Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    gs500 sahibinden com da gormen mumkun ama hepsi koymuyor.Yanliz dikkatli ol benim gibi sansli olamyabilirsin.Cogu Gs500 icine ediyor insanlar temizi iyi para eder benimki gibi.Ama bulmasi zordur.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    bende 1 haftadır falan bayaa bir dolandım nette
    er5 ve gs500 için, ama gerçekten fiyatlar bayaa yüksek.hadi 500-600 farka bişey demedik, alınacak motora güvenemiyor insan, nasıl kullanıldı önce bilemiyorsun ki
    yaza doğru kredi falan istiyorum bir tane ama temiz, içime sinen bir makina olmadıktan sonra çok zor, ucuz olsa ne yazar yani
    bir bilen duyan olursa uygun fiyatlı güvenilir gs500 yada er5 buraya yazıversin bari de bayrak yarışı başlasın
    zeta bu arada mavi ışıklandırma olayını nasıl yaptın, normal rengi ne göstergelerin?
    ayrıca motoru boyatmak sorun oldumu sonradan ruhsata işlemede falan, yada satarken millet ne diye boyattığını anlamaz diye sıkıntın yok mu hiç?
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Luxor mavi led isiklandirmasi gayet basit var olan normal ampulleri cikardik yerine led taktik duylar zaten ayni yanliz gostergenin altina da bir delik acip extra 2 adet lamba daha taktik bu ledler direk icik verdigi icin panel icinde tam yayilmiyordu.Maliyeti 25 ytl gecmiyen bir calisma oldu.

Motoru boyatmamanin tek sebebi siyah motor sevmem.Ruhsata takipci isletiyor 200 ytl bir masraf hersey yenileniyor. Motordan eski rengini anlamak mumkun degl ama ben satarken bizzat soylecem cunku motor modifiye edildi.Bu forforlu yeslil bir Ford focus almak gibi bir sey . Benim boya bayagi pahali.Icinde ozel bir sim var ve gunduz guneste motor maviye donusuyor bazen.Boyaci bayagi zorlandi bunu yaparken.Ama motorun su hali cok ilgi cekiyor surekli yolda veya benzincide durdurup doruyorlar kaclik bu sesi cok gusel rengi bir sahane diye.

O yuzden motor boya dahil komple modifiyeli satacam. Eger buna bahane bulupta akli sira fiyat dusurmek isteyen olursa da gitsin baska motor arasin insallah bulur

Ben bunu aldigimda cocukta siyaha boyatmak istiyordu ama parasi yetmemisti. Ben yaptimonun yerine. Son hiz garanti dedi usta gercekten 200 gordu.Bu kadar temizi yok o yuzden gozum gibi bakiyorum.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    boya için ne kadar harcadın peki zeta?

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    zeta degil zeda

450 ytl montaj haric montaj icin de 50 ytl de.Ama Jantlar ve yan kapaklar dahil.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 1 haftadır falan bayaa bir dolandım nette
    er5 ve gs500 için, ama gerçekten fiyatlar bayaa yüksek.hadi 500-600 farka bişey demedik, alınacak motora güvenemiyor insan, nasıl kullanıldı önce bilemiyorsun ki
    yaza doğru kredi falan istiyorum bir tane ama temiz, içime sinen bir makina olmadıktan sonra çok zor, ucuz olsa ne yazar yani
    bir bilen duyan olursa uygun fiyatlı güvenilir gs500 yada er5 buraya yazıversin bari de bayrak yarışı başlasın
    zeta bu arada mavi ışıklandırma olayını nasıl yaptın, normal rengi ne göstergelerin?
    ayrıca motoru boyatmak sorun oldumu sonradan ruhsata işlemede falan, yada satarken millet ne diye boyattığını anlamaz diye sıkıntın yok mu hiç?
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=19542 buradan bulabilirsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    arkadaslar gs500 isteye nvarsa buraya bı baksınnn...

mutlaka tavsıye ederım bu motoruuu

http://www.ulusanmotor.com/ikinciel/GS500.html

bur ko baktın mııı

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorum km si neden bu kadar çok yaw
    nerdeyse 30000 olmuş...

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    benim motor 2001 cikisli 33000 km de ne yapmis bu adam.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    nerdeyse 30000 olmuş...
    Bizim motorlar nispeten daha düşük devirli düşük kompresyonlu uzun ömürlü motorlardır,
    Yaklaşık olarak bir otomobil motoru gibidir.30-40 bin km çok değil.

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmirli çok gezer,90-92 yıllarında mz ile 2,5 senede 86.000 km yol yaptık hanımla.
    Doğuma bile motorla gittik,anlayın artık ötesini.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    nerdeyse 30000 olmuş...
    bence km çok değil zaten yarısından çoğu uzun yolda yapmış galiba en temiz gs 500 olduğuna bahse varım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    hhhhhhhhhıııııııııımmmmmmmmmmmm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    arkadaslar gs nızın arka ve ön dişlilerde kaç diş oldugunu bılıyor musunuz acabaaa.hele bı bakında söleyın yawwww...benımkının dışlileriyle ecık oynaycamdaaa...son hız 195 sanırım...bakalım dişlileri değiştirince 200 ü gecebılecekmıyımmm??????

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    herkese merhaba antalyadan selamlar
    bende burdayım 2002 gs500
    yeni aldım görüşüm iyi makine yeterince tatmın edici tavsiye ederim

arkadaşlar buraya eklemek istedim makine süper gercekten çok hoş hızlanması yoltutuşu güzel ,yakıt tasaruflu hızlanma çok iyi 500cc liğe göre çok şey yazıp abarmaya gerekyok suzuki dünya kabullenmiş bizim konuşmamız boşa. teşekkürler

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nerdeyse 30000 olmuş...
    ilandaki motor benim,
    arkadaşım sen motosiklet konusunda ne kadar tecrübelisin bilmiyorum ama yaptığın yorum çok saçma,isteyen istediği kadar motoruna biner,sana km çok geldiyse almazsın olur biter,bu motorlar 1989 dan beri neredeyse hiç değişmeden üretiliyor,bugün kuryelerin kullandığı motorlar bile en az 70-80.000 km sorunsuz gidiyor,hem sen her gördüğün ilandaki km'nin doğru olduğunumu düşünüyorsun,ben ayda ortalama 1500 km kullanıyorum yılın en az 350 günü motosiklet üstündeyim,işe, gezmeye,heryere giderken motosikletimle gidiyorum,şu anda şehir içinde kullandığım 2. bir motorum olmasa çoktan 40.000 kmye gelmişti, benim tüm servis kayıtlarım faturalarım duruyor,kaç km de neyi değiştirdiysem hepsi kayıtlı ve her zaman orjinalliğini ispatlayabilirim hem memlekette usta yokmu götürür baktırırsın onay verirse alırsın,böyle boş boş sırf muhabbet olsun diye yazıp çizmeyin isteyen istediği kadar kullanır,istediği km de satar,isteyen de alır veya almaz,size ne ben nerede km yapmışım,az binmişim çok binmişim
    tövbe tövbee

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adama bak be 2000 model üstü motoru almaya cekinioo...
    benimki 88 model.....canavar gıbı motor...neyınden korkuyon anlamadım yahuuu....motor 1900 e aldım taksıtle....
    380 ytl motora masraf ettım..elektrık tesısatı ve piston sekmanlarını değiştirttim simdilik sekmanların alışmasını beklıyorum...hız yapamıom yaniii.ank nın etrafını 4 kere dolansam alısır herhalde...ondan sonrada köyüme gidip gidip gelecem...280 km benım köyy....ben 2.elden korkmam arkadas....alırım takarım bozarım yaparım...kırarım parcalarım.....88 model okadar yaniiii.....

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben de bu motordaki koruma demirinden taktırmak istiyorum. Nerden temin edebilirim acaba bilen var mı?
    ==============================
    ==============================

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    arkadaslar gs500 ünüz için bir yıllık ne kadar zorunlu sigorta parası verıyorsunuz....ben 6 aylık yaptırcamda...8.ayda askere gıdecem ıcın fazlasına gerek yok...zaten ocak ayı vergısinı yatırdım 12.5 ytl....

eeeeeeeeeeeeeeee

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    24,64 ytl verdim, ekim ayında yaptırdım dostum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cok sağol abıcım.....valla ben pahalı olur dıyodumya değilmiş....ozman ben askerden gelmeyıde hesaplayımda 3 senelık yaptırıyım yahu...ceza yemeden yapılmıs olsun....gercı 1 yıllıktan fazla olmuyormus ama olsun.....
    cok sağol abıcım.....

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler