Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Güzel bir çinli

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Çin motoru getirenler neden şöyle bir motor getirmez acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    250 cc ve cılız deil gelse türkiyede bnce tutulur bu motosiklet
    81VATAN__54MEKÂN

Daha ayrıntılı link yokmudur acaba gerçekten güzel bir şeye benziyor.

çin çon çanlar bu sefer ıyı makıne yapmıslar teknık verılerı boyleyse bi çinlıye gore harıka fıyatıda 3bin tl gbi olursa kapışlır valla :D

3 bin liramı naptın kardeş sen mıçı kırık çinli racelerin bir fiyatına bak bu gelirse 5-6 binden aşağı olmaz.;)

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    cinlilerin kadınları gıbı motorlarıda cırkın buda bıseye benzemıyo
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha ayrıntılı link yokmudur acaba gerçekten güzel bir şeye benziyor.
    Sitesinden bakmak için buraya tıklayın.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    kimbilir neyin taklidi karşınızda bir hurda daha.....

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    çinli mi, caponlar varken

Sürekli bir ön yargı sizin 20milyara aldığınız japonu elin avrupalısı amerikalısı 10milyara alıyor.Çinlilerde bize imkan veriyor gel 5 binliraya bin diye tabi çinlilerin hepsi iyi demiyorum çoğu dandik ve kalitesiz ama arada yabana atılmayacak motorlar çıkartıyorlar ve halen kötü deniyor üstüne binmeden yorum yapmak çok saçma.Motora bakarsan az da olsa işçiliğinin iyi olduğunu görürsün teknik özellikleride o kadar kötü değil.

Siteyi incelerseniz gayet kullanışlı motorları var bence Çinli deyip yabana atılmayacak şeyler.
    Şu cub motora bakın: http://www.yingangmotor.com/product/...pe=1&infoid=33

Birde şunu beğendim 200cc; http://www.yingangmotor.com/product/...pe=2&infoid=49

Güzel bir 250 cc off-road; http://www.yingangmotor.com/product/...pe=3&infoid=13

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Ya güzel makineler var aslında çinde ama hiç bir ihracatçı getirmiyor
    Ben alibaba.com diye bir siteden bakmıştım custom chopper lar felan var arkada kocaman teker ön maşa uzun uzun gidon çok güzel makineler ama getiren yok
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Kesinlikle katılıyorum çok güzel motorlar üretiliyor ama getirilimiyor. Aslında şu son 3-4 yıldır Türkiye'deki japon ve avrupalı vs. motorların satışı yavaşladı Çinlililer epey satışı götürdü adam gibi bir firma güzel motorlar getirse belki şimdiki çinlilerden biraz pahalı olur ama piyasaya rekabet gelir belki japonların avrupalıların fiyatlarıda düşer.

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Bir kaç Çinli chopper

[B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 bin liramı naptın kardeş sen mıçı kırık çinli racelerin bir fiyatına bak bu gelirse 5-6 binden aşağı olmaz.;)
    5-6 mılyarım olsa manyakmıyım çınlı alayım 0 alcaksam cbr125 alırım 2.el alcaksam 6milyara çok temız hyo alırdım saçma olur o fıyatlara :D

Motosikleti
    TÉNÉRÉ
    http://www.yingangmotor.com/bimg.aspx?id=173
    İnsanlar bu tasarımlar için zaman, emek ve para harcıyorlar, eğer bu Çinli firmalar birşeylere benzete benzete birşey üretmeye çalışırlarsa (Üstelik ürettikleri de kalitesiz olursa) hiç bir zaman saygın bir firma olamazlar ancak sonra fotoğraf çekerken dik dursun diye ayaklığın altına katalog koymak gelir akıllarına (:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı argantes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanlar bu tasarımlar için zaman, emek ve para harcıyorlar, eğer bu Çinli firmalar birşeylere benzete benzete birşey üretmeye çalışırlarsa (Üstelik ürettikleri de kalitesiz olursa) hiç bir zaman saygın bir firma olamazlar ancak sonra fotoğraf çekerken dik dursun diye ayaklığın altına katalog koymak gelir akıllarına (:
    hehe ne guldum ya aceleden cekmişler bu fotoyuda motorda onu bmw f650 arka kuyruguda innovaya benzetmişler

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı argantes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanılıyorsun.. Japonlarda böyle başlamıştı yıllar önce!.. Başlarda onlarda taklit ediyorlardı, senin deyiminle "benzete benzete" üretiyorlardı! Ama şimdi Otomobil ve Motosiklet piyasasını domine ediyorlar..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanılıyorsun.. Japonlarda böyle başlamıştı yıllar önce!.. Başlarda onlarda taklit ediyorlardı, senin deyiminle "benzete benzete" üretiyorlardı! Ama şimdi Otomobil ve Motosiklet piyasasını domine ediyorlar..
    Katılıyorum işin ucundan tutmak önemli olan bu bence.

İlerde japonu bırakıp Çinli aramaya başlayınca fiyatlarından korkmayın.

Grayline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynalar, Ön Cam, Ve Egsoz Sanki Bana Kanuni Racer 200den alınmış gibi geldi ya da kanuni bu modelden almış
    Yarın Olmayacak Gibi Kullanırsan Yarın Olmaz...

Motosikleti
    TÉNÉRÉ
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Domine ediyorlar çünkü benzetmekten vazgeçtiler. Japonya'nın savaş sonrası endüstriyel gelişimini incelerseniz, bunun "benzete benzete" yapmakla değil bazı şeylerin bu şekilde olmayacağını anladıktan sonra kalite standartlarını ve üretim metodlarını özlerinden gelen bir bilgiyle birleştirerek bu noktaya gelebildiklerini siz de göreceksiniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)