Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Harley Davidson Sportster 883 Low - Custom - Iron

Motovento
    REKLAM ALANI
    namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    Iron ve Custom farkıdır,pedalların önde olanı (Custom) xl 883 c benimki 2006 model karbüratörlü,2010 model enjektörlü ile orjinal eksoz sesleri bile değişiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HD XL1200 Custom
    karbüratör candır sevemedim enjeksiyonluları
    harley saçma sapan çalışıcak twin oldugunu hissettirecek
    gazı bırakınca 6 patları kıskandıracak
    eksoz boş olacak e5 te gazı açtınmı sonuna kadar nos var sanacaklar

cagriaksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Valla şu an üstünde K&N Air Charger var, Vance&Hines StraightShots var, ve içi boş enjeksiyonlu falan olduğunu anlaman için bakman lazım diyebilirim

Ama boş egzostlarla binemiyorum, polis kovalıyor direk. Ben bütün parçalarımı ebay'den alıyorum, koyayım bosphorusa, tecavüz ayarında paralar istiyorlar, birde servisleri rezalet... Benim motorun üretim hatasından dolayı pistonları eridi, değiştirmeleri 4 ay sürdü. Bütün yazı serviste geçirdi motorum.

Tansu serim haricinde serviste servisçi adam yok diyebilirim gönül rahatlığıyla. Bu arada adamların (HD'nin yani) avrupa servis genel müdüründende cacık olmaz. Aklınızda bulunsın harley alırken. Kesinlikle bir servis manuel alın, ya da düzgün bir usta bulun kendinize.

Von_Pasther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Süper Ténéré 750
    Öncelikle servis ve custom istekleriniz varsa maslak atatürk oto sanayide harley davidson servisi ve custom unlimited moto x var kesinlikle tavsiye ederim custom ve servis hizmetinde bosphorustan daha kalitelidirler.

Neyse ben super tenere 750 aldım geçen yaz ve topluyoruz kendilerini şuan.Diceksiniz bizene burası hd sayfası :D

Zaten içimde olan harley aşkını söndürdüğüm teneremin krankı için sevgili yamaha 2550 lira isteyince japondan tamamen soğudum.Şimdi kısmetse satıp üstüne para ekleyip sportster alacağım bir tane.

İşin sonu harleyken neden başka motorlarla zaman kaybedeyimki yaş 19 harley için ideal :D bi 240 teker bi custom egzost bide drag bar yeter şimdilik umarım :D Saygılar sevgiler abilerime arkadaşlarıma burdan

Kış şartlarında motoru biraz yatırdık geçen gün biraz çalıştırayım dedim aküsü bitmiş. Şimdi şarj etmeyi deneyeceğim önce ama şarj tutmazsa akü için tavsiyesi olan var mı acaba? YUASA falan diyorlar o kadar yüksek amperli olarak.

Bir de daha önce krom kaplama engine cover takan var mı aramızda? Gidon konusunu bahara ertelemiştim olmadı ikisini birden sipariş edeceğim amerika'dan ebay üzerinden.

Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Hocam ben 2 kere bitirdim aküyü komple, düşün öyle uzun yattı, alarm bile ölmüştü Arabadan takviye yaparak çalıştırdım, bi 10 dakika rölantide çalıştırdım, sonrada 20 dakika falan bindim, tekrar marş basar hale geldi. Ama sen mümkün olduğunca bin, aktarma yaptıktan sonra. Şarj tutma konusundada hiç sıkıntı olmuyor.

Sadece aktarma yaparken dikkat et, kalın bir kablo kullan ve iyi temas etsin, ilk marş esnasında acayip akım çekiyor alet. Birde alarm var ise senin motorda (model yılını bilmediğim için söylüyorum) izlemen gereken bir prosedür var marş basmadan önce. Bilmiyor isen söyle ben anlatırım sana.

2008 model sportster motor. şu an immobilizer çalışıyor ama marş almıyor. arabadan takviye etmeyi bir deneyeyim

Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Marş almıyor derken, marşa basıyorsun, motor çalışıp öksürüp susuyorsa, sana dediğim mevzu olmuştur.

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Merhabalar arkadaşlar bende 1 hafta içerisinde xl 1200 almayı dusunuyorum iki seceneğim var önumde birisi 1998 öteki 2000 ama birisini kesin alacağım. Forum tamamını okudum ve servis kitapcıgını kesin bulundurmam gerektiği kanısına vardım. Mail olarak atabilecek yada fotokopisini yollayabilecek arkadaşım varsa masraflarını tamamını karşılarım ve kendisinede çok minnettar olurum. Çok teşekkur ederim.

Özgür AYDIN
    0555 967 4696
    kanka_1907@hotmail.com

Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Hocam bende PDF'leri olmalı, bir bakayım, bulursam sana direk mail atarım.

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Harleyime kavustum sonunda Çağrı mailin gelmedi ama cevap verdiğin icin teşekkurler....

Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Hocam özür, vakitsizlikten hiç ilgilenemedim, en kısa sürede göndereceğim, hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız sürüşler nasip eylesin.

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    hayırlı olsun viragon. kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Teşekküler arkadaşlar...

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    can sıkıntısına biraz motorumun resimlerini koyim dedim yaptıgım bazı degişikler mustang marka cift kişilik koltuk 40 cm gidon kuryakyn manetler falan

bu motorumun ilk hali

bunlarda son hali

Arkadaslar uzun bir suredir foruma vakit ayiramiyordum. İsteyen arkadaslara pdf formatinda service manuel atabilirim. Resimler guzel bu arada

Arkadaşlar tekrar selam;

Motorun aküsünü şarj ettim ama çok değil 5 gün sonra çalıştırmaya çalışınca yine bittiğini farkettim. Kadıköy'den Orçun usta'ya orjinal akü fiyatlarını sordum 500TL dedi. Muadili Yuasalar ise (ki Orçun ustanın dükkandan başka akü olmaz ona dediler=)) 200 lira civarı. Merak ettiğim konu tam olarak hangi modeli almam gerektiği. 12 volt 12 amper olup YTX14L mi yoksa YTX20L mi almam lazım?

Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Motosikleti
    Moto Guzzi Griso (2007) HD Sportster XL (1997)
    Herkese iyi günler. İzmirden yardım edecek birileri varmıdır acaba? Tamirciden ziyade akıl verebilecek işten anlayan bir kullanıcı lazım. Çünkü hangi tamirciye gitsem ilk işleri nasıl sömürürüm oluyor sanki.

Dostlar tekrar selam;

YTX 14 BS yuasa aküyü kutup başları ters olduğundan ters sokup "+" kablosunu azıcık uzatıp çalıştırabildim motoru. Gayet de iyi oldu şimdilik. Orjinal akü için 202€ talep etti bosphorus yuasa 230 liraya geldi.

bir sorum krom kaplama için olacak. motorun altındaki bölüm bende krom ya da çelik görünümlü değil değişik bir gri tonda şöyle ki: http://tinyurl.com/ce7mpk6

ben şu hale getirmek istiyorum: http://i2.photobucket.com/albums/y49...cture242-1.jpg
    http://i2.photobucket.com/albums/y49...cture240-1.jpg

bunun için doğru parçalar şunlar mıdır? bunları direk motorun üstüne ekleyince bir sorun çıkar mı? http://tinyurl.com/ebayparca

bir de bu parçaları türkiye'de bulabilir miyim yoksa e-bay tek adres mi?

@sarph35 - sorununu yaz istersen bi ilgilenen çıkar elbet. olmadı ben yardımcı olmaya çalışayım.

Von_Pasther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Süper Ténéré 750
    Harley Davidson aküler biraz tuzludur tabi ama harleye harleyden başkası pek yaramıyor doğrusu Ama yuasa falanda koyulabilir endişe etmeye gerek yok merak etmeyin.

Sportster alacak arkadaşlara tek tavsiyem kesinlikle enjeksiyonlu versiyon almasınlar.

Hani o youtubelerde gördüğümüz çıkıdık çıkıdık sesi varya o enjeksiyonda yok malesef

---------- Post added at 21:51 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

Alıntı McZeytin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar tekrar selam;

YTX 14 BS yuasa aküyü kutup başları ters olduğundan ters sokup "+" kablosunu azıcık uzatıp çalıştırabildim motoru. Gayet de iyi oldu şimdilik. Orjinal akü için 202€ talep etti bosphorus yuasa 230 liraya geldi.

bir sorum krom kaplama için olacak. motorun altındaki bölüm bende krom ya da çelik görünümlü değil değişik bir gri tonda şöyle ki: http://tinyurl.com/ce7mpk6

ben şu hale getirmek istiyorum: http://i2.photobucket.com/albums/y49...cture242-1.jpg
    http://i2.photobucket.com/albums/y49...cture240-1.jpg

bunun için doğru parçalar şunlar mıdır? bunları direk motorun üstüne ekleyince bir sorun çıkar mı? http://tinyurl.com/ebayparca

bir de bu parçaları türkiye'de bulabilir miyim yoksa e-bay tek adres mi?

@sarph35 - sorununu yaz istersen bi ilgilenen çıkar elbet. olmadı ben yardımcı olmaya çalışayım.
    Aynıdır vida girişleri sanıyorum bir sorun çıkarmayacaktır.Türkiyede bulsanız bile ebayda 250 dolar olan bir malzeme burada 300 euro gibi bi fiyat eder çok pahalı malesef.
    namk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler