Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XT125 Cross Modeli Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    akinosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    Alıntı of_lee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl bozulur bu konjektör?kullanıcının etkisi olur mu?
    Olur. Bitmiş ya da iyice zayıflamış bir akü ile motoru kullanmakta ısrar ederseniz konjektör fazla ısınır ve yanar. Ya da motosiklet üzerine taktığınız ekstra aydınlatma elemanları elektrik tesisatına aşırı bir yük getirip aküyü zorlarsa da olabilir bu. Geçen sene 50 tl'ye değiştirmiştim. Tabi parçayı bulabilirseniz

Ama duyumlarıma göre Yamaha Türkiye faaliyete geçmek üzere ve özellikle yedek parça konusunda iddialı olduklarını söylüyorlar. Bakalım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    of_lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 rr fireblade
    Motor fuarına geliyorumusunuz xt ciler?
    VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN.NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE !

Motosikleti
    turuncu!!
    ben orada olacağım ama derslerım dolayısıyla ancak pazar gunu gıdebileceğim hala davetiye armaktayım:D
    0-100 sana kalmış 100-0 1 saniye...

Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    Bunlar da benden olsun.

Marmaris ve civarındaki orman yolları. Ayrıca tırmanma - inme denemeleri yaptığımız son derece güzel yangın yolları da var.

Sanki endurocular için açmış ormancı dostlarımız.

Motosikleti
    1000 rr fireblade
    Güzel fotolar.senin lastiklerin markası neydi?Pirelli değil dimi onlar?sonradan kendn mi değiştirdin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Akinosan keyifli bir gezi olmuş,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:53 ----------

Güzel fotolar.senin lastiklerin markası neydi?Pirelli değil dimi onlar?sonradan kendn mi değiştirdin
    Ben Sava marka lastik aldım,oldukça dayanıklı tavsiye ederim

Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    Evet, bunlar Duro.. Geçen yaz aldım. Hem asfaltta, hem de orman yollarında iyi iş çıkarıyor. Pirelliye göre de oldukça ucuz satılıyor. Tavsiye ederim. Yalnız, ömrü nispeten daha az olacak gibi.

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Sava marka lastik aldım,oldukça dayanıklı tavsiye ederim
    Hocam, Sava'da gözüm var. Lastiklerimden çok memnunum ama, arada daha dişli lastik istediğim oluyor. Fiyatı da uygun. Yedek olarak düşünmüyor değilim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı akinosan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, bunlar Duro.. Geçen yaz aldım. Hem asfaltta, hem de orman yollarında iyi iş çıkarıyor. Pirelliye göre de oldukça ucuz satılıyor. Tavsiye ederim. Yalnız, ömrü nispeten daha az olacak gibi.

Hocam, Sava'da gözüm var. Lastiklerimden çok memnunum ama, arada daha dişli lastik istediğim oluyor. Fiyatı da uygun. Yedek olarak düşünmüyor değilim.
    Ben Sava'dan oldukça mmnunum,arazide mükemmel yağlı toprakta(kil de) SM lastiği gibi olsa da yapanın bir bildiği var,Avrupa'da kroscular arasında tutulan bir lastik.

Motosikleti
    1000 rr fireblade
    savaşkayan senin lastiklerin dişleri çok derin.ben genelde şehiriçi kullanıyorum.pirelli scorpion gibi olan türü varmı senin lastiklerin.he bide fren balatalarını orjinal mi takıyosunuz,yan sanayi tavsiye edermisiniz?

Motosikleti
    1000 rr fireblade
    arkadaşlar fren balatalarını değiştirdim EBC ingiliz malı aldım.şimdilik gayet güzel bakalım kaç km dayanır.

Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    arkadaşlar fren balatalarını değiştirdim EBC ingiliz malı aldım.şimdilik gayet güzel bakalım kaç km dayanır.
    Dostum, maliyeti nedir bu işin?

erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T
    arkadaşlar merhaba,
    nihayet ben de aranıza katıldım. Motorumu dün satın aldım. devir işlemleri ile uğraşıyorum. Daha önce maxiscooter kullanıyordum ama trafikte değilde dağda bayırda motosiklet kullanmak istediğim için özellikle cross versiyonunu seçtim. İstanbuldan bu forumu takip eden arkadaşlar varsa merak ediyorum nerelerde doğa içerisinde stres atıyorlar?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı erodesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,
    nihayet ben de aranıza katıldım. Motorumu dün satın aldım. devir işlemleri ile uğraşıyorum. Daha önce maxiscooter kullanıyordum ama trafikte değilde dağda bayırda motosiklet kullanmak istediğim için özellikle cross versiyonunu seçtim. İstanbuldan bu forumu takip eden arkadaşlar varsa merak ediyorum nerelerde doğa içerisinde stres atıyorlar?
    Dostum motorun hayırlı uğurlu olsun.
    XT 125 R fiyatına göre iyi bir seçimdir.Madem İstanbul'dasın.Orada seçenek bol,
    İster Trakya tarafına, ister Anadolu yakasına doğru açılıp motorunun keyfini çıkarabilirsin
    Şile tarafları sana daha uygun elbette.

Motosikleti
    Nc 700 s
    Merhaba bende yaklaşık iki senedir Xt 125 r kullanıyorum özellikle hafif şartlardaki arazi veriminden ve şehir içi kullanımından çok memnunum ancak beğenmediğim yanı farları oldukça güçsüz bu konuda herhangi bir çözüm önerisi alabilirsem memnun olurum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı torlakkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende yaklaşık iki senedir Xt 125 r kullanıyorum özellikle hafif şartlardaki arazi veriminden ve şehir içi kullanımından çok memnunum ancak beğenmediğim yanı farları oldukça güçsüz bu konuda herhangi bir çözüm önerisi alabilirsem memnun olurum.
    Oto elektrikçilerinde far ampulunu 35 wattlık H4 lerle filan değiştirebilirsin.yanına da bir röle takabilirler.
    Arka dişliyi büyütürsen arazide daha da rahat edersin ama son süratin düşer.
    Bir arkadaşımın YBR 125 ine tek bir sis lambası takıldı(her iki motorun şarj kapasitesinin birbirine yakın olduğunu düşünüyorum)sorunsuzca kullanıyor

Motosikleti
    Nc 700 s
    Ampulü söktüm oto elektrikçiye bir sorayım bakalım olacak mı?Teşekkürler.

erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T
    savaskayan; tesekkurler... hepimiz kazasız belasız kullanırız inşallah...

Alıntı torlakkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Far olayını ben de farkettim,
    xenon da takılabilir, bi araştırmak lazım, H3 zannediyorum ampulu. Hafta sonu servise gidince sorarım..

Görüşmek üzere...

Motosikleti
    1000 rr fireblade
    Alıntı akinosan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, maliyeti nedir bu işin?
    30 tl ön 30 tl arka balatalar.10 tl işçilik.toplam 70 tl.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:40 ----------

savaskayan; tesekkurler... hepimiz kazasız belasız kullanırız inşallah...

Far olayını ben de farkettim,
    xenon da takılabilir, bi araştırmak lazım, H3 zannediyorum ampulu. Hafta sonu servise gidince sorarım..

Görüşmek üzere...
    hocam xenonu bizim akülerin kaldıracağını zannetmiyorum.ama yine de bi elektrikçiye sorsan daha iyi olur.benim farım da iyi aydınlatmıyordu abim motoruna xenon aldı onun farı da ben taktım.fz 6 farı taktım.şuan biraz yukarı bakıyor.ama oldukça kuvvetli yanıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:43 ----------

arkadaşlar merhaba,
    hocam vaktim az diyorsan yıldız parkına gidebilirsin.orda çevre düzenlemesi yapılmamış olan yerler var.çok keyifli oluyor.vaktim bol diyorsan çatalca iyi bir fikir.yada kilyos tarafları.anadolu yakasında isen şile olabilir.

Motosikleti
    turuncu!!
    sınava hazırlanmak oydu buydu derken selamsız sabahsız biri oldum özür diliyorum. bu sabah abimden aldığım üzücü haberle günün morali 0 a indi yine .kendisi iş yerine gitmek için motosikleti almış ancak yolda sinyal vb ekipmanlarını kullanmayan bir taksicinin yolcu almak için önünde aniden fren yapmasıyla taksiye arkadan çarpmiş .sabahtan beri yedek parça arıyorum ön çamurluğun bahsi bile geçmiyor.sadece motolizde var ama stokta olduğunu sanmıyorum bir de dikkat ettim ki xt 660 x ıle aynı ön çamurluğu kullanıyorlar umarım uyar çunku 660 x in ön çamurluğu hem daha bulunablır hem daha ucuz çaresizim.. :(:(
    0-100 sana kalmış 100-0 1 saniye...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kamehame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sınava hazırlanmak oydu buydu derken selamsız sabahsız biri oldum özür diliyorum. bu sabah abimden aldığım üzücü haberle günün morali 0 a indi yine .kendisi iş yerine gitmek için motosikleti almış ancak yolda sinyal vb ekipmanlarını kullanmayan bir taksicinin yolcu almak için önünde aniden fren yapmasıyla taksiye arkadan çarpmiş .sabahtan beri yedek parça arıyorum ön çamurluğun bahsi bile geçmiyor.sadece motolizde var ama stokta olduğunu sanmıyorum bir de dikkat ettim ki xt 660 x ıle aynı ön çamurluğu kullanıyorlar umarım uyar çunku 660 x in ön çamurluğu hem daha bulunablır hem daha ucuz çaresizim.. :(:(
    Dostum geçmiş olsun.Giden çamurluk olsun
    Ben yeni çamurluk siparişi verdim
    Halen siyah bir XT 660 çamurlugu kullanıyorum
    İstanbuldan 70 Tl ye almıştım
    benim parçalar gelince bu çamurluğu sana verebilirim.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler