Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeni Gilera Runner Vxr

Motovento
    REKLAM ALANI
    croc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr
    dejavu haklı galiba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    evet gerçekten çok güzel duruyor bir gelsin bakalım
    The Power of Dreams

Motosikleti
    motosiklet,bilgisayar
    süper makina italyanları sevmem ama bu Runner yüzünden kanım kaynadı adamlara
    MaXwELL

Road_Runner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600f
    demekki gilera eski tasarımcılarını atmıs....ve artık adamlar kafası güzel tasarım yapmıyolar 125 cc düşmüşler bende 500 cc 2 zamanlı 100 hp bişi bekliyodum heuhueuhe
    in the absence of light,darkness prevails...
    (Honda CBR 600f / 34 UMK 93)

gilera olayı bitirmiş yine abi bu motor kaçmazzzzz...

gilerarunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tm tekerlekli ara‡lar
    Runner'ın namı vardır bu motora herkes binemez binen olur nadirdir ben de o nadir insanlardan biriyim hayatımda hiç motor sürmeden runner aldım. ilk başlarda 60 geçmedim arkadaşlarım bana 3 ay ömür biçtiler ama sonra dan motor a alışınca iş değişti, piyasada runner'ın üstüne scooter tanımıyorum.her konuda bence başı çekiyo kalkışta 100 e 6.5 sn çıkıyorum max 150 gördüm motor u fazla zorlamamak için gazkestim 2 kişide rahat 145 görüyo ama tabii çok yakıyo 1 lt 25 km götürüyo . alacak arkadaşlara tavsiye ederim unutmayın küçük tekerlek motorun ne yapacağını kestirmek zor bakıyosun patinaj çekiyo bakıyosun ön kaldırıyo 60 ile 120 arası çok hızlı bende 180liği var 21 beygir bu hızlarada kilomun azlığına bağlıyorum 55 kiloyum düşünün artık performansı

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya ne tatlı bişeymiş bu böyle,gerçekten harika olmuş,gilera nın marka kimliğini yansıtan yeni çizgileriyle nexus'un kardeşi olduğu apaçık farkediliyor,özellikle kırmızı siyahına bittim

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    süper bi görüntüsü var aletin yaaaaa
    param olsada alsam bi tane
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

D'Artagnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Görüntü güzel, motor iyi fakat bu yeni model şu an ülkemizde satılıyor mu. Satılıyorsa 125'liği de var mı.

Motomax'ın internet sitesi karmakarışık. Fotoğraflardaki yeni ve eski modeller birbirine girmiş, fiyatlar yeni model için mi v.s. hiçbirşey anlaşılmıyor.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı D'Artagnan adlı üyeden alıntı
    Görüntü güzel, motor iyi fakat bu yeni model şu an ülkemizde satılıyor mu. Satılıyorsa 125'liği de var mı.

Motomax'ın internet sitesi karmakarışık. Fotoğraflardaki yeni ve eski modeller birbirine girmiş, fiyatlar yeni model için mi v.s. hiçbirşey anlaşılmıyor.

feyizoglunda gecen persembe gördüm, 2006'sini satiyor. dijital gosterge ve cok sik bir yapisi var. agustosta mondial hs150mi bir yavrucaga bagislayip runnera gecmeyi dusunuyorum =)

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    benim için hayat ikiye ayrılıyor runnerden önce ve runnerden sonra başak söze ne gerek

Xmaxman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    Yeni runner vxr 200'ün performans açısından tırtladığını duydum. aerodinamiğini iyi yapmamışlar herhalde. ama ne olursa olsun runner dır ne yapsa yeridir....

CaDDe_BoSTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp
    yokmu runnerın gucunu gorebılecegımız bı arkın vıdeosu ?

bayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=KxJR9...elated&search=
    burda görebilirsin runnerin gücünü fakat bunlar eski kasa sonuçta runner ama yeni leri dahada değşet bence

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    harbiden makinalar manyakmış 4 kişi teke kalkıyor bende yeni modeli var ama daha hiç denemedim tekteker gitmeyi hızlı kullanırım ama akrobatik hareket pek yapmıyorum ama kalkışta gaza yüklendiğim zaman önü havalanıyor hemen güçlü cihaz yani 150 km hıza kadar çıkıyor ve yakıtıda 4 bin ila 6 bin arası kullanırsan 80 bin lira 200lük makinaya göre çok az bence

silencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera runner 200 vxr

gilera runner vxr 200

1.5 ay once yeni kasalardan siyah bir runner sahibi oldum, eger yeni kasalardan kullanan varsa bikaç sorum olucak. Öncelikle forumda bazı başlıklarda runner ın 100km ye 5.5 sn de cıkıyor ve tam gaz kalktıgınızda 90kg bir surucu ile 10 metre patinaj cekiyor vs. gibi seyler yazıyor.

Bendeki runner, kronometre ile ölçmedim ama min. 7-8 sn alıyor 100km si ve tam gazda patinaj falan çekmiyor, bendemi bir sorun var yoksa biraz abartılıyormu runner? Evet guclu bir scooter ama.. , keşke 5.5sn de 100km yapsa

Birde runner icin performans modifiye parçalar takan varmı, ne gibi sonuç aldılar merak ettim. Özellikle ivmelenme ve fren konusunda. Motorumu 100km bakımına gotürdüğümde orda başka bir siyah runner vardı servistekilere sordum, motora malossi varyator ve kayış takmışlar, motorunu bozmuş bir şekilde, masrafı vardı. Nasıl taktığını bilmiyorum ama bu malossi ve pollini yan sanayi parçalar dogu şekilde montaj yapılsada problem çıkarma riski çokmu gerçekten, bilen ve kullanan varsa beni aydınlatırsa sevinirim

Ayrıca motor tam 5000 devire geldiğinde bir sürtünme sesi gibi yada tiz bir ses çıkarıyor, servis o devirde o ses arka amortisörden geliyor dedi , rezonans gibi birsey, bu sorunu yaşayan başkalarıda varmı?

Model: Gilera Runner VXR 200
    Yıl: 2006
    Motor:Tek silindir 4 zamanlı 4 sübaplı
    Silindir hacmi:198 cc
    Silindir çapı:72 mm
    Silindir kursu:48,6 mm
    Max. güç KW - HP:15,40 kw - 21 hp
    Max. tork:17,5 Nm 6.500 devirde
    Debriyaj:Otomatik, kuru tip santrifüjlü
    Arka jant:13''
    Ön jant:14''

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    ss yanina alinacak scooter bence bu, alisverise carsiya pazara bununla gitmek lazim
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    Alıntı silencer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.5 ay once yeni kasalardan siyah bir runner sahibi oldum, eger yeni kasalardan kullanan varsa bikaç sorum olucak. Öncelikle forumda bazı başlıklarda runner ın 100km ye 5.5 sn de cıkıyor ve tam gaz kalktıgınızda 90kg bir surucu ile 10 metre patinaj cekiyor vs. gibi seyler yazıyor.
    Dostum sen kaç kilosun kalkışta kilo önemli, birde senin motor rodaj döneminde mi kaç km de eğer 1000km yi geçmediyse yapamas bide rodajını düzgün dip gaz yapmadan tek kişi binerek tamamlamadıysan fazla verim vermez motorun.birde kim çıkarmışsa 0-100km 5.5sn değil yalan bu asılı 6.5sn dir

bu arada runner cıler nerelerde huuu
    @zed arkadaşım senin açtığın topic kitlenmiş burdan devam edelim
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

silencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera runner 200 vxr
    Ben 74-75kg gibiyim, motorun rodajını duzgun tek kisi olarak , tam gaz hiç açmadan yaptım.

Şimdi motor 1100km de, rodaj bitince denedim bunları

gilera runner200 arıyorum 2005 sıfır veya ikinci el. 2006lar çok pahalı yardımcı olurmuusunuz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler