Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    şimdiden hayırlısı olsun Sercan...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden hayırlısı olsun Sercan...
    Ben geldim Umarim bu hafta gorusuruz... iyi dileklerin icin de ayrica tesekur ederim...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar motorumu satıyorum. haberiniz olsun.
    www.sahibinden.com/5064319
    ==============================

Motosikleti
    cbf500
    2000model gs500 yağ filtresi ne kadardır?ayıca yağ filtresi ,yağ ve hava filtresi kaç binde bir değiştirilmelidir?(motorumun eksiklerini tamamlayıp satmayı düşünüyorum :(
    We believe in sky,not to sunroof!

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    yağ filitresi 30 ytl civarında olması lazım.5000 de değiştirmek iyi olur ikisinide
    ::tutkuy::

Motosikleti
    cbf500
    teşekkürler faruk.yani degişmişken ikisini bir değistir diyosun.ya bi arkadaşım yagı 3inde filtresinide 6binde degiştirmemi tavsiye etmişti.simdilik 4300km oldu.gecen gun baktım yag fena gorunmuyodu.neyse sonuna kadar beklememinde bi anlamı yok.tekrar teşekkürler.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ben yağ filtresini suzuki servisinden 15 ytl ye aldım bilginize...

bu arada kuyruk modifiyesi yapmayı düşünüyorum. plakalığı iptal edicem arka sinyalleri de tabi ufak sinyal ve stop ayarlamayı düşünüyorum yalnız binlar için orjinal çamurluğu feda etmek de istemiyorum. çıkma çamurluk bulabilir miyim ?

bi de dediğim işlemli gs 500 fotosu elinde olan var mı nette bulamadım...
    selamlar...

Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu satıyorum. haberiniz olsun.
    www.sahibinden.com/5064319
    dostum motorun maşallah çok temiz, uygun mantıklı bi fiyat da istemişsin umarım kısa zamanda satarsın, hayırlısı olsun

bu arada o rüzgarlıktan memnunmusun tavsiye eder misin işe yarıyomu ne kadar faydası var ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    cbf500
    2000model 2001kasım trafiğe cıkıslı siyah renkte 29500km de olan suzuki gs500 motorumu satmayı düsünüyorum.ilgilenenler guvenusta460@hotmail.com adresime mail atabilir.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    canlasın ya topiğimiz...
    ........................

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @chopperrider
    mesajını yeni gördüm. rüzgarlık bir noktay kadar etkili ama yuksek hızlarda yatmadıktan sonra pek faydalı olmuyor.

herkese selamlar...
    ben bu motorla ilgileniyorum fakat 1.85 boyunda ve 110 kiloyum motor altımda ufak kalırmı merak ediyorum. bilgilendirirseniz sevinirim,saygılar...

Motosikleti
    Önce cbr125 büyüyecek büyüyecek R6...:-)))
    güzel motor lakin favorim her zaman ki gibi R6...

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Alıntı longway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar...
    ben bu motorla ilgileniyorum fakat 1.85 boyunda ve 110 kiloyum motor altımda ufak kalırmı merak ediyorum. bilgilendirirseniz sevinirim,saygılar...
    ben 178 cm ve 79 kiloyum motor altımda kaybolmuyor.senin altında da kaybolacağında inanmıyorum.gerçekten çokgüzel makine.eğer gs500 görürsen biyerlerde sahibinden rica edip üstüne oturabilirsin.gerçekten çok rahat makine.en güzelide uzun yol yapmak,motor fısır fısır gidiyor.bu motoru almanın birsürü avantajı var.kullanmayan bilmez tabi.

Alıntı soulmean adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motor lakin favorim her zaman ki gibi R6...
    r6 ile gs500 arasında dağlar kadar fark var zaten ikisini aynı kefeye koymak çok yanlış olur.biri race diğeri naked.biri çok hızlı diğeri sadece hızlı,biri uzunyolda yorar diğeri az yorar.

Motosikleti
    XT600
    faruk topram naber bı hosgeldın der ınsan

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    hoş geldin aramıza nerelerdeydin yaw.geç bile kaldın

[QUOTE=faruk59;857680]ben 178 cm ve 79 kiloyum motor altımda kaybolmuyor.senin altında da kaybolacağında inanmıyorum.gerçekten çokgüzel makine.eğer gs500 görürsen biyerlerde sahibinden rica edip üstüne oturabilirsin.gerçekten çok rahat makine.en güzelide uzun yol yapmak,motor fısır fısır gidiyor.bu motoru almanın birsürü avantajı var.kullanmayan bilmez tabi.

teşekkür ederim ilgilendiğin için...bende bi gs500 bulup bakayım o zaman içime sinerse almaya niyetliyim...herkese kazasız belasız günler diliyorum...

gucci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    selam arkadaşlar yaklasık 1 yıldır hyor 250 gt kullanıyorum motorumdan memnunum bu yaz şehir dışına cok gezi yaptım .. fakat bu aralar gs 500 e aklım cok takıldı .. hatta cameramanın motorunuda kullandım gs 500 benim motoruma göre çok küçük kaldı ama küçük olması daha rahat bir kullanım sundu açıkcası
    sonuç olarak motorumu satmak istiyorum ve gs 500 bakıyorum .. buralarada sık sık uğrarım saygılar sevgiler

Motosikleti
    Suzuki GS500 '04 idi, artik yok :(
    Alıntı gucci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar yaklasık 1 yıldır hyor 250 gt kullanıyorum motorumdan memnunum bu yaz şehir dışına cok gezi yaptım .. fakat bu aralar gs 500 e aklım cok takıldı .. hatta cameramanın motorunuda kullandım gs 500 benim motoruma göre çok küçük kaldı ama küçük olması daha rahat bir kullanım sundu açıkcası
    sonuç olarak motorumu satmak istiyorum ve gs 500 bakıyorum .. buralarada sık sık uğrarım saygılar sevgiler
    Benim bir arkadasim Hyosung GT 250 Comet almisti, hatta motoru ben teslim alip otoparka getirmistim. Motor bana yuksek ve zor gelmisti. Ayni hafta da kendi GS 500'umu aldim. GS 500'u kullanmak daha kolay ve konforlu geldi. GT 250 goruntu itibariyle GS 500'den daha heybetli duruyor. Bir sebep onun deposu daha buyuk, ikincisi ise motorun kendisi yuksek. GS 500 ise daha kibar, ince, nispeten uzunca bir makina. Yanyana durduklarinda ise kaba cizgileri birbirine cok yakin, muhtemelen GT 250'nin GS 500 sasisi uzerine adapte edilmesindendir. Temiz bir GS 500 bulursaniz dusunun bence.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    geçen gün 250 cometin yanına park ettim motorumu. şöyle bi uzaktan baktım hakikaten comet daha kalıplı gözüküyor,kuyruk tasarımı daha modern geldi bana. tabi bi performans kıyaslaması yapmamak lazım sonuçta arada 20 hp civarında güç farkı var. comet hiç kullanmadığım için bilemiyorum kullanım özelliklerini tabi ama 250 cc de herhalde en iyi seçenek comet.

Motosikleti
    yamaha xt600/97

işte gs500 de yohsimura eksozu merak edenler için kısa bir video çektim.
    geceydi kusura bakmayın arkadaşlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler