Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halıdun abı....benım dılım basıma gelenlere ragmen yanmadı...ben yamaha dragstar ve m800 kullanmıs bırı olarak yazdım bu dedıklerımı....m800 un sorunlarına burada hıc gırmeyecegım...yamaha drag star kadar hantal bır makıne ancak ve ancak baska bır yamaha olur...kımse burada harleyden bahsetmesın...harleyın sahıp oldugu vıbrasyon traktor harıc hangı makınada var....arastırma yapan arkadasalara tavsıyem su yonde olucaktır...buradakı forum sayfalarını sondan basa dogru degılde en azından ortalardan baslıyarak ve almayı dusunduklerı makınanın da forumları ıle karsılastırarak fıkır sahıbı olmaları yodundedır.....en bastada dedıgım gıbı param buna yettı ama verdıgım paranın karsısında aldıgım haz para versenız alıcanız cınsten degıldı....hepınız bılıyorsunuz...makınayı aldım ve 1 ay sonra ıstanbuldan ege uzerı alanyaya kdar gıttım ve aynı hattan gerı dondum....egerkı gereklı bakımları yaptıryorsanız...bunun 50 katı da yol gıdersınız bu makına ıle ve tık demedı onca yolda.....14 saat makıne uzerınde ( benzın artı wc ve bırkac sıgara molası ) yol aldım... bunu yapabılecegınız makınalar bellıdır arakadaslar...enduro sadece...sport touring bıle demıyorum...bu makıne bu hazzı verıyor kı kalıyorsunuz uzerınde...evet yılı geregı uzerınde kı degısmesı gereken parcalar tarafımdan zamanında degısmedıngnden bazı sorunlar ıle karsı karsıyayım....bu dılımı yakmadı kulagıma kupe oldu.....13 bıne aldıgınz makınenın tarıfı sudur bende ( touring + race + cruser ) bunların karısımı baska bıse bılen varsa soylesın lutfen....[COLOR="Silver"]
    cold play çok merak ettim dostum, M800 le alakalı nasıl bir sorun yaşadın,, bir ara bende almayı düşünmüştüm de onun için soruyorum,,

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:22 ----------

[QUOTE

Gönlüne göre bir motor bulmanı diliyorum..ben 2007 yılında aldığımda kimse beni desteklemedi..bana da ''Bu motor alınırmı..1-2 sene içinde biter..değmez..''tarzında sözler söylendi..kaile almadım kendim araştırdım..özellikle yurt dışında ki görüşler hep olumluydu..teknik özellikleri de tatmin edince aldım..şu bir gerçek ki insanlarımız bilindikten yana..dolayısıyla 2.el de hak ettiği noktada değil..Ben kullanmak ve bu süreçte hem keyfini hemde bana sağladığı avantajları yaşama niyetiyle aldım ve çok memnunum..Gri renkte bir tane var sahibinden.com da ama nasıldır bilmiyorum..olmadı temiz bir tane bulduktan sonra rengi ruhsat değişiminden önce gri renge boyamak mümkün 300 -500 TL arası maliyeti olur en fazla..ha..bunu yaparsanda boyama öncesi ve esnasında resimlerini çekki satmak istediğinde kazalı olarak düşünülmesin..hoş ve sevgiyle kal kardeşim..[/QUOTE]

Anladım dostum, t. ederim verdiğin bilgiler ve desteklerin için,,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0593684/detay/

Bu motorla ilgili fikirlerinizi alabilirmiyim,,(sahibi ile konuştum bugüne kadar bakım dışında konjektör değişikliği yaptığını ve motorun hiç bir probleminin olmadığını belirtti, akü, lastik, kayış vs. iyi olduğunu belirtti,, sizce ekstradan statör sargı problemide olabilirmi, veya nasip olurda alırsam statörünü her ihtimale karşı sardırmam da fayda olurmu,,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    mehmet ali hoş geldin kardeşim

Bu motorla ilgili fikirlerinizi alabilirmiyim,,(sahibi ile konuştum bugüne kadar bakım dışında konjektör değişikliği yaptığını ve motorun hiç bir probleminin olmadığını belirtti, akü, lastik, kayış vs. iyi olduğunu belirtti,, sizce ekstradan statör sargı problemide olabilirmi, veya nasip olurda alırsam statörünü her ihtimale karşı sardırmam da fayda olur

startörün bozulacak diye kesin bir şey yok saglamsa sardırılmaz

Motosikleti
    hyosung gv650
    hoşbulduk bahsettiğin konuda sıkıntım olmadı,tura cıktığımda fethiye de başıma bi olay geldi ama uzun hikaye velhasıl artık zinçirli olduk,aklıma gelmişken biz gv 650 ler şöööle bi yolu kaplasak millete motor neymiş göstersek ha.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı mehmet ali g adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk bahsettiğin konuda sıkıntım olmadı,tura cıktığımda fethiye de başıma bi olay geldi ama uzun hikaye velhasıl artık zinçirli olduk,aklıma gelmişken biz gv 650 ler şöööle bi yolu kaplasak millete motor neymiş göstersek ha.
    mehmet ali çanakkaledesin sanırım sende zincirmi taktin iyi yapmışın ben bu motorlarda doktara yaptım artık profu oldum sayılır yedek parçalarında temin ediyorum parça sıkıntın olursa haber ver yukarıda swdboy dan alıntı yapı ona cevap vermiştim yanlış anlamışın

teklifin iyi olur biz istanbulda mümkün oldugunda garjda toplanıyoruz yaz olunca senin teklifini degerlendiririz tabi burdaki milleti agırlayqabilirsen otarafa geliriz

Motosikleti
    hyosung gv650
    siz gelin yeterki çanakkalenin ne şahane bi yer olduğunu görürsünüz yaz tatili boyunca gelirseniz kalaçak yer derdi de olmaz kredi yurtlar kurumu herkese açık yani atlayın gelin mangal da getirin, assos ,truva ,şehitlikler ,ayazma,adalar bide hayal edin birsürü tablo gibi makina yolu kaplamışız peh peh peh

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı mehmet ali g adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben mehmet ali yaklaşık 7 aydır gv650 var ve ne diim seviorum makinamı ya isim bile koydum ten'gari manası ise dağın gölgesinden gelen,ama bir manası daha var onu daha çok seviorum,tanrının gölgesinden gelen fotoraf koymak isterdim ama nasıl yapılır bilmiyorum sadece mrb demek istedim
    Merhaba ve hoşgeldin kardeşim..Bizim GV650İ nin motosikleti tek zincirli GV 650 diye düşünürken şimdi birde senin ten'gari çıktı ona rakip..İstanbul a yolun düşerse bekleriz her daim.. ;)

[QUOTE

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0593684/detay/

Bu motorla ilgili fikirlerinizi alabilirmiyim,,(sahibi ile konuştum bugüne kadar bakım dışında konjektör değişikliği yaptığını ve motorun hiç bir probleminin olmadığını belirtti, akü, lastik, kayış vs. iyi olduğunu belirtti,, sizce ekstradan statör sargı problemide olabilirmi, veya nasip olurda alırsam statörünü her ihtimale karşı sardırmam da fayda olurmu,,[/QUOTE]

Eğer Kullanıcısı fabrika çıkışlı lastikleri kullanıyorsa hala ,değişmesi gerek Lastiğin üretim yılı itibarı ile maksimum 4 senedir ideali ise 3 senedir..Yol tutuş,virajlama,frenaj açısından önemlidir..onun dışşında kayışın da değişim zamanı gelmiş olma ihtimali yüksektir ama bunlarda kusur değil o hali ilede kullanırsın ancak sağlıklı olan bunlar değişmemişse yenilenmesi..onun dışında fotolarda oldukca diri ve güzel duruyor..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

[QUOTE startörün bozulacak diye kesin bir şey yok saglamsa sardırılmaz[/QUOTE]

Anladım gv540i,, peki statörün sağlamlığını ne şekilde kontrol edebilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Eğer Kullanıcısı fabrika çıkışlı lastikleri kullanıyorsa hala ,değişmesi gerek Lastiğin üretim yılı itibarı ile maksimum 4 senedir ideali ise 3 senedir..Yol tutuş,virajlama,frenaj açısından önemlidir..onun dışşında kayışın da değişim zamanı gelmiş olma ihtimali yüksektir ama bunlarda kusur değil o hali ilede kullanırsın ancak sağlıklı olan bunlar değişmemişse yenilenmesi..onun dışında fotolarda oldukca diri ve güzel duruyor..

Aynen dostum fabrika çıkışlı lastikler var üzerinde,, haklısın bu motoru alırsam eğer lastik ve kayışıda zaman içerisinde değiştireceğim artık,, tabi en acilinden motor koruma demiri yaptırmamda da fayda olacak,,

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    [QUOTE startörün bozulacak diye kesin bir şey yok saglamsa sardırılmaz[/QUOTE]

Anladım gv540i,, peki statörün sağlamlığını ne şekilde kontrol edebilirim

arkadaşım senin adın neydi bu acayip lakaplar aklımda kalmıyor ismiyle hitap etmezsem rahatsız oluyorum he birde gv540i degil gv650i ayrıca adım halidun bazıları kayada der zerdüşt de adaşımdır ancak o haldun dur i siz yani

startörün kestirme kontrolü ölçü aletiyle akü başından dc voltajını ölçersin rölantide 13veya 13.5 v olması gerekir 5000 devir civarında ise 14-15 volt olabilir ancak bazı hallerde gaz verildiğinde 12.5 voltada düşebilir hadi kolay gelsin

Aaa kusura bakma yanlış yazmışım..
    Aynen halidun abi,, ismimizle hitab etmemiz daha iyi olacak, benim ismimde abdullah,,
    Anladım abicim,, inş motorumu aldıkdan sonra gerekli ölçümleri yapıp tekrar sizinle paylaşırım,, teşekkürler tekrar..

Eğer facebook üyeliğiniz varsa arkadaşlar oradadan da iletişim kurabiliriz. beni eklemeniz için; swdboy_43@hotmail.com veya http://www.facebook.com/profile.php?id=744607229

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı SWDBOY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaa kusura bakma yanlış yazmışım..
    Aynen halidun abi,, ismimizle hitab etmemiz daha iyi olacak, benim ismimde abdullah,,
    Anladım abicim,, inş motorumu aldıkdan sonra gerekli ölçümleri yapıp tekrar sizinle paylaşırım,, teşekkürler tekrar..

Eğer facebook üyeliğiniz varsa arkadaşlar oradadan da iletişim kurabiliriz. beni eklemeniz için; swdboy_43@hotmail.com veya http://www.facebook.com/profile.php?id=744607229
    ey allahın kulu ne güzel ismin varmış bu anlamsız niclere hasta oluyorum al hayırlısı ile makinayıda güzelce kullan

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ey allahın kulu ne güzel ismin varmış bu anlamsız niclere hasta oluyorum al hayırlısı ile makinayıda güzelce kullan
    Güzel dileklerin için teşekkür ederim Halidun abi,,

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    bu anlamsız niclere hasta oluyorum
    Sen şimdi benim nike de ayar olmuşsundur..
    İlk zamanlarda aklıma başka isim gelmeyince Friedrich Nietzche bir kitabının ismini aldım kendime..sonrasında değiştirmek istediysem de bu sitede mümkün olmadığını öğrenince kullanmaya devam ettim..Bu site hariç diğer her yerde kullandığım isim EL TURKO..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Selam dostlar. Motosikleti satınca Bravo ve punto sitelerine dahamı fazla takıldım bilinmez
    Kurun artışı motosiklet fiyatlarını da vurdu. 12.000 tl den sattığım motosiklet sıfırının 20.000 tl olduğu piyasada yazık oldu.
    Yeni gelenlerin motosikletleri hayırlı olsun doğru tercih sayfa 116 daki bilgiler tatminkar olsa gerek.

Unutmadan; elimde sattığım motosiklete ait 1500km kullanılmış temiz orjinal eksoz var. İhtiyacı olana makul bir bedel karşılığı verebilirim. Sıfırı 1000tl ise ben yarı fiyatına verebilirim. Özellikle ses çıksın diye açtıran ve çekişten düştüğü gibi yakıt tüketiminin arttığı motosikletlere ilaç diyelim.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar. Motosikleti satınca Bravo ve punto sitelerine dahamı fazla takıldım bilinmez
    Kurun artışı motosiklet fiyatlarını da vurdu. 12.000 tl den sattığım motosiklet sıfırının 20.000 tl olduğu piyasada yazık oldu.
    Yeni gelenlerin motosikletleri hayırlı olsun doğru tercih sayfa 116 daki bilgiler tatminkar olsa gerek.

Unutmadan; elimde sattığım motosiklete ait 1500km kullanılmış temiz orjinal eksoz var. İhtiyacı olana makul bir bedel karşılığı verebilirim. Sıfırı 1000tl ise ben yarı fiyatına verebilirim. Özellikle ses çıksın diye açtıran ve çekişten düştüğü gibi yakıt tüketiminin arttığı motosikletlere ilaç diyelim.
    a.s. serden sende gv650 ruhu var diger sitelerede takılsanda burayı ihmal etme isabetli yorumlarını yeni gv cilerinde duyması iyi olur egsozun aklımızda olsunda istiyen olursa yönlendiriz sana

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Alışkanlıkları bırakmak zordur abi Buradayım.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Burda ol tabi be abi
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    haliduncuğum selam kardeş. nasılsın? geziler nasıl gidiyor?
    ya , sen xenon far kullanıyorsun yanılmıyorsam .fakat bir ara aküyü zorladığını söylemiştin. bu sorun çözüldü mü? Xenon alırsam neye dikkat etmeliyim?
    sağ ol. neşeli sürüşler

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

viceroy konusalım alıım senın egsoztu 544 263 73 15 veya abstractzone@msn.com

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haliduncuğum selam kardeş. nasılsın? geziler nasıl gidiyor?
    ya , sen xenon far kullanıyorsun yanılmıyorsam .fakat bir ara aküyü zorladığını söylemiştin. bu sorun çözüldü mü? Xenon alırsam neye dikkat etmeliyim?
    sağ ol. neşeli sürüşler
    nurettin kardeşim geziler iyi gitmiyor havalar sogudu garajda toplanıyoruz bu gün oralara gelecem ama kaçta olur bilinmez bir çay karşılıgı bu konuda bildiklerimi anlatırım

ben hep xzenon kullanıyorum aküyü zorlayan 55 w akkor lambalar yani üzerindekiler x zenon 35 w 20 w kara geçiriyor bazıları diyordu nasıl 3.5 lt ölçtün 100 km işin sırlarından biri buydu xzenon ilk bir dakikada hava sıcaklgına baglı 7 ampere kadar akım çeker daha sonra 3-4 ampere düşer akkor lamba ise 5-6 amper çeker .
    xzenon bir takım var bende gel bir ara montajını yaparız.

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    bazıları diyordu nasıl 3.5 lt ölçtün 100 km işin sırlarından biri buydu
    Yorum yok
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler