Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Gs 500 zincir;520-110 bakla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam zamanında. ellerine sağlık...

Yağ değişimi için 3 lt motor yağı, geniş bir kap ve 21'lik anahtarın yanısıra altınıza sermek için bir de örtünüz olursa daha rahat edersiniz. Çünkü, alttaki resimde de görüldüğü gibi sökmeniz gereken civata motorun altında neredeyse tam ortada bulunuyor ve sökmek için motorun altına yatmanız gerekebiliyor.

Yağ filtresi ise çok daha rahat ulaşılabilen bir yerde:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Piyasaya bi göz attım da baya pahalılanmış GS ler
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Suzuki GS500
    adamlar neler yapıyor GS500'den =)

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    yapıyolar da o motoru kullanan adamın bi daha çocuğu olmaz hatta çocuğu olmamasından daha kötü sonuçlar doğar bi kaç bin km sonra
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    herkeze slm arkadaşlar girmeyeli epey olmuş ama yeni haberlerim var geçen 2 hafta önce gs 500ümü sattım 2000 modeldi ve 24binde orjinal kilometresindeydi 2haftalık araştırmama ragmen yine en mantıklı makina gs 500 geldi gözüme biraz önce geldigim boludan 2004 gs 500le döndüm gerçekten siz siz olun arkadaşlar altınızdaki makinanın kıymetini bilin gerçekten mükemmel bi makina hem yakıt olsun hem gidişat olsun 140km hızdan aşagı düşmemek kaydıyla 160-170le geldigim 250km de kmde 200kuruş yaktı ki 90la gelmiş olsaydım varın hesabınızı siz yapın saygılar ama bu arada aldıgım makina spain malı o dikkatimi çekti bilgisi olan varsa beklerim oturuma
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı redriwer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze slm arkadaşlar girmeyeli epey olmuş ama yeni haberlerim var geçen 2 hafta önce gs 500ümü sattım 2000 modeldi ve 24binde orjinal kilometresindeydi 2haftalık araştırmama ragmen yine en mantıklı makina gs 500 geldi gözüme biraz önce geldigim boludan 2004 gs 500le döndüm gerçekten siz siz olun arkadaşlar altınızdaki makinanın kıymetini bilin gerçekten mükemmel bi makina hem yakıt olsun hem gidişat olsun 140km hızdan aşagı düşmemek kaydıyla 160-170le geldigim 250km de kmde 200kuruş yaktı ki 90la gelmiş olsaydım varın hesabınızı siz yapın saygılar ama bu arada aldıgım makina spain malı o dikkatimi çekti bilgisi olan varsa beklerim oturuma
    Demek o motoru sen aldın. Resimlerinden anladığım kadarı ile çok temizdi. Gözüm kalmadı desem yeridir. Hayırlı uğurlu olsun.

Kaça el sıkıştığınızı merak ettim. Sakıncası yoksa özelden yazarmısın.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    benimki de 2003 spain ;)
    türkiyede hak ettiği değeri bulamayan bir makinadır gs 500. ama eminim grenaj makyajıyla piyasaya sürülseydi ne gt 650R ne de başka bir makina kalırdı bu segmentte
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar bu topiğin sorunu ne biliyo musunuz ? kimse bi üstteki mesaja yorum yapmadan cevap yazmadan damdan düşer gibi kendi mesajını yazıp sorusunu soruyo bu da kopukluığa yol açıyo. bunu zaman zaman ben de yapıyorum ama fark ettim ki topiği bozuyor bu durum. nezaketen bile olsa bi satır yorum yapılmalı bi üstteki mesaja, cevabın yoksa bile bilmiyorum falan bişiy denmeli.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu topiğin sorunu ne biliyo musunuz ? kimse bi üstteki mesaja yorum yapmadan cevap yazmadan damdan düşer gibi kendi mesajını yazıp sorusunu soruyo bu da kopukluığa yol açıyo. bunu zaman zaman ben de yapıyorum ama fark ettim ki topiği bozuyor bu durum. nezaketen bile olsa bi satır yorum yapılmalı bi üstteki mesaja, cevabın yoksa bile bilmiyorum falan bişiy denmeli.
    Sorun sadece bu topicin değil ki Bütün forumun ve hatta forumların.

Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Suzuki GS500
    Hayırlı olsun redriwer. Ben de satmayı düşünüyorum hacim yükseltme zamanı geldi,yine suzuki isterim ama burdaki servis çok kötü o yüzden fazer'a odaklandım bakalım hayırlısı.

chopperrider; zaten şov motoru belli pek binmelik değil daha çok göstermelik olmuş :D ama arka lastik normalden geniş gibi görünüyor yoksa bana mı öyle geldi?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Temiz bir GS bulsam alabilirim arkadaslar haberiniz olsun...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arkadaşlar çarşambaya geliyorum inş. aranıza
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz bir GS bulsam alabilirim arkadaslar haberiniz olsun...
    atla otobüse gel çoruma al motoru git. yeni motor aldığım için uygun fiyata veriyorum...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Görüşelim seninle bi ; cakalaz86@hotmail.com
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüşelim seninle bi ; cakalaz86@hotmail.com
    ben msn kullanmıyorum.
    ilanım şu :
    http://www.sahibinden.com/orjinal_gs...XQQdisplayitem

düşünürsen incele benimle irtibata geç rakamı konuşuruz.

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    arkadaşlar iyi dileklerinde bulunan herkeze çok teşekkür ederim gerçekten çok rahat benim önceki 2000 modele göre depo çok güzel bacakları kavrıyo gidon yapısı ise hiç yormuyo bu arada hatırlarsanız 2,5 ay önce sipariş verdigim motorun sagında ve solunda bulunan suzuki amblemleri gelmemişdi bugun korlasa gittigimde verdigim siparişler hiç de gelecek gibi durmuyordu halen daha kesin bi tarih veremedikleri için bende parasını verdigim amblem yerine iki adet buji aldım ama sanki biraz pahalı gibi geldi 40lira bilgisi olan varmı fiyat hakkında ???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:07 PM ----------

bu arada sitemizden bi arkadaşımız 2004 nexsusla takas etmek istiyor gs 500le takas düşünmek isteyenler benimle irtibata geçebilir
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

Motosikleti
    NC 700 SA
    Hayırlı olsun Redriver,güle güle kullan.2000 den sonrası ispanyol diye biliyorum bende.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:49 PM ----------

Sonunda bir iki resim çektim .Bujiler pahalı8-10 tl adet olması lazım.

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    [QUOTE=ergün1968;1588249]Hayırlı olsun Redriver,güle güle kullan.2000 den sonrası ispanyol diye biliyorum bende.[COLOR="Silver"]

eyvallah abicim teşekkür ederim istersen yeni modelin amblemleri var sadece s harfi olan yan kapaklardaki istersen onlardan temin edebilirsin abi bu arada rengi çok hoşmuş ilk defa görüyorum gerçekten çok güzel maşallah nazar degmesin

Motosikleti
    NC 700 SA
    Teşekkür ederim.Aldığımda boyanın durumu pek iyi değildi.Ruhsatta da turuncu yazdığı için orjinalin dışında bir renge boyadım. Amblemlere bir bakacağım gidip.İstediklerimizi galiba getirmeyecekler anlaşılan.Bu arada aklıma gelmişken,gs 500 ingilizce servis manuali pdf olarak elimde mevcut.İsteyen varsa mail atabilirim.

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler