Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Statoru hemen actir. Daha once satatoru tutan vida ciktigi icin icerisi parcalanan 650 comet vardi. Riske girme.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylcndrsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    açtım az önce görünürde bişey bulamadım yarın akşam detaylı inceleyecem...

Merhaba arkadaşlar,

Ben uzun süreden beri GV650 almak için niyetleniyorum. sahibinden.com daki ilanlara da bakıyorum tabi, ancak bütçem kısıtlı. En son http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82489004/detay linkindeki motorun sahibi ile görüştüm. Fiyat makul geldi ama birçok sebepten dolayı tırsmıyor da değilim. Hem motorun İzmir'de olması ve dolayısı ile kontrol ettirememek, hem de motorun debriyajının değişmesi gerektiği ve fan motorunun manuel çalıştırılmak üzere modifiye edildiği bilgisini alınca endişe ettim.

Sizlerin yorumları nedir acaba? Ya da GV650'sini satan var mı aranızda? Bu forumlardaki bilgi seviyesdi çok yüksek açıkçası, görüşlerinizi de çok önemsiyorum.

Umarım, yardımlarınız ile ben de yakın zamanda tercihen mavi bir GV650 sahibi olurum

Teşekkürler ...

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Alıntı ylcndrsn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun bütün elektrik tesisatını elden geçirdim , karbüratörleri temizledim ve jed deliklerini falan hepsini kontrol ettim gerci temiz çıktılar, yakıt ve hava vakum hortumlarının hepsini en kaliteli hortumla değiştirdim, manifoltları tekrar elden geçirdim, yakıt filtresini çıkardım, bujileri söktüm temizledim tırnak aralarını konrol ettim ...buji kablolarını değiştirdim, ateşleme bobinlerinin soketlerini yeniledim. görünürde herhangi bir sorun gözüme takılmadı... ve deneme sürüşü yaptım ..sonuç ani gaz verince yüksek devirlere çıkınca tekleme başlıyor,,, işin ilginç tarafı normal hızlanmak isteyince 190 kadar çıktım hiçbir problem yok :(( ))

---------- Post added at 17:11 ---------- Previous post was at 17:05 ----------

motoru aldığımda beri sol tarafında statorun olduğu yerden ince çıkıl çıkıl bir ses geliyordu pek duyulmuyordu son günlerde o ses arttı sebebi ne olabilir daha öne başına gelen erkadaşlar varmı acaba .....
    Yalçın Bey Selamlar,

Olası tüm noktalara bakmışsınız. Eğer kontrol etmediyseniz geriye tek bir yer kalıyor :

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=542

Bu yakıt vanası, karburatörün emiş gücüne göre açılıp kapanan ve motora yakıt gönderen basit bir zamazingo. Ortasında bez bir diyafram var, motor devrine göre az ve çok açılıyor. Bu diyafram zamanla özelliğini yitirip sonuna kadar gaz verdiğinizde yeterince açılamıyor ve yetersiz yakıttan bizim hayvan öksürmeye ve yavaşlamaya başlıyor. Yukarıdaki linkte bu vananın yeni hali var. Onu veya muadilini bulup takarsanız sorununuz çözülecektir. Aynısını yaşadığımdan yardımcı olmak istedim

Bu arada herkese selamlar arkadaşlar
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalçın Bey Selamlar,

Olası tüm noktalara bakmışsınız. Eğer kontrol etmediyseniz geriye tek bir yer kalıyor :

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=542

Bu yakıt vanası, karburatörün emiş gücüne göre açılıp kapanan ve motora yakıt gönderen basit bir zamazingo. Ortasında bez bir diyafram var, motor devrine göre az ve çok açılıyor. Bu diyafram zamanla özelliğini yitirip sonuna kadar gaz verdiğinizde yeterince açılamıyor ve yetersiz yakıttan bizim hayvan öksürmeye ve yavaşlamaya başlıyor. Yukarıdaki linkte bu vananın yeni hali var. Onu veya muadilini bulup takarsanız sorununuz çözülecektir. Aynısını yaşadığımdan yardımcı olmak istedim

Bu arada herkese selamlar arkadaşlar
    zaten geriye yakıt musluğu ile pompa kaldı ...yabancı bir sitede bu parçaların tamir takımının olduğunu görmüştüm aslında bunlar temin edilebilse çok iyi olur hem maliyet düşer hemde yola cıkarken tedbir amaçlı yanında bulunması çok iyi olur diye düşünüyorum...

bu arada motorun sol tarafından arada bir ses geliyor diye yazamıştım ..geçengün sol tarafı dinamonun olduğu kısmı söktüm ve kontrol ettim . sadece marş rublesinin dişlisinde sağa ve sola doğru boşluk olduğunu gördüm . rubleyi kompile söktüm herhangi bir problem yok ve sorunsuz çalışıyor. bu dişli sadece marş yapılınca dönüyor ve sıkışmalara karşı o boşluk olmalı tabiki ama biraz fazla sanki . bir mudahalede bulunmadım tekrar topladım .....

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Masallah elinizde yatkin. Benim gibi ilk mototunuz mz miydi yoksa
    Diyaframi sokup deneyebilirsiniz.
    Sokerseniz surekli benzin verir. Denemek icin bi sakincasi olmaz. Araya muslukta takabilirsiniz.
    Baktiniz duzeldi alirsiniz diyaframi olmadi siraya benzin otomatigini alirsiniz.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    onu yapmayı düşünüyordum ....önceki motorlarımdan ziyade kötü ustalar sayesinde bir çok şeyi yapmayı öğrendim))

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı liquefact adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Ben uzun süreden beri GV650 almak için niyetleniyorum. sahibinden.com daki ilanlara da bakıyorum tabi, ancak bütçem kısıtlı. En son http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82489004/detay linkindeki motorun sahibi ile görüştüm. Fiyat makul geldi ama birçok sebepten dolayı tırsmıyor da değilim. Hem motorun İzmir'de olması ve dolayısı ile kontrol ettirememek, hem de motorun debriyajının değişmesi gerektiği ve fan motorunun manuel çalıştırılmak üzere modifiye edildiği bilgisini alınca endişe ettim.

Sizlerin yorumları nedir acaba? Ya da GV650'sini satan var mı aranızda? Bu forumlardaki bilgi seviyesdi çok yüksek açıkçası, görüşlerinizi de çok önemsiyorum.

Umarım, yardımlarınız ile ben de yakın zamanda tercihen mavi bir GV650 sahibi olurum

Teşekkürler ...
    mavi gv istiyorsan benim makina satılık ama fiatı biraz yüksek buna göre birde uygun bir fiatta arkadaşta var ama arayıp görüşmemiz lazım sana yardımcı olurum .serdar bmw yi alınca buraya ugramaz olmuştun nasıl gidiyor makina memnunmusun

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mavi gv istiyorsan benim makina satılık ama fiatı biraz yüksek buna göre birde uygun bir fiatta arkadaşta var ama arayıp görüşmemiz lazım sana yardımcı olurum .serdar bmw yi alınca buraya ugramaz olmuştun nasıl gidiyor makina memnunmusun
    Selam,

Özel mesaj attım.

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

sisy barını satan, yahut daha önce bizim motora sisy bar yaptırıp memnun kalan arkadaşlar bana yardımcı olursanız mutlu olurum.
    ben sisibarın dayanma kısmını değilde çamurluk üstüne gelen yük taşıma kısmını almıştır, bir bağlantı'da yaptırmıştım fakat sevmedim ve duruyor. arzu edersen resminide koyarım.

GV 650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    arkadaşlar selam, Herhalde aranızdaki en eski kullanıcı ben olabilirim 2006 dan beri aynı motoru kullanıyorum evet benide sıkıntıya sokan ufak tefek arızalar olmadı değil ama çok sıkı problem yaşamadım yada motorum bana yaşatmadı.
    Motoru ilk aldığım da yaklaşık 2 ay kadar radyatör korumasız kullanmak zorun da kalmıştım bunun sonucun da 2 yıl önce radyatör su akıtmaya başlamıştı hemen bir radyatörcüde sıkıntıyı gidermiştim fakat 15 gün önce pazar gezisinde yerdeki su damlarından şüphelenerek suyu kontrol ettim ve radyatörün artık tamir olamayacak şekilde su akıttığını gördüm.
    Dönünce radyatörü söktüm 20 dakikamı almadı diyebilirim.Hemen hyosung source.com dan fiyatına baktım yaklaşık 245 tl idi. Pazartesi Kuralkan da ki arkadaşları aradım fiyatının 450 tl olduğunu ama bana 400 tl olacagını söylediler ve çarşamba günü elimde olabileceğini duyunca beklemek yerine siparişi verdim. Çarşamba günü biz radyatörü beklerken süpriz mal gemideymiş mayıs sonu gelecekmiş 15-20 güne kadar elimizde olabilirmiş.Denecek bir şey yok buna da şükür en azından parça getiriyorlar.
    Ben de çarşamba günü kore ye siparişi verdim radyatör,termostat,yag fiitresi, nakiyedahil 380 tl tuttu. 15/05/2010 günü tam bir hafta sonra sipariş eve teslim edildi. Dün akşam radyatör yerine takıldı test edildi ve işlem tamam.
    koredeki bu firma olduktan sonra parça yok diye bu motora çamur atılmasını kabul etmiyorum.Diğer fimalarda 2-3 ay bekleyen arkadaşlarımızı gördükçe ne kadar şanslı olduğumu anlıyorum. Tabii KURALKAN firması gerekli ilgiyi göstermiş olsa bu motorun önün de durulamıyacağını bizler biliyoruzda KURALKAN hala bunu göremiyor.
    Tüm kullanan arkadaşlara kazasız günler dilerim.
    ZERDÜŞT ve cold play bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Buradaki kimseye karşı olmayarak bazı noktalara değinmek isterim...
    GV650 yi ve bu forumu aylarca takip ettim, Bu seneki fuarda da anlaştım kaporamı dahi verdim. Üyesi olduğum bir grubum var, aralarında bir iki kişi hariç GV650 yi al diyen olmadığı gibi tam tersi kesinlikle alma diyenler oldukça fazla idi. Neyse Geçen ay makinanın tamamını ödediğim halde bir gün sonra siparişimi iptal ettim,
    bana verecekleri motor 2010 idi, yani 2 yıl yatmış ellerinde kalmış ve 2 yıldır türkiyeye getirilmeyen bir markanın ürünü.
    Çok sinirlendim ve hiç başka motora bakmadan Yamaha 950 MD'a kaporamı verdim.
    Şimdi hatırlıyorumda burada bir kişi Yamaha ve Kawasaki ile GV650 karşılaştırıyordu, ben dahil bir kaç kişi o arkadaşa karşı çıkarken şimdi kendimi
    Yamaha sahibi olarak buldum. Motorumu 3 gün önce teslim aldım ve yine kimseyi kırmak yada eleştirmek adına söylemiyorum iyiki GV650 den vazgeçmişim,
    bu konuyu yeni motor alacak arkadaşlar fiyat, devamlılık, kalite, sürüş keyfi vb herşeyi test edip alsınlar diye söylüyorum,
    burada GV650 kötü gibi bir cümle dahi sarfetmiyorum öyle anlaşılmasın ama bence Marka hiç birşekilde istenileni verebilecek düzeyde değil bu ülkede,
    yeni modelide diğer markalar ile aynı fiyatta iken satılması bence mücize sayılabilir.

Kadiköy bayisinden aldım, siyahı ile aynı anda geldi benimkisi, hatta kasasından çıkartmak nasip oldu, gidin görün kararınızı mutlaka ona göre verin.
    2. el için bir şey diyemem çünkü bir çok kişi hala 14 binlerde satmaya çalışıyorlar makinayı bence fiyatı az biraz pahalı...

herkese keyifli sürüşler dilerim...
    cemal yortanlı bunu beğendi.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı MoB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence Marka hiç birşekilde istenileni verebilecek düzeyde değil bu ülkede,
    Disrübütörlüğün Global den Kanuni ye geçtiği dönemde bu konuda ciddi endişelerimiz oldu ve ne yazık ki uzun zaman sonra bir çok konuda haklı çıktık ne varki hatırladığım senin 18 bin dolayında bir paraya anlaştığındı hatta o günlerde eski modelin muhtemelen verileceğini ben de yazdım diye hatırlıyorum zira o dönemde bir kardeşimize motor bakarken bana söylenen buydu ve sanırım sen son anda öğrendin..yeni kasası 21,5 TL düzeyindeydi eskisi 18.000 TL düzeyinde.Şu bir gerçek ki Kanuni bu tanıtım ve pazarlama işini beceremedi tek iyi yanı yedekparça stoğu oluşturmuş olması.Acil bir durum olmadıktan sonra bir çoğumuz fiyat avantajından dolayı gene Koreden sipariş vermeyi seçiyoruz.GV 650 ye gelince geçen aybir arkadaşımız 12.000 TL ye motosikletimi satıyorum dediğinde ben hava da kaptım ve bunu ilana bile koymadan yakın çevremizden bir abimize aynı fiyattan sattık hava da kapma nedenim şuydu1.Motor 7500 km de jet kit takılı çift performans eksozlu ve 10 ayrı usta gezmemiş kabaca parmaklanma mış bir motordu. Bunu alan abimiz bana göre 15.000 TL değerinden az olmamak üzere bir değerde makineye sahip oldu.Burada ki konu şu 2.elde cidden temiz bir motosiklet bulabilirsen şanslısın ve bu paralara değer bana göre ama takip ettiysen 8.000 TL yede motor vardı ama bana göre bir o kadar daha masraf edersin istenilen düzeye gelmesi için.Kısaca senin de bildiğin gibi 2.el biraz şans biraz da tecrübe bilgi işi..Aldığın motor güzel bir motor tekerine taş gelmesin,seni mutlu etmesi önemli ama ben arkadaşlardan alıp kullandığımda beni kesmedi mutlu etmedi bu tamamen beklentilerle ilgili..Keşke Global de ki satış becerisi Kanuıni de de olsaydı da bu tür sıkıntılar olmasaydı.Yurt dışında GV 650 harika gidiyor sorun burada Türkiye de.. adamların elinde satacak GV 650 bile yok şu aralar..
    cold play bunu beğendi.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    950 md nin görünümü,malzeme kalitesi güzel bana eksik gelen ivmelenmesiydi,önde bildiğim kadarıyla tek disk olması nedeniyle frenaj olarakta orta seviyede ve tabii son sürati GV 650 ye göre düşük diğer yandan Yamaha da yedek parça sorunu yaşayan bir çok arkadaşım oldu..dilerim senin öyle bir problemin olmaz.Bu motorları kullanıp yorum yapan arkadaşımız ise coldplay di sanırım.Yeni motorun hayırlı uğurlu olsun,tekerine taş gelmesin..

bilginet45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650, C800
    HAYIRLISI OLSUN MOB ARKADAŞIM.
    FAKAT ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM HYOSUNG UN EMSALİ DİĞER MARKALARA GÖRE PARÇALARI DAHA UCUZ
    GV650 SPORT cruiser OLDUĞU İÇİN KARŞILAŞTIRILACAĞI TEK MODEL VAR HARLEY V-ROD DİĞER MODELLER MESELA SHADOW750-DRAGSTAR650-M800 BUNUN GİBİ MODELLER İLE KARŞILAŞTIRMAK YANLIŞ YOLLARDA RAKİBİ BİLE OLAMAZ.
    DEDİĞİM GİBİ AMACIM ELEŞTRİMEK KÖTÜLEMEK DEĞİL SADECE İNSANLAR YANLIŞ KARŞILAŞTIRMALAR YAPIYORLAR. GV650 SPORT CRUİSER ÇOK SERİ VE ATAK BİR ALETTİR. KULLANMAYAN BİLEMEZ.
    GV650 Yİ ALDIĞIM ARKADAŞ V-ROD ALDI 1 HAFTA SONRA GÖRÜŞTÜK. V-ROD NASIL DEDİM BENZİNLİKTEN BENZİLİĞE GEZDİĞİNİ UZUNYOLDA GV650 NİN DAHA RAHAT SÜRÜŞÜ OLDUĞUNU ARTI GV650 NİN DAHA SERİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.
    YANİ ZEVK VE KEYİF MESELESİ HERKESİN GÖNLÜNDE YATAN BİR MODEL VARDIR BENİM GV650 İDİ VE KOVUŞTUM ÇOKTA MEMNUNUM. İYİ GÜNLER HERKEZE
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    herkese slmlar....motorlarımızı kıyaslama yapmadan once tutkularımızın ve onun dışavurumu olan beğenilerimiz ve eğilimlerimizin etkisinde kalarak yorum yaptığımızı gormekteyım...tabıkı begenı ve zevk meslesı kısının bır nevı karakterını yansıtır..ama teknık ve gercek verıler goz onunde bulunduruldugunda kaç kişi sağlıklı karar verebılıyor....bunları bır yana bırakın....o kadar cok etken ve faktor varkı hepsı bır araya geldıgınde hangı motor bızım ıcın en ıyısıdır sorusunun karsılıgını saglıklı verebılıyor.....

sımdı burada kım dıyebılırkı yamaha gv650 den ıyı bır motordur yada shadow 2 sınden de ıyıdır...yada v-rod hepsınden ıyıdır vs..... burada onemlı olan sudur....hangı motor ne amacla kullanılacak ! turkıye şartları ve yollarına uygunmudur ! parca- fıyat kalıtesı ve uygunlugu ! teknık servıs ve bu servıslere ulasılabılırlık vs......ben kendı adıma cok kotu bır 2 .el gv650 aldım..evet bu benım sansızlıgımdır..ama bır yandan da motosıklet hayatıma o kadar cok katkısı oldukı cok sey ogrettı bana ..cunku ben daha once motorunu servıse gosteren ve onume koyulan faturayı oldugu gıbı kabullenen ve motorun lambasını bıle degıstırmeye usenen bırı ıdım....gv 650 ı tanıyınca ve ogrendıkce sunu farkettım...tam da turkıye yollarının motoru...ayrıntılara hıc gırmeme gerek yok artıları zaten sayfalarca yazılmıs....fıyat-kalıte ve ışçilik denklemı ıle sınıfındakı tum makınalara acık ara fark atan bır makınaya kım burada su veya bu makına bundan ıyıdır dıyebılır...şu ise cok farklı bı olaydır...verırsınız 40 bın lıra alırsınız Vrod yada nightrod kımse sormaz sıze bu kadar para ne ıcın dıe...para benım zevk benım dersınız bıter...ama ıhtıyacları da goz onune alırsanız....durum degısır...ne demek ıstedıgımı motosıklet severler cok ıyı anlamıslardır emınım....tum motosıklet dostlarını selamlar keyıflı surusler dılerım....
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Sarf malzemeler konusunda Hyosung,Honda ve Yamaha da sorun yok diye biliyorum en azından şu sıralar ancak değişmesi gereken bir parça olduğunda arıza veya kaza nedeniyle işte o zaman tüm bu firmalar yurt dışından sipariş geçiyor ve gelmesi en iyi ihtimalle 1 ay dan aşağı değil ki bazen 2 aya kadar uzadığı biliniyor..Ürünler Japonya dan önce Avrupa ya ulaştırılıyor ordan dan Türkiye ye sevk ediliyor ve bu arada ciddi zaman geçiyor.Bizim Kore li ise direk Türkiye ye gönderiyor tabii Kanuni den sipariş verirsen süre biraz uzuyor bu nedenle zaman kaybını önlemek için bizler direk Kore yi tercih ediyoruz,hem 5-7 gün arasında geliyor hemde fiyat avantajı oluyor ki diğer markalarla kıyaslamak bile mümkün değil..Elinin altında bu motor dan çok iyi anlayan ustalar da varsa değme keyfine..ne var ki MOB arkadaşımız da haklı..2 sene beklemiş bir motoru almaktansa farklı bir markayı seçmiş sıfır almak için..2010 modelin muhtemelen üzerindeki lastikler bile en fazla 1 sene daha giderdi..bekleyen motor almaktansa makul yol yapan daima tercih dir bana göre..birde sıfır alacaksan başka yol kalmamış MOB arkadaşımıza..Ayıp burda Kanuni ye ait..Getirselerdi yeni makinalardan satsalardı..GV 250 için bile gidiyorsun önceden sipariş veriyorsun..Fuar sonrasında bir arkadaşa alalım dedik mayıs içinde gelecek demişlerdi..ellerinde makina yoktu..benzer bir durum da 2012 modeller için var..Kore 2012 modelleri yok satan başta Avrupa olmak üzere ABD,Kanada,Avustralya gibi ülkelere anca yetiştirebiliyor Bizim Kanuni de ya elimde kalırsa diye siparişi önceden veremeyince durum bu oluyor.
    cold play bunu beğendi.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    BU GÜN KOREYE MALZEME SİPARİSİ VERECEGİM PARÇA LAZIM OLAN ARASIN

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    mob arkadaşımız xvs 950 almakla en akıllı işi yapmış..sorunsuz bir motor olduğunu ve gv650 suzuki c800 kawasaki 900 de kullanan bir arkadaşınız olarak söyleyebilirim motorum şu an 7500 kmde yakıtı bakım ekonomisi herşeyiyle memnunum mob arkadaşımızda memnun kalacaktır zerdüst arkadaşım gv fanatiği olduğundan kötü yazmaz ama benim gv den neler çektiğimide o çok iyi bilir güle güle kullan kardeşim
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı cemal yortanlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zerdüst arkadaşım gv fanatiği olduğundan kötü yazmaz ama benim gv den neler çektiğimide o çok iyi bilir
    Sevgili Cemal abi,haklısın sen GV 650 den yana şansız dın lakin bildiğim ikinci el almış ve ne yazık ki sorunlu bir motor kısmetine düşmüştü..zaman zaman bir araya geldiğimiz dostlar a senin eski motoru sorduğumuzda ''Cemal abi hiç bir zaman gerçek bir GV 650 kalitesini göremedi aldığı motor sorunluydu..''dediler..özelden açıklamasını yaparım sana abi..bunun yanı sıra yakın çevremde ne Ledo nun ne Kurt un ne Kadir abi ne de ben ciddi bir sorun yaşamadık bunların dışında da bir çok isim var bunlar senin yakınen tanıdıkların sadece..Bahsi geçen isimler gibi bende çok memnunum motorum dan sıkıntım olsa beni tanıyorsun lafımı esirgemem bu veya şusu kötü derdim..Çevrem de yeni motora başlamış bir çok kişiye GV 650 yi değil durumuna göre 650 sport dragstar,Honda shadow vt 750 gibi makineleri öneren biriyim ancak tecrübesi var ise o zaman bizim makineleri öneriyorum,fanatik olsam bunu da yapmazdım ..MOB arkadaşımızın durumunda olsam 2010 model 2sene beklemiş bir motor almaktan sa 2012 model bütceme ve kafama en yakın marka ve model de bir makineyi almayı bende tercih ederdim..Bu arada bu yaz yurt dışına motor la gitmeyi düşünürsen haberleşelim abi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler