Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
45. sayfa BirinciBirinci ... 35434445464755 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    valla şansınıza küsün .Benimki 4 gün sonra geldi.Çoktan taktım bile sorun bitti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    BENİM DE SOL ÖN AMARTİSÖR KEÇESİ yıpranmış. cumartesi farkettim :( gel de bul şimdi. arkadaşlar nereden ve nasıl temin ettiniz? fiyat olarak bilgisi olan var mı?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    sencer abi yağ kaçırıyormu peki
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    2009 CBF 150 - 2007 DL650A - 2006 CBF 500
    Alıntı kindred adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletimi satıyorum 2003 GS500 25000km 5500tl

ilgilenenler sahibinden'deki ilan'ı inceleyebilirler. İlan sayfasından mesaj atabilirsiniz.
    Merhaba,

ilanı gördüm, motor çoook güzel.
    1,5 ay önce CBF150 aldım 0km, çok memnunum ama iki kişi olunca gezilerde yetersiz kalıyor, daha güçlü bir motor istiyorum, takas yaparmısınız?

http://www.sahibinden.com/sifira_alt...XQQdisplayitem

Selamlar

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı AlperAy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

ilanı gördüm, motor çoook güzel.
    1,5 ay önce CBF150 aldım 0km, çok memnunum ama iki kişi olunca gezilerde yetersiz kalıyor, daha güçlü bir motor istiyorum, takas yaparmısınız?

http://www.sahibinden.com/sifira_alt...XQQdisplayitem

Selamlar
    vay be 1300km tecrube ile 500cc ye gececeksin ölemi bence dikkatli olmanda fayda var hic 500cc motora bindinmi?
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Arkadaşlar merhaba ..10 yıl GS 500 kullandıktan sonra..sattım 600 lük 1000 lik makinalar kullandım...fakat 500 tadını ve ekonomisini bulamadım..şimdi GSR 600 ü satıyorum ..satılır satılmaz yerine çok temiz 1. sınıf bir GS 500 alacağım...kesinlikle orta sıklette bu makina harika..Kawasakiyede bindim ,,,hondanın 500 ne de bindim..asla ve asla GS 500 gibi olamazlar.....satlık makinanın linki............................................. ....

http://www.sahibinden.com/2006_model...em...gerçekten 1. sınıf bir makinadır..satıp GS 500 alacağım ve sonsuza kadar GS 500...Tabi Cıbırı unutmamak lazım onun tadını hiç bir makina vermez..

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENİM DE SOL ÖN AMARTİSÖR KEÇESİ yıpranmış. cumartesi farkettim :( gel de bul şimdi. arkadaşlar nereden ve nasıl temin ettiniz? fiyat olarak bilgisi olan var mı?
    Sencer abi ben sana getirteyim istersen. ama gelmeme riski var bir de belki 20 günü bulur belkide 1 haftada gelir.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...m=310137533590

Motosikleti
    Suzuki GS500
    Brezilyalı biri kendi grenaj uydurmuş motora ama çok güzel durmuş, paylaşayım dedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:49 PM ----------

Ve GS500'de son nokta =)

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Harbi ne hale getirmişler öyle gerçekten grenajlar çok güzel durmuş

Motosikleti
    gs500:) 00
    ss veya race olmayan bir motora grenajla eksozla bu görünümü vermek, tahta kılıca krom boya atıp savaşa girmek gibi bişey.kardeşim naked nakedtır.tarzdır.
    mesela alt resimdeki motor hintli.grenaj görünüş marka hepsi çakma.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı GS500K3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Ve GS500'de son nokta =)

işte streetfighter dedikleri bu...harika...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Herkese merhabalar. Aranıza yeni katıldım. Sencer Abinin(Yürekçe) motorunu almış bulunuyorum. Burda da geçtiği gibi keçe problemi hala devam ediyor. Hatta bugün Mersin-Adana arası gelirken problem biraz daha ileri boyutlara taşındı, ciddi miktarda yağ kaçırma var. Ön amortisörler gömük kalıyor ya da gereksiz yukarda kalıyor. Sanırım içindeki yağ oldukça azalmış. Ama başka bir problem var bununda amortisörden kaynaklandığını ümit ediyorum. Makinada gidonu bırakınca sağa çekiyor. Hemde baya fena. Bir an önce bu problemi çözmek istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar. Aranıza yeni katıldım. Sencer Abinin(Yürekçe) motorunu almış bulunuyorum. Burda da geçtiği gibi keçe problemi hala devam ediyor. Hatta bugün Mersin-Adana arası gelirken problem biraz daha ileri boyutlara taşındı, ciddi miktarda yağ kaçırma var. Ön amortisörler gömük kalıyor ya da gereksiz yukarda kalıyor. Sanırım içindeki yağ oldukça azalmış. Ama başka bir problem var bununda amortisörden kaynaklandığını ümit ediyorum. Makinada gidonu bırakınca sağa çekiyor. Hemde baya fena. Bir an önce bu problemi çözmek istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    hayırlı olsun.keçe sorunu bendede var keçeyi aldım daha takmak nasip olmadı.

sağa çekme olayı biraz şüpheli geldi,umarım düşündüğüm şey değildi

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.keçe sorunu bendede var keçeyi aldım daha takmak nasip olmadı.

sağa çekme olayı biraz şüpheli geldi,umarım düşündüğüm şey değildi
    Teşekkür ederim. Keçeyi nerden aldığını söylermisin bende fena kaçırıyor. Sağa çekme olayını tam çözemedim. Şase eğriliği aklıma geldi ama böyle bir durum olsa zaten Sencer abi farkederdi. Yolda gelirken bir ara çok sıkmadan ama çekme yapamayacak kadar bıraktım gidonu. Kafa salladı. Baya moralim bozuldu. Şu keçeyi bir değiştirelim bakalım.. Sencer abi beni geri aradı zaten(Vardım mı diye) de ona sormayı unuttum. Yarın arayıp sorayım

Motosikleti
    keçeyi bi arkadaşım ingiltereden getirtti,adanayı boşuna arama derim yok çünkü

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Çok sağol. Bende Adana da bulabilirmiyim bilmiyordum. Zaten ölçülerine bakmak için önce sökmek gerekiyormuş. Senin keçelerle benimkiler aynı mıdır acaba? Aynı olma ihtimaline karşı senin keçelerin boyutlarını bana söyleyebilir misin?

Motosikleti
    ölöçüler size 37 49 8 olarak yazıyor

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Tamam bunu aklımda tutucam. Sağol. Ayrıca sökünce de baktırrım belki model farklılığından değişmiş olabilir. Bahsettiğim dengesizlikle ilgili bişiler buldum yabancı forumlarda. Bir taraftan yağ eksilince motor özellikle dönüşlerde kararsızlaşırmış ve dengesiz olurmuş. Pazartesi motoru bırakcam. Söksünler bakalım bulabilceklermi uygununu bulamazlarsa sahibinden de bi adam buldum her ölçüde keçe var bizde diyo. Bakalım varmıymış

ozgur1087 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    freewind(xf 650)
    selam arkadaşlar gs 500 arıyorum feci bi şekilde.rüyalarıma girmeye başladı bu alet tam bi erkek motoru cbf 250 ye niyetlenmiştim ama 184 boya biraz küççük kaldı altımda ve yedek parçaları fecii pahalı.yaklaşık 5 aydan beri girmediğim forum okumadığım yorum bakmadığım ilan kalmadı öğrenci olduuğm için de rahat hareket edemiyorum:(ama 4500 tl ye kadar limitim war şu an.biliyorum belki yaz sonunu beklememgerekiyor fiyatların biraz oynaması için ama dayanacak vaktim kalmadı yaz bitio ve gezeceğim çok yer wararkadaşlardan emanet motor almaktanda bıktım.bi kaç 100 km sonra sürdüğüm motora(örn. xt 600) lada duygusal bağ kuruyorum) ama gönlüm hala gs 500 de..bana yardımcı olun lütfen tanıdığınız bildiğiniz bindiğiniz temiz bi gs 500 varsa 4500 tl ye kadar talibim.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    O fiyatı 1,5 milyar daha yükselt temizini al sahibindende var bir sürü ilan

REKLAM ALANI
45. sayfa BirinciBirinci ... 35434445464755 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler