gıcık bir cık cık sesi ayrıca araya taş girse veya bir defasında 1000 km deki bir makinanın kayış koruma vidası titreşimden gevşeyip kayışın arasına düşmüş kayışı tam ortasından delmiş mecburen değiştirdik,Bu arada bilhassa yeni makinaların bütün civatalarını kontrolde fayda var ,ayrıca her 10000 km de bütün vidaları ve civataları kontrol edin.

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:21 ----------

mehmet ali nerde buldunuz böyle güzel yerleri pazara kıyı köye geliyorsunuz değilmi oralarda rehberimiz sizsiniz semaveri getirecem hamdi gelirse

ferhatmns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ilan bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-2008-garaj-motoru-gv-650-kanuni-103068923/detay bi incelersen sevinirim yarın vakit bulabilirsem seni ararım gerekirse yanına gelirim motoruda getirmeye çalışırım

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    selam arkadaşlar..
    hyosung gt gtr 650 motor parçaları (2. el ) bulabılecegım bı yer varmı acaba?
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Bahtsız bedevi dedikleri varya ben oluyorum herhalde. Bugün muğlaya bir test sürüşü yaptık gidiş güzel dönüş fiyasko. Makine güçten düştü. Eve kadar getirdi neyse. Arızay anlamaya çalıştım. Marşa basarken biryerde kaçak hava sesi var. Büyük bir ihtimalle manifoltlar beni yarı yolda bıraktı diye tahmin ediyorum. Kaya abi yine haklısın sen uyarmıştın. Karşında saygıyla eğiliyorum

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Bahtsız bedevi dedikleri varya ben oluyorum herhalde. Bugün muğlaya bir test sürüşü yaptık gidiş güzel dönüş fiyasko. Makine güçten düştü. Eve kadar getirdi neyse. Arızay anlamaya çalıştım. Marşa basarken biryerde kaçak hava sesi var. Büyük bir ihtimalle manifoltlar beni yarı yolda bıraktı diye tahmin ediyorum. Kaya abi yine haklısın sen uyarmıştın. Karşında saygıyla eğiliyorum
    haklı çıkmasaydım keşke arıza olmıyaydı daha iyiyidi saglık olsun halledersin edemezsen gelir hallederiz

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

Alıntı ferhatmns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ilan bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-2008-garaj-motoru-gv-650-kanuni-103068923/detay bi incelersen sevinirim yarın vakit bulabilirsem seni ararım gerekirse yanına gelirim motoruda getirmeye çalışırım
    hayırlısı olsun tanımıyorum motoru ama plaka gizli olunca illaki bir şey vardır diye düşünüyorum birde böyle yıkatılan motorlarda nikelejlarda dökülme oluyor veya elektirik sisitemlerinde arıza manuelinde de yazıyor böyle yıkamayın diye motoru önüne alacaksın elinede bir fırça pikasso gibi motoru yıkayacaksın

Selam arkadaşlar bugün motoru söktükten sonra durumumun daha beter olduğunu görmüş durumdayım. ön silindir emme manifoldundan marş basmada hava atıyor. Buda benim görüşüm sibop kestim demektir. Bu motora adam gibi binebilmek için çok ter dökücem herhalde. Yorumlarınızı bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:03 ----------

Arkadaşlar düzeltiyorum makinanın sesine bakılırsa sibop kesme değil yakma durumu var.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Selam arkadaşlar bugün motoru söktükten sonra durumumun daha beter olduğunu görmüş durumdayım. ön silindir emme manifoldundan marş basmada hava atıyor. Buda benim görüşüm sibop kestim demektir. Bu motora adam gibi binebilmek için çok ter dökücem herhalde. Yorumlarınızı bekliyorum
    yani karburatörleri çıkardın motoru marşla çeviriken emme yapmıyor tersine hava basıyorsa emme subablarında kayıt sıkışması olabilir ve piston vurup egebilir .YAGA su karışınca pelte oluşumu yaglama kanallarını tıkıyor yag dolaşmayıncada ayrıca su eksilip tam sogutma yapmayıncada veya az su ile ısınan silindir kapaklarına pompanın devri ile suyun ara sıra teması çatlaklar oluşumuna sebeb oluyor, yapılacak mecburen iyi bir ustada sökmen lazım senteleri önemli montajda yanlışlık olursa yeniden egilir subabların ve sğkülünce tıkanan kanalları iyi temizlemen gerekir.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    KOREYE SİPARİŞ GEÇİYORUM BU GÜN AKŞAMA KADAR SİPARİŞSİNİZ VARSA ARAYIN LÜTFEN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler