Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Windy S ve Seyhan 150 arasında kararsız kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni cup100
    oncelıkle meraba arkadaslar ve abıler windys 150 almayı dusunuyorum 125cc olanı hakında az yakıyo ve 130-140 arası gıdıyo dıyolar 150cc hakındada aynı sey soylenır mı 140ı gecer mı yoksa hızı aynı mı olur acıll cevap lutfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ne 130 u, 140 ı? Benim motorun ibresi 95 teyken onlarınki 110 gösteriyor. Kendinizi kandırmayın!

Motosikleti
    kanuni cup100
    bu konuda cok iddadlı konusanlar var bunu onlara söyle kardes ben sadece soru soruyorum alıcagım motor hakında

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    yahu yapsa nolacak,sanki stabil gidebileceksin,navigasyonla ölçtüm ben 5 km sapma var,arabada aynı sapmayı gösteriyor yani benim motorla pederin hundai isi aynı gösteriyo,ben en son 120 yi gördüm rahat çıkıyo yanlız deli gibi benzin içiyo,bu sınıfta motor kullananlar ister japon olsun ister çinli,eger biraz cebini düşünüyosa 90 dan yukarı kolay kolay çıkmaz,bu motorların en saglıklı yapacagı hızda budur zaten,bnm kullandıgım seyhan 150 ye herkes titreşim canavarı diyor,inanın 90 km sonra başlıyor olay,kardeşim adamda yazmış zaten max 95 km bu aletin gidecegi,bunun yakıtı mekanigi frenleri herşeyi buna göre ayarlanmış belliki,140 yapsan,ya duramayacan,ya motoru dagıtacaksın ya kendini öldürcen..
    bolcadarbe bunu beğendi.
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY S150 LX 2012
    vargit kanuni alma ben pişmanım
    4 teker insanın bedenini taşır...... 2 teker ise ruhunu taşır........

Motosikleti
    kanuni cup100
    neden kanuniden pismansınız kendımde kanuni kulanıyorum cok memnunum sahsen

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    Günümüzde teknolojininde ilerlemesiyle birlikte -kötü motosiklet- kavramı kalmamıştır bu sınıftakı motosıkletlerde.Fakat senınde bılecegın gibi çinli motor ayna gıbıdr ne yaparsan onu yansıtır.Kısacası özen ister titizlik ıster bakım ıster.Mademki çinli bir motosıklet alacaksın bunları goz ardı etme.Aklında bulunsun dıye soyluyorum ha sakın alınma illa bu iki model arasında kaldıysan windy s alman daha iyi olacaktır.Seyhan serisi biraz eskı kaldı gerek goruntusu gerek teknolojisiyle. Ayrıca windy s 125 130 140 ancak dik bir rampadan asagı ınerken gorebılır eger hileli degılse. Zaten 125-150cc arasında bence fazla fark yok. sen windy s 125 al eğer kanuni'den baska almam dıyorsan. Ama baska alternatıflere de acıgım dıyorsan suna bak derim, forumda da bıraz arastır http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02938780/detay
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler