Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı badabat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar. 5-6 yıldır gv 650 alma hayali ile yanıp tutuşan biriyim. şu ana kadar 2 adet motorsikletim oldum. 1-2 ay içerisinde ikinci el gv650 alıp custom yapmak için 3-4 ay gibi bir süre uğraşacağım. Custom için 7-8 bin gibi bir bütçe ayırdım. fakat motoru almadan önce sizlerle buluşup konuşmak isterim. Motoru alırken nelere dikkat etmek lazım, ve aklıma şuan gelmeyen bir çok soru var. ama en önemlisi motordan chooper sesi almak mümkün mü? İstanbul küçükyalıda oturuyorum. buluştuğunuz zaman gelebilirim veya direk buluşabiliriz de. Yardımlarınızı beklıyorum. Gv 650 mi uzun süre kullanmak istiyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Hepinize kolay gelsin. Bu arada ben erhan bağbancı. facebooktan ve cep numaram: 0533 4174961 ulaşabilirsiniz
    erhan bize yakınsın inşallah en kısa zamanda bir gv almana yardımcı oluruz perşembe akşamları bizim garajda toplantılarımız oluyor buyur gel tanışalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Selamın Aleykum;
    Arkadaslar bu aksam aniden gösterge panelinde F1 ışığı 2 saniyede bir yanp sönmeye basladı hata kodunuda vermiyor sıkıntısını anlayamadım çalışmasında ve hararetinde problem yok basına gelen varsa bi el tarsa sevinirim.

benromeo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 600F HORNET
    S.a. arkadaşlar, gv 650 motorumu satma kararı almış bulunmaktayım. sürmesi kolay bir naked düşünüyorum. motor hakkında Kaya abiden de bilgi alabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1558886/detay/

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Arkadaslar BU bahsetmiş olduğum problem soket problemi imiş enjeksiyonlu motorları olan arkadaslar dikkat etsin F1 ısığı ve kilometre ışığı 2 saniya aralıkla yanıp sönmeye baslarsa bilinki göstergeye beyinden sinyal gitmiyor sol taraftaki hava kanalını sökün tüm soketleri cıkarın temizleyin ve probleminiz çözülsün, diğer arızaların hepsinde error kodu cıkıyormuş sadece soket arızasında bu şekilde davranıyormuş bilginize.
    coolibo bunu beğendi.

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    kayacığım , üzgünüm mesajını yeni , yani bugün okudum. istanbula perşembe döneceğim, fotoları mutlaka çekip , koyarım.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Merhaba Arkadaslar,
    Biraz göz gezdirdim sayfanıza ama hepsini tektek okuma şansım olmuyor maalesef.
    Yaz Sonu gibi R1 'imi satıp, Enduro veya Chooper tarzı bir motor denemek istiyorum. Chooperları özellikle uzun yolda cok keyif verdiği için tercih edeceğim.
    GV650 , Shadow760, Dragstar 650, Introduer800 gibi modeller arasında kaldım fakat en yakısıklısı yine de GV650 gibi gözüküyor...
    Fakat Kronik konjektör sorunu olduğunu okudum ? Biraz bilgi verir misiniz bu konuda?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaslar,
    Biraz göz gezdirdim sayfanıza ama hepsini tektek okuma şansım olmuyor maalesef.
    Yaz Sonu gibi R1 'imi satıp, Enduro veya Chooper tarzı bir motor denemek istiyorum. Chooperları özellikle uzun yolda cok keyif verdiği için tercih edeceğim.
    GV650 , Shadow760, Dragstar 650, Introduer800 gibi modeller arasında kaldım fakat en yakısıklısı yine de GV650 gibi gözüküyor...
    Fakat Kronik konjektör sorunu olduğunu okudum ? Biraz bilgi verir misiniz bu konuda?
    bu meseleyi düşünme basit bir konu ve halledildi conjoktörü değiştiriyorsun sıkıntı kalmıyor zaten her motordada olmuyor

Motosikleti
    ST Kanuni GV650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://img812.imageshack.us/img812/7848/s6002785.jpg

nihayet resim yüklemeyi ögrendim ve bahsettiğim fotoları yükledim buyurun
    Hocam selamlar. Bilgisizliğimi bağışlayın da, buradaki yapılan şey nedir sorması ayıp

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı coolibo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam selamlar. Bilgisizliğimi bağışlayın da, buradaki yapılan şey nedir sorması ayıp
    bu volt metre depo önüne özel bir konsol yaptım onun üstünede hararet vites göstergesi ve dijital voltu gösteren voltmetre koydum elektirikle ilgili bir sıkıntı olursa anında görebiliyorum
    coolibo bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011
    Arkadaşlar Merhabalar. Uzun süredir forumu takip etmeme rağmen, bende 2011 model bir S&T gv 650 kullanıcısı olarak sizlere merhaba demek isterim. . 2005 yılında.Regal Raptorla başladığım MT tecrübeme bir kaç yıl aradan sonra sizlerinde tavsiyeleriyle yaklaşık 1 yıldır Gv 650 ile devam ediyorum. Motorumdan çok memnunum. .Sahibindene ilan koydum ama pek satasım yok..Zira böyle bir makineden ayrılmak çok zor..Satarsam ancak BMW 1200 gt-rt serilerinden bir Touring almak için satarım ama malum onlara da şuan +10000 bütçe ayırmak gerek...Başka motorları gözüm görmüyor..Bu makina insanda hastalık yaratıyor..)

http://imageshack.us/photo/my-images/155/dsc0012nu.jpg/

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı uludagnet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhabalar. Uzun süredir forumu takip etmeme rağmen, bende 2011 model bir S&T gv 650 kullanıcısı olarak sizlere merhaba demek isterim. . 2005 yılında.Regal Raptorla başladığım MT tecrübeme bir kaç yıl aradan sonra sizlerinde tavsiyeleriyle yaklaşık 1 yıldır Gv 650 ile devam ediyorum. Motorumdan çok memnunum. .Sahibindene ilan koydum ama pek satasım yok..Zira böyle bir makineden ayrılmak çok zor..Satarsam ancak BMW 1200 gt-rt serilerinden bir Touring almak için satarım ama malum onlara da şuan +10000 bütçe ayırmak gerek...Başka motorları gözüm görmüyor..Bu makina insanda hastalık yaratıyor..)

http://imageshack.us/photo/my-images/155/dsc0012nu.jpg/

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images/155/dsc0012nu.jpg/[COLOR="Silver"]
    hoş geldin aramıza bu motorlar genel olarak baktığımızda tercübeli bir sürücü için diger motorlarla kıyaslama yapacak olursak fiat ,parça ,sarfiyat,hız ,güç,görüntü olarak sınıfında ve digerlerine göre en iyilerinden derim 40 yıılık tercübe ve çok motor denemişliğime dayanarak bu sözleri aktarıyorum
    1200 cc bmv bence luzumsuzluk para ve buykluk konusunda diyorum ve hacim olarakta hiç gerği yok gv yi bile çok şehir içinde kullanmıyorum eve gidiş gelişlerde 150 cc bir scooter yetiyor
    şu anda en yüksek 800 cc bir motor için fazlası ile yeter diyorum yetkili olsam daha yüksek cc leri sokmam türkiyeye
    çin motor ülkesi 150 cc den fazlası yasak polislerde bile 250 cc var

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    bu volt metre depo önüne özel bir konsol yaptım onun üstünede hararet vites göstergesi ve dijital voltu gösteren voltmetre koydum elektirikle ilgili bir sıkıntı olursa anında görebiliyorum
    Abi helal olsun, yine mucitlik yapmışsın. Yol bilgisayarı olan bir GV var sende artık ;) Yanına bir de dijital termometre/nem ölçer de koy dış sıcaklık için. Yağmur / don vs. durumlarını da kestirirsin ;)
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi helal olsun, yine mucitlik yapmışsın. Yol bilgisayarı olan bir GV var sende artık ;) Yanına bir de dijital termometre/nem ölçer de koy dış sıcaklık için. Yağmur / don vs. durumlarını da kestirirsin ;)
    ya sen yaşıyormusun bmw li olunca ugramaz oldun geliştirmeye devam ediyorum iznini ayarlada pazar günü karadenize yelken açıyorum sende gel gezdireyim seni hee bu arada yeni ilaveler var sonra yazacağım

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Arkadaşlar Konjektör sorunu yaşayan motorlarda asıl sorun Statörden kaynaklanıyor..Statör sargısı fabrika da hatalı sarılmış olan bir grup var 2007 modellerde onlarda bu sorunu statörü yeniden sardırmak suretiyle çözebilirsiniz..Statör arızalanınca konjektörü etkiliyor ve bozulmasına neden oluyor dolayısıyla konjektör arızası olduysa mutlaka statörü kontrol edin.Kısaca GV 650 lerde sorun konjektörden değil Statörden kaynaklı..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

bilginet45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650, C800
    ARKADAŞLAR SENKRON AYARINI ARAŞTIRMALARIM SAYASİNDE YOUTUBE DE İZLEDİĞİM VİDEOLAR SAYESİNDE KENDİM YAPMAYI BAŞARDIM TABİ BELKİ GÖSTERGELİ BİLGİSAYARLI SENKRON CİHAZLARI KADAR HASSAS OLMAYABİLİR FAKAT İŞE YARIYOR MOTORUN TİTREŞİMİ ÇALIŞMASI SİSTEMİ PERFORMANSI DEĞİŞTİ

http://www.youtube.com/watch?v=gK_JWwXZhjM
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı bilginet45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR SENKRON AYARINI ARAŞTIRMALARIM SAYASİNDE YOUTUBE DE İZLEDİĞİM VİDEOLAR SAYESİNDE KENDİM YAPMAYI BAŞARDIM TABİ BELKİ GÖSTERGELİ BİLGİSAYARLI SENKRON CİHAZLARI KADAR HASSAS OLMAYABİLİR FAKAT İŞE YARIYOR MOTORUN TİTREŞİMİ ÇALIŞMASI SİSTEMİ PERFORMANSI DEĞİŞTİ

http://www.youtube.com/watch?v=gK_JWwXZhjM
    Helal olsun kardeşime..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

bilginet45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650, C800
    saol haldun abi bakarsan bağ bakmazsan dağ olur. süper oldu

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    Merhaba Arkadaşlar. uzun süre hayallerimi süsleyen gv 650 ye bende kavuştum. Uzun süreli custom sürecinden sonra aranızda olacağım. Bu arada iyi bir kask almayı planlıyorum eşim ile kendime. Hangi marka ve modeli önerirsiniz? İstanbul küçükyalıda oturuyorum görüşmek üzere
    coolibo bunu beğendi.
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

Motosikleti
    ST Kanuni GV650
    Teşekkür ederim cevap için. Çok güzel bir çalışma. Hem de motorun da kendi km göstergesi de dijital olduğu için uyum sağlamış gibi görünüyor. Çok beğendim. Emeğinize sağlık.

İnşaallah motoru alınca yanınıza uğramayı düşünüyorum. Devir göstergesine ihtiyacım olur mu diye hala düşünüyorum da. Motoru aldıktan sonra karar veririm ona da artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Alıntı badabat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar. uzun süre hayallerimi süsleyen gv 650 ye bende kavuştum. Uzun süreli custom sürecinden sonra aranızda olacağım. Bu arada iyi bir kask almayı planlıyorum eşim ile kendime. Hangi marka ve modeli önerirsiniz? İstanbul küçükyalıda oturuyorum görüşmek üzere
    Hayırlı uğurlu olsun motorunuz. Güle güle kullanın. Kask konusunda bir fikrim yok ama hayırlı olsun demek istedim. Tekeriniz düz bassın, yolunuz açık olsun.

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    arkadaşlar aradım ama piyasada yanmaz branda bulamadım . Daha önce aydın motordan alıyordum. Şu anda elimdeki yıpranmış, o yırtılıyor,ben yapıştırıyorum. motoru stop eder etmez brandayı örtüyorum ve egzosttan etkilenmiyoor. internetten yanmaz kumaş olarak aradım, metresi 10 ile 35 tl arası söylediler. acaba beraberce sipariş verip diktirtebilir miyiz? özellikle hilidon arkadaşımız yardımcı olur diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler