Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Sinan,paylaşım için teşekkürler.Kesinlikle ihtiyaç parçaların dışarıdan getirilmesi taraftarıyım.Bunu görecek firmalar insaf diyerek belki fiyatlarını birkez daha gözden geçirirler.Vatandaş internet sayesinde uyandı ve alternatif çözümler bulma şansı var sonuçta.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Arkadaşlar, kimin motorunun beyni bozuk ?

Kimsenin değil mi ?

Yahu o zaman niye dert ediyorsunuz ? Bakın havalar açtı. Gezip eğlenmeye bakalım.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kimsenin değil mi ?

Yahu o zaman niye dert ediyorsunuz ? Bakın havalar açtı. Gezip eğlenmeye bakalım.
    beynimizi kurcaladı bu beyin biraz. Motorumda değişikler yapılmaya başladı kesip biçme ve kaynaklarla bişeyler yaratacağız hepsi bitsin öyle koyacağım fotoğraflarını.Yalnız bi sorum var koltuk döşemesini dana derisiyle kaplatsam bi rahatsızlık çıkarmı acaba ??Zor bir soru oldu galiba birazda absürt
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ledo abi yinede yedekte bir tane bulunsun diye düşündüm.mesela benim motorun beyni bozuk ama çok sıkıntı vermiyor neyse güneşiniz bol olsun.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın millet.haluk abi öncelikle geçmiş olsun.ya benim anlamadığım hyo marka motorlarımızın eğer garanti süresi dolmamışsa ve devam ediyorsa garantiden yararlanabilecek miyiz?birde kayışlı sistemi bende destekliyorum.bende bundan sonra gv 650 alacağım inşallah (hayırlısıyla tabi).ledo abinin dediği gibi 1000 km de 30 tl verilir yeterki keyfimiz bozulmasın seyir esnasında.ya bu arada beyin için 3000 tl çok pahalıymış.gv 250 ninki ne kadardır acaba?
    teşekkürler ilker.

Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

teşekkürler ilkercim

Kimsenin değil mi ?

ledo gayet doğru söylüyor kuruntu insanı öldürür.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Benim motorun da beyni bozuk alıştığım için sorun olmuyor. Ama uygun fiyata satılmış olsaydı değiştirirdim.

Yörük Netten bu adresi buldum. Fiyat gayet uygun

Msn den irtibata geçebilirsin.

richardhyosung@hotmail.com

http://www.richardhyosunggvgt.com/gv125250bodyparts.htm
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    mrock,değişiklikler tamamlanmadımı motosiklette
    Bekliyorum paylaşımlarını

Motosikleti
    Shadow VT750
    yok abi daha bitmedi led ışıklı sisi bar ve yüklük olayına el attık lakin hesapta olmayan şeyler çıktıbu ay bu kadar yapabileceğim, zira ufacık bir krom kaynağa bile 50 TL ücret aldılar,malzeme,işçilik ve boyada eklenince bu aylık değişim yeter dedim.Belki iki tane ledli büyük telsiz anteni gibi birşey yapacağım hem bayrak direği için kullanılacak hemde uçları ledli olacak hafif geriye doğru...Ama bi kaç ay sonra muayenesi var acaba geçer mi demektende alamıyorum kendimi Fotoğraflarını en yakın zamanda koyacağım
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    Muayenede farları,sinyalleri,motor numarasını ve sigortayı kontrol edip,harçtan para kazanıyorlar. Aksesuara takılacaklarını sanmıyorum ama sormakta yarar var elbette.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Motor = Özgürlük Bağımsızlıksa

Gv 650 şehir içi yakışı parça servis pahalılığı ile insanı epey bir çok yere ve bir çok şeye bağımlı yapıyor..

Motosikleti
    HYOSUNG gv 650
    mrock.kardes led anten manten revizyona devam dıosun.fotoları isterim.
    - - - - - - ŞERİTLERİ BİRLEŞTİR AMA KASKSIZ ASLA:cat:

Motosikleti
    logaritma, fiyatlar konusunda kıyaslama yapmadan önce alternatif motoru seçelim. Mesela motor kısmı benzeyen dl650 veya gv650 nin kopyası olan sv650 suzuki ile kıyaslamış olalım. Yakıt oranları bu modellerin hepsinde ortalama 100 km de 5-5.5 litredir. Yağ filtresi uyumlu olup gv650 nin 25-30 ytl arası satılırken diğerleri 30-40 ytl arası satılmaktadır. Servis olayını globalden kalan geçersiz yetkili yerde ustanın kalitesini kabul ettiğim için devam etmekteyim,suzuki servislerinden bakım ücretlerini daha az maliyetle çözmekteyim. Ama gv650 nin kolay kolay bozamayacağınız parçalarına gereksiz para bağlamamak adına, ithal edenlerin stok sınırının olması ilgili parçayı tuzlu hale getirecekse ki bu tüm markalarda aynı mantık geçerli,dışarıdan getirebilme şansı büyük avantaj olmaktadır. Motosikleti sevmek ve bağlanmak kısmına kesinlikle katılıyorum.

Motosikleti
    Shadow VT750
    abilerim bu aralar sayfa pek güncellenmiyor.Havalar iyice ısındı tabi vakit yol yapma vaktidir...bu hafta sonu bizde 4-5 motor çıkalım dedik bir yerlere:
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...-gecirmek.html

yeni sisbarım ve arkasındaki yüklüğüm nasıl olmuş sizce.Elimizden geldiğince uydurmaya çalıştık

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    güzel olmuş elinize sağlık ama sisibar yandan biraz cılız gözüküyor, döşemesi kalınlaştırılamaz mı acaba ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    güzel olmuş emrah eline sağlık

Motosikleti
    Koruma demirine sıra gelmiş güle güle kullan.
    chopperrider,600f son tercihin oldu anlaşılan hayırlı olsun.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    en öncelikli o olmalıydı aslında.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    teşekkür ederim arkadaşlar.
    fazla güçlü makine istemediğim için 4 silindirden hep kaçtım ama çok ani bi şekilde bu makine çıkınca karşıma kısmetimiziş demek ki aldım. Allah kazasız belasız binmeyi nasip eder inşallah hepimize.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Oturuş pozisyonu ve gidon dönüş çapı ve rahatlığı açısından super sportlara göre daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum 600f'in. Frenlemeside başarılı. Kazasız,belasız iyi günlerde kullanman dileğiyle

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Haluk bey merhabalar.. O Gömbe Kaş üzerinde bir köy. Ben daha sonra size detaylı bir harita yollarım. Ben eşim ve işyerinden bir arkadaşım eşi ile beraber 10 günlük bir G.Doğu Anadolu gezisine niyetlendik. Hareket tarihi 30 Mayıs. Sanırım sizler dönmüş olursunuz. Sizleri asla es geçmeyiz. Muhakkak bildiri mail atarız. Ama heyhat herkesin dünya telaşı malum. İş eş ev derken günler ayları telaşe ile kovalıyor..

Ancak biz gelmeden 2 gün önce buradan size özelden mail atarım.. Bir çay bahçesinde buluşur hemde tanışmış oluruz.. Bende sizleri isim olarak biliyorum ancak tanışmayıda çok isterim.. İş dışı hele başka şehirlerden insanlar ile bir araya gelmek yeni yüzler ile tanışmak insana yaşadığını hissettirdiğini düşünen biriyim.

O sebeble telaşeden fırsat bulursanız vaktiniz işten artar ise bize 1 saatte yeter.. Amacımız giderken Adana da 2 saat mola vermek ama dönüşte 1 gece ikamet etmek...

GSM; 0505 2481711

İlginize teşekkür eder.. Bilakis Antalya'ya gelir iseniz muhakkak arayınız ki sizleri ANtalyada motosiklet ile gezilecek kendinizi ALPlerde hissedeceğiniz parkular ile tanıştırayım..
    Tekrar teşekkürler...

Viceroy dostum aynı şeyler senin içinde geçerlidir...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler